Luxusní jachta Dykstra s revidovaným designem – vynikajícím projektem!

luxusní jachta dyxtra-design-revited-adaù-voorhees
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 1/6


Dovolená se blíží a máte v plánu jít na volném moři prozkoumat mořskou faunu? Co je lepší než plavba na palubě velkolepého luxusní plachetnice podepsali Dykstra námořní architekti! Vychutnejte si komfort tohoto luxusního plachetnice navrženého návrhářem Adamem Voorheesem, abyste strávili mimořádné léto. Výběr plovoucího domu není snadný, zvláště pokud jste zvyklí na svět luxusních jachet. Pokud se chcete dozvědět více o těchto krásných plovoucích tvarech, je to příležitost představit tuto klasickou plachetnici s novým designem. Objevte tuto plachetnici pro jedinečný zážitek: interakci mezi člověkem a přírodou. Důkaz na obrázcích!

Luxusní plachetnice Dyxtra - luxusní loď pro výjimečné říční dovolené!

luxusní plachetnice ketch-70 metrů-lodní design
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 2/6

Díky jeho nesmírnému talentu se mu podařilo vytvořit holandskou luxusní plachetnici 70 m dlouhou plachetnicí, kterou vytvořil holandský návrhář Adam Voorhees. Současně estetický a efektivní, tato moderní plachetnice kombinuje tradiční styl a moderní design tak, aby vyhovovala požadavkům klientely s velmi pestrou chutí. Cílem je vytvořit klasický člun designu, ale mírně modernizovaný, Adam Voorhees vložil veškerou sílu do tohoto ambiciózního projektu vytvořit extrémně rychlé luxusní jachtu. Konečně, veškeré jeho úsilí bylo úspěšné!

Luxusní plachetnice Dyxtra - závodní auto, které kombinuje tradici a modernost!

luxusní plachetnice design-modern-dyxtra-společnost
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 3/6

Tato vynikající luxusní jachta vyjadřuje vůli tvůrce pokračovat ve svých tradicích, aniž by zanedbával technologické inovace. Ve skutečnosti, luxusní jachtu Dyxtra je jedním z mnoha příkladů, které ukazují největší přání Adam Voorhees prozkoumat nové oblasti si si představovat nádherné tvory plovoucí futuristické vzduch. V tomto případě je jeho provozem tato luxusní loď, která nás překvapuje nejen svým elegantním vzhledem, ale i útulným interiérem.

Tato luxusní jachta nabízí kvalitní služby!

luxusní plachetnice dyxtra-sol-solid-wood-mobilie-design
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 4/6


Holandský designér chtěl především vytvořit luxusní jachtu, která kombinuje autentický duch a elegantní soběstačnost. Skleněné střechy a masivní teakové podlahy jsou magickými slovy, které charakterizují tento luxusní plachetnici s revidovaným designem. Ditto pro obytný prostor, který odhaluje své jedinečné kouzlo: klasické deko, které se nachází v každé luxusní jachtě hodné jména.

Luxusní jachta Dyxtra má krásný moderní obývací pokoj!

1

luxusní plachetnice dyxtra-sol-solid-wood-furniture-white-snow
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 5/6

Sponzorované odkazy

Zaznamenáváme také přítomnost krásné pohovky XXL, která se rozhodla pro sněhovou bílou barvu a byla doplněna krásnou barevnou kombinací. Chcete-li sadu dokončit tak, jak by měla, designér se rozhodl obléknout podlahu střízlivým kobercem v nedotčené bílé barvě. Jediným prvkem, který se používá k ohřevu atmosféry, je tmavá parketová podlaha: opravdu dobrá volba! Shrneme-li, má loď moderní obývací pokoj, soukromý kokpit, domácí kancelář, samostatné apartmá a plážový klub (plavecký bazén).

Designový nábytek v bílém sněhu, dekorativní polštáře v šedém taupe a měkké osvětlení pro útulnou atmosféru!

luxusní plachetnice jachet design-miderne-stůl-nízké pohovky
Luxusní plachetnice Dykstra s revidovaným designem - Plovoucí dům mimo obyčejný Životní styl | 6/6


Na přední palubě, která má soukromou soutěž o rozměrech 8,5 m a nabídku o rozměrech 6,5 m, se také nabízí možnost přeměnit tento prostor na obrovský bazén.

Design by Dykstra Naval Architects

Adam Voorhees

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 79 = 84

Back to top