Paletový záhradný nábytok – zelené riešenie s mnohými variantami

lounge Zahrádka odroda-all-Modern-stoličky-table-koberec-low-vonku
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 1/20


Používané v prepravnom a manipulačnom priemysle sú palety veľmi obľúbené ako kľúčová časť interiéru a exteriéru. A keďže rozvoj dizajnu priniesol na trh nekonečné množstvo paliet, rozptýlenie ich od nábytku a domáceho dekoru je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Či už ste len zvedaví alebo pripravení začať s prvým kusom nábytku v palete, nasledujúca fotogaléria sľubuje, že je zdrojom inšpirácie pre vás. A ak budete mať stále rovnaké nápady, Deavita vám znova a znova predstaví to najlepšie na dvadsiatich fotografiách, ktoré sa venujú paletový záhradný nábytok !

lounge Zahrádka odroda kreslo Garden paleta zelenej
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 2/20

Objavili sa v Spojených štátoch tridsiatych rokov pre manipuláciu, palety sa vo Francúzsku používajú od päťdesiatych rokov. Palety s masívnym dreveným alebo roštovým povrchom umožňujú, aby boli stohované vertikálne, takže sú ideálne na prepravu ťažkého nábytku, nakladanie a vykladanie. V päťdesiatych rokoch je štandardizovaný formát palety Európy 120/80 cm. Európska paleta preto má na vrchole päť dosiek a celkovo je po demontáži obnoviteľných 11 dosiek.

lounge Zahrádka paleta-swing-paleta drevo terasa
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 3/20

Eko-šetrné materiály, drevené palety sú ideálne pre vytváranie nábytku alebo dekoratívne doplnky, ktoré spájajú vinobranie a súčasnú eleganciu. Vysoko cenovo výhodné palety ponúkajú širokú škálu formátov a spĺňajú rôzne požiadavky na kvalitu a trvanlivosť. Úplne recyklovateľné, tepelne spracované HT paliet znižujú zdravotné riziká spojené s chemikáliami. Ak je naopak označená paleta MB, dôrazne sa odporúča, aby ste ju nepoužívali, pretože by znečistili atmosféru domu.

lounge Zahrádka odroda Záhradnícky-pohovka dvojmiestny terasa drevo
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 4/20


Palety môžu byť pretierané, lakované alebo olejované podľa požadovaného účinku. Podľa želaní je možné použiť celú paletu alebo len niektoré dosky. Bude potrebné predtým rozobrať alebo odrezať. Vysoko cenené pre svoju všestrannosť v štýle a funkčnosti boli v posledných rokoch použité palety na výrobu všetkých druhov nábytku pre vnútorné a vonkajšie použitie. Zoznam je dlhý a predstavujú to jediný limit.

salónik Zahrádka odroda-Modern-vankúše-modro-žlto-table-low-range
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 5/20

Sponzorované odkazy

Prečo nakupovať nábytok, keď sú palety? Skutočná stavebná hra pre milovníkov dekorácie a dekorácie, palety pozývajú v dekorácii a neprestávajú robiť zázraky. Manufaktéri v duši majú viac ako jednu myšlienku na to, aby integrovali palety do interiéru a exteriéru. Vlajkovým materiálom pre fanúšikov upscalingu môžu byť presmerovaní do mnohých vecí. A pokiaľ ide o ich najbežnejšie použitie, je to paleta záhradného nábytku, ktorá sa nezastaví na zapôsobenie a lásku milovníkov zelených DIY.

1

Spoločenská miestnosť Záhrada-bohatého vankúše ružové deco-papraď
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 6/20


Ale prečo sa oplatí paleta záhradného nábytku? Po prvé, keďže je cenovo dostupné, je veľmi ľahké získať palety. Je pomerne bežné, že sa nachádzajú v rohoch ulice alebo okolo niektorých miest. Môžu sa tiež nachádzať na trhu. A to je hrúbka a hustota dreva, ktoré zvyčajne určujú svoje náklady od 4 do 20 eur. Bočné rozmery, možno nájsť 3 veľkosti palet (80 × 100 cm, 80 × 120 cm a 100 × 120 cm), ktoré umožňujú prispôsobiť nábytok podľa osobných požiadaviek.

lounge Zahrádka odroda low-table-sedačková Garden
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 7/20


Ak chcete urobiť svoju obývačku v záhrade v palete, väčšina práce zahŕňa demontáž paliet. Odporúča sa vybaviť rukavicami, kladivom a kliešťami na ľahké odstránenie nechtov. Po odstránení palety musí byť táto brúska brúsená, aby sa hladil povrch a odstránili sa triesky. Pre brúsenie môžete mať brúsny blok alebo elektrickú brúsku.

salónik Zahrádka odroda, rohové rozkladacie vankúšiky šedá balkónové dosky a betónové
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 8/20

Palety, ako sa po použití recyklujú? Ukázalo sa, že je veľmi ľahké dať im druhý život. Či už ide o paletu záhradného nábytku alebo dokonca ozdobné predmety pre spálňu alebo obývaciu izbu, tieto drevené obaly prinášajú určitý šarm rozloženia. Je možné urobiť si rôzne predmety tak praktické ako dekoratívne. Vo všeobecnosti existujú dva typy palet.

salónik Zahrádka odroda Zahrádka rozkladacie rohové Deco-vankúše
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 9/20

Zvyčajne vyrobené z borovice alebo topolu sú jednorazové palety ľahké. Tiež sa ľahko rozoberajú, pretože sú jednoducho zmontované so sponami. Druhým typom sú vratné palety. Ťažšie a silnejšie sú zhromaždené s hrotmi a vyznačujú sa značkou "EUR".

lounge Zahrádka odroda low-table-stolice kolesá
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 10/20

Drevené palety sú pokladom pre domorodcov a ukáže sa, že je užitočnejšie pre nábytok ako oheň krbu. Použitie paliet sa zdá byť takmer neobmedzené! Z malého kvetináča na ostrov kuchyne, od jednoduchej stoličky po polici - existuje veľa možných variácií.

lounge Zahrádka odroda-posedenie-small-table-low-little-wood terasa
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 11/20

A vonkajší nábytok nie je výnimkou. Elegantné a komfortné, obytná miestnosť s paletovou záhradou sa prispôsobuje individuálnym potrebám a obmedzeniam priestoru. Veľká rohová pohovka, záhradné kreslá, stoličky a praktické stolíky - si môžete predstaviť a vyrobiť svoj nábytok.

Záhradka-in-palety sprievodcov-tipy-deco salónik záhradný
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 12/20

Nie je potrebné stráviť veľké sumy peňazí na osvieženie výzdoby vonkajšieho priestoru. Máte šikovnú ruku? Takže, prečo nie začať vo výrobe záhradného nábytku vo vlastnej palete? Všetko, čo potrebujete, je niekoľko palet a nástrojov. Predtým, ako sa dajú namontovať do nábytku, budú musieť drevené palety prejsť určitým čistením. Zvážte ich brúsenie, čo zaručuje priľnavosť laku alebo farby.

Spoločenská miestnosť Záhrada dosahom bench-file-vankúše-table-coil
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 13/20

Pokiaľ ide o výrobu vašej palety na záhradný nábytok, spôsob výroby a montáže sa líši podľa charakteru a nábytku. Po vykonaní potrebných opatrení musíte zodpovedajúcim spôsobom odstrihnúť palety. Posledným krokom je opraviť ich spolu. V závislosti od vašich predvolieb si môžete vybrať medzi dvomi typmi montáže.

lounge Zahrádka paleta lôžkové Zahrádka odroda-lak-tyrkysové biele vankúše
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 14/20

Prvý a najjednoduchší je upevniť palety jeden na druhom. Môžete ich zmeniť podľa veľkosti, ktorú chcete dať nábytku. Ak na druhej strane preferujete montážnu dosku doskou, dôrazne odporúčame umiestniť najsilnejšie dosky na základňu, aby ste zabezpečili stabilitu predmetu.

salónik Zahrádka paleta lôžkové Zahrádka stolný nízke kolesá drevo terasa
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 15/20

Ľahko recyklovateľné a prispôsobiteľné drevené palety umožňujú vytvorenie mnohých kusov nábytku, či už pre vnútorný alebo vonkajší priestor. S iba niekoľkými nástrojmi je možné vytvoriť vlastnú záhradnú obývaciu izbu v palete, dokonale prispôsobenú priestoru a štýlu celku. Nakoniec, s malou kreativitou, nakoniec premeníme terasu alebo dvorku na relaxačnú oblasť, kde je pohoda.

lounge Zahrádka odroda-rohová pohovka matrace backyard
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 16/20

Snažíte sa tešiť svoju terasu, ale nemáte žiaden vonkajší nábytok. Ak nie ste dobrý v DIY, ale nechcete stráviť veľa peňazí pri nákupe nového nábytku, je to pre vás skvelé riešenie! Správne vybavenie, trochu fantázie a len pár hodín - to je arzenál, ktorý sa dostane do záhradného nábytku a vytvorí krásny kúsok relaxácie!

salónik Zahrádka odroda-rohová pohovka matrace Deco-vankúše
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 17/20

Ukazuje sa, že výroba palety záhradného nábytku nie je ťažká. Či už ide o veľkú rohovú pohovku alebo záhradnú lavicu, štruktúra palety nie je komplikovaná na dosiahnutie. Aby bol nábytok tak pohodlný ako moderný, stačí pridať vonkajší matrac a niektoré dekoratívne vankúše. Príjemný konferenčný stolík dokáže ubytovať svojich priateľov v pokoji.

Spoločenská miestnosť Záhrada-bohatého stola izba stoličky-žltá
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 18/20

V lete, čo by mohlo byť lepšie ako ležať na gauči pri bazéne? Ak chcete využiť túto príležitosť, musíte najprv mať vhodný nábytok. Chcete hrať kartu kreativity? Ak máte znova a znova rovnaké nápady, prečo sa neodvažujete venovať záhradnej obývačke? Vytvorenie vlastného záhradného nábytku je riešením, ktoré každému umožňujú predstaviť si a vytvoriť roh snov.

lounge Zahrádka paleta lôžkové záhradné-table-low-range-bielo-vonkajšie-vankúše
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 19/20

Záhradný nábytok palety, vlastný lavice na balkón, sada stoličiek zriadených okolo ohňa a jedálenským stolom sedieť na terase - sú možné početné varianty v závislosti na individuálnych potrebách pre pohodlie, funkčnosť a dizajnu.

lounge Zahrádka paliet blok betónové terasy drevo
Paletový záhradný nábytok - ekologické a cenovo dostupné riešenie s mnohými variáciami Záhrada | 20/20

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 26 = 34

Back to top