Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja

záhradné-letné-nápady-balkón
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 1/17


Vedieť, ako zložiť svojho letného záhradníka nie je ľahké. Kombinácia najkrajších sezónnych kvetov, aby sa jednoduchá hotpot trochu voňavá Eden je ešte menej. Rovnako ako všetci z nás, kvety potrebujú dobrú dávku slnečného žiarenia, kvitnú a očarujú nás svojimi krásnymi farbami s lesknými odrazmi. Ktoré letné kvety sa rozhodnú vytvoriť farebný sadzač? Ako umiestniť letné kvetináče na premenu vonkajšieho priestoru na krásnu okrasnú záhradu? Výber správnych sezónnych kvetov nestačí na vytvorenie letnej záhrady. Mali by ste sa tiež oboznámiť s niektorými základnými pravidlami o pestovaní v kvetináčoch. Takže ak ste rozhodnutí prerobiť svoj vonkajší priestor obliekanie reťazec zaľudnených krabíc letných kvetov, máte len poučiť z našich 20 skladieb, ktoré vyžarujú bohatstvo letných farbách ,

Záhradka terasa letná nápady
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 2/17

Úspešný letný plantáž je nepochybne najlepší spôsob, ako skrášliť všetky oblasti nášho vonkajšieho priestoru. Či chcete vytvoriť vizuálnu kontinuitu najviac estetického alebo zvýrazniť konkrétnu oblasť, výber pôdy je veľmi rôznorodý. Aké odrody môžu priniesť do našej záhrady farbu? Prečítajte si pozorne nasledujúce riadky, aby ste sa dozvedeli všetko o zložení úspešného letného záhradníka.

Záhradka, letná záhradka, dekor
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 3/17

Bez ohľadu na ich veľkosť, tvar, farby alebo vône, letné rastliny nás prekvapia svojimi majestátnymi pozíciami. Preto nie je prekvapujúce, že často klesáme na tie zázraky, ktoré majú tvar klesajúcich kvetov, rastlín na zemskom povrchu alebo bylín. V závislosti od priestoru, ktorý je k dispozícii, môžeme ľahko prispôsobiť náš letný záhradný štýl uložený na vonkajšej ploche. Stačí si vybrať a to je ono. Samozrejme, medzi toľkými mimoriadne krásnymi odrodami, zdá sa, že niečo nemožné. Fuchsias, kalibrachov, pelargónie, kvitnúce rastliny v zlatých tónoch, vaše stepy sa tešia na uvítanie všetkých týchto druhov bezkonkurenčnej krásy.

záhradné-chaty, nápady, záhradné nádvorí
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 4/17


Zlacené pompony, lístie, sametové kvety alebo zubaté kroviny .. váš letný záhradník by mohol mať všetky tieto odrody bez výnimky! Mnohé združenia stimulujú našu predstavivosť a tvorivosť s cieľom vytvoriť jedinečnú kombináciu. Letný záhradník, ktorý bude na začiatku záhrady, ktorá vyzerá ako my. To je účel našej misie: odhaliť tajomstvo záhrady, ktorá rešpektuje nielen princípy krajinárstva, ale tiež berie do úvahy estetické vnímanie každého jednotlivca.

Sádzacie nápady letná terasa kvety
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 5/17

Sponzorované odkazy

Pozrime sa teraz, ako si vybrať sezónne kvety na zloženie nášho letného záhradníka. Paleta variácií nie je nikdy vyčerpávajúca. Musíte byť opatrní, aby ste nerobili šance tým, že sa vyhnete zlým kombináciám. Pokiaľ ide o výber kvetov a rastlín, viete, že väčšina letných kompozícií vždy prezentuje nadčasovú krásu pelargonia, známeho ako "pelargonium". Akýkoľvek letný záhradník, ktorý sa rešpektuje, musí nevyhnutne hostiť aspoň niektoré z týchto druhov kráľovskému vzhľadu.

1

Záhradka leto-deco úplatky nápady
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 6/17


Niekoľko kritérií, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere rastlín pre vaše dieťa. Ich umiestnenie je súčasťou. Podľa výstavy miesta, kde chceme umiestniť našich pestovateľov, vyberáme rastliny a kvety sezóny. Kvetinové úpravy sú vždy založené na povrchu a orientácii zvoleného miesta. Inými slovami, váš letný záhradník môže iba prispôsobiť zloženie kvetín prispôsobených vonkajším poveternostným podmienkam. Ak je veľa kvetov, ktoré užívajú slnečné lúče, viete, že existuje veľa ďalších odrôd, ktoré nepodporujú nadmerné teplo. Posledné z nich preto potrebujú dosť temné miesto.

záhradné-letné-nápady-deco terasa
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 7/17


Ak sa rozhodnete pre rastliny, ktoré obdivujú slnko, musíte imperativně umiestniť svojho letného kvetináča na miesto, ktoré je osvetlené. Predtým, ako začnete s touto etapou, vezmite prosím na vedomie slnečné rastliny, ktoré možno použiť na zostavenie letného záhradníka. Tieto rastliny budú samozrejme vašimi spojencami váhy pri tvorbe farebného festivalu zloženého z farebných hotpotov. Ak chcete na vedomie, veselí na váš balkón, terasu alebo verandu, neváhajte a mix druhov, ako je harmanček, je Gazania, na Osteospermum, na Euryops, verbeny, petúnie alebo brečtan pelargónie.

planter of'été déco-idées-fenêtre
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 8/17

Ozdobte svojho letného záhradníka so štyrmi alebo piatimi druhmi vybranými podľa nastavenej témy. Moderné záhrady podporujú grafické kompozície bez farebných fantázií. Na druhej strane vytváranie zeleného priestoru exotických inšpirácií je rovnako harmonické ako bohaté na bujné odtiene. Takže neváhajte rozmnožiť kvetinové usporiadania, ktoré pretekajú veselosťou a dobrým humorom. Rovnaké pravidlá platia pre tieňové rastliny.

záhradné-leto-Pelargónie nápady
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 9/17

Niekoľko letných rastlín, ktoré sa prispôsobujú tmavým miestam. Sú to druhy, ktoré môžete začleniť do vašej letnej záhradke, aj keď nemá žiadnu šancu užiť si slniečka: hľuznaté begónie, fuchsie, ľalie, modré kostravy, Brčál, Impatiens, Lobelia a žacie ústrojenstvo. Vybrané kvôli svojmu veľkolepému kvitnutiu, tieto odrody vás budú zvádzať svojimi listami s odrazmi, ktoré sú jasné a trblietavé.

záhradné-leto-nápady-tipy úplatky
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 10/17

Odvážte tonikové farby, aby ste prispôsobili svoj letný plantáž! S trochou fantázie a dobrou lyžicou inšpiratívnych nápadov sa sezónne kvety oženili, aby nám dali skutočnú čuchovú vílu! Použitím rôznych druhov farieb uvedených v zozname môžete podnietiť rastlinné úpravy, ktoré už existujú. Či už má váš letný plantér grafický vzhľad alebo exotický vzhľad, nedávajte na šumivé farby, aby ste si vytvorili dekor plný charakteru.

Zahrádka letné kvetináči nápady
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 11/17

Pre vzdušný efekt a prirodzenú atmosféru prejdite do rastlín v jasných farbách. Perfektné pre prípravu letného záhradníka inšpirovaného škandinávskym štýlom, tonické farby sú zdrojom radosti a šťastia. Rovnako ako ich množiť v našich potomes, balkónoch a plantážach.

záhradné-letné-kvety-DIY nápady
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 12/17

Bez ohľadu na štýl, váš letný záhradník nesmie chýbať vitalitu. Je na vás, aby ste zvýraznili lístie diapédií svojich obľúbených druhov tým, že si uvedomíte dynamické odtiene alebo harmonické kontrasty. Ak chcete zmierniť dramatický efekt týchto svätožravých združení, môžete pridať nejaké biele alebo svetlo béžové. Svetlé farebné kvety majú tú výhodu, že zvyšujú hlavné bohatstvo svojich spoločníkov a zároveň znižujú celkový vzhľad kvetinového usporiadania.

záhradné-letné-nápady-country
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 13/17

Aby váš letný záhradník nadobudol formu majstrovského diela abstraktného umenia, dajte mu žltú, červenú a modrú kompozíciu. Prečo si tieto tri farby vziať? Pretože milujeme vitalitu žltej farby, ktorá sa bájeľne spája s živosťou červenej a pokojnej modrej. Ak chcete zosvetliť vaše kompozície s lilami odrazmi, nič ako pár dotykov slnečnej žltej a skončíte. Ak chcete pridať viac materiálu do kvetinových zariadení, ktoré nemajú objem, zvážte pridanie dobrej dávky verbeny.

záhradné-letné-kvety-rastliny
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 14/17

Snívate o farebnej záhrade, ktorá si vyhradzuje osobitné miesto pre každú z jej zložiek? Takže energizujte kompozície, ktoré prisahajú geometriou a triezvosťou. Potrebujete zmes kvitnúcich rastlín a druhov so zelenou lístiou, čo zaručuje najjemnejšie vykresľovanie.

Záhradka leto-front-deco veranda
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 15/17

Buďte odvážni zmiešaním modernity a klasicizmu. Zahrajte si kartu originality a ozdobte tradičné duchovné kvetinové úpravy. Na začiatok sa môžete pokúsiť prerušiť monotónnosť, ktorá vládne vonku. To znamená, že musíte ďalej robiť rýchle priliehajúce kompozície. Nápad fantázie neublíži vášmu letnému záhradníkovi.

záhradné-leto-nápady-prípravky
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 16/17

Ak si môžeme dovoliť zmiešať kontrasty, môžeme tiež zmiešať žánre. Prečo si neobliekate svojho letného pestovateľa s atypickým zložením, ktoré prinesie majestátnosť vysokých rastlín? Predstavte si úplne originálne inscenovanie. Navrhujeme zväčšiť hrniec podľa vášho výberu s výberom bylín. Striedavé rastliny korenia a farebná zelenina.

planter of'été déco-vélo-idées
Letný záhradník v 20 nápadoch na vytvorenie kvetinového raja Záhrada | 17/17

Napokon, tvarovanie letného záhradníka môže mať veľký dôraz na celkový vzhľad vonkajšej výzdoby. Ozdobte sezónne kvety odevu, ktoré sú rozmanité ako ich rozprávkové lístie. Glazovaný keramický hrniec, terakotový tanier, minimalistický držiak na hrniec ducha. Vyberte si kontajnerový model, ktorý naňho dá oči.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − = 89

Back to top