Do-it-yourself záhradné schodisko v 49 dizajn nápady

Schodisko-záhrada-to-self-alley-deco-green
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 1/49


záhradné schody je jedným zo základných prvkov pri navrhovaní akéhokoľvek vonkajšieho priestoru bez ohľadu na to, či ide o súkromnú záhradu alebo verejný park. Konštrukcia záhradného schodiska nie je povinná len na lepšiu optimalizáciu priestoru vo vašej záhrade, ale predstavuje aj veľmi príjemnú činnosť, pretože krásne usporiadané kroky sa môžu stať skutočným prínosom pre dekoráciu. Existuje niekoľko spôsobov, ako navrhnúť schodisko: rovné, bahno, sústruženie a podobne. Rovnaké pravidlo platí aj pre materiály, ktoré môžete použiť pri jeho konštrukcii: masívne drevo pre teplú atmosféru, červené tehly a prírodný kameň pre rustikálny výzdobu alebo šedý betón na vytvorenie minimalistického štýlu. Ak chcete nájsť model, ktorý vám najviac vyhovuje, pozývame vás na preskúmanie našich 49 úchvatných návrhov! Poďte, tí sú vyhodení!

Záhradné schodisko, aby ste si prispôsobili vonkajšiu výzdobu!

Schodisko-záhradné-make-yourself-proces budovania
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 2/49

Konštrukcia záhradného schodiska je založená na mnohých základných princípoch, ktoré sa netýkajú napríklad výstavby vnútorného schodiska. Akonáhle ste si prečítali tieto základné princípy, môžete dať voľnú ruku svojej fantázii! Čo tým myslíme? Môžete dať svojmu trhu osobitný štýl, spoliehať sa na menej konvenčný a oveľa originálny dizajn.

Záhradné schody krok za krokom!

Schodisko-záhrada-to-self-Construcţii krokoch
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 3/49

Vo všeobecnosti, záhradné schodisko je pridelené niekoľko foriem: zapečatené schody, kroky uviaznuté v zemi .. Ditto pre výšku a hĺbku. Ak chcete pohodlnejšie schodisko, odporúčame vám vybrať si hĺbku chodu väčšiu ako 30 cm. Pokiaľ ide o šírku, neexistujú žiadne konkrétne pokyny, ktoré by ste mali nasledovať: máte slobodu voľby!

Prispôsobte záhradné schody do vášho štýlu zdobenia!

schody, záhradné a stavebné nápady Consulting
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 4/49


Predtým, než sa postavíte na schodisko, musíte najprv pripraviť podlahu. Musíte pomocou lopaty vytvoriť akýsi základ, v ktorom bude umiestnená štruktúra hlasovacích schodov. Použite lopatku na vymedzenie schodov a spevnenie podkladu s pieskovým pieskom alebo položením lôžka z drveného kameňa. Potom môžete položiť betónový základ.

Schody z betónu, kameňa, dreva alebo tehly?

1

Schodisko Zahrádka malty dosky Výstavba
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 5/49

Sponzorované odkazy

Pokiaľ ide o schody na záhradných schodoch, pozývame vás, aby ste ich tesnili priamo do zeme pre väčšiu bezpečnosť a predovšetkým pre lepšiu stabilitu. Po vykopaní umiestnenia krokov o hĺbke 5 cm môžete najskôr utesniť najnižší stupeň. Potom nalejte zmes cementu a piesku a nainštalujte prvý krok. Pred ďalšími krokmi je najlepšie, aby ste skontrolovali, či je v horizontálnej polohe.

Prispôsobte svoje záhradné schody tak, aby ste ešte skrášlili vonkajší priestor!

Schody záhradné-nápady-nápady, originálne záhradné
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 6/49


Ako sme už povedali, existuje niekoľko druhov materiálov, ktoré môžete použiť na stavbu záhradného schodiska. Pre tých, ktorí chcú vytvoriť romantickú atmosféru inšpirovanú stredomorskými záhradami, nie je nič lepšie ako blokové schodisko z prírodného kameňa.

Červené tehlové záhradné schodisko a steny z blond kameňa

Schody záhradné-schodisko-záhrada v štýle Mediterranean
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 7/49


Pre fanúšikov minimalistickým dizajnom, odporúčame vytvoriť surové betónové vonkajšie schodisko alebo désactivé.Vous môže staviť buď v surovom betóne dať autentický pohľad do schodov, alebo dekoratívne / deaktivovať alebo pranie betón. Ten sa často používa na to, aby sa zabránilo tomu, aby bol vizuálny efekt príliš "surový".

Na vytvorenie pôvodného záhradného schodiska použite betónové bloky!

záhradné schody betón-do-sami-myšlienky
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 8/49

Chceš zenovú záhradu a vyčistiť obraz japonských záhrad? V tomto prípade musíte absolútne zvoliť jednu z najnovších inovácií v tejto oblasti - podlahové dosky, ktoré nie sú ničím iným ako gigantické dosky. Originálne, triezvy a elegantné, tieto obrovské dosky pristane na schodoch, aby poskytli vzdušný efekt a moderný vzhľad do vášho vonkajšieho priestoru.

Schodisko v surovom dreve, ktoré vám poskytne autentický duch vo vašom vonkajšom priestore!

Schodisko-záhradné-front-wood-to-sám
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 9/49

Najlepším materiálom par excellence je, že masívne drevo investuje do všetkých oblastí vonkajšieho priestoru: od záhradného nábytku po dekoratívne prvky vrátane plotu a vonkajšieho schodiska. Prečo sa rozhodnete pre schodisko z masívneho dreva? Pritiahnite autentickú atmosféru do modernej záhrady.

Záhradné schodisko z masívneho dreva a lavičky z tmavého dreva a tepaného železa

Schodisko-záhradné-wood-masívne make-yourself-iron bench
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 10/49

Bez ohľadu na typ vášho vonkajšieho dizajnu je drevo vždy dobrým riešením na zosúladenie zeleného prostredia a dáva mu výrazne rustikálny vzhľad. Stačí určiť jeho polohu podľa konfigurácie priestoru a okolitej vegetácie.

A keby ste mali zelené schodisko?

záhradné schodisko ručne-drevo-pevné-záhrada-vertikálne
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 11/49

Využitie šikmej plochy v pravidlách umenia nie je jednoduchou záležitosťou. Pre lepšiu optimalizáciu naklonenej zeme je vývoj vertikálnej záhrady samozrejmý. Ale ako odstrániť túto chybu do obrovského prírodného bohatstva, keď nie je priestor na vytvorenie skutočnej vertikálnej záhrady? Rozhodnutím pre riešenie typu 2 v 1! Záhradné schodisko vyššie vám poskytne vysvetľujúcu odpoveď. Inštalácia vertikálnej záhrady integrovanej do štruktúry vášho vonkajšieho schodiska: to je magický vzorec, ktorý nám odborníci ponúkajú. Ak konfigurácia priestoru nedovoľuje vytvorenie viacerých prvkov súčasne, odporúča sa skontrolovať jeho pôvodné rozloženie privilegovaním riešení na úsporu miesta. To je prípad dreveného schodiska, ktoré sa združuje s funkciami, ktoré lepšie slúžia jeho užívateľom.

Stupne masívneho dreva naplnené drveným štrkom

Schodisko-záhradné-wood-masívne make-yourself-zábradlia
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 12/49

Konštrukcia dreveného schodiska je plná prekvapení. Výsledkom je postupnosť drevených pražcov umiestnených na štrkovom koberci, ktorý má za úlohu zabezpečiť evakuáciu vody a dobrú údržbu konštrukcie. Pozemné práce nie sú povinné. Rovnako ako pri štrkovom sedadle, ktoré možno nahradiť napríklad kobercom zelene. Rešpektovanie týchto pokynov je zárukou úspechu vášho stavebného projektu.

Priame schodisko v masívnom dreve obklopené štrkom a kameňmi

Schodisko-Zahrádka drevené masívne deco prírodnej Design-nápady
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 13/49

Či už s drevenými pražcami alebo závesmi, záhradné schodisko musí zodpovedať už stanovenému štýlu. Kruhy dreva sa tiež spájajú s paletou materiálov používaných na výrobu schodiska s rustikálnym duchom. Farbivá podobná farbe prírodného dreva prispievajú k vytvoreniu intímneho priestoru, kde každý prvok má svoje vlastné miesto.

Kroky v drevených kmeňoch rozrezané na polovicu a zábradlia vhodný

Schodisko-záhrada-style drevená masívna rustikálnom zábradlia
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 14/49

Toto schodisko je dôkazom toho, že záznamy sa môžu uskutočňovať nielen v interiéroch, ale aj vonku. Tu sú prekrývajúce, aby sa narodilo schodisko ako originálne ako funkčné.

Blond drevené záhradné schodisko, zodpovedajúce zábradlie a bujná vegetácia

Schodisko-Zahrádka peirre drevo zábradlia drevo
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 15/49

Čokoľvek o tomto drevenom záhradnom schodisku môže povedať, jedna vec je istá: je veľmi dobre obklopená. Umiestnený medzi dvoma krásnymi radmi zelených rastlín, uniká malá cesta, ktorá smeruje k horskej chate, ktorej vonkajšie obloženie elegantne kontrastuje s ľahkým drevom schodiska.

Moderné schodisko z masívnej drevenej podlahy

schody, záhradné kameň prírodné-style-wild-forest
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 16/49

Schody z masívneho dreva sú základnými prvkami moderného záhradného schodiska. Spájajú sa tak, aby vytvorili minimalistickú inšpirovanú štruktúru alebo ešte modernejšiu konštrukciu.

Záhradné schody vedúce k vchodu do domu

Schodisko-záhrada design-moderný dizajn, minimalistický betónu
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 17/49

Surový betón, betón deaktivovaný, stupňovité bloky .. tento materiál toľko v móde teraz napadol vonkajší dizajn a konkrétne návrh záhradného schodiska. Používa sa pri výrobe schodísk alebo schodov, betón je zárukou stability a pevnosti. Cení sa pre jeho triezvý vzhľad a surový vzhľad, harmonicky sa spája s drevom a železom.

Schodisko z prírodného kameňa pre rustikálnu atmosféru

schodiskové-kroky-low-záhradné-kameň-blonde
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 18/49

Toto schodisko z prírodného kameňa bude ideálnym doplnkom k vašej vonkajšej terase. Rustikálny šarm sa prejavuje toľko z tvaru jeho krokov, ako z rigorózneho aspektu bieleho kameňa. Mimoriadne sa nám páči jeho malá spoločnosť pozostávajúca z veľkých ozdobných kameňov a sadovníkov na medené plechovky. Melodická symfónia, ktorá vzdáva poctu elegantnému krajinnému štýlu. A vy ste si vybrali štýl vášho záhradného schodiska?

Nezabudnite obklopiť vaše drevené schodisko!

Schodisko-Zahrádka dreva masívne skrinky-kríky
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 19/49

Vytvorte intímne nastavenie vynásobením zelených rastlín po schodoch záhrady!

Schodisko-záhradné-kameň-šedá nápady
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 20/49

Záhradné schodisko z blokov z prírodného kameňa

schody, záhradné kameň prírodné pena-zeleno-lawn-deco
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 21/49

Kroky v kameňoch alebo v rekonštituovanom kameňa?

schody, záhradné kameň-prírodné trávnik-green-house-Design-stromy
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 22/49

Záhradné schodisko z prírodného kameňa posypané masívnymi pilinami

schodiskové-kroky-záhradné-stone štrkové a prírodné trávnik
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 23/49

Čo si myslíte o tomto krásnom schodisku pokrytom kamennými doskami?

schody, záhradné kameň, prírodný kameň, moderné terasa
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 24/49

Ozdobte záhradné schody pekného kvetinového usporiadania!

schodiskové-kroky-záhradné-kameň-naturelleèpelouse-zelené kvety vo farbe
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 25/49

Betónové záhradné schodisko na sublimáciu vonkajšieho priestoru v minimalistickom štýle!

Schody Záhradnícky železobetónové-kroky k sebe samému
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 26/49

Použite tlmené osvetlenie na vytvorenie nastavenia v bukolíne!

záhradné schody betónové nápady-deco-romantické osvetlenie
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 27/49

Záhradné schody v šedom betónových blokoch, obklopené anjelskými vlasmi

záhradné schody betón-front-house-architekt
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 28/49

Kroky schodov obliekané okrasnými okami

Schodisko-záhrada design-moderný betónu trávnik
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 29/49

Architektov dom s betónovým záhradným schodiskom

Schodisko-záhradné-metal-to-house architekt
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 30/49

Odvážte tmavú farbu, aby ste zdôraznili vaše záhradné schody!

Schodisko-záhradné-metal-house-design-minimalistický štýl
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | tridsať jedna štyridsať devětin

Schody z ocele pokryté rozdrveným štrkom a oblázky

Schody záhradné-kroky k sebe samému, originálne nápady
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 32/49

Corten oceľové schodisko schody naplnené kamienkami

schodiskové-kroky-záhradný kameň plnené gabionov-kamienková-stone-
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 33/49

Vonkajšia terasa pokrytá šedými kamennými doskami a zodpovedajúcim schodiskom

Schodisko-záhradné-metal remeslá-Box-kríky, trávnik
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 34/49

Surový betón alebo dekoratívny betón?

schody, záhradné kameň, betón-nápady-solid dizajne
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 35/49

Odvážte zmes šedej a béžovej farby, aby ste vytvorili grafický efekt!

Schodisko-záhradný-plot-moderný trávnik rastlina
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 36/49

Schody schody nepravidelne tvarované, aby osviežili atmosféru!

Schodisko-záhrada-to-plota-zhoda-box-rastliny ihličnatého
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 37/49

Schodisko v červených dlážkách a šedobetónových blokoch

Schodisko-Zahrádka moderný remeslo alley-doska kameň
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 38/49

Červené drevené záhradné schodisko a ľahké drevené steny

Schodisko-záhradný-plot-drevo masívne rastliny krušpán kríky,
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 39/49

Schody v červených tehál, naplnené dekoratívnym štrkom

Schody záhradné-kroky-to-box-cut-tráva zelená
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 40/49

Použite červené tehly na vytvorenie priemyselnej atmosféry!

Schodisko-Zahrádka slinku tehál-make-yourself
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | štyridsať jedna štyridsať devětin

Čo si myslíte o tomto gabionovom schodisku?

Schody záhradné-kroky na tankovanie gabiónu
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | štyridsať dva štyridsať devětin

Ručné záhradné schody v ojazdených pneumatikách

Schodisko-garden-car-to-Peneus-yourself
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 43/49

Použite trávnik ako behúň!

Schodisko-záhradné-pena-zelená Deco-green
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 44/49

Kamenné a trávnaté schodisko

Schodisko-záhradné-pena-zeleno-prírodné rastlinný-deco
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 45/49

Ozdobte svoje záhradné schody so sériou pestrofarebných kvetináčov!

Schodisko-záhrada-to-pochodom-tehlovo červená
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 46/49

Betónové schodisko zdobené terakotovými kvetináčmi

Schodisko-záhrada-to-pochodom-kameň-kvetináče
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 47/49

Schodisko z kameňa a betónu vyzdobené viacfarebnými petúniami a zodpovedajúcou kamennou stenou

schodiskové-kroky-záhradné-kameň-zdobené kvetináče
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 48/49

Viacbarevné kvety a exotické rastliny pre tropickú atmosféru

Schody záhradné kameň štýlu stredomorské kvety
Do-It-Yourself záhradné schodisko v 49 návrhových nápadov Záhrada | 49/49

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 43 = 45

Back to top