Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo!

deko záhradný bicykel starý duch
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 1/20


Garden deco bike alebo ako oživiť svoju exteriérovú výzdobu bez toho, aby ste utrácali príliš veľa peňazí. To je téma, ktoré sme sa rozhodli riešiť v tejto publikácii venovanej vonkajšej teréne. S niektorými dobrými nápadmi a záchrannými prvkami prerobíte vzhľad vašej záhrady. Starý bicykel prekreslený v zmesi čerstvých tónov, niektorých kvetináčov a exotických sadovníkov bude stačiť na posilnenie výzdoby už na mieste. Namiesto toho, aby ste vrhali bicykel späť do podkroví, pomôžte mu vrátiť sa k pôvodnému lesku alebo ho osvetlite oslniacim novým svetlom! Ako sa tam dostať? Pozrite sa na náš výber bicyklov presmerovaných do originálnych dekoratívnych predmetov a držiakov rastlín.

záhrada deco kolo nápady-vinobranie
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 2/20

Zabudnite na tradičné doplnky dekora, ktoré nemusíte nevyhnutne vidieť doma! Vonkajší priestor môže byť usporiadaný inak než s kvetmi umiestnenými na zemi alebo zavesenými rastlinami. Dekoračné kolo na záhrade je najlepším spôsobom, ako prerušiť monotónnosť záhrady. Vďaka štipke kreatívnych nápadov a kŕdľu kvetov v pepových farbách bude vaše staré kolo vyzerať ako drahocenný šperk z remeselného spracovania!

deco záhradné železo-tepané železo
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 3/20

Ako urobiť záhradný deko bicykel úspechom? Mali by sme opraviť náš bicykel v oslnivom zafarbení alebo je lepšie ho udržať tak, ako to je? Nikto vás núti, aby ste strávili veľa času renovovaním vášho bicykla. Len vedzte, že s trochou úsilia a malou investíciou môžete robiť zázraky! Retro, ošúchaný elegantný, krajinný alebo romantický, bicykel je skutočne ozdobným prvkom.

bike-deco Zahrádka vintage zchátralého chic
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 4/20


Inšpirovaný ošúchaným štýlovým štýlom, tento záhradný deco bicykel má všetko, aby vyhovoval ošúchanému elegantnému. Umiestnený uprostred záhrady alebo zasadený do zeleného rohu prináša dotyk romantiky neslýchaného všetkého, čo sa dotýka. Zostáva len na to, aby ste získali zloženie sezónnych kvetín umiestnených v nádobách podľa vlastného výberu. V ideálnom prípade sa rozhodneme pre kontajnery spojené so štýlom podpory, ktorá ich víta. V tomto prípade sa môžete rozhodnúť pre sériu kovových hrncov pretieraných snehom alebo iným svetlom.

bike-deco kvitnúce záhradné nápady
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 5/20

Sponzorované odkazy

Iné záhradné deko-kolo navrhnuté tak, aby dopĺňalo ošúchanú elegantnú alebo vintage retro exteriérovú výzdobu. Jeho kovová štruktúra s hrdzavým efektom a okrasné vzory typické pre ošúchaný šikovný štýl ju premenia na skutočné majstrovské dielo dekoračného umenia. Dve koše, ktoré pôvabne predstavujú na prednej časti chrbta, posilňujú iba svoju nepravdepodobne romantickú stránku. Skopírujte nápad ich naplniť niekoľkými bielymi kvetmi a skončíte.

bike-deco záhrada deco door-rastlina
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 6/20


Ak nemôžete dostať bielený dekoratívny kované železo bicykel, nezúfajte! Je celkom možné urobiť jednu z vašich starých bicyklov krásnu podporu pre vaše kvetinové usporiadanie. K tomu budete potrebovať hrniec s bielou farbou a vašimi kvetinovými úpravami, samozrejme. Potom farbite bicykel v požadovanej farbe a dokončite usporiadanie kvetinových usporiadaní.

Deco-záhradné-bike-modrá-biela-kvety
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 7/20


Staré bicykle nejdú do koša. Sú zvýraznené v záhrade, na terase alebo v prednej časti domu. Nechceme sa zbaviť prostriedkov na ich zdobenie, rozmnožíme kvetinové kompozície a pridávame rastliny s farebnými farbami. A predovšetkým je to potešenie zdobiť ich zmesou našich obľúbených odtieňov. Rovnako ako tento bicykel premenil na podporu pre rastliny. S dreveným košom, ktorý slúži aj ako držiak rastlín, toto bicykel prebudené vo svetlomodrej farbe konečne našlo miesto v blízkosti zeleného plotu vidieckeho domu.

bike-deco záhradné-modro-intenzívny
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 8/20

Audacity nie je súčasťou vašich vlastností? Je to škoda, pretože práve tým, že vyskúšate novú farbu, váš deko na bicykli sa stane kľúčovým dielom vášho vonkajšieho priestoru. Fuchsia ružová, azúrová modrá, modrá modrá, paradajka červená alebo fluo zelená .. toľko tonálnych farieb, ktoré môžete prispôsobiť svojmu vonkajšiemu dizajnu. Pre najviac rustikálne výzdobu, prijať odtieň jari, ako je modrá alebo levanduľa, a ozdobte si bicykel kombináciou vidieckych kvetov.

bike-deco Zahrádka retro-renovácie nápady
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 9/20

Hore je ďalší spôsob, ako preskúmať výzdobu vášho bicykla. Tento záhradný deco bicykel je oblečený v tmavej farbe, ktorá kontrastuje krásne so zeleným okolím. Zväzky pobočiek, roztrúsené tu a tam, vnášajú určitú radosť zo života, ktorú prinášajú aj krajinné kvety a malý drevený rám.

bike-deco záhradné kvety nápady
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 10/20

Zdobia krásne plantážnici, zdobia staré alebo zdobené vinobranie kúzlo panely príslušenstvo, cyklistika deco záhrady pozdĺž stien pozdĺž pohľadu vlnolam alebo sa usadil v centre pokojnej zóne obklopenej trblietavé kvety , Ozdobný bicykel je prekrytý krásnou vrstvou čerstvých farieb, ktoré harmonizujú jeho okolie. Niekedy sa radšej zachová svoj pôvodný vzhľad tým, že pridá starodávny vzhľad. Hrdzavá povrchová úprava a farebne prispôsobená nádoba na farbu budú vašimi spojencami v metamorfóze vášho bicykla.

bike Deco-záhradné-dekorácie-nápady
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 11/20

Po opätovnom prevezení a nainštalovaní vášho záhradného deco bicykla sa môžete pokúsiť ešte o niečo zvýšiť jeho dekoráciu. Vytváranie podpory pre rastliny sa vyžaduje od seba. Nie je to však jediný spôsob, ako prispieť k vylepšeniu vonkajšieho priestoru. Je tiež potrebné prehodnotiť dekoráciu zóny, ktorá chráni váš bicykel. Naplánujte viac priestoru na inštaláciu série kvetináčov a rastlín podľa vlastného výberu. Miesto zavesenia sa vyskytuje podľa konfigurácie priestoru.

bike Deco-záhradné-nápady-fialovo-ružové
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 12/20

Dôkaz ružovej a fialovej pre veľmi radostnú atmosféru! Jedná sa o hlavné aktíva tohto záhradného deco bicykla, ktorý má koše spojené s farbami kolies. Kvety umiestnené v košoch harmonizujú ružovo-fialové duo a zdôrazňujú jas červenú a sviežosť zeleného listu.

bike-deco záhrada deco-house-fasáda
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 13/20

Pád pre tento záhradný deco bicykel, ktorý je dodávaný s dvoma ďalšími retro inspirovanými bicyklami. Letmo kaskádu zelených plantážnici, koncové rastliny a kvety na farebné odrazy, tieto motocykle premenený dekoračné predmety a sú navrhnuté tak, aby zväčšiť fasády panelového domu.

bike Deco-záhradný-plot-múr dekor
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 14/20

Tu je krásny spôsob, ako predviesť záhradný deco bicykel. Namiesto toho, aby ste ju vystavili uprostred záhrady, môžete ju zavesiť na jednu z vašich vonkajších stien. Plot a vánok by sa tiež mohli ubytovať, za predpokladu, že sú pevné a vhodné pre tento druh dekorácií.

bike-deco záhradné pergola drevo
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 15/20

A ak by ste mohli investovať záhradný deco bicykel inej misie? Ako napríklad otočenie drevenej pergoly do vlajkovej lode vonkajšieho dekorácie? Opierajúc sa o svoje stĺpy alebo visiace z jeho stropu, váš deaktivovaný bicykel v záhrade by bol nepoznaný. Čo si myslíš?

bike-deco záhradný kolies na stenu dekor
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 16/20

Váš záhradný deco bicykel sa nakoniec rozpadne na malé kúsky pre nič dobré? Takže používajte iba jeho kolesá a časti, ktoré sa dajú použiť ako vonkajšie deko, napríklad riadidlá a sedadlo. Maľujte kolesá energizujúcou farbou a zhromažďujte ich v nejakej umeleckej inštalácii, akú používajú veľkí cirkusoví akrobati. Táto superpozícia viacfarebných kolies sa môže postaviť na plot alebo na fasádu domu.

bike-deco záhrada door-rastlina
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 17/20

Táto záhradná deko bicykel vyžaruje jarné kúzlo vidieckych domov. Prebalené v bielej a oranžovej farbe, neváhal ponúknuť niekoľko farieb zelene a krajiny, ktoré priniesli zelené rastliny a kvety chránené kovovými košíčkami.

bike Deco-záhradné maľované farby blesk
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 18/20

Nástenka pre vás nemá žiadne tajomstvá? Takže, aby ste odhalili svoj umelecký potenciál na kovovej konštrukcii vášho záhradného deco bicykla. Šikovné diela vašich obľúbených maliarov nepochybne pomôžu pri transformácii vášho bicykla. Ak zvládnete umenie Kravatu a farbivo, odvážte sa radikálnu zmenu obliekaním kolies s tonálnym farebným gradientom.

bike-deco Zahrádka dreva masívne hlaveň
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 19/20

Nakoniec, záhradný deco bicykel je tiež v podobe bicykla revived vyrobené z ... masívneho dreva! Múdra voľba na zlepšenie rustikálneho výzdoby elegantnej záhradnej krajiny alebo priestoru so starým svetovým šarmom.

bike-deco Zahrádka drevodekor
Deco záhradný bicykel s 20 nápadmi na kopírovanie naliehavo! | Záhrada | 20/20

Nakoniec nie je to len záhradný deko-bicykel, ktorý môže podporiť váš exteriér. V klasickej verzii alebo pletené drevo bude vyzerať dobre vedľa motocykla vyrobeného z rovnakého materiálu. Ak chcete prejsť na koniec vášho projektu, nezakrývajte dekoratívne predmety. Half-sudy, prútené koše, remeselnícke plantári .. používajte čo príde na to, aby sublimovali kľúčové prvky vášho dekorácie.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − = 11

Back to top