Backyard terénne úpravy – nápady na terénne úpravy, nábytok a dekorácie

Vývoj-dvorku-Dream-nápady-lighting-dekorácie-original
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 1/39


Ak máte to šťastie mať dvorku, ste vo vzťahu k celému svetu terénne a dekoratívne možnosti. V závislosti od vašich špecifických potrieb a osobných preferencií môžete premeniť na vonkajšie útočisko, zábavnú zónu, zelenú zelenú záhradu a ďalšie. rozloženie dvora ponúka veľa kreatívnych nápadov a všetko, čo musíte urobiť, je prezrieť náš zoznam a vybrať si najvhodnejšie riešenia na realizáciu doma.

Rozloženie dvora v mini japonskej záhrade

záhrada-japonsko-bambus-javor-dvorček rozloženie-Japonsko
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 2/39

Pokiaľ ide o usporiadanie dvora, existuje veľa štýlov, ktoré je potrebné zvážiť. Môžete ísť s minimalistickou betónovou terasou alebo sa rozhodnete pre tradičnú estetiku s dreveným nábytkom. Niekde uprostred je krásny japonský štýl. Nízka údržba, tisícročná terénna úprava a moderný vzduch - čo viac chcete zo súčasného dvora? Dekoratívny tip: Bambusový nábytok a ploty dodávajú do dvora exotický nádych, zatiaľ čo štrk a piesok vytvárajú pekný, bezúročný pozemok.

Moderné záhradné terénne úpravy - obklopte sa zeleňou!

zadné rozloženie dvora moderné-view-breeze-zeleň-plantážniky
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 3/39

Tento dvorček, navrhnutý spoločnosťou Todhunter Earle Interiors, má dve dôležité výhody. Moderný štýl nábytku vďačí svojim priamym líniám, monochromatickým štruktúram a hladkým povrchom. Tento typ puristického nábytku sa v skutočnosti veľmi ľahko dať dohromady. Ďalším majetkom je krásna zeleň. Stromy a kríky v plantážach vytvárajú životné prostredie okolo záhrady a dávajú život integrálnemu dizajnu.

Letná kuchyňa, vonkajšia jedálenská časť a záhradný nábytok

Rozloženie dvora s obývacou izbou-záhradka-jedáleň-kuchyňa-leto
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 4/39


Tento dvor cez Elle Decor vyzerá super príjemne a ponúka všetko, čo potrebujete na strávenie kvalitného času s rodinou alebo zábavnými hosťami. Terasa v záhrade má letnú kuchyňu, ktorá je dobre vybavená na grilovanie, ale aj vďaka baru a praktickým stoličkám má aj aperitív s priateľmi. Máme vonkajšiu jedáleň, kde si môžete vychutnať čerstvý vzduch pri jedle a rozprávaní a samozrejme - príjemný záhradný salónik, ktorý si môžete odpočinúť. Vzorové usporiadanie dvora v zmysle socializácie a hedonizmu!

Inšpiratívne nápady na úpravu malého dvora bez trávnika

1

snové záhrady - myšlienky terénne úpravy malého priestoru bez trávnika
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 5/39

Sponzorované odkazy

Vzhľadom na obmedzený priestor, úspešné usporiadanie zadného dvora závisí predovšetkým od dobrého riadenia dostupných metrov štvorcových. Rozloženie terasy, kvetinových záhonov, obrubníkov a chodníkov by nemalo byť náhodné. Profesionáli od spoločnosti Studio Foras sú majstrami, pokiaľ ide o optimalizáciu priestoru na dvore, ako vidíte na fotografii vyššie. Miniatúrne krajiny sú esteticky príjemné, ľahko sa udržiavajú a majú veľa priestoru vo veľkej záhrade, ako sú terasa, chodníky, kvetinové záhony, živé ploty a stromy.

Inteligentné nápady na jednoduchú starostlivosť o terénne úpravy, nábytok a osvetlenie

Dream Backyard rozloženie-New-Eco-krajina-Design-Build
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 6/39


Bez ohľadu na to, aký priestor je k dispozícii, v zadnom rozložení dvora je dôležité vidieť budúcu záhradu alebo relaxačnú oblasť, aby ste dosiahli úspech. To vám umožní vyhnúť sa mnohým chybám a dodržať plán. Tento dlhý a úzky dvor, ktorý sa veľmi často stáva, je vytvorený vďaka novému ekologickému dizajnu krajiny Vytvára a predstavuje referenciu pre lepšie využitie priestoru a ľahký prístup.

Pôvodná myšlienka ozdoby na záhrade na skale pomocou osvetlenia Vyzdobte

terénne úpravy dvorček dream-ideas-landscaping-furniture-decoration
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 7/39


Zriadenie záhrady nemusí zodpovedať normám a nápadom iných. Pozrite sa na tento úžasný dizajn a nechajte svoju fantáziu bežať zadarmo. Dizajnéri osvetlenia Dekorujte použité zakrivené čiary na vytvorenie dynamiky a množstva rôznych materiálov, ktoré zvýraznia rôzne funkčné oblasti.

Funkčné zónovanie je nevyhnutné v usporiadaní dvora

rozloženie dvora s grilom-kuchyňa-letná-jedáleň-záhradný salónik
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 8/39

V tomto ohľade je tzv. Funkčné zónovanie nevyhnutné v usporiadaní dvora. Takto dizajnéri New Eco Landscape Design Stavby sa rozdelili a vytvorili 3 samostatné kliny pre samostatné činnosti. Zastrešená terasa je vybavená kuchyňou, jedálenským kútom a záhradným nábytkom, všetko v zodpovedajúcom dreve, ale všetky s určitým unikátnym prízvukom.

Šikmá záhrada s čiernou drevenou terasou a vonkajšou vírivkou

Vývoj-dvorku Jacuzzi, mimo-of-terasou-wood-black
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 9/39

Zadné záhradné terénne úpravy na svahovom mieste sú výzvou. Ale to nie je prípad tohto súčasného priestoru navrhnutého Michaelom Kramerom a Karenom Kramerom. Použitie čierneho dreva na terasu a pridanie vonkajšej vírivky otočte tento dvor do exkluzívnej relaxačnej oblasti. Fotografický kredit - Olga Soboleva.

Nápad na viacúrovňovom zadnom rozložení dvora

terasy na rozvoj dvorček úrovni dosiek drevo rezačky Water
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 10/39

Akonáhle sú ťažkosti prekonané, sú to najmä rôzne úrovne, ktoré vyvolávajú estetický efekt šikmej záhrady. V tomto príklade Art in Green, asymetrické zemné práce, rôzne materiály pre podlahu a vodné prvky vytvárajú moderné a príjemné prostredie.

Manželstvo z betónu a dreva, pretože protiklady sa navzájom priťahujú

Vývoj-dvorku-without-trávy-terasou domáci betón plot drevo lavica
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 11/39

Čo sa týka nespárovaných materiálov, kombinácia betónu a dreva je ideálna pre moderné záhrady, ako je tomu v prípade Design Trends. Čerstvý betón sa ľahko formuje v podobe steny alebo krbu, zatiaľ čo teplé drevo je vhodné pre záhradnú lavici, schody a tak ďalej. Ako sa hovorí, kto vyzerá podobne, alebo sa protiklady vzájomne priťahujú!

Terénne úpravy moderného dvora - pohľad zhora

Vývoj-dvorku-moderný obývacia izba s terasou, s výhľadom do záhrady, zhora
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 12/39

Bez ohľadu na váš rozpočet, rozloženie vášho dvora by nebolo úplné, ak by chýbalo sviežej zeleni. Tento krásny priestor od Mark Tessier dokazuje, že jeho dizajn nemusí byť super komplikovaný a zložitý, aby vyzeral esteticky a originálne. Ukazuje sa, že zvládnutie priestoru a dobrý vkus sú tu najsilnejšie zbrane.

Viac sviežosti bez amputácie priestoru? Myslite vertikálne!

Vývoj-dvorku-grass-tree-popínavé rastliny-levanduľovej-hrnca
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 13/39

Jedna z najčastejších chýb v usporiadaní dvora je premýšľaná len horizontálne. V skutočnosti skúsení krajinní architekti, podobne ako niektorí na Draw Home, poznajú vertikálnu vegetáciu a často ju používajú. Používajú to šikovne, aby maximalizovali zelený priestor a robili veci zaujímavejšie. Jeho hlavná výhoda je dosť zrejmé - získate viac sviežosti bez amputácie priestoru!

Usporiadanie dvora pre dospelých a deti

Vývoj-dvorku-príkrych svahoch terasy-slide-sand-zásobník
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 14/39

Landscapes by Eldridge London sa pri preskupovaní na viacerých úrovniach opierali o veľmi originálny prístup. Vybrali si veľa postele v tvare trojuholníkov a iných polygónov, ktoré umožňujú veľa zelene, aj keď je priestor obmedzený. Je to tiež oblasť priateľská pre deti s vynikajúcou snímkou ​​a pieskoviskom. Fotografický úver - Lyndon Douglas.

Zelená stena na dvore - najdramatickejší pozadie!

Vývoj-dvorku-pluieurs úrovni vertikálne záhrady omráčení
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 15/39

Dve predchádzajúce myšlienky sú zostavené do jedného dizajnu a prinesené na ďalšiu úroveň Matarozzi Pelsinger Builders. Okrem nádhernej terasy má báječná zelená stena. Je pravda, že vertikálne záhrady sú medzi najdramatickejšími kulisami, keď hovoríme o upravených záhradách a záhradnej teréne! Fotografický kredit - David Gast

Umelecké usporiadanie zadného dvora na vytvorenie "kaskádovej" záhrady

Vývoj-dvorku-záhrada-terasa-on-niekoľkými úrovňami
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 16/39

Prečo máte iba jednu terasu na dvore, keď máte 3? Tento projekt Fossey Arora Design je skvelý! Projektanti vytvorili labyrint zákoutí a vonkajších priestorov, kde si môžete oddýchnuť, zatiaľ čo vaše deti môžu hrať kožu a hľadať. Photo Credit - Blooming fotografie.

Priemyselná chic faux loft - nádherné textúry a mezanínová podlaha

layout-krajina-dvorku-without-tráva terasa tehlovo červená
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 17/39

To je dobrý nápad pre majiteľov dvoch alebo viacerých poschodových domov a dvojdomov s dvorčekmi. Nový ekologický dizajn krajiny Build vytvorili terasu z červených tehál pozdĺž balkóna a obklopili ju sviežou zeleňou. Táto dispozícia dvora je super tvorivá a v celku pripomína elegantný priemyselný podkrovný byt s úžasnými textúrami a medziposchodím.

Backyard terénne úpravy transformované do vysnívanej záhrady

layout-krajina-dvorček mestský-trávnikové-popínavá kríky
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 18/39

Ďalšie dielo od spoločnosti Foras Studio ukazuje, ako môžete vybudovať rajskú záhradu vo vašom mestskom dvore. Zdá sa, že trávnik, hortenzie a iné kríky prosperujú tam! Tip na záhrade: V usporiadaní zadného dvora použite pomaly rastúce a pomaly rastúce rastliny.

Trávnatý dvor s palmami, krbom a zelenými penovými dlaždicami

Vývoj-dvorku-without-lawn-home-Design-Line Stavia
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 19/39

Mimochodom, záhrada nepotrebuje trávu, aby bola pôsobivá. Trávnik bez trávnika, podobne ako dizajn linky, je takmer bezúdržbový a vyzerá super moderne. So svojimi geometrickými úrovňami, moderným krbom a veľkými betónovými doskami so zelenými kĺbmi tento súd argumentuje v prospech minimalizmu! Fotografia Matthew Millman Photography

Zloženie zadného dvora s bazénom - nápady a fotografie

Vývoj-dvorku-s-pool-obklopený Grass-okrasné
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 20/39

Krásny a funkčný, záhradný bazén je báječný doplnok, ktorý už nie je exkluzivitou. Avšak na dvore musíte urobiť nejaké kompromisy, najmä z hľadiska veľkosti bazénu. Nasledujúce 4 nápady ilustrujú skvelé predstavy o záhradnej teréne s bazénom. Photo credit above - časopis Plumetis Magazine.

Swimpond Natural Pool - najkrajšie kúpalisko

Vývoj-dvorku-pool-s-prírodné rybník-plávanie
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 21/39

Swimpond by Clearpond, na obrázku je jednoducho fantastický prirodzený bazén. Podobný rybníček, ale stále vhodný na kúpanie, je prírodný bazén najpraktickejším riešením, keď chcete kombinovať estetiku prvého a funkčnosť posledného.

Malý záhradný bazén tajných záhrad

Vývoj-dvorku-s-pool-pochovaný skla zábradlia
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 22/39

Ako vidíte na fotografii vyššie, malé záhradky nie sú tabu k bazénom. A na rozdiel od všeobecného presvedčenia, ich hodnota nie je len ozdobná! Ak chcete trénovať, môžete sa rozhodnúť pre malý štvorcový alebo obdĺžnikový bazén, ktorý je vybavený plaveckým oblúkom.

Luxusná plavecká hala s mini terasou a príjazdová cesta v japonských schodoch

Vývoj-dvorku-s-bazéne sála-nage-no-japonská
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 23/39

Mimochodom, plavecké dráhy sú veľmi populárnou voľbou v záhrade s rozložením bazénu kvôli ich úzkemu a predĺženému tvaru, ktorý sa dosť často zhoduje s existujúcimi vonkajšími podmienkami.

Kancelársky nábytok a okrúhly dekoračný bazén

vývojovo dvorku-vankúše-outdoor-dekor-kruhový bazén
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 24/39

Ak nemáte rozpočet alebo priestor potrebný na inštaláciu bazénu, môžete vždy prejsť jednoduchou voľbou. Fontány, mini okrasné rybníky a rybník sú len 3 z mnohých možností, ktoré je potrebné zvážiť. Uvedený projekt napríklad nesie názov Gilston Road Chelsea a riadi ho Bartholomew Landscaping.

Rozloženie dvora - nápady na nábytok, súkromné ​​obrazovky a dekorácie

Vývoj-dvorku-privacy-istič-drevo-koberec-vonku
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 25/39

Najnovšie fotografie našej informatívny článok o organizácii dvorku bude venované nábytku a rôznych dekoratívnych prvkov. Nábytok pre záhrady a vonkajším posedením, vodné prvky, plantážnici a zariadení lighting- to sú len niektoré z vrcholov mať vždy na pamäti, v dizajne exteriéru ,

Rozloženie dvora - fantastický nábytok a dekoratívne nápady prostredníctvom domáceho štýlu

vývoj-dvorček triedy sklo-View-kov-drevo lavica podnožka
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 26/39

Obrázky sú celkom samozrejmosťou, preto ich využite a vyskúšajte prepychové nápady na pôvodnej dekorácii a úspešné usporiadanie dvora v jedinečnom priestore! Dokonca aj tie najmenšie priestory si zaslúžia dobrú ozdobu!

Pergola so super hojdacou posteľou Backyard swing cez Apartment Therapy

vývojovo dvorček pergola bed-hojdacie siete dekoratívne rybník
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 27/39

Rozloženie dvora s umeleckou zelenou stenou prostredníctvom tichého rohu

Vývoj-dvorku-záhrada-nábytok-nápady stena závod
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 28/39

Priestory s miestom na posedenie v sieti Landscape Juice Network

Vývoj-dvorku prístrešok pôvodné izbovej záhradný-comfort
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 29/39

Záhradný pavilón s Hammocks od Trinity Hammocks

Vývoj triedy dvorku-záhrada vlastný hojdacia sieť márnosť požiarnej
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 30/39

Rozloženie dvora s trampolínovým lôžkom cez blog Premier Trampolines

Vývoj-dvorku-zónové voľný fun-lôžko trampolína
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 31/39

Nekonvenčné nápady - záhradné kino

Vývoj-dvorku-sedadla divadlo projektor
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 32/39

Domáce kino na záhrade prostredníctvom blogu Spodná bielizeň dňa

vývojovo dvorček hobby-corner kine vonkajšia dekor-nápady
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 33/39

Pôvodná záhradná terénna úprava s Febox

Vývoj background-originálne-yard divu, že simulované drive-in
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 34/39

Styling nápady a elegantné dekorácie od Charlotte Rowe Garden Design

nápady plánovanie-design-small-dvorku-moderný
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 35/39

Dvor bez trávy, plný okrasných tráv ako Falling Waters Landscape, Inc.

Vývoj-dvorku-without-trávy-s-pool-jacuzzi
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 36/39

Záhrada kríkov a sukulentov v záhrade podľa rastúcej krajiny Landscape Design

Vývoj-dvorku-údržby ľahko in-trávnikom kríkov
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 37/39

Vysoký záhradný živý plot, zdobený zrkadlami a vinobranými rámami prostredníctvom tichého rohu

vývoj-dvorček-plotové dekorovaný high-zrkadlá rámy
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 38/39

Textúra nápady pre použitie v záhrade zdobenie cez Annette kresťan

vývoj-dvorček-plot-terasa kvetináče
Dizajn zadného dvora - nápady na krajinu, nábytok a dekor | Záhrada | 39/39

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

Back to top