Dikey ızgara – çalışma prensibi ve model karşılaştırması

tavuk-rosto-otlar-aromatik dikey ızgara
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 1/8


Kim ızgara yapmayı çok seviyor dikey ızgara ve tam da isminin önerdiği şey bu. Söz konusu kızartma tavası, çoğunlukla "yükseklikte" pişirmeye izin veren elektrikli bir pişirme cihazıdır. Gıdalar ve özellikle etler, geleneksel pişirme yöntemlerinden daha iyi ve hızlı hazırlanır. Bu avantajlar, geleneksel barbekülerden açıkça daha iyi olan sıcak havanın konveksiyonu ile açıklanmaktadır. Buna ek olarak, cihaz alandan dikey olarak faydalandığından, genellikle fazla yer kaplamaz. Son olarak, yağlar aktığından ve zehirli dumanlar olmadığından, sağlıklı yemekler alıyoruz. Bu son nokta, çağdaş insanların her zaman göz önünde bulundurduğu özellikle önemli bir “için” dir.

dikey ızgara -barbecue-sağlıklı-lezzetli
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 2/8

Tamam, bu kavurma hakkında çok güzel şeyler var, ama hangi tür "ayakta" barbekü seçmek ve hangi nedenlerle? En popüler modeller, fiyatları ve elele giden fonksiyonel faydalar nelerdir? Bu ya da dikey ızgaraya eşlik eden dezavantajlar ve seçerken kaçının nasıl önleneceği var mı? Diğer tüm soruları yanıtlamak için mevcut karşılaştırmalı sayfayı inceleyebilirsiniz.

Dikey ızgara çalışma prensibi

dikey ızgara Rosenstein-Söhne-Döner-chachlik
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 3/8

Farklı modelleri listelemeye başlamadan önce, çalışma prensibi açısından birbirlerinden çok farklı olmadıklarına dikkat edilmelidir. Birkaç "zemin" ile profesyonel rotisseries gibi, et eğlendirmek için büyük bir metal çubuk var, ama mantıksal olarak, dikey ızgara durumunda, dikilir. Çoğunlukla, büyük bir yerine birkaç küçük şiş asmak istiyorsak, tamamlayıcı bir desteğe de sahibiz. Dikey bir ızgara da, şişliği döndürmek için bir mekanizma, bir broyler tavası ve tabii ki, genellikle bir ısıtma rezistansı sistemi olan bir ısı kaynağı ile donatılmıştır. Bunlar, aşağıda listelenen tüm ürünler tarafından paylaşılan önemli noktalardır.

Domoclip dikey ızgara

dikey ızgara Domoclip-323DOM
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 4/8


Domoclip 323DOM, Amazon.com'da şu anda 80 € 'dan az olan (orijinal fiyat 129 euro) 360 ° dönen dikey ızgaradır. Merkezi bir pim ve 23 cm'lik 10 metal şiş ile donatılmıştır, bu da kümes hayvanları ve diğer et, şiş, kebap veya 2.5 kg'a kadar olan jiroskopların hazırlanmasına mükemmel şekilde uygundur. Çıkarılabilir paslanmaz çelik parçalar, yağ tutucu dahil olmak üzere bulaşık makinesinde yıkanabilir. Gücü 1500 watt, ağırlığı 6 kg ve 12 ay garanti ile geliyor.

Dikey Izgara OneConcept Kebab Usta Pro

dikey ızgara tek kavram-kebap-master-pro
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 5/8

Sponsorlu Bağlantılar

Dikey ızgara OneConcept Kebab Master Pro, Amazon.com'da KDV dahil 90 Euro karşılığında satışa sunuldu. Tavuk, kebap veya sebze chachlik - 360 derece tükürme ve pişirme süresini ürüne göre ayarlayabilmesi sayesinde bu cihaz için pişirme sırları yok. Yine de, yağ tutucu ve diğer çelik parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir, bu nedenle temizlik kolaydır. Buna ek olarak, bu dikey ızgaradaki cam kapı "serin bir dokunuş" tutamağına sahiptir. Yani, açılmaz ve güvenli bir şekilde kapanmaya izin veren, ısınmaz. Son olarak, pişirilen etin en iyi şekilde görülebilmesi için iç LED'ler yanar.

1

Syntrox Germany kebap ve kebap roasters

ızgara-dikey-Syntrox Almanya Rotisserie Barbekü
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 6/8


Syntrox Almanya'nın "dönergrills" veya "gyrosgrills" olarak bilinen kebap ve kebap roasterleri, büyüklük, kapasite, güç vb. Birçok varyasyona sahiptir. Mantıken, farklı modellerin fiyatları 55 ila 225 avro arasında değişmektedir. Her neyse, bu Alman ızgaraları kümes hayvanları, et, balık ve hatta ekmek ızgaraları için idealdir. Üreticiler, ürünlerinin diyet yönünü vurgulamakta ve dikey ızgarada, sağlıklı bir pişirme yapılmasına ve aşırı yağ kullanılmasına izin verilmediğini açıklamaktadır. Diyet yapan herkes için bir zorunluluktur.

Rosenstein tarafından kebap ve şiş için dikey ızgara Söhne

Dikey ızgara-Rosenstein-Söhne-Döner
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 7/8


Bu modelin gücü Rosenstein tarafından Söhne, 99,9 euroluk bir fiyata karşı 1500 watt. Üreticilerine ve tedarikçilerine göre ürün, farklı tavuk türlerinin, kebapların, kebapların ve cayroların, aynı zamanda balıkların muntazam, lezzetli ve sağlıklı hazırlanması için idealdir. Dikey ızgara, bir camlı koruyucu kapı, bir zamanlayıcı ile donatılmıştır ve tamamlayıcı aksesuarlardan oluşan bir kit içerir.

Semaritalia tarafından Dikey Çok Fonksiyonlu Grill

Izgara-dikey çoklu semaritalia
Dikey ızgara - çalışma prensibi ve çeşitli modellerin karşılaştırılması | Mutfak | 8/8

Semaritalia'nın çok fonksiyonlu dikey ızgarası, döner kebap, tavuk, balık ve sebzelerin hazırlanması için vazgeçilmez bir gereç parçası olarak tanımlanabilir. Ancak şu anki sıralamada 121 Avro'nun fiyatı en yüksekler arasında. Elektrik parametreleri AC 220, V 50Hz ve 1500 W'dir. Bu, bu makalede sunulan modellerin geri kalanı kadar güçlü olduğu anlamına gelir. Bu yüzden muhtemelen nihai fiyatı oluştururken dikkate alınan "İtalya'da tasarlanan ve yapılan" etikettir. Ama dikkate alınması gereken başka bir şey var. 48.7 cm yüksekliğinden, 34 cm genişliğinden ve 2.5 kg ağırlığından dolayı. aynı zamanda en kompakt cihazlardan biridir. Yani belki de belirleyici olan tıkanıklık-güç oranıdır. Kim bilir?

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 25

Back to top