Rahat oda ve dekorasyon trendleri 2016’da 20 harika fikir!

rahat oda tavan-tasarım-lambri-ahşap-yatak-iki-koltuk-parke-katı
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/01


Sen bir hayalini rahat oda ? 2016'nın dekor trendleri ile uyumlu modern bir iç mekan yaratmak ister misiniz? Hayalinize ulaşmanıza yardımcı olmak için, yatak odasını rahat bir küçük kozaya dönüştürmek için 20 fikrimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Rahat bir odanın gelişimini başarmak birkaç kelimeyle özetlenebilir: rahatlamaya elverişli bir barış cenneti yaratmak. Rahat odanız ultra göz alıcı bir görünüm alsaydı ne olurdu? Bu yüzden 2016 dekor trendlerini keşfedin ve odanızın atmosferini değerli ipuçları ile ısıtın!

2016'nın dekorasyon trendlerine göre rahat bir oda yaratmak için fotoğraf galerimizden ilham alın!

rahat oda-duvar-etkisi-tuğla-panel-décaitf-3d-yatak-yastıklı-gri
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/02

İç tasarımdaki güncel trendler neler? Rahat bir oda oluşturmak için nasıl devam edilir? Tüm bu soruları yanıtlamak yerine, Deavita aşağıdaki fotoğraf galerisine bir göz atmanızı önerir. Daha ne söyleyebilirsin? Pekala, beklenmedik sürprizlerle dolu süper bir tarif hazırladığımızı biliyoruz.

Akıllıca bir fikir ve pratik tavsiyede rahat oda!

rahat odaya bakan duvar-etkisi-beton-yatak-aşağı-siyah-halı-büyük pencereler
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/03

Modern ruhu rahat oda sobriety ve zerafet ile. Basit ve zarif bir görünümle, daha pratik ve işlevseldir. Rahat ve sıcak bir görünüme kavuşmak için dekoratif aksesuarlara yakından dikkat etmenizi öneririz: perdeler, kilimler, resimler, yumuşak yastıklar, ekoseler vb.

Rahat oda sıcak renkler ve yumuşak malzemeler kullanımını savunur!

rahat oda lambri-ahşap-masif-yatak-aşağı-halı-kara tahta-renkli
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 4/20


İç tasarımın kanonlarına göre rahat bir oda yaratmanın en etkili yolu nedir? Odanızı bir dinlenme yerine dönüştürmek istiyorsanız, güzel ve yumuşak bir aydınlatma seçmelisiniz. İster tavana LED spot lambalar, isterse de güzel bir asıl süspansiyon olsun, gizli aydınlatma, hiç şüphesiz rahat odanızı yüceltmenin en iyi yoludur!

Rahat odayı rahat bir kozaya çevirin!

1

rahat oda soyunma-katı-ahşap-yatak-shaggy-bedside-eşleştirme
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 5/20

Sponsorlu Bağlantılar


Rahat odanın iç kısımlarını ısıtmak için yumuşak ahşaplar, masif ahşap, sarı taş, tuğla vb. Gibi asil malzemeleri tercih ediyoruz. "Sıcak" renklerini karıştırıyoruz. Deco. Eğer dünyevi nüansların hayranıysanız, hayal gücünüzü özgürce dizginleyebilirsiniz: aynı renk aralığında kaldığınız sürece bile en cesur karışımlara izin verilir.

Rahat oda - favorilerimizi keşfedin!

oda-rahat yatak beyaz halı kahverengi asma tavan modern
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 6/20


Rahat odanızda yeterli yer yoksa, alanı karıştırmayacak olan kompakt mobilyalara odaklanmanızı öneririz. Odayı görsel olarak büyütmek için duvarlarınızı pastel renklerle süsleyebilirsiniz: bej kum, krem, fildişi vb.

Rahat atmosferi geliştirmek için masif ahşap paneller ve uyumlu döşeme

B-rahat ahşap paneller-başı süspansiyon yataklı panel ampuller taklit beton
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/07


Rahat odanın iç mekanını yüceltmek için, dekoratif aksesuarlar üzerinde bir vurgu koymaktan çekinmeyiz! Atmosferi renklendirmek için çok renkli resimlerden oluşan bir müzenin musluğunu kaplıyoruz ve odanın rahat yönünü güçlendirmek için kalın perdeler asıyoruz.

Rahat odanın dekorunu aydınlatmak için geometrik desenli çok renkli aksesuarlar!

oda-rahat-boyama-beyaz-gri-yatak-lamine parke
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/08

Muhtemelen bildiğiniz gibi, gri renk deco'da gerçek bir yıldız haline geldi! Şık ve zarafetle eş anlamlı olan bu oda, rahat oda da dahil olmak üzere tüm oturma odalarının iç mekanlarını büyütmek için evimize davet ediyor! Küçük dokunuşlarda veya toplam görünümde, gri, modern iç mekanlara modernliği ve gelişmişliği getirmek için tüm dekor tarzlarına uymaktadır.

Gri ve beyaz rahat oda: tasarım çift kişilik yatak, orijinal halı ve laminat parke döşeme

oda-rahat-Modern-rustik sandalye-beyaz-siyah-ofis
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/09

2016 trendlerine göre rahat bir oda yaratmanıza yardımcı olacak bir başka örnek üzerinde! Bu çağdaş odayı karakterize eden gri-kahverengi ikilinin yumuşaklığını seviyoruz. Tasarım mobilyalarının temiz hatlarını ve rahat bir atmosfer yaratan gizli aydınlatmayı ve havada asılı duran akışkanlık hissini takdir ediyoruz.

Kar beyazında duvar resmi, parlak kırmızı ve eşleşen yatak takımlarında tasarım tablosu

oda-rahat-boyama-beyaz yatak-bottom-masa-tasarım-kırmızı-parke-masif
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 10/20

Sofistike zarafeti ve zarif görünümü ile bizi baştan çıkaran bu rahat odanın cazibesine kapılmayın! Burada, modern ruh ve neşeli dekor, minimalist tarzın tipik bir estetik uyumu yaratmak için el ele gider. Odadaki merkez parça, oda dekorunu cesur bir görünümle güçlendiren büyük kırmızı kara tahtadır.

Rahat odadaki alanı optimize etmek için temiz çizgiler ve entegre giyinme ile yatak tasarlayın!

oda-rahat-modern tavana noktalar liderliğindeki halı perde-Savcı
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 11/20

Bu güzel rahat odanın ana özellikleri% 100 sakin atmosfer ve temiz dekor. Modern ve samimi olan bu güzel oda, tavanı ve yatağın arkasındaki duvarı süsleyen masif ahşap sayesinde rahattır. Kendimizi, modern tavana entegre edilen LED aydınlatmanın ve gün ışığını filtreleyen büyük panoramik pencerelerin yarattığı bir zen atmosferine daldırıyoruz.

Mor duvar boyama, tasarım kolye, kar beyaz ve koyu parke döşeme zarif yatak

oda-rahat-boya-mor-süspansiyon tasarımı yatak başı-beyaz deri
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 12/20

Rahat odayı görkemli bir lüks odaya dönüştürmek için, her ne pahasına olursa olsun steril renklerin her zaman önlenmesi gerekir. İlham almıyorsanız, sizi yukarıdaki örneği dikkate almaya davet ediyoruz. Duvarlarınızı mor ve çikolata rengi gibi yoğun bir renkle boyamanızı ve aynı renkte bir zemin kaplamayı tercih etmenizi öneririz. Meşe veya masif maun parke üzerine daha iyi bahis! Temizlik ürünleri ile öne çıkmak istemezseniz, karanlık zemin olarak estetik olarak bir döşeme seçmenizi öneririz, ancak bakımı çok daha az zordur! Yüzen parke ve taklit masif ahşap fayans işi yapacak!

Mor yatak, çeşitli tasarım pufları ve rahat yatak odasını büyütmek için shaggy gri taupe halıları!

oda-rahat panelli ahşap beyaz-kar-yatak-mor-halı-tüylü gri
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 13/20

Rahat odada, rahat bir yatak mevcudiyeti ile atmosferi ısıtıyor! Rahat yatak kuşkusuz sıcak bir odada yıldız parçasıdır. Yatağınızı yumuşak bir kozaya dönüştürmek için Deavita çok sayıda dekoratif aksesuar kullanmanızı önerir. Kapağı tuhaf bir kumaşta yapılmış çok sayıda minderle serpebilirsiniz. Yukarıdaki örnekte, bazı yumuşak puflar ve tüylü bir halı ile zemini süslemekte tereddüt etmeyin.

Ferah ve aydınlık, bu rahat oda deniz dekoru ile bizi şaşırtıyor!

oda-rahat-tavan-bembeyaz-yatak-halı kaplı-boya-gök mavisi
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 14/20

Bir jiffy içinde rahat bir oda oluşturmak mümkün mü? Evet! Sadece eski süs eşyalarını ömür boyu dolu yeni aksesuarlarla değiştirin! Yan duvarlarda, Akdeniz'in belirsizliğinin romantik tatlılığını hatırlayacak bir peri perdesi asabilirsiniz. Döşemeye gelince, deniz kenarındaki ruhu tamamlamak için beyaz ve mavi renkte güzel çizgili bir halıya koyduk!

Büyük boy yatak başı, beyaz ve gri nevresimler, uyumlu perdeler ve katı parke zeminler

oda-rahat perde desenli-parke-masif zeminler-gri-beyaz-yatak
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 15/20

Zarif ve sıcak olan bu rahat oda, beyaz ve gri renklerde yataklarla süslenmiş güzel ve konforlu bir yatağın varlığıyla dikkat çekiyor. Masif parke bize büyük boyutlu yatak başlığının egzotik desenleri ile birleşmiş güzel altıgen şekiller ortaya koymaktadır.

Rahat shabby chic tarzı oda

oda-rahat perde-blan masa-ekstra askıya-zihin-perişan şık
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 16/20

Romantik bir ruhla döşenmiş rahat bir odaya ne dersiniz? Ve bir sürü yumuşak minder, pembe yastık, çiçek demetleri ve narin perdelerle güçlendirilmiş bir pastoral odaya girerseniz? Eski püskü şık bir iç mekan oluşturun ve dekorunuzu nesnelerin karışımıyla parlatın. Rahat perişan şık oda, renk bakımından mütevazi. Gökyüzü mavisi ve su yeşili gibi yatıştırıcı tonlar tercih edilir ve eski bir efektle zarif masif ahşap mobilyalar ortaya çıkar.

Asya tarzı rahat bir oda için orijinal oryantal tarzda resimler ve zarif mobilyalar!

oda-rahat-vintage mir-siyah-masa-tasarım-oryantal-kilim-çiçek-mùotifs
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 17/20

Feng-Shui ilkelerine göre döşenmiş rahat bir odaya ne dersiniz? Asya kültürünü seviyor musunuz ve Japon evleri gibi bir zen kozası yaratmak ister misiniz? Renklerin uyumunu ustalaştır - başarılı bir Zen odasının anahtarı! Yan duvarlar, iç dekoru güçlendirmek için iki aksan tanıtan siyah-beyaz zamansız siyah-beyaz. Daha fazla etki için orijinal motifleri oryantal motiflerle veya neden olmasın, bir Mandala duvar resmi ile asmaktan çekinmeyin!

Rahat art deco oda: altın renkli duvar kağıdı, siyah deri döşemeli yatak, Romeo avize ve uyumlu başucu lambaları

oda-rahat-planlama fikirleri tavana klasik avize-romeo-yastıklı yatak
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 18/20

Rahat art deco oda, dekoratif sanatın tüm hayranları için ideal bir çözümdür! Lüks odayı süper konforlu bir kozaya dönüştürmek nasıl? Cevap çok basit - biz gösteriyoruz! Dekoratif nesneleri çarpıyoruz, zemini yumuşak bir halı veya güzel bir hayvan derisiyle süslüyoruz ve yumuşak ve ince bir ışık yayılan güzel bir süspansiyon kuruyoruz.

Siyah kumaş, gümüş gri metal başucu masası ve çok renkli dekoratif yastıklar döşemeli başlık

oda-rahat-header-siyah renkli minderler ve dekoratif-başucu masa lambası-
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 19/20

Genel bir kural olarak, rahat oda sıcak malzemeler ve mineral renkleri kullanımını varsayar. Sarı ahşap mobilyalar gibi, koyu tonlardaki mobilyalar odanın rahat karakterini arttırmak için gerçek avantajlara sahiptir. Bu yüzden yatak odanızı koyu gölgeler ve pastel tonlar arasında değişen mobilyalarla süslemenizi tavsiye ediyoruz.

Kıyafetlerinizi ışıktan karanlığa boyayın!

B-rahat-giyinme uygun fonksiyonel-yer-giysiler
Atmosferi ısıtmak için 20 odadaki rahat oda ve dekorasyon trendleri! | Yatak Odası | 20/20

Rahat odanızın dekorasyonuna damgasını vermek ister misin? Bu durumda, mineral renkleri ve gösterişli tonları arasında değişen yumuşak ve yatıştırıcı bir iç mekan yaratmaya çalışabilirsiniz. Dekorları ve kilimleri çarpın ve dekorunuzu daha da özelleştirmek için stilleri karıştırın!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 25 = 34

Back to top