Revisited tasarıma sahip Dykstra lüks yelkenli yat – mükemmel bir proje!

lüks yelkenli yat dyxtra-tasarım-revisited-adaù-voorhees
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 6/1


Tatiller yaklaşıyor ve deniz canlılarını keşfetmek için denizlere çıkmayı planlıyorsunuz? Muhteşem bir gemiye yelken açmaktan daha iyi olan şey lüks yelkenli Dykstra Donanma Mimarları imzalı! Olağanüstü bir yaz geçirmek için tasarımcı Adam Voorhees tarafından tasarlanan bu lüks yelkenli teknenin konforunun tadını çıkarın. Özellikle lüks yatların dünyasına alışkınsanız yüzen bir ev seçmek kolay değildir. Bu harika yüzen canlılar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, bu klasik yelkenli yatın yeni bir tasarımla sunulması için bir fırsat. Bu yelkenli tekneyi eşsiz bir deneyim için keşfedin: insan ve doğa arasındaki etkileşim. Resimlerdeki kanıt!

Lüks yelkenli yat Dyxtra - olağanüstü nehir tatilleri için lüks bir tekne!

lüks yelkenli ketç-70 metre-tekne-tasarım
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 2/6

Muazzam yeteneğiyle, Hollandalı tasarımcı Adam Voorhees, 70 metre uzunluğunda lüks bir yelkenli yat yaratmayı başardı. Aynı zamanda estetik ve verimli olan bu modern yelkenli tekne, geleneksel tarzı ve çağdaş tasarımı, çok çeşitli lezzetlere sahip bir müşterinin gereksinimlerini karşılamak üzere karıştırmaktadır. Klasik bir tasarıma sahip ancak biraz modernize edilmiş bir gemiyi tasarlamayı amaçlayan Adam Voorhees, son derece hızlı ve lüks bir yat yaratmak için tüm gücünü bu iddialı projeye koydu. Sonunda, tüm çabaları başarılı oldu!

Lüks yelkenli yat Dyxtra - geleneği ve modernliği karıştıran bir yarış arabası!

lüks yelkenli gemi tasarım-modern-dyxtra-şirket
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 6/3

Bu muhteşem lüks yat, yaratıcılığının iradesini, teknolojik yenilikleri ihmal etmeden benim geleneklerimi sürdürmeye sevk ediyor. Aslında, lüks yat Dyxtra, Adam Voorhees'in büyük arzusuna tanıklık eden birçok örnekten biridir: fantastik yüzer yaratıkları fütüristik havalarla hayal ederek yeni alanları keşfetmek. Bu durumda, çalışma alanı sadece zarif görünümü ile değil, aynı zamanda rahat iç mekanıyla da bizi şaşırtan bu lüks tekne.

Bu lüks yelkenli yat kaliteli hizmet sunuyor!

lüks yelkenli gemi dyxtra-sol-katı-ahşap-mobilie-tasarım
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 4/6


Hollandalı tasarımcı, her şeyin ötesinde, otantik ruhu ve zarif soyu birleştiren lüks bir yelkenli tekne yaratmak istedi. Cam çatı ve masif tik parke, bu lüks yelkenliyi revisited bir tasarımla karakterize eden sihirli kelimelerdir. Eşsiz cazibesini ortaya çıkaran yaşam alanı için Ditto: her lüks yatta adından layık görülen klasik bir dekora.

Lüks yat Dyxtra güzel ve modern bir oturma odasına sahiptir!

1

lüks yelkenli gemi dyxtra-sol-katı-ahşap-mobilya-beyaz-kar
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 5/6

Sponsorlu Bağlantılar

Biz de güzel bir kanepe XXL karar verdi kar beyaz ve güzel bir sehpa renk eşleştirme eşliğinde eşlik unutmayın. Setini olması gerektiği gibi tamamlamak için tasarımcı, zeminleri bozulmamış beyaz renkte bir halı ile giydirmeyi seçti. Atmosferi ısıtmak için kullanılan tek unsur karanlık parke döşemedir: gerçekten iyi bir seçim! Özetlemek gerekirse, teknede modern bir oturma odası, özel bir kokpit, bir ev ofisi, ayrı bir süit ve bir plaj kulübü (bir yüzme platformu) vardır.

Kar beyazında tasarım mobilyalar, gri renkte dekoratif yastıklar ve rahat bir atmosfer için yumuşak aydınlatma!

lüks yelkenli yat tasarımı-miderne-masa-düşük kanepeler
Revisited Tasarımlı Dykstra Lüks Yelkenli - Sıradışı Bir Yüzen Ev | Yaşam tarzı | 6/6


8,5 m'lik özel bir ihaleye ve 6,5 m'lik bir ihaleye ev sahipliği yapan ön güverte, bu alanı dev bir havuza dönüştürme fırsatı da veriyor.

Dykstra Deniz Mimarları Tasarımı

Adam Voorhees

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 89

Back to top