Kirliliği ortadan kaldırmak için doğal hava temizleyici!

arıtıcı d'air plante-hybride-technologie-nature-pot-design
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 1/8


Dairenizdeki hava kirliliğinin açık hava kirliliğinden 2 ila 8 kat daha yüksek olduğunu biliyor musunuz? İnanılmaz ama gerçek! Tütün, temizlik ürünleri ve bina inşaatı olmak üzere üç ana kirlilik faktörü vardır. İç mekan kirliliğini ortadan kaldırmak istiyorsun, ama nasıl yapacağını bilmiyorsun? Yani, evinizi yaşamak için sağlıklı ve keyifli bir yere dönüştürmek için son derece etkili bir yol var: hava temizleyici Doğal! Evin iç kısmını temizlemek için kullanışlıdır, doğal hava temizleyici yaşam kalitemizi yükseltmek için önemli bir unsur haline gelmiştir. Ve bu sorunu çözmek için çok meraklı bir çözüm önereceğiz: Şirketin Clairy'in son yaratımını ele geçirmek. Havayı temizlemek için bir bitkinin köklerini kullanan doğal bir hava temizleyicidir. Aşağıdaki resim galerisine bir göz atın ve hiçbir zaman iç kirliliği ortadan kaldırın!

Clairy Doğal Hava Arıtıcı - Bir Devrimci Konsept!

temizleyici hava doğal bitki hibrid-toplum-Clairy
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 2/8

Hava temizleyici, havayı filtreleyerek ve kokuları gidererek iç mekan kirliliğini ortadan kaldırmak için evimize davet ediyor. Havayı temizlemek birçok hastalık riskini azaltır. Evsel kirlilik, solunum alerjisi veya virüs, bakteri vb. Yayılmasına neden olabilir. Hava temizleyici almanın önemi nereden gelir?

Clairy Natural Air Purifier - İçinizin hijyenini iyileştirin!

arıtıcı d'air plante-hybride-sol-parquet-massif
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 3/8

Hala kullanışlılığından emin değilseniz, size bazı ilginç rakamlar vereceğiz. Zamanımızın% 90'ından fazlasını 4 duvar arasında sıkışıp geçirdiğimizi ve günde 11.000 litre kirli hava soluduğumuzu biliyor musunuz? Bu nedenle tepki vermek çok acil!

Doğal hava temizleyici gerçek bir dekoratif rol oynayabilir!

arıtıcı d'air naturel-pot-noir-mat-canapé-parement-brique
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 4/8


Böylece sağlığınız büyük ölçüde kendi elinizde! Hava temizleyici almayı düşünmediyseniz, alışkanlıklarınızı değiştirme zamanı! İstatistiklere göre, 6 aylık hava temizleyici kullanan kullanıcıların% 60'ı daha iyi uyuyor, kullanıcıların% 70'i daha iyi nefes alıyor ve% 65'i sağlığında bir iyileşme görüyor. Ek olarak, hava temizleyicileri çok kompakt ve taşıması kolaydır.

Clairy hava temizleyici, tüm dekor stillerine mükemmel uyum sağlar!

temizleme havası doğal hibrit bitki kap seramik
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 5/8

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizin hijyenini arttırmak için, Clairy firmasının yetenekli tasarımcıları tarafından başlatılan doğal hava temizleyicisine bahse girmenizi öneriyoruz. Bir tesis ve yüksek teknoloji ürünü bir cihaz arasındaki bu olağanüstü tasarımın karşısına çıkacaksınız! Gerçekten de Clary, iç mekanımızı daha fazla işgal eden iç kirliliği ortadan kaldırmak için tasarlanmış hibrid bir tesis.

Tehlikeli durumlarda, Clairy hava temizleyici cep telefonunuzda size bir bildirim gönderecektir!

arıtıcı kirliliği-iç hava doğal değerlendirmek
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 6/8


Kompakt ve mobil, Clairy doğal hava temizleyici herhangi bir dekorasyon stili için mükemmeldir. Ultra estetik tasarımına ek olarak, havadaki toksinlerin% 93'ünü filtreleyebilir. Nasıl çalışır? Ayrıca saksı görevi gören cihaz, barındırdığı bitkinin kökleri sayesinde ortam havasını filtreler. Daha sonra, bir fan oda boyunca itmek suretiyle saf hava verir.

Bu güzel hibrid tesis, günün 24 saati hava kalitesini size bildirir!

arıtıcı kirliliği-iç hava-doğal-ortadan kaldırarak
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 7/8


Eğer herhangi bir toksik ajan tespit edilirse, Clairy size tüm potansiyel tehlikelerin sizi uyararak sizi hava kalitesinden haberdar etmek için cep telefonunuzda bir mesaj gönderecektir.

Clairy Natural Air Purifier hayatınızı değiştirecek!

arıtıcı d'air plante-hybride-pot-céramique-création
Doğal Hava Temizleyici - Evinizden Kirliliği Ortadan Kaldırın | Yaşam tarzı | 8/8

Clairy Tasarım

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

85 − 75 =

Back to top