Zatemňovacie závesy – trendové oblečenie pre okná

krásna myšlienka kvetinové záclony
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 1/12


Voľba zatemňovacie závesy, obrusy, čalúnený nábytok, žalúzie a akékoľvek domáce textilie vo všeobecnosti, môžu poskytnúť iný štýl obývačke, ako aj celému domu. Správny dizajn obývacej izby závisí od dekorácie a základnej farby miesta, veľkosti a tvaru miestnosti, umiestnenia dverí a okien. Ak máte na mysli konkrétny dizajn závesov, starostlivo vyberte tkaninu a vzory, pretože nejaká textília nezodpovedá každému dizajnu. Ak plánujete bohatý dizajn s ťažkými závesmi, tkanina by sa mala líšiť od bežných záclon. Pri oknách a dverách, ktoré čelia exteriéru - v záhrade alebo na ulici - je potrebné zabezpečiť takéto obojstranné, aby nedošlo k znetvoreniu vzhľadu domu a aby boli pekné dve strany.

Zodpovedajúce čalúnenie a záclony

čalúnenie záclony záclony zodpovedajúce vzory
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 2/12

Aby ste si boli istí, že materiál a štruktúra tkaniny zvolenej pre živých, súhlasia s dekoratívnou líniou miestnosti a vyhýbajú sa tomu, aby sa zdali požičané z inej éry, dajte malý kúsok látky a zaveste ju na podlahu. vybrané miesto pre závesy. To vám umožní určiť typ zatemňovacích závesov pre obývaciu izbu. Vaša voľba bude tiež závisieť od množstva svetla v obývacej izbe. Takto sa dá určiť, či sú tieto záclony pre dekoráciu najvhodnejšie. Mnoho ľudí odmieta možnosť obloženia hustých záclon, ale zvyšuje ich životnosť, chráni pred vyblednutím materiálu a zlepšuje kvalitu závesov, zvyšuje izolačné schopnosti záclon a umožňuje im slúžiť ako chladiaceho alebo vykurovacieho faktora v miestnosti.

Zhoda farby záclony a nábytku nie je vždy potrebné

krásne obývacie izby zatemnenie záclony pohovky kreslá
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 3/12

Zatemňovacie závesy zohrávajú oveľa väčšiu úlohu, ako zastavenie slnečného svetla a zabezpečenie súkromia. Používajú sa aj na skrytie niektorých architektonických chýb alebo na ozdobenie príliš veľkého okna v obývacej izbe. Správna voľba záclon môže vytvoriť okno väčšie, menšie, širšie alebo užšie, ako je to v skutočnosti, pridanie vizuálnej výšky do miestnosti a poskytnutie orientálnej alebo romantickej vízie. Neexistuje zlaté pravidlo, ktoré vyžaduje presnú podobu okna pri vytváraní záclonových záclon. Jednou z možností je pripevniť záves v blízkosti stropu a nechať ho ísť na podlahu - tým sa zvýši vaša izba.

Zatemňujú závesy na oboch stranách okna

trendové zatemňovacie závesy 2014 2015 odtieňov strieborné
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 4/12


Ďalšou možnosťou je zatemnenie záclon na oboch stranách okna - vytvorí to ilúziu širšieho priestoru. Stuhy a stínidlá na závesy ich môžu robiť dramatickými a upozorňovať na ne. Môžete použiť čipky záclony a kontrastné tkaniny pre vytvorenie vitality a priniesť farby do obývacej izby, alebo jednoducho skúste zavesiť záclony inak.

Záclony, ktoré prinášajú nádherný dotyk

1

záclony záclony dotykové-exotické hnedé odtiene
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 5/12

Sponzorované odkazy

Obrazovky, žalúzie a vonkajšie žalúzie, rovnako ako žalúzie v modernom modernom dome, často nahrádzajú tradičné zatemňovacie závesy. Kreatívne a umelecké domy sú zvyčajne so závesmi, ktoré zdôrazňujú okná a vytvárajú umelecké prostredie miestnosti. Záclony sú tiež spôsob, ako skryť pohľad z obývacej izby na spálňu, kúpeľňu alebo kuchyňu. Pre úspešný orientálny štýl môžete použiť záclonové žakárske závesy s etnickými a dekoratívnymi motívmi. Ak rešpektujete proporcie, veľkosť a štýl okna, aby ste dosiahli maximálnu rovnováhu, môžete vytvoriť vďaka záclonám pôsobivý vzhľad vášho okna.

Súčasná spálňa s marsala závesmi

zatemnenie záclony trend farba 2015 marsala
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 6/12


Na otázku, aká bude módna farba v závesoch v roku 2015, odpoveď je - marsala. Všetky návrhy návrhárov v tejto chvíli uprednostňujú túto farbu pri vyšívaní postelí, príčinách čalúneného nábytku a záclon. Záclony a závoje v baklažánu, striebro a zlato alebo modro-zelená sú tiež veľmi populárne.

Dvojité závesy v béžovej a bledo modrozelenej farbe s bozkom

dvojité čierne-zelené-svetlo-objímanie dvojité black-out záclony
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 7/12


Zatemňovacie záclony s kvetmi a krásnymi vtáčmi

Klasické čalúnené závesy Kvetinové vzory Vtáčie klietky
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 8/12

Za posledné tri roky vyhlásili dizajnéri vojnu na bežných a pruhovaných záclonkách. Zdá sa, že tento rok bola bitka nakoniec vyhraná. Kvety a kvety - to je to, čo oplýva vzory výpadov záclony. Tento dizajn je skutočne ukážkou všetkého, čo sa dá dosiahnuť s motívmi kvetov. Existujú neuveriteľné a odvážne farebné kombinácie.

Červené kreslo a vlčie maky

béžové čierne makové záclony s vankúšikom
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 9/12

Anglické tradície pri výrobe zácloniek navrhli kvety. Farebný dizajn vytvára účinok "Wow! Robí miestnosť po celý rok vzhľad svieža, veselá a pružná. Ak nájdete tento vzor príliš ženský, je nový typ "moderných kvetov" vďaka svojmu geometrickému dizajnu potrebný ako dokonalá náhrada záclonových záclon. A aby som bol úprimný, pruhované záclony sú vždy medzi obľúbenými. Od minulého roka došlo k poklesu dopytu po neutrálnych farbách, ako sú krémy a béžové záclony. Rayon už nie je obľúbený. Záujem o hnedú farbu, ktorý bol príliš používaný v kobercoch, pohovkách a závesoch, zmizol.

Vyberajte zaujímavé vzorované záclony

zatemnenie závesy vzor šedá biela-kuchyňa-obývacia izba-jedáleň
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 10/12

Vintage záclony s krásnymi štylizovanými listami

zatemnenie závesy vintage vzor štylizované listy objíma
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 11/12

Super mäkké strihy v akvarelovom odtieni

room-bielo-lôžkové clony-color-aqua
Zatemňovacie závesy - trendové oblečenie pre okná Dekorácia 12/12

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

78 − = 69

Back to top