Kovový dizajn stenovej výzdoby v 20 umeleckých nápadoch

múr dekorácie design-metal-moderný obývacia izba
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 1/20


Či už ide o originálny panel alebo komplexnú výzdobu, výber kovovej steny vám umožní prispôsobiť interiér. V medi, hliníku, tepanom železe alebo nehrdzavejúcej oceli sú kovové diela najlepší spôsob, ako dať novému dychu života dekor, ktorý postráda vitalitu. Ak sa chystáte obnoviť svoj dekor a neviete, kam naštartovať, pozývame vás na útok na steny obývacej izby! Nahraďte svoje klasické obrazy zmesou tvorieb zložených z grafických vzorov a kovových svitkov a voila.

múr dekorácie design-metal-originálne obrazy
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 2/20

Samozrejme, rozhodnúť sa pre dizajn steny kovového dizajnu zmení vzhľad moderného interiéru. Ale čo vinobranie obývacia izba alebo rustikálne jedáleň? No, stačí im obliecť sériou ručne maľovaných obrazov alebo ozdôb z opracovaného kovu. Pokiaľ ide o výber vzorov, máte len slobodu voľby medzi zmesou abstraktných postáv alebo básnickejšou tvorbou. Originálne motýle, lietajúce vtáky, hodinky priemyselného ducha, objavte naše inšpirácie dizajnu v galérii nižšie.

Kovová dekorácia steny na vytvorenie poetického vesmíru

nástenná výzdoba-Design-nápady-metal tabuľky
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 3/20

Nemôžete vidieť steny už béžovo oblečené? Chcete ponúknuť krásny dizajnový stôl, ktorý nemá nič spoločné so všetkým, čo vidíte v umeleckých galériách? Takže sa inšpirujte týmto dizajnom steny kovového dizajnu a ozdobte jednu z vašich stien farebnou kovovou doskou. Pre zenovú atmosféru a výzdobu, ktorá dýcha pohodu oceánu, staviť na kompozíciu so modrými nuansami. Obraz, ktorý ilustruje nádheru morského dna osídleného fantastickými tvormi, bude v poriadku. Malé člny, plachetnice a racky dokončia túto výnimočnú krajinu.

stenová výzdoba dizajn kovová kompozícia - sochárska oceľ
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 4/20


Deko výhody kovovej výzdoby steny? V prvom rade viete, že tento typ výzdoby má tú výhodu, že kladie dôraz na textúru obkladov stien, ktoré mu poskytujú viac reliéfu a štruktúry. V závislosti od zvoleného štýlu a použitého dekoru môžete zvoliť plochý dizajn alebo 3D realizáciu. Jedným z príťažlivých prvkov týchto návrhových kompozícií je, že dokážu bez výnimky prispôsobiť sa všetkým povrchom. Takto sa dá hrať s objemami miestnosti, zdôrazňovať jeho architektúru a dokonca vytvárať pocit prekvapujúcej veľkosti.

Nástenné dekorácie-kov-design panelu steny medené
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 5/20

Sponzorované odkazy

Hľadáte námet na zdobenie kovových stien zdobiť steny obývacej izby? Takže sa rozhodnite pre vytvorenie medi, podobne ako pôvodný kúsok, ktorý žongluje medzi teplými farbami a abstraktnými odtieňmi. Tieto posledné, ktoré tvoria vyváženú sadu, nám umožňujú hrať trochu viac s autentickým aspektom kovu tým, že prijmeme diskrétne osvetlenie sprevádzané zodpovedajúcim stenovým svietidlom. Nič nie je prekrásnejšie než zvýraznenie medených povrchov s iným príslušenstvom v zlatej mosadze, tepanom železe alebo oceli Corten!

1

nástenná výzdoba-Design-nápady-metal salónik s krbom
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 6/20


Abstraktný vzhľad a strieborné povrchové úpravy pre tento kovový dizajn stenovej výzdoby, ktorý elegantne zdobí priestor nad krbom. Ideálne pre prinášanie elegantného a očarujúceho moderného obývacieho priestoru, modernej jedálne, kancelárie alebo zasadacej miestnosti. Je na vás, aby ste prispôsobili svoje štylizované motívy inej podobe steny rovnakého druhu. Nebojte sa vyzdobiť priľahlú stenu abstraktným výtvorom z medi alebo mosadze, aby ste trochu viac oživili chladnú atmosféru, ktorú priniesli strieborné odrazy kovu.

múr dekorácie design-žijúci-metal Súčasná
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 7/20


Obľúbená pre túto kovovú výzdobu steny, ktorá je vybavená množstvom susedných kruhov a molekulárnych prvkov. Toto majstrovské dielo remeselnej obliekania neosobnej steny ako tapety bohato zdobené geometrickými vzormi. Buďte opatrní, aby ste neprekročili nadbytočnú zmes grafických vzorov. Perfektný doplnok k dekorácii súčasnej obývacej izby, táto ručná kompozícia zdokonaľuje ozdobné predmety a nábytok v jemných tónoch, ako je svetlo zelená, hodvábna šedá a pastelová béžová.

múr dekorácie design-metal-originálne nápady
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 8/20

Chcete posilniť triezvý vzhľad šedej steny? Prijať kovovú výzdobu steny, ktorá nielenže dá pečiatku sivému maliarovi, ale prinesie aj väčšiu úľavu celému! Prehliadnite obchody s odborníkmi a nastavte si svoje pamiatky na zbierku 3D objektov. Hore tri grafické plastiky vo forme krásneho diamantu. Originálne a umelecké.

steny dekorácie design kovové kvety-originál
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 9/20

Tento kovový dizajn steny zdobí svojimi krásnymi kvetmi zdobenými žiarivými farbami, ktoré sú spojené s koženou vstupnou skriňou a masívnou parketovou podlahou. Vďaka dotykom zlatožltej farby sú tieto pôvodné prvky ideálnym riešením na premenu vestibulu na romantickú bublinu. Satinová čierna, lesklá hnedá a perleťová sivá sublimujú okvetné lístky týchto kvetov v reliéfe, čo je najviac úchvatný efekt a dech berúci dekor.

steny dekorácie dizajn kovové asiettes-vinobranie
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 10/20

Tu je kovová výzdoba steny tak originálna ako jednoduchá na dosiahnutie. Ideálne pre zdobenie vianočného dekorácie ošúchaného elegantného interiéru, toto deco zložené zo stenových dosiek je všetko, čo potrebujete na zvýraznenie patinovanej drevenej bočnice alebo starého šatníka zdobeného zložitou scrollwork. Je len na vás, aby ste si našli vhodné miesto v závislosti od dostupného priestoru. Dokonca aj vtedy, keď kovové platne vyvolajú staromódny šarm úchylného elegantného štýlu, môžete bez obáv ich začleniť do rozhodne súčasnej výzdoby.

Ako prebudiť súčasný interiér?

Nástenné dekorácie-metal-design-clock-style-industrial
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 11/20

Krásne, originálne a hyper výrazné, toto hodiny XXL môžu byť kľúčovým prvkom kovovej výzdoby steny priemyselného ducha. Skutočný nástenný klenot, neuveriteľne nostalgický a diabolsky očarujúci, táto ručne vytvorená tvorba je určená na ozdobenie stien každého moderného interiéru, ktorý je elegantný, elegantný a umelecký. Kombinácia s množstvom dekoratívnych predmetov v hrdzavom kovu, Corten ocele alebo mosadze mosadze.

stenu dekorácie design-kov-priemyselné horlogre
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 12/20

Hore, nahé hodiny, dizajn kovovej steny inšpirovaný starými hodinovými mechanizmami, ktoré prinášajú originálnosť a autentický duch akémukoľvek modernému interiéru. Konečným výberom sublimácie priemyselného deco je táto metalová tvorba obklopená dvoma ozdobnými predmetmi, ktoré hrajú s prirodzeným svetlom, odrážajú prostredie a zdôrazňujú dizajn moderného nábytku.

múr dekorácie design-metal-clock Lounge
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 13/20

Myslíte si o kovovej výzdobe steny, ktorá je estetická aj funkčná? Prečo sa rozhodnete pre obrovské hodiny zložené z kovových prvkov a trblietavých komponentov? Ak si nedokážete predstaviť takúto výzdobu umiestnenú nad pohovkou, inšpirujte sa z tohto krásneho dizajnu, ktorého sofistikovaný vzhľad je úplne v súlade s módnymi farbami a triezvymi líniami tejto súčasnej obývačky.

múr dekorácie design-metal-moderný interiér
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 14/20

S podobným vzhľadom ako moderný, táto kovová výzdoba steny bude vašim spojencom pri vytváraní umeleckého a súčasného vesmíru. Či už vyzdobiť biele steny oblečené alebo dokončiť výzdobu už na mieste, táto tvorba zo zapletených kovových prvkov prevezme funkcie abstraktného majstrovského diela. Ak chcete ešte viac zmierniť úsporu vašich bielej steny, môžete ju použiť s kompozíciou z ocele Corten alebo iným jemne namotaným predmetom.

steny dekorácie dizajn kovové arty abstraktné
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 15/20

Na tento kovový dizajn steny sme urobili praskanie, ktoré má formu fresky z Corten ocele. Skladá sa z abstraktných vzorov, vyniká hlavne svojim veľkolepým geometrickým bohatstvom a neuveriteľne teplými odtieňmi. Úprimná práca, ktorá odráža talent svojich tvorcov. Ona moderného umenia, ktorá sa prejavuje hranicou súčasných umelcov: to sú dekoratívne prvky tejto dizajnérskej kompozície hodné zdobenia moderného interiéru.

Ako postupovať vinobranie deco?

Nástenné dekorácie-metal-design-bike-vintage-spálne
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 16/20

Bicykel so starodávnym šarmom vytvára vinobranie v detskej izbe? Chcete načrtnúť výzdobu herne? Takže sa rozhodnite pre dizajn steny dekorácie kovu identické s týmto krásnym bicyklom, ktorý slúži aj ako vinobranie hodín. Dve veľké opotrebované kovové krúžky sa spoja, aby vznikli veľmi výnimočné bicykle. Dekor, ktorý zvýši celú časť steny, aby mu priniesol dotyk taký kreatívny ako osobný.

múr dekorácie design-metal-jedáleň-nápady
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 17/20

Táto útulná jedáleň svedčí o svojom rustikálnom interiéri a jeho dekorácii z kovového dizajnu. Dvaja pestovatelia z pozinkovaného kovu nastavili cieľ zväčšiť rustikálny výzdobu tejto miestnosti umiestnenej pod značkou dreva a tepaného železa. Chytrá voľba priniesť trochu zelene do chladného priestoru, ktorý postráda farbu a vitalitu. Záleží len na vás, aby ste svoje dekorovanie prispôsobili susedstvu, ktoré je spojené s vašimi plantážnikmi so zvýraznením striebra.

stenu dekorácie design-kov-ročník kľúč železa
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 18/20

Iná kovová výzdoba stien, ktorá je zdobená nádherným retro vzhľadom. Tri kľúče z tepaného železa stoja na prázdnej stene, aby vylepšili dekoratívne predmety s vinobraním, šarmom a mäkkými farbami. Umiestnite do obývacej izby garantovaný deko efekt.

vetvy na stenu dekorácie-Design-nápady-metal-vintage-tree
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 19/20

Táto kovová výzdoba stien vyzerá ako stromová vetva ozdobená kvetmi, listami a vtákmi. S malými medenými konármi a zlatými kvetmi sa skvele kombinuje s masívnym drevom a Cortenovou oceľou. Dokonalá dekorácia pre všetkých, ktorí snívajú o básnickom vesmíre, ktorý si zapožičal veselosť a zdokonaľovanie.

múr dekorácie design-metal-leaf butterfly
Kovová dekorácia stien: ponorte sa do meandrov umeleckého sveta! | Dekorácia 20/20

Vyzdobte nádherne stenu vašej obývačky, jedálne, kuchyne alebo spálne s touto kovovou výzdobou. Jeho vetvy zdobené postupnosťou listov a motýľov robia to impozantný kus, ktorý ľahko nájde svoje miesto v akomkoľvek type interiéru. Prilba k stene obývacej izby sa rýchlo stane kľúčovým dielom vášho interiéru. Všetky prvky majú gradient hnedej farby, ktorý zdôrazňuje estetiku kompozície.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − = 76

Back to top