12 nápady a dekorace na dvorku

dekorativní socha vanové stěny


S létem se blíží okamžiku, kdy chceme jít ven do zahrady nebo na dvorku. To je důvod, proč stále více a více hledáme nápady pro DIY například. Pro všechny, kteří milují přírodu, je velkou výzvou skladování pohodlného a hezkého rohu v zahradě nebo na terase / balkoně. Záleží jen na vás, abyste si vybrali nějaký volný čas a přidejte nový vzhled do venkovního prostoru. Zde je 12 nápadů a zdobení, které se snadno dělají. Váš dvorek může být vaše oblíbené místo pro odpočinek - malý ráj ve vaší zahradě.

Měl jste někdy myšlenku mít v zahradě vanu? A proč ne? Není nutné ji používat podle místa určení. Může to být nádherná výzdoba. Naplňte vodou a vložte do lístků nebo ji můžete použít jako květináč. Pokud vám to nevadí, můžete si vzít horkou a relaxační lázeň přímo uprostřed dvorku.

Zde jsou některé nápady a dekorace pro změnu letních dnů

dlážděné kameny zahradní cesta

Hrajte s geometrickými tvary a dáváte vaší cestě nový osvěžující vzhled. Tento design je vhodný jak pro moderní, tak pro skromné ​​zahrady. Existuje mnoho variant geometrického designu, které můžete objevit a používat.

12 užitečných a zvědavých nápadů a dekorace

rostliny hranice plot dřevo oblázky DIY nápady a dekorace

Chcete-li si vychutnat přírodu v teplých měsících, obklopte se rostlinami, malými stromy a obvykle vegetací. A k tomu, nemusíte mít zahradu. Ploty můžete ozdobit rostlinami nebo malými stromy.

Žebřík jako dekorace

sprcha strom jablko sprchový žebřík DIY nápady a dekorace


Během léta nás teplo děsí o chladu sprchy. Proto můžete nainstalovat jeden na dvorku. Je to jedna ze zábavných věcí, které můžete udělat sami. Je to jednoduché - připojte sprchovou hlavici k zahradní hadici a na větev vysokého stromu. A to je ono!

1

Mnoho rostlin na zahradě

dřevo zahradní barevné DIY nápady a dekorace

Sponzorované odkazy

Koberečky jsou krásné a mnozí lidé snášejí, že mají jeden na dvoře. Pokud máte stejný sen, učiňte to. Altán nebo altán - myšlenka mít jednoho na dvorku je skvělá.

Kreativní nápad pro vaši zahradu

chladnější dřevěné láhve s nápady na led a dekorace


Pozvat hosty do dvorku během teplejších měsíců je skvělý nápad. Potřebujete nějaké věci jako chladič pití. A vy můžete udělat sami. Potřebujete kontejner, oblíbené nápoje a spoustu ledu.

Šetří místo a dává svěžest

dřevěný stůl bar DIY lana DIY nápady a dekorace


Malý zahradní bar je také dobrý nákup. Užitečný a nepostradatelný, bude vaší věrnou pomocí.

dekorace nápady zahradní houpačka zahradní židle modrá zelená dřevo

Zahradní houpačka - to je prvek, který dodá kouzlu vaší zahradě. Rustikální nebo klasická - změní dvorku vašeho domu.

Příjemný způsob, jak učinit vaše děti šťastné

teepee děti bílé diy nápady a dekorace tkaniny polštáře

Drobnosti milují hry na zahradě. Instalací teepees pro ně budete oživovat svou představivost.

Trávník nikdy nebyl tak šťastný

twister hry back yard trávník DIY nápady a dekorace barvy

Mnoho her pro děti bude inspirovat vaši představivost. Pro vaše děti můžete "vymýšlet" Twister hru na dvorku, například.

Dekorace a funkčnost

Praktické funkční stěny

Tabule může sloužit jako dekorace na dvorku a dobře funguje. Tabulka pro výkresy pro děti nebo způsob, jak přeměnit vzhled vašeho dvora.

Dalším zábavným projektem na zahradě je dům stromu. Snadná práce, vaše děti budou milovat a podílet se na její konstrukci.

Stromový dům bude dělat vaše děti šťastné

strom dům dětské schody dřevo

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

44 − 41 =

Back to top