Stínové vlasy – dešifrování techniky a špičkových verzí v 17 inspirativních nápadech

stínované-vlasy písku blond vlasy šedá-blond-platina
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 1/16


Trend vlasů par excellence, stínované vlasy vydržte v roce 2017! Slavná barvicí technika svede ženy po celém světě a s dobrým důvodem! Stínovaný je vhodný pro všechny vlasy, bez ohledu na délku, typ vlasu a základní barvu. Stínované vlasy, nazývané také stínované zametání, se hodí jak pro blondýny, tak pro brunety. A jako stínovaný dává kořenový efekt do reflektoru, je velmi snadné žít na denní bázi. Důkaz - v následující galerii obrázků!

Přijměte trend stínu vlasů, abyste sportovali stylovou hřívu

stínové vlasy-tipy-blondýnky vrták karamel
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 2/16

Jak pravděpodobně již víte, technikou ve stíněných vlasech se objeví kořenový efekt v reflektoru. Barva, která je od 2 do 3 odstínů lehčí než barva základny, sjíždí dolů ke špičkám, aby je osvětlila a rozjasnila. Stínové vlasy se v současné době přidávají k jiným barvivářským technikám (jako je kalifornské zametání, kravata a barvivo, bronz apod.) A umožňuje tak jasně vyznačené nebo jemné a přirozené vykreslování.

shadow-hair-cut-square-vlasy trikolóra
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 3/16

Stínované vlasy jsou technikou, která nabízí více variací v závislosti na požadovaném účinku. Může být přijata jakoukoliv ženou, ať už blonďatou nebo brunetkou. Samozřejmě, aby bylo dosaženo stínovaného efektu, je nutné brát v úvahu základní barvu. Při respektování odstupu mezi barvou kořenů a koncovkami je to klíčový okamžik k přijetí stínovaného efektu, nikoliv kravatu a barvivo.

Afro žena na krátké vlasy - absolutně nádherná a hodná závisti

Zmáčkněte vlasy a stíny vlasů ve 20 fotografiích, které říkají hodně o jejich odlišnostech a jejich podobnostech!

Afro účes Man - Zvětšit trendy účesy pro módní vzhled

shadow-hair-classic-base-kaštanově blond hroty
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 4/16


Ukazuje se, že obě techniky jsou často zmatené. To, co mají společné, je vymezení mezi kořeny a hroty. Ale při stínování je vykreslování přirozenější. Tato technika představuje ve skutečnosti gradient tří barev - kořenů, délky a mezilehlé. Jemné tání, dávají vlasům přirozenější a rozhodně elegantní vzhled.

stínované-stříhání čtverečních vlasy hnědé
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 5/16

Sponzorované odkazy

Bezpochyby se jedná o stinnou blondýnu, která je skvělou klasickou vlasovou kůží, která nás v posledních letech nepřestává pokoušet. Je přijata na blond nebo kaštanové bázi. Technika zahrnuje bělení blond vlasů od první třetiny délky.

1

stínové vlasy tipy-sunny-base-kaštan světlý
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 6/16


Na blond straně si můžete vybrat mezi jasan blond, platina, tmavá, zlatá, benátská atd. Výběr závisí v zásadě na osobních preferencích. Pak si můžeme vsadit na více či méně výrazný efekt (mezi kořeny a body), ale průchod musí být jemný a jemný.

stínová vlasy blond-hair blonde-přírodní-spike sunny
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 7/16


Verze klasického blond, stínovaného šedého popílku nebo pískových vlasů je novým trendem zbarvení, který se právě objevil na scéně. Směs platinové barvy a šedé, popínavý blond odstín vzbudí a zahřeje pleť. Odstín je zvláště vhodný pro lehké pokožky, které se jemně osvětluje. Přijata v celkovém vzhledu, tento typ blond se nedoporučuje pro matnou nebo tmavou pleť. Ale stinná cesta, můžeme zkusit experiment!

stínované-vlasy blond vlasy dělicí tavitelných
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 8/16

Pokud máte hnědé nebo hnědé vlasy, stínované karamelové vlasy jsou pro vás! Rozhodně elegantní a okouzlující, toto barvení je ideální pro podzim a zimu, protože zahřeje vlasy a rysy obličeje. Tento chamtivý odstín přichází ke všem tónům pokožky a slibuje, že sublimuje veškeré účesy.

shadow-vlasy-cut-square-hnědé vlasy světlé blond centrů
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 9/16

Stejně jako karamelový závoj, který vlasům přináší dobrou dávku světla, stínený karamel vlasů umožňuje přeměnit hřívu díky půvabné světelné hře, kterou vytváří. Perfektní pro sublimaci dlouhých nebo středních vlasů, tento typ přechodu zahřívá vlasy a dává mu chtivý vzhled. Stín je zvláště dobrý pro vytvoření krásného hloubkového efektu a je proto ideální pro zvýšení objemu rovné vlasy.

stín na vlasy tipy-zátka-hnědé vlasy světlo vlasy-ostrý
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 10/16

Je to několik období, protože technika vlasů ombre je na vrcholu trendů vlasů. Osvětluje špičky při zachování přirozené barvy základny. Jeho největším přínosem je jeho schopnost vytvářet přirozené ztráty, které, pokud se daří dobře, eliminuje problémy s obnovou. Velmi praktické snížení návštěv kadeřníka!

stínová vlasy vlasy přirozeně blond, blond platina center
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 11/16

Co blond podle pleti?

stínová vlasy barvené blond-chlap-karafiát
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 12/16

Technika stínovaných vlasů je postupné vyblednutí vlasů, které dovolí ženě zobrazit slunečný, rozhodně elegantní a originální odstín. Snadná údržba, stínovaný je barva, která se velmi dobře přizpůsobí růstu vlasů. Proto není potřeba opravit koreny "přirozenou" cestou. Jednoduché žít v každodenním životě, technologie stínovaných vlasů slibuje světle plné vykreslování a proto - okouzlující metamorfóza vlasů, aniž by se odváděla trvalé zbarvení.

shadow-hair-pastelově růžové šedé vlasy dlouhé, vlnité
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 13/16

Jste připraveni se vzít a odvážit stínované vlasy? Pokud máte odvahu přijmout radikální změnu vlasů, proč ne myslet na stinné flastické vlasy? Tento ultra-trendový nápad je ideální, aby váš hřích dal zábavný charakter a zůstal věrný vaší excentrické chuti. Pokud tedy klasický odstín není pro vás, nabízí se vám široká škála barev. Počítejte s barevnou paletou, která vám nejlépe vyhovuje, abyste navštívili skvělé klasiky a přizpůsobili svůj účes!

stínované-vlasy-modro-ink-tóny-indigo
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 14/16

Pokud vás barevný šok nepokouší, ale stále chcete do vlasů přinést barvu vlasů, zvažte pastely! Perfektní pro každou ženu rozhodně ženský a romantický vzhled, pastelové odstíny ve vlasech slibují dobrou náladu a super originální vzhled.

stínová vlasy růžový neon vlasy ztuhlé
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 15/16

Změňte svůj vzhled počítáním na stínované vlasy, je to dobré! Ale vždy je to barva vlasů, a proto se musí postarat! Stíny, poloviny a špičky jsou nejcitlivější barvením. Co se týče péče, hydratace zůstává základním krokem k tomu, abychom nezanevrátili zdravou hřívu, silnou a brilantní. Proto můžeme aplikovat hydratační masku na barvené vlasy. Setkání pravidelně v obývacím pokoji obnoví jas na délkách a udržuje hroty.

stínová vlasy tmavě zelené-cut bob
Stínové vlasy - dešifrování techniky a její špičkové verze v 17 inspirujících nápadech Vlasy a účesy 16/16

Pokud jde o perfektní řez, aby se přijali, aby nosili perfektně stínované vlasy, doporučují vrchní kadeřníci, aby si udrželi délky. Ukazuje se, že stínované vlasy se nejlépe hodí na střední a dlouhé vlasy. A to dává smysl, protože i minimální délka může vykazovat krásný pohyb ve vlasech. Dlouhé a středně dlouhé vlasy jsou ideální pro experimentování s krásnými účinky, které vytváří stínování.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 1

Back to top