Stínované vlasy – dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inšpirujúcich nápadoch

tieňované-vlasy piesku blond vlasy šedá-blond-platina
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 1/16


Trend vlasov par excellence, tieňované vlasy vydržte v roku 2017! Slávna sfarbujúca technika zvádza ženy po celom svete a s dobrým dôvodom! Šedá farba je vhodná pre všetky vlasy, bez ohľadu na dĺžku a typ vlasov a základnú farbu. Stínované vlasy, tiež nazývané tieňované zametanie, sú vhodné pre blondín aj brunetky. A ako je stínovaný kladie koreňový efekt na svetlo reflektora, je veľmi jednoduché žiť na dennej báze. Dôkaz - v galérii, ktorá nasleduje!

Prijať stín vlasy trend športovať štýlová hriva

tieňovej vlasy-tipy-blondínky vrták karamel
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 2/16

Ako ste pravdepodobne už viete, technikou v tieňovaných vlasoch je koreňový efekt umiestnený v reflektoroch. Farba, ktorá je 2 až 3 odtiene svetlejšia ako farba základne, sa znižuje až na konce, aby sa zľahčila a rozjasnila. Tieňové vlasy sa v súčasnosti pridávajú k iným farbiacim technikám (ako je kaliforské zametanie, viazanie a farbenie, bronz atď.) A umožňuje tak jasne vyznačené alebo jemné a prirodzené vykresľovanie.

shadow-hair-cut-square-vlasy trikolóra
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 3/16

Stínované vlasy sú technikou, ktorá ponúka viacero variácií v závislosti od požadovaného účinku. Takže môže byť adoptovaná ľubovoľnou ženou, či už blondínkou alebo brunetkou. Samozrejme, na dosiahnutie tieňového efektu je potrebné brať do úvahy základnú farbu. Pri rešpektovaní rozlišovania medzi farbou koreňov a vrcholmi špičiek je to kľúčový okamih prijímania tieňovaného efektu a nie kravatu a farbiva.

Afro žena strihala na krátke vlasy - absolútne nádherné a hodné závisti

Zahlte vlasy a tieňované vlasy v 20 fotografiách, ktoré hovoria veľa o ich rozdieloch a ich podobnostiach!

Afro účes Man - Zoom na trendy účesy pre módny vzhľad

shadow-hair-classic-base-gaštanovo blond hrotmi
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 4/16


Ukazuje sa, že obe techniky sú často zmätené. To, čo majú spoločné, je vymedzenie medzi koreňmi a špicami. Ale s tieňovaním je overenie prirodzenejšie. Táto technika predstavuje skutočne gradient troch farieb - ten koreňov, dĺžky a stredný. Jemné topenia dávajú vlasom prirodzenejšie a rozhodnejšie šikovnosť.

tieňované-strihanie štvorcových vlasy hnedé
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 5/16

Sponzorované odkazy

Bezpochyby je to tieňovaná blondína, ktorá je skvelou klasikou vlasov, ktorá nás v posledných rokoch nedokáže pokúšať. Je prijatá na blond alebo gaštanovej báze. Technika zahŕňa bielenie blond vlasov z prvej tretiny dĺžky.

1

tieňovej vlasy tipy-sunny-base-gaštan svetlý
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 6/16


Na blond strane si môžete vybrať medzi popol blonďatá, platina, tmavá, zlatá, benátčina atď. Voľba závisí v podstate na osobných preferenciách. Potom môžeme staviť na viac či menej výrazný efekt (medzi koreňmi a bodmi), ale priechod musí byť jemný a jemný.

tieňová vlasy blond-hair blonde-prírodné-spike sunny
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 7/16


Verzia klasického blond, tieňovaného sivého popola alebo pieskových vlasov je nový trend sfarbenia, ktorý sa práve objavil na scéne. Zmes platiny blond a šedej, jasný blond odtieň prebudí a zahrieva pokožku. Odtieň je vhodný najmä pre ľahké pokožky, ktoré sa jemne osvetľujú. Prijaté v celkovom vzhľade sa tento typ blond nedoporučuje pre matnú alebo tmavú pleť. Ale stinná cesta, môžeme skúsiť experiment!

tieňované-vlasy blond vlasy deliace taviteľných
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 8/16

Ak máte hnedé alebo hnedé vlasy, tieňové karamelové vlasy sú pre vás! Rozhodne elegantné a očarujúce, toto sfarbenie je ideálne pre jeseň a zimu, pretože ohrieva vlasy a tváre tváre. Tento chamtivý odtieň ide na všetky tóny pleti a sľubuje, že sublimuje akékoľvek účesy.

shadow-vlasy-cut-square-hnedé vlasy svetlé blond centrov
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 9/16

Rovnako ako karamelový zábal, ktorý prináša vlasom dobrú dávku svetla, tmavý vlasový karamel umožňuje premeniť hrivu vďaka očarujúcej hre svetla, ktorú vytvára. Perfektný na sublimáciu dlhých alebo stredných vlasov, tento typ sklonu zahrieva vlasy a dodáva im chutný vzhľad. Odtieň je zvlášť vhodný na vytvorenie krásneho hĺbkového efektu a je preto ideálny na zvýšenie objemu priamych vlasov.

tieň na vlasy tipy-zátka-hnedé vlasy svetlo vlasy-ostrý
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 10/16

Bolo to niekoľko ročných období, pretože technika vlasov ombre je na vrchole trendov vlasov. Osvetľuje hroty pri zachovaní prirodzenej farby základne. Jeho najväčším prínosom je jeho schopnosť vytvárať prirodzené blednutie, ktoré, ak sa urobí dobre, eliminuje problémy s obnovou. Veľmi praktické znížiť návštevy kaderníka!

tieňová vlasy vlasy prirodzene blond, blond platina centier
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 11/16

Čo blond podľa pleti?

tieňová vlasy farbené blond-chlap-karafiát
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 12/16

Technológia tieňovaných vlasov je postupné vyblednutie vlasov, ktoré umožňujú ženke zobraziť slnečný, rozhodne elegantný a originálny odtieň. Jednoduchá údržba, tiene je farba, ktorá sa veľmi dobre prispôsobí rastu vlasov. Preto nie je potrebné retušovať korene "prirodzenou" cestou. Ľahko sa žije v každodennom živote, technika s tieňovanými vlasmi sľubuje svetelné plnenie, a preto - očarujúcu metamorfózu vlasov, bez odvážneho trvalého sfarbenia.

shadow-hair-pastelovo ružovej sivé vlasy dlhé, vlnité
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 13/16

Ste pripravený vziať ponor a odvážiť si tieňované vlasy? Ak máte odvahu prijať radikálnu zmenu vlasov, prečo by ste nemali premýšľať o tienistých vlasoch? Tento ultramódny nápad je ideálny na to, aby ste poskytli svojmu hrivu zábavný charakter a zostali verní svojmu excentrickému vkusu. Takže ak nie je klasický tieň pre vás, ponúkame vám širokú škálu farebných farieb. Vypočítajte si na farebnú paletu, ktorá vám najviac vyhovuje, prehodnotiť skvelé klasiky a prispôsobiť si účes!

tieňované-vlasy-modro-ink-tóny-indigo
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 14/16

Ak sa vám farebný šok nebude pokúšať, ale napriek tomu budete chcieť priniesť farebný dojem vo vašich vlasoch, zvážte pastely! Perfektné pre každú ženu rozhodne ženský a romantický vzhľad, pastelové odtiene vo vlasoch sľubujú dobrú náladu a super originálny vzhľad.

tieňová vlasy ružový neon vlasy stuhnuté
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 15/16

Zmeňte svoj pohľad na potiahnuté vlasy, je to dobré! Ale je to vždy farba vlasov a preto sa musí starať! S tieňmi sú polovičky a špičky najcitlivejšie sfarbené. Pokiaľ ide o starostlivosť, hydratácia zostáva základným krokom k tomu, aby ste nedbali na zdravú hrivu, silnú a brilantnú. Z tohto dôvodu môžeme aplikovať hydratačnú masku na farebné vlasy. Stretnutie pravidelne v obývacej izbe obnoví jas v dĺžke a udržuje hrot.

tieňová vlasy tmavo zelené-cut bob
Shadow Hair - Dešifrovanie techniky a jej špičkových verzií v 17 inspirujúcich nápadoch Vlasy a účesy 16/16

Pokiaľ ide o perfektný strih na prijatie nosiť dokonalé tieňované vlasy, horné kaderníctvo odporúča udržať dĺžky. Ukazuje sa, že tieňové vlasy najlepšie vyhovujú stredným a dlhým vlasom. A má zmysel, pretože aj minimálna dĺžka môže vykazovať krásny pohyb vo vlasoch. Dlhé a stredne dlhé vlasy sú ideálne na experimentovanie s krásnymi efektmi, ktoré tvoria tieňovanie.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 35

Back to top