Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov!

stredne dlhý strihanie dlhých vlasov
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 1/13


Ženská a ľahká starostlivosť, strihanie vlasov v strednej dĺžke je exkluzívny pre praktické ženy, ktoré chcú predovšetkým nosiť zmyselný a sexy vzhľad. Prečo táto dĺžka je naďalej tak populárna s celebritami, kaderníkmi a mestskými dámami v zhone? Pretože sa výborne prispôsobuje spôsobu života dnešnej ženy, ktorá nemá čas venovať hodiny svojmu drahému účesu. Preto je potrebné zvoliť si kompromis, ktorý nebude chýbať milosti a elegancie. Či už máte radi zlaté odtiene benátskej blond alebo gurmánske kúsky lesklej hnedej farby, strih strednej dĺžky je pre vás! Ak chcete zvýšiť hodnotu, jednoducho vyberte kefku prispôsobenú morfológii tváre. Moderný účes, ktorý zvýrazní vaše delikátne črty a ktorého úlohou je premeniť vlasy na masu plnú krutosti a bezkonkurenčného šarmu. Priblížte náš výber 15 strihov, ktoré vám pomôžu spresniť vaše vyhľadávania.

Prečo sa rozhodnete pre strih strednej dĺžky?

Elizabeth-banky dlhé účesy
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 2/13

Detské, pripevnené, kartáčované alebo prirodzené, vaše vlasy určite potrebujú záľubu občerstvenia. Rovnako ako ponúknuť im nový strih! Mid dlhé vlasy vlasy je všetko, čo je potrebné, aby vám ochutnať trendy 2017 / 2018. Je dokázané, s radom mimoriadne krásne strihy a účesy sú popísané nižšie.

stredne dlhé vlasy rezané krátke tangy
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 3/13

Keď hovoríme o strihom v strednej dĺžke, hovoríme o tisíc a jedných spôsoboch, ako sa navzájom zviazať. Ako fantastické stvorenie dokáže zmeniť tvár vždy, keď chce. Výsledkom je, že stredný rez je dostupný v mnohých rôznych formách, ktoré sa ideálne prispôsobia rôznym typom morfológie.

Účes pre stredne dlhé vlasy v 80 elegantných a elegantných nápadoch

Účes strednej dĺžky - 30 najobľúbenejších štýlov

Accessorize Your Hair - 21 najlepších kaderníckych nápadov Headband

Ktoré z mnohých jeho variácií vás najviac zvádzajú?

cut-vlasy polodlhé štvorcových degradovaný
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 4/13


Zmeny rezu strednej dĺžky vlasov nekončia. Od sezóny k sezóne upravujú, omladzujú, premenujú ... a to všetko, aby nám lepšie slúžili! Či sú vaše vlasy tenké alebo hrubé, svetlé alebo tmavé, váš rez musí zodpovedať tvaru vašej tváre. To znamená, že pred tým, než sa dostanete rovno do bodu, musíte najprv požiadať o radu kaderníka. Zvolený účes sa tiež má prispôsobiť štruktúre vlasov. Štvorec dlhý, vrúbkovaný štvorcový dekorovaný, hladký rez, vlnitý alebo zúžený, kaderníci a dizajnéri mi šepká všetky nové vlasy!

cut-vlasy polodlhé-Heidi Klum - fringe
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 5/13

1
Sponzorované odkazy

Prierez vlasov v strednej dĺžke má tú výhodu, že je vhodný pre všetky typy vlasov. Pre skalný, retro, hyper-senzitívny alebo očarujúci vzhľad hráme na záležitosť vlasov a majú privilegované objemné účesy. Kuličková žehlička je preto dôležitým spojencom na sublimáciu zvoleného rezu. To isté platí pre prípravky na vyrovnávanie a tvarovanie všetkých druhov, ktoré významne prispievajú k štruktúrovaniu účesu. Gély, peny a laky sa používajú bez mierenia na získanie požadovaného výsledku.

Ako si vybrať strihanie vlasov v strednej dĺžke?

fréza vlasy polodlhé-okrajoví dĺžok
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 6/13


Ako sme videli spolu, stredná dĺžka umožňuje množstvo trendových škrtov. Ale ako postupujete pri výbere strednej dĺžky vlasov? Existuje spôsob, ako rozmaznávať naše chyby, aby sme predložili naše aktíva? Takže, aby ste si zvolili správny polorovný strih, postačí rešpektovať niektoré jednoduché základné pravidlá, ktoré sú vlastné umenia účesu.

cut-vlasy polodlhé štvorcových pravé rameno
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 7/13


Ak máte okrúhlu tvár, prejdite na hladký, kužeľovitý rez a dobre rozložené dĺžky. Na druhej strane, strohú stranu dlhej tváre možno zmäknúť iba zvlneným rezom a kudrnatým účesom. Ak chcete priniesť hlasitosť do hriechu, urobte zvlhčenie pomocou curlingu a vlasov.

fréza vlasy polodlhé-fringe-excentrické
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 8/13

Dlhé rany sa snažia maskovať vyčnievajúce čelo. Klasické verzia vrhať námestia je krásny spôsob, ako bojovať proti prelomeniu estetických, ako príliš výraznú čeľusť, týčiaci sa čeľuste alebo dvojitú bradu.

Dlhé námestie, pre koho?

cut-vlasy stredne dlhé, Kerry Washingtonová
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 9/13

Ak ste fanúšikom tohto nadčasového strihu v strednej dĺžke, prejdite do kaderníka a vyskúšajte jednu z jeho mnohých variácií. Hrubé vlasy umožňujú všetky hlúposti vlasov, zatiaľ čo jemné vlasy nemajú inú možnosť ako uspokojiť jemné odstupňovanie. V tomto prípade degradujeme iba tipy, ktoré zabraňujú vypadávaniu vlasov v hustote.

cut-vlasy stredne dlhé, dlhé strapce
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 10/13

Rôzne typy účesov, ktoré sa dajú robiť na tejto strednej dĺžke strihu vlasov, sú ďalším dôvodom na to, aby ste ju prijali bez toho, aby ste to urobili. Prámiky, buchty, chvosty ... dlhé námestie ponúka široký výber trendových účesov. Môže byť spojená so stredovou líniou, ako aj s dlhým a excentrickým okrajom. V týchto dvoch prípadoch môžu nárazy vylepšiť vzhľad a priniesť väčšiu dynamiku rezu.

Strihanie vlasov v strednej dĺžke umožňuje zmeniť účesy!

cut-vlasy stredne dlhé účesy-nápady
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 11/13

Bez toho, aby ste sa pozreli, je strih strednej dĺžky jedným z najoriginálnejších účesov a je preto cenený mnohými celebritami po celom svete. Na zvýšenie svojej očarujúcej stránky sa rozhodnete pre šumivú farebnú iskru, ktorú prináša teplý medový závoj alebo okázalé zafarbenie.

cut-vlasy polodlhé klesaním pravom zvlnená centrov
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 12/13

Strih strednej dĺžky sa nosí pri všetkých príležitostiach a za každých okolností. Sofistikovaná, ale nie ozdobná, využíva dnešné módne doplnky. Príslušenstvo s barretou dláždené s farebnými kamienkami alebo korálkovým čapom, bude sublimovať váš princezný vzhľad. V práci môže vyzerať ako triezvý koni, zatiaľ čo vo večerných hodinách sa premenila na komplikovaný koktail.

cut-vlasy Polo-dlhosrsté nápady, kefovanie
Odstráňte dlhé vlasy v polovici, aby ste boli na vrchole trendov! | Vlasy a účesy 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

46 − = 39

Back to top