Beard muž trend, ako si to vybrať?

fúzy človeka krátke nápady
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 1/11


Mužovo vous má veľa rôznych tvárí. Bez ohľadu na zvolený štýl sa prispôsobuje všetkým formám mužskej tváre. Stačí ho prispôsobiť požadovanému vzhľadu a zdobiť ho módnym fúsom. Viac ako len mimoriadne trendové príslušenstvo, mužské vousy môžu zohrávať rozhodujúcu úlohu pri vytváraní siluety, ktorá je maskratívna a očarujúca. Takže v pravidlách umenia robíme veci a dbáme na to, aby sme si dobre vybrali. Cieľom? Nájdite perfektný model, aby ste zdôraznili vlastnosti našej tváre pri zachovaní neuveriteľne módneho vzhľadu.

Brada muž podľa tvaru tváre, ako to urobiť?

fúzy muž účes-trend
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 2/11

Mužova vôňa má schopnosť zmeniť vzhľad podľa našich nálad, nášho štýlu a estetického vkusu. Dlhá, krátka, zariadená alebo náladová, má silu zdôrazniť morfológiu našej tváre. Voľba modelu fúzatosti závisí vždy od charakteru implantácie. Nikdy si nemôžeme dovoliť luxus prijať štýl fúzy nevhodný tvaru našej tváre. Inými slovami, dostaneme nás k vyčerpaniu našej drancujúcej masy.

fúzy človek celebrity-americký
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 3/11

Bez ohľadu na to, či je veľkorysý alebo nie, človek môže brať s rôznymi druhmi implantácie. Samozrejme, je to veľmi dôležité pre mužov, ktorí nemajú dostatok šťastia, že majú obzvlášť husté a pravidelné vousy. V tomto prípade musíme nájsť dobrú techniku ​​na zvýraznenie nedostatočne zabalených oblastí. Najlepšia a najjednoduchšia vec, ktorú musíte urobiť, je ... oholiť! Samozrejme, renomovaní výrobcovia nám ponúkajú celý rad výrobkov na vlasy s cieľom ponúknuť nám extrémne hustú bradu, ale nečakajte žiadne zázraky! Tieto špeciálne ošetrenia vám nikdy neposkytnú veľkorysú vôňu.

Trendy mužské vousy, inšpirujte sa!

man-fúzy-hair-Pompadour
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 4/11


Ak je medzi bradom a perami dostatok miesta, vyberte si umelé vousy s čistými líniami. Ak rozptýlené oblasti vedú k extrémne holým lícom, je lepšie staviť na krátke fúzy, kozia kozia alebo kozia kožušina.

1

fúzy-man-trend štýl
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 5/11

Sponzorované odkazy

Ľudské vousy sa znovu objavia, aby nás zapôsobili svojimi originálnymi tvarmi. Nebojte sa dať svojmu fantazii voľnú ruku tým, že si vyberiete rozmarný model, ktorý vám prinesie módny vzhľad. Bez ohľadu na požadovaný štýl fúzov sa snažte dať svojmu tvári dynamiku a úľavu.

Mužovo vousy pre očarujúci a sofistikovaný vzhľad

fúzy-man-nápady-look-glam
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 6/11


Mužovo vousy má za cieľ harmonizovať strih. Musí to byť jeden s vašimi vlasmi, bez toho, aby stratil svoj jedinečný charakter. Vytvára sa kontrast medzi účesom a tvarom brady. Je to tiež jediný spôsob, ako vyviesť najkrajšie strany tváre.

brada-muž-kresťanský balík
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 7/11


Diskrétny účes je sprevádzaný cisárskym vousom a veľmi komplikovaným, zatiaľ čo strih s pôsobivým pohľadom prisahá do vône jemne pracuje. Ak nie ste vystavení významným rizikám, neváhajte hovoriť s profesionálom, alebo požiadajte svojich priateľov o radu.

Pád pre krátke vousy Johnnyho Deepa!

fúzy-man-hlboká Jonny
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 8/11

Aký štýl mužskej brady si vyberiete, ak máte štvorcovú tvár? Strata tvaru štvorca sa môže rýchlo zmeniť na nepostrádateľný prínos mužskej krásy. Aby ste to dosiahli, musíte si ohozať bradu rešpektovaním presných línií, ktoré sa nachádzajú blízko vašich líca a líca. Nastavte si pamiatky na jednu z mnohých variácií krátkeho vousu. Zvýraznite mužný aspekt vašej čeľuste zmenou dĺžky vlasov.

fúzy-fúzy-man-nápady
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 9/11

Čo je potrebné urobiť, aby ste využili okrúhlu tvár? Musíte sa už uistiť, že vaša tvár má dlhší tvar. Rake, aby ste predišli poškodeniu tváre. Ako to urobiť? Upresnite svoje funkcie pomocou uhlového oholenia.

Späť vo veľkom štýle pre Hipster fúzy!

fúzy-man-hipster-Pompadour
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 10/11

A čo oválna tvár? Takže máte naozaj šťastie, pretože všetky štýly a modely vousy vám ide perfektne! Bohužiaľ, toto nie je prípad tých, ktorí majú obdĺžnikovú tvár. Táto forma tváre si vyžaduje len krátke fúzy s veľkoryso poskytnutými stranami. Cieľom je zlepšiť mužskú štruktúru čeľuste.

fúzy-man-nápady-Charlie Hunnam
Beard muž trend, ako si to vybrať? | Vlasy a účesy 11/11

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 − 50 =

Back to top