DIY snadné šití – zajíček a látkové kastroly jako velikonoční dekorace

snadné šití králíků a kamenů jako velikonoční dekorace
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 1/19


Milujete textilní výtvory, ale nejste příliš šikovný se šicími stroji? Nebo nemáte ani jeden, ale jen chcete vyzkoušet některé šité nápady ručně? Jste na správném místě, protože bychom chtěli navrhnout 2 nápady DIY snadné šití ideální pro začátečníky! Fabric objekty, které mají následovat, jsou poměrně snadné a rychlé a nevyžadují příliš mnoho dovedností. Jsou však velmi působivé jako dekorace na Velikonoce nebo jen pro každodenní potěšení očí. Vyzkoušejte je a ujistěte se, že šití není kouzelníkem!

Jak vyrobit velikonoční zajíčky - DIY snadné šití

DIY Jednoduché šití zdobení - Velikonoce - Králíci - Látka
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 2/19

Začínáme s jednoduchým DIY šitím, který se věnuje hrozící oslavě oslavované v křesťanském světě. Pokusme se, aby textilní velikonoční zajíci v několika jednoduchých krocích, ilustrovaných v hezkých výkresech samotných! Logicky je třeba nejprve vytisknout model králíka ve správném formátu a řezat podle obrysů. Samozřejmě, pokud níže popsaný model vás nebude potěšit, můžete vyhledávat další na internetu.

DIY-fashion model, snadno Easter-Bunny-print
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 3/19

Umístěte svůj model na kus látky podle vašeho výběru a vystopujte jeho obrysy, abyste přenesli jeho siluetu. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte netkanou látku s roztomilými vzory nebo čerstvou barvou. Odstraňte šablonu a nakreslete prvky králičí tváře, jak ukazuje druhá fotografie koláže níže. Vyberte šicí nit v kontrastní barvě od látky a vyšívejte oči a čenich.

DIY šicí snadno easter-věnec-králičí tkáň
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 4/19


Pro útulnější králík použijte vatovou vatu nebo jiný typ výplně mezi vrstvami látky. Tato jednoduchá šití DIY je také vynikající způsob, jak využít příliš drsné tkaniny padá pro patchwork projekty. Podkladovou látku položte ve vrstvách, které se stanou zadní částí králíka, vzhůru nohama, potom vatová bavlna uprostřed a nakonec tvář budoucího králíka, místo textilie vzhůru.

DIY šicí snadno easter-králičí tkáně-kroky
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 5/19

Sponzorované odkazy

Přiložte své vrstvy, šijte je rovnoměrně prošité po okrajích a vyřízněte přebytečnou tkaninu, která vyčnívá. Tři popsané kroky jsou ilustrovány na výše uvedené fotografické koláži. Mimochodem, pomocí nůžek je velmi roztomilá kožešina a také zabraňuje tkanině z roztrhané. Samozřejmě, kvůli nedostatku speciálních nůžek, běžná varianta funguje stejně dobře.

1

Tip, aby se pompom

DIY šicí snadné-how make-Bambule
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 6/19


Dalším krokem v tomto jednoduchém šití DIY je vyrobit vlnu pompom, která se stane ocasem hezkého zajíčka. Pro tento účel můžete použít kartonové disky nebo obalit drát kolem vašeho indexu a prostředního prstu, ale nabízíme alternativní tip. Použijte vidličku a obalte vlnu kolem zubů, jak je uvedeno výše, abyste získali dokonale kulaté pompony.

DIY Jednoduché šití zdobení - Velikonoce - Roztomilé králíky
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 7/19


Jakmile jsou měkké koule vyrobeny, šijte je na zádech vašich plátěných zvířat, abyste je jemně vyladili a učinili je atraktivní bez ohledu na to, co pozorovatel pozoruje. Konečně můžete přidat kníry, pohybující se oči, perly nebo tlačítka pro další požadování rozkošných králíků.

DIY šicí snadno deco velikonoční králíci ubrus bambule
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 8/19

Okraje můžete také upravit a vykreslit pomocí cikcaku nebo jiných ozdobných stehů, které znáte. Králíci z hladké tkaniny mohou také dostat některé stuhy, květy a vícebarevné uzly jako slavnostní ozdobu. Vícebarevná králíci na druhé straně nevyžadují spoustu doplňkových doplňků, protože vypadají docela vesele.

DIY šicí snadno deco-velikonoční věnec-králíci
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 9/19

Zavěste několik králíků na natažený drát, pomocí clothespins, abyste vytvořili krásný pastelový věnec. Nebo jednoduše ošetřete králíka každému z pozvaných dětí během setkání na party a snažte se zapamatovat si jejich reakci, když uvidí své přátelské miny a objeví jejich načechrané chvosty!

Druhý DIY projekt se snadným šitím - super roztomilá látková kastr

DIY snadné šití slepice-roztomilý
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 10/19

Druhý návrh DIY Easy Sewing je stejně pěkný jako první a ještě jednodušší. Budeme dělat hezký kuřecí pyramidový tvar jednoduchý, ale super atraktivní a dokonale se hodí k výzdobě Velikonoc. Budete potřebovat kus látky v pravoúhlém tvaru (dokonce ani nepotřebujete vytisknout vzorek!), Nejlépe - rozmanité.

DIY jednoduché šití kokot-tkaniny-dekorace-velikonoční
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 11/19

Zbytek materiálu zahrnuje polstrování, pokud použijete šicí stroj (nebo tavné rozhraní, pokud si šit ručně), některé kousky červené a žluté plsti a malé černé knoflíky. Vyrobte prosím také rýži nebo suché fazole pro použití jako plnicí materiál.

DIY šicí snadno kastrol-látkové-snadné kroky
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 12/19

Pro tuto jednoduchou myšlenku na šití musíte nejprve nakreslit obdélník na zvolené tkanině. Pro ilustraci, v ukázaném příkladu, strany geometrické postavy měří 12 cm až 18 cm. Samozřejmě, můžete tyto délky zvýšit nebo snížit tím, že budete dodržovat stejný poměr, pokud chcete získat různé velikosti pekáčů.

DIY šicí snadno kastrol-tkání snadno rychle
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 13/19

Jak vidíte na obrázcích, jsme pomocí šicích strojů zabalili a prošívali plošné obdélníky tak, aby budoucí slepice udržovaly svůj tvar lépe. Pokud však nemáte stroj, nemůžete ho použít, nebo dáváte přednost rychlé volbě, můžete jednoduše použít tavnou vložku na zadní straně tkaniny, abyste ji zpevnili.

DIY snadné šití - velikonoční košíčky v několika snadných krocích

DIY šicí snadno kastrol-látkové obrázky nápady
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 14/19

Dalším krokem je nakreslit zobák (na žluté plsti), hřeben a caruncula (na červené plsti). Vystřihněte a zašroubujte je, jak je znázorněno na obrázku výše, a šijte malé černé knoflíky, které slouží jako oči. Jakmile jste si šité knoflíky a jste spokojeni s umístěním vašich plstěných prvků, sklopte obdélník na polovinu a šijte volné okraje, abyste získali kapsu (viditelné na obrázku výše).

DIY šicí snadno kastrol ubrus-velikonoční oslavy
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 15/19

To je to, co potřebujete získat po šití 2 ze 3 okrajů - nějaký zábavný žínku nebo primitivní ruční loutku, pokud chcete. Joke stranou, pak je to nejkrásnější část tohoto DIY snadného šití projektu. Musíme šít poslední okraj tak, aby se slepice stala trojrozměrnou a přijala okouzlující pyramidální tvar.

DIY šicí snadno kastrol tkáně-deco-Easter
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 16/19

Jednoduše zarovnejte horní šev a prostřední část "dna" budoucího kazetu a šijte je dohromady. Podívejme se na to, proces se jeví jako příliš komplikovaný, když se o to pokusíte písemně popsat, ale je to opravdu velmi jednoduché. Jak říkáme: "Obraz stojí za tisíc slov" a výše máme přesně ten správný obrázek, který ilustruje tento krok.

DIY šicí snadno kastrol-látkové-tutorial obrázků
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 17/19

Můžete buď použít stroj, nebo ručně šit konečnou hranu, nesmíte zapomenout ani na to, abyste přidali rýži, suchou fazolku nebo jiný výplňový materiál, který jste si vybrali , Zde jsou naše nápady na snadné šití DIY! Je to hotovo a bylo to jednodušší, než jsme si mysleli! Jako bonus nabízíme 2 nápady na velikonoční dekoraci, která ani nezahrnuje šití. Tyto projekty jednoduše využijí pozůstatky tkaniny a několik kapek lepidla a dělají to co nejvíce!

2 nápady velikonoční dekorace v bezšvové látce

Velikonoční dekorace tkáně-bez-couture
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 18/19

Velikonoční dekorace-idea-tkáň-without-couture
DIY snadné šití - zajíček a plátěný kastrol jako velikonoční dekorace Velikonoce | 19/19

Použité zdroje: http://sewforsoul.blogspot.bg/ a https://thestitchsharer.com/

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

79 + = 81

Back to top