Originální vánoční strom ze dřeva elegantního a přirozeného designu

přírodní dřevo vánoční strom zdobené-koule-design
Originální vánoční stromek v elegantním a přirozeném designu Vánoční ozdoby | 1/4


Vánoční stromek umělé, ale z přirozeného a autentického hlediska existuje? Ano, absolutně! Podívejte se na tohoto milého přítele. Je to originální, jedinečný designový strom, který vypadá spíš jako úžasná 3D puzzle. Architekti Build Studio vynalezli tento inovativní design, který je nejen originální, ale také velmi praktický. Prototyp je založen na Fraser jedle (Frasier Fir nebo Abies fraseri), který je druh jehličnatý endemický pro oblast východních Spojených států. Podívejte se na tento super roztomilý strom!

Snadné sestavení vánočního stromku

originální vánoční strom moderní-dřevo-design-unikátní
Originální vánoční stromek v elegantním a přirozeném designu Vánoční ozdoby | 2/4

Sestavení stromu je velmi snadné, protože se skládá ze dvou "desek" ve specifickém tvaru dřeva, které se vejdou do sebe, aby vytvořily super hezký strom. Měří 12,7 cm (5 palců) a zabírá velmi málo místa. Jeho kompaktní tvar je velkou výhodou, protože jej můžete umístit do rohu kuchyně, do dětského pokoje nebo dokonce i do konferenčního stolku v obývacím pokoji.

Ozdobte vánoční stromek s girlandami nebo kuličkami

Vánoční stromky původní girlandy - jasné koule
Originální vánoční stromek v elegantním a přirozeném designu Vánoční ozdoby | 3/4

Dalším důležitým přínosem je, že vzhledem k organickému vzhledu může strom vyzdobit mnoha různými způsoby. Má malé otvory na konci každé větve, kde můžete zavěsit vánoční koule nebo jakýkoliv jiný druh ornamentu, který upřednostňujete. Jeho neutrální barva je ideální pro zdobení v jasných barvách, jako jsou koule v jasně červené nebo lesní zeleně. Jděte na jednobarevný věnec světla a navrhneme klasickou výzdobu nebo ji zakryjte krajkovými girlandami pro výzdobu vintage stylu. Elegantní apartmány ve skandinávském stylu jsou perfektní kulisou pro toto Vánoční stromek originální a ekologické, ale dobře funguje u všech typů interiérů, ať už moderních nebo klasických.

Vánoční stromek dřevěný originální design originální prvky vánočního stromu - dřevo-snadné
Originální vánoční stromek v elegantním a přirozeném designu Vánoční ozdoby | 4/4


1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 20

Back to top