Tattoo swag předloktí nebo manžeta – nápady pro muže a ženy

tetování-the-lup-Ruby_Rose
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 1/10


Pokud nejste dospívající, pravděpodobně se sami sebe zeptáte: "Co je to slovo swag?" To je normální, protože termín se stal mantrou mezi teenagery po celém světě, dostal dostatečně bohatý konotace. Původně od skotské slovo „Swagger“, označující osobu chůzi mírně kymácel, že je v současné době spojena s chladným postojem, jedinečný styl a bezpečnost sama o sobě, že někteří lidé prostě dýchat, Preferences- neúmyslně , Proto, a swag tetování je plná smyslu, vyzařuje důvěru a charisma a my se nebojíme ji zobrazovat. Podívejme se na některé příklady, abychom lépe porozuměli tomuto konceptu!

Některé myšlenky o umístění tetování na těle

tetování swag piercing-megan-liška
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 2/10

Tetování tetování může být umístěno kdekoli na těle, ale nejčastěji je jasně viditelné. Hřbet a hrudník, včetně výstřihu, krku a dokonce i krku, jsou některé z chladných možností. V tomto článku však budeme zkoumat inkousty vytvořené na ramenou, vhodné jak pro muže, tak pro ženy. Důvodem je to, že v jazyce těla, ruce představují sílu, rovnováhu a výkon. Nic víc vhodného k tomu, aby se naklonil!

tattoo-lup el tiempo-vuela el amor-queda
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 3/10

Kromě toho, ramena, biceps a předloktí jsou někdy zahrnuty, někdy vystaveny, co je ve skutečnosti mnohem pohodlnější, než dostat vytetované rukou nebo prsty nebo tvář! Dokonce i někteří renomovaní umělci tetování se přiznat, že v případě, že osoba, která není tetovaný od hlavy až k nohám ( „oblek těla“), se inkages na hlavě jsou obvykle non-odůvodnitelné riziko. Ale to stačí s dalším vysvětlením místa, pojďme se vrátit k tetování swag!

Ženské kotníkové tetování - oblíbené pro diskrétní návrhy s okamžitým účinkem

Polynéské tetování - starobylé umění plné hlubokého významu

Butterfly tetování - přiblížení jeho významu, jeho variací a dobrých míst

Tetování se otáčí unisexním předlokem plným symbolizmu

tetování swag předloktí
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 4/10


Jak již bylo řečeno, tetování musí být plné symbolizmu aby to bylo úspěšné. Samozřejmě je to velmi subjektivní otázka, neboť závisí na konkrétním významu, který daný nositel připisuje. Existují však alegorické "omni-hodné" postavy, které vyvolávají stejné významné sdružování, které jsou společné většině lidí. Takovým příkladem je lev, který byl vždy považován za symbol síly a autority. Zvířecí král je také spojen s podvědomím, což z něj dělá zajímavější jako inkage model.

tetování swag ose-trojúhelník-rameno
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 5/10

Sponzorované odkazy

To je další symbol, který se dokonale hodí k tomu, aby se stal tetováním na rameni a muži i ženy. Například v tarotu je růžka považována za a symbol vyvážení. Krása této květiny také vyjadřuje slib, naději a nové počátky. Buďte opatrní, protože trny z jejich strany symbolizují obranu, ztrátu a nedostatek pozornosti. Každopádně je růže obvykle spojena s láskou a když je kombinována s trojúhelníkem, jak je tomu u výše uvedeného modelu, může vyjádřit lásku k rodině, Nejsvětější Trojice a věčnost.

1

tattoo-lup-diskrétní podpažní
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 6/10


Obecně platí, že šipka ukazuje pohyb vpřed, ochranu proti zlu a směr. Proto je ideální jako tetování šablony swag pro všechny lidi, kteří začínají novou etapu svého života a nemějte strach, že o tom ohlásíte. Je dokonale spojuje s peřím vyjádřit novou našel svobodu, se lapač snů amuletů naznačovat deštník, s fází měsíce, kdy chceme odkazovat na ženské strany a tak dále.

tattoo-lup-name-font-vlastnoruční
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 7/10


nápis uvnitř předloktí může být také plný swag, vzhledem k tomu, že se připisuje jeho jedinečný význam. Vyhněte se tak populárním citátům, které se již staly samozřejmostí a obzvláště západní vlastní jména, která se v čínských charakterech znovu vytvořily Důvod je zřejmý, ale bude stručně uveden pouze v případě, že to není jasné. V prvním případě můžete skončit společným tetováním, které sdílí několik desítek, dokonce i stovky lidí. Ještě horší je, že s hieroglyfy můžete zdobit svou pokožku navždy "nikdy nezmrazovat" nebo "sladkou a kyselou polévku"!

Manžeta v barvě nebo tetování swag monochromatické?

tattoo-lup-manžeta-color-žena
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 8/10

Při tetování se manžeta týká stálých vzorků na ramenách, které zabírají velké plochy nebo je pokrývají zcela. Vysoce viditelné a plné swagů, tento typ tetování je plný památek, zvláště když je proveden v barvě. Ženy a muži, kteří dávají přednost vícebarevným inkoustům, se mohou pohybovat směrem ke stylu Staré školy, Japonský nebo akvarel.

tattoo-lup-geometrické-dot-work
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 9/10

Tím, zápory, fanoušci jednobarevný tetování může zvážit polynéské tribal, keltský nebo Viking prokládání, minimalistický styl nebo geometrické a výplně na bázi technické dotwork. Například na výše uvedené fotografii vidíme složité geometrické postavy na stínění triceps dotart. Jejich význam je pravděpodobně jasný pouze pro tetování, které je plné swag!

tetování-swag biomechanika rameno
Tetování předloktí nebo manžetové knoflíčky pro muže a ženy | Tetování 10/10

A konečně, integrální titulky biomechanika nebo hyper-realistický styl patří mezi nejpůsobivější tetování, ale také nejnáročnější z hlediska čistě technické dovednosti na straně autora. Plné detaily a propracované stínování vytvářejí atraktivní reliéf a jsou skutečnými díly současného umění. Jaké je vaše oblíbené tetování tetování? Diskrétní černý model uvnitř předloktí nebo impozantní barevná kresba od zápěstí po rameno? Ať už je váš oblíbený design, noste to odvážně, se spoustou sebevědomí!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

Back to top