Cestování tetování pro globetrotters v 10 skvělých nápadů, které nemají být vynechány

GO-globe-pozemské cestování tetování nápad
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 1/12


Tetování jsou permanentní úpravy těla, a proto si je uživatelé vybírají s velkou pozorností k detailům. Samozřejmě, jejich symbolický význam patří k nejdůležitějším aspektům, které jsou při výběru vzaty v úvahu. Obvykle trávíme hodně času studiem symbolizmu za tím či onou kresbou, kterou chceme tetovat. Ale jak postupovat, když je proces, tak řečeno, obrácen a už víme, co chceme vyjádřit, ale nevíme jak? Jste vyhrazená zeměkoule a chcete ukázat svou lásku ke zkoumání světa originálním a ... konečným způsobem? tetování výlet je přesně pro vás!

tattoo-travel-man-dotwork rameno
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 2/12

V současném článku nabízí Deavita.fr tucet nápaditých nápadů na originální cestovní tetování pro ženy, muže a páry. Vychutnejte si ilustrované nápady a vyberte si model, který vám nejlépe inspiruje a je esteticky příjemný pro vaši pokožku! Alternativní variantou je použití obrázků pouze jako zdroj umělecké inspirace a vytvoření jedinečného designu ve světě.

Růže větrů - výlet tetování s kladnou symbolikou

tetování cestování předloktí-růžové-větry-letadlo
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 3/12

Jedním z nejoblíbenějších tetování na světě je kompas a konkrétně větrná růž. Výše uvedený návrh se provádí na předloktí a postava představující kardinální body se kombinuje s siluetou letadla. Díky tomu je model zobrazen nejen zajímavější, ale i více zatížen pozitivní symbolikou a vynikajícími průzkumnými asociacemi.

Tetování předloktí - 40 skvělých nápadů pro muže a ženy

Henna zápěstí a ruční tetování ve 40 nápady pro ženy a muže

Růžové tetování větrem a kompasem - významy a 25 chladných vzorků

tattoo-travel-minimalistický-woman-arm
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 4/12


Obdivovatelé minimalistických tetování, stejně jako dámy, které mají měkké místo pro diskrétní modely, budou mít pravděpodobně velkou náladu na myšlenku prezentovanou na fotografii výše! Je to vždycky druh větrné růžice, ale zastoupený stylizovaný a vyrobený uvnitř paže. Tyto dvě zvláštnosti jsou ideální pro lidi, kteří nechtějí mít okázalé tetování příliš zřejmé.

tattoo-travel-point-Cardinals Ankle
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 5/12

Sponzorované odkazy

Dvě šipky nebo dokonce dvě jednoduché přímé linie v X a písmena označující každý z kardinálních bodů na odpovídajících místech jsou vše, co je nezbytné pro to, aby váš minimalistický kompas byl připraven! Mimochodem, šipky jsou naprosto úžasné jako cestovní tetování, symbolizující počátky, nové začátky, počátky. Chcete-li vědět vše, co je třeba vědět o kompasu a větru, jste na správném místě, protože se již věnuje celému článku, který můžete vyhledat pomocí odkazu.

1

Získejte slovo nebo slovo tetování

tetování cestování fráze-plane-paper
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 6/12


Další tetování možnost volby, aby zvážila, je získat tetování nebo smysluplné slovo tetování. Dobrou zprávou je, že existuje spousta slavných citátů týkajících se cestování, dobrodružství a průzkumu! "Zůstat má existovat. Cestování je život "a" Cestujeme ke změně, žádné místo, ale nápady "jsou jen dvěma z mnoha příkladů, které lze citovat. Snažte se, aby se zmiňuje příliš populární, pokud chcete mít jedinečný design.

nápady-original-tattoo-travel-Wanderlust
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 7/12


Existuje dobrý způsob, jak se vyhnout nehodě s fráze cestování tetování sdílel několik desítek lidí. Trikem je posunout se k trochu známému písmu nebo k písmu, která není nejprve čitelná. Můžeme dokonce vymyslet jeho vlastní fantazijní kaligrafii! Takže dokonce i super populární slovo, například anglický "wanderlust", se může od sebe oddělit od běžných triviálů. Pro informaci znamená slovo silnou touhu nebo podnět k putování nebo cestování a prozkoumání světa.

Obrysy mapy světa na zápěstí - diskrétní cestovní tetování

tattoo-travel-obrys-map-world
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 8/12

Již jsme se zmínili o výletě tetování diskrétní, ale stále jsme daleko od toho, abychom vyčerpali všechny možnosti, které nabízí. Konkrétní umístění je zjevně nejdůležitějším faktorem při mluvení o viditelnosti výkresu na kůži. Ale je to také typ tetování, které se počítá. Například jemně tvarované modely bez vyplnění, jako je mapa světa na zápěstí zobrazené výše, nejsou příliš viditelné.

tattoo-travel-diskrétní finger-balónek
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 9/12

Tetování na prstech jsou další variantou, kterou nelze podceňovat, pokud jde o originální cestovní tetování. Kromě toho, kdo chce, aby se v jeho prstích dostal diskrétní model, zatímco čím více se odváží, může dostat tetovací falangy. Vzor horkovzdušného balónu, papírové letadlo nebo globe uvnitř prstu vypadá super okouzlující a bude viditelný pouze tehdy, když chcete.

Připojte více symbolů do jediného cestovního tetování

tattoo-travel-originální-dos-scapula
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 10/12

Kdo se cítí zvlášť dobrodružný, může dokonce kombinovat několik různých nápadů do jedinečného cestovního tetování. Balón s horkovzdušným balónem a balónkem je opravdu trojitý symbol průzkumníka! Kromě toho se všechny tyto nádherné akce odehrávají v překrásném pohoří. Pro informaci je model proveden na lopatce v podstatě pomocí techniky dotwork (bod po bodu).

tattoo-vízum-buffer-Rose-větry
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 11/12

To je další úspěšná kombinace několika originálních symbolů cestování, které budou ideálně vhodné pro obdivovatele barevných tetování. Vícebarevná vízová razítka, tak jako někteří nejambicióznější průzkumníci mají ve svých pasech, jsou geniální myšlenkou, kterou si nesmíte nechat ujít! Vizuálně se propojují a dokonale doplňují grafický styl černé větrné větve výše a stylizované letadlo pod ním.

pár-moře-horské cestovní tetování
Cestovní tetování pro globetrottery v 10 skvělých nápadů, které si nesmíte nechat ujít! | Tetování 12/12

Jaká je vaše oblíbená šablona tetování? Větrná růžice se stává skutečnou klasikou nebo balónem okouzlujícím a poněkud hravým? Myslíte si, že na vaší kůži věčnou větu plnou smyslu? Jaká by byla vaše volba mezi silným konturovaným inkvágem a propracovaným stínováním, diskrétním vzorem bez jakéhokoliv vyplnění a provedením pomocí dot dot techniky? Celý svět, ten tetování a ten skutečný, je tvé objevovat!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

70 − 65 =

Back to top