Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do interiéru

priemyselné zavesenie - čierne-mat-interiér-mosadzné-kryty-dlhé vlasy
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 1/20


priemyselné zavesenie bola pôvodne rozsiahla závesná lampa, ktorá začala ako nepostrádateľný svetelný zdroj, počas vrcholu priemyselnej revolúcie v továrňach po celom svete. Čoskoro nadobudne postavenie pútavého interiéru, ktorý prináša vizuálny kontrast a textúru. Nepochybne najdôležitejší prvok priemyselného štýlu, priemyselné zavesenie harmonicky zapadá do súčasných interiérov. Aby ste to preukázali, predstavíme náš výber priemyselných závesov, ktoré sú ideálne pre každú miestnosť vo vašej domácnosti.

Priemyselné zavesenie v bielenom kovu v kuchyni v čiernej a bielej

priemyselné zavesenie - kovovo bielená-použitie-kuchyňa-čierna-biela
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 2/20

Ak chcete priniesť chytľavý prvok do výzdoby v súčasnej kuchyni, môžete staviť na priemyselné zavesenie. Priemyselný prívesok dokonale zapadá do každej kuchyne, či už modernej, tradičnej alebo eklektickej. Je možné poskytnúť jedno alebo viac závesov nad kuchynským ostrovom podľa ich rozmerov. Či už ide o priemyselné zavesenie strieborného kovu, čierneho alebo bieleho, bude interiér modernejším a pútavším.

Priemyselné odpruženie v čiernom kovu

priemyselné zavesenie - vintage-black-office-koberec-krava-krava
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 3/20

Ak chcete, aby miestnosť, kde pracujete, bola zariadená a vyzdobená, aby ste ju urobili chladnou a pôsobivou, odporúčame vám, aby ste sa inšpirovali fotografiou uvedenou vyššie. Jediné priemyselné zavesenie alebo niekoľko, ktoré visí nad stolom z masívneho dreva, prinesie vášmu zákazníkovi dobrý dojem. Spojte priemyselné zavesenie s kravským kobercom umiestneným na neutrálnom farebnom koberci, niekoľkými kovovými stoličkami, starožitnou lavicou a pútavým nástěnným hodinami.

Trio strieborných kovových priemyselných závesov

priemyselné zavesenie - chemická-kov-strieborná-jedáleň
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 4/20


Táto eklektická jedáleň je vybavená nábytkom z masívu, dvoma barokovými kreslami a kovovými podperami. Každý priemyselný prívesok predstavuje kovový šperk, ktorý prináša modernitu do jedálne. Úspešná kombinácia barokového, rustikálneho a priemyselného nábytku je typická pre súčasné interiéry, ktoré harmonicky kombinujú štýly z rôznych období.

Čiernobiela kuchyňa s priemyselnými závesnými lampami

1

priemyselné zavesenie-biela-gril-kov-čierna-ostrov-kuchyne
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 5/20

Sponzorované odkazy

Táto elegantná čiernobiela kuchyňa kombinuje funkčnosť svojho nábytku a čiernobiele duo, ktoré sa objavujú v každom detaile. Retro štýle geometrickej steny sa dokonale zmiešava s moderným čiernym a bielym nábytkom a nápadnými kovovými detailmi - chrómovými kovovými rukoväťami a priemyselnými zaveseniami.

Priemyselné sklo a kovové prívesky

priemyselné sklo-transparentné-kov-kuchyňa-jedáleň
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 6/20


Táto drevená kuchyňa sa teší svojou teplo, ktorá je spôsobená elegantným a pohodlným dreveným nábytkom. Tradičný štýl je dômyselne kombinovaný s priemyselnými detailmi. Je to priemyselné odpruženie, ktoré vyniká vďaka svojmu pútavému dizajnu zo skla a kovu. Pôsobivá zmes dreva, skla a kovu prináša do interiéru komfort, funkčnosť a modernosť.

Priemyselné odpruženia z dreva a kovu

priemyselné zavesenie-gril-kov-drevo-kuchyňa-bar-raňajky
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 7/20


Priemyselné odpruženie očarí rôznymi atraktívnymi dizajnmi, ktoré sa dajú začleniť do akéhokoľvek dizajnu. Nech priemyselné suspenzie kovu a dreva, ako sú tie uvedené v obrázku hore, alebo závesné svietidlo drôtu, to je to, ktoré je nezvyčajný a zaujímavý prvok, ktorý premieňa atmosféru.

Závesné svietidlá z chrómovaného kovu a skla

priemyselné zavesenie -ver-kovové-stoličky-bar-kov
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 8/20

Biela kuchyňa s kovovými detailmi je naozaj romantická a moderná. Niektoré kvetinové dotyky a dobré osvetlenie osvetľujú celý dekor a robia to ešte príjemnejším. Priemyselné zavesenie sa opätovne prehodnocuje a vyzerá skôr elegantne a romanticky ako ťažké a studené (typické pre priemyselný štýl). Kovové stoličky tvoria harmonické duo s priemyselným zavesením.

Príjemná a príjemná atmosféra v kuchyni s tehlovou stenou

priemyselný prívesok - sklo-sklo-kostra-kov-farba-strieborná-kuchyňa-nástenné tehly
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 9/20

Táto kuchyňa je plná detailov, ktoré prinášajú plnú harmóniu. Je to červená tehlová stena, police a drevené pracovné dosky, ktoré vytvárajú príjemnú zmes teplých akcentov a robia kuchyňu skutočne príjemnou a príjemnou. Priemyselný prívesok z matného skla a chrómovaného kovu sa harmonizuje so skriňami a skladovacími jednotkami kovového kuchynského ostrova.

Moderná čierna a biela kuchyňa s priemyselným šarmom

priemyselné zavesenie - čierne veľkoplošné - dizajn - projektor - kuchyňa - jedáleň
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 10/20

Táto čierna a biela kuchyňa je veľmi elegantná a napriek dotykom z betónu a čierneho kovu je jeho atmosféra príjemná a teplá. Jedálenský stôl, vyrobený z dreva a kovu, je vyrobený z masívneho dreva, ktoré "rozbíja" dvojtónový dekor. Priemyselné zavesenie tu predstavuje duo vždy čierne a biele a harmonizuje so základňou čiernej kovovej tabuľky.

Teplá a romantická jedáleň

priemyselné zavesenie-kovové-sklo-jedáleň-stoličky-eames
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 11/20

Aby ste uspeli v príjemnom usporiadaní jedálne, môžete využiť zodpovedajúce svietidlá. Je to priemyselné odpruženie, ktoré sa pozýva do súčasnej jedálni, čo je osobitnejšia a priaznivejšia. Priemyselné zavesenie skla a kovu zdôrazňuje drevený jedálenský stôl.

Ročník jedálne revízia

priemyselné zavesenie-kovové-jedáleň-stenové tehly-biele
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 12/20

To sú detaily, ktoré robia rozdiel! Podrobnosti v jedálni, zobrazené na fotografii vyššie, sú priemyselný prívesok, vinobranie jedálenský stôl a červená tehlová stena. Červená tehla prináša teplo do interiéru a vytvára krásne kontrasty so systémom bielych regálov a zvyškom nábytku v ľahkom a čiernom dreve.

Revidované priemyselné odpruženia

priemyselné zavesenie-kovové-šedo-biele-ostrov-kuchyne
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 13/20

Aby sa moderný nádych do výzdoby v súčasnej čiernej a bielej kuchyni, zvážte výber priemyselné odpruženie revidované ako vyššie uvedené. Zmes jasnej svetlej šedej a bielej farby je ideálna na prekonanie prísnosti nálady. Prízvuky z tehál a dreva to ešte viac spríjemnia.

Priemyselné odpruženia v čiernej a bielej

priemyselné zavesenie - veľké zavesenie-zavesenie-rameno-kĺb-norm-architekti-reštaurácia-hostiteľ
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 14/20

Každé vyššie uvedené čierne a biele priemyselné zavesenie je špeciálne kvôli praktickému a estetickému dizajnu. Tri veľké závesné lampy, ktoré vidíte v zadnej časti jedálne, sú typickými predstaviteľmi priemyselného štýlu. Kĺbové ramená čiernej a bielej suspenzie, ktoré sú bližšie, predstavujú priemyselné detaily, ktoré charakterizujú tieto chladné suspenzie.

Priemyselné zavesenie s kĺbovými ramenami

priemyselné zavesenie -design-čierne-mat-arm-kĺbové-stolové-drevo
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 15/20

Priemyselný prívesok a retro sú ideálne ako doplnok k rustikálnym alebo priemyselným dekorom v jedálni. Podobný priemyselný podvozok, nastaviteľný vo výške, prinesie dymu továreň. Priemyselné zavesenie, tehlové steny a drevený strop tvoria veľkolepý súbor.

Priemyselné a retro odpruženie, výškovo nastaviteľné

priemyselné zavesenie -design-arm-articular-table-solid-wood
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 16/20

Táto retro priemyselná závesná lampa je nastaviteľná výšková lampa, ktorej praktický dizajn sa integruje do každej miestnosti v domácnosti. Priemyselné kúzlo tejto zavesenej lampy je zvýraznené dreveným nástenným dekónom a jedálenským stolom z masívneho dreva.

Priemyselné zavesenie v obývacej izbe

priemyselné zavesenie - čierne-mat-biely-obývacia izba-vinobranie
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 17/20

Priemyselné odpruženie v čiernej a bielej farbe je doplnok, ktorý je možné integrovať do každej miestnosti v domácnosti. Príklad uvedený vyššie je dôkazom. Priemyselný prívesok s pologuľovitým dizajnom je zavesený nad konferenčným stolíkom vo vinobrannom salóniku, kde prevláda tmavo modrá a šedá.

Priemyselné zavesenie v škôlke

priemyselný prívesok-kov-červený-izba-bebe-koberec-geometrický vzor
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 18/20

Dekor v detskej izbe už nie je rovnaký! Tento príklad je dôkazom. Revidované priemyselné zavesenie dokonca zapadá do škôlky ako zvláštny a pútavý prízvuk. Príjemná červená farba prináša farbu, ktorá kontrastuje so sivými a bielymi akcentmi.

Meď prívesky priemyselné štýl

priemyselné zavesenie -obrábacie-stôl-biliard-bar-drevo
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 19/20

Všetky medené predmety sú veľmi obľúbené v tejto sezóne, a preto môžete kombinovať priemyselné zavesenie a medené trendy. Tieto pozastavenia sú skutočnými pozorovateľmi okolo stola na biliard. Skombinujte ich s drevenými akcentmi a originálnou nástennou maľbou.

Chrómované prívesky v priemyselnom štýle

priemyselné zavesenie - múčnatko-biliard-koberec-zebra
Symbolické priemyselné zavesenie, ktoré sa pozýva do súčasného interiéru Osvetlenie | 20/20

Tieto kovové závesy v priemyselnom štýle visia nad biliardom a sublimujú interiér. Zebra koberec, čierne kovové barové stoličky a exotické dekoratívne predmety pridávajú konečné úpravy.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

Back to top