Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a tipy od Pro

Svadobný make-up-eye-catcher fatálne
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 1/13


svadobný makeup je jedným z nevyhnutných prvkov pre veľký deň žiarivý Po zvolení šaty a účes, je dôležité premýšľať o tom, make-up. Prírodné, diskrétne alebo očarujúce svadobné make-up je predovšetkým romantické a svetlé. Asociácia medzi svetlých odtieňov a viac nasýtených odtieňov, pamätajte, že make-up by nemal v žiadnom prípade sa zdá preťažený alebo dramatické, najmä ak máte v úmysle šport účes príliš komplikovaný. Oslniť svojich hostí v deň, riadiť sa pokynmi našich odborníkov, ktorí neváhali zveriť tajomstvo úspešného make-up. Priblížte najlepšie spôsoby, ako zlepšiť vzhľad vašej princeznej.

make-up, svadobné make-béžová
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 2/13

Ak chcete zobraziť diva vzhľad a zapôsobiť na svojich hostí na D-Day, nezanedbávajte dôležitosť svadobného make-upu. Samozrejme, realizácia tvorby profesionálov nie je niečo, čo treba brať ľahko, a preto je potrebné poradiť sa s poradenstvom profesionálneho make-upu. Pomôže vám zdôrazniť každý prvok vašej tváre. Navyše je to účel nášho článku: ukázať vám všetky dôležité tipy pre úspešný svadobný make-up hodný mena. Ak sa chcete vyhnúť zbytočnému pohybu, nevynechajte nasledujúce riadky!

Svadobný make-up: pleť bez falošnej poznámky pre deň J

make-up svadobné svetlo-svetlé
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 3/13

Čo znamená svadobný makeup bez falošnej poznámky? Či už je to večer make-up alebo pro make-up, viem, že vždy musíte začať zjednotiť pleť. V skutočnosti je pleť základom úspešného make-upu. Inými slovami, skôr ako sa obávate o aplikáciu očného tieňa a rúže, musíte sa najprv postarať o vzhľad pleti. Netreba dodávať, že by mal byť ten jasný ako plný vitality.

Zjednotiť pleť a skryť nedokonalosti!

make-up, svadobné blueeyes
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 4/13


K tomu použite špeciálny výrobok na zvlhčenie pokožky. Môže to byť a výživnú starostlivosť alebo matovacie sérum. Ak máte kombinovanú alebo mastnú pokožku, vyhnite sa krémovým výrobkom a uprednostnite ľahšie ošetrenie, ktoré nezakrýva póry. Tekutina s ľahkou textúrou bude robiť prácu dokonale.

Svadobný make-up-up-červeno-abricotés
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 5/13

Sponzorované odkazy

Ak chcete zvýšiť výkon vášho make-upu, aplikácia a makeup základňa zavádza sám seba. Nezabudnite na inštaláciu nadácie s trblietavými tónmi, ktoré budú zamerané na zvýšenie uvoľnenia lícnych kostí.

makeup svadobné svetlo-oko-liner
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 6/13


Použite korektor na skryť nedokonalosti nevzhľadné, ako je napučanie a tmavé kruhy. Pre pihy a sčervenanie použite zelený korekčný odtieň. Nakoniec, stačí, aby ste svoju pokožku zosilnili malou závojom voľného prášku a ružovej ruže.

Svadobný make-up pre všetkých, ktorí snívajú tvár bábiky!

make-up-svadobné-eyes-clear
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 7/13


Teraz, keď ste si vedomí všetkých trikov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť porcelánovú pleť, prejdite na obrazovke všetky tajomstvá úspešného bábika tvár! Pozrime sa, čo nám odborníci odhalili o trendoch svadobných make-upov.

make-up-druhu svadobné nápady
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 8/13

Zvýraznite svoj vzhľad zmesou pastelových odtieňov a zlatých odtieňov. To môže byť krédo profesionálnych makeup umelcov, ktorí obhajujú návrat k prírodným tónom, pre svieži a romantický vzhľad.

Pre jasný vzhľad kombinujte pastelové odtiene s perlovým zvýraznením!

make-up, svadobné prírodný vzhľad
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 9/13

1

Opustite farby farby a miesto s jemnými odtieňmi. Svadobné make-up zakazuje používanie červených prúžkov považovaných za príliš "agresívne" v prospech použitia očných tiene v ľahkých tónoch. Cieľom? Zväčšite oči a Osvetlenie očí.

make-up-svadobné-červeno-nude-prírodný vzhľad
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 10/13

Široká škála svetlé farby vám ponúka, aby vám pomohla priniesť viac sladkosti vašim oči. Iridescent biely piesok béžová, ružová sladené mandle, lososová, krémová, slonová kosť, orgován ... no, pastelové odtiene sú v centre pozornosti. Pre sofistikované svadobné make-up, zvoliť silnejšie farbu, ako je tmavošedý alebo bronzu, a naneste tenkú líniu očné linky, ktorá bude prehlbovať len oči pre dymové efekt zaistený.

Svadobný make-up-červeno-pôvab
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 11/13

Ak chcete lepšie zachytiť svetlo, prejdite na očný tieň perla v pastelových odtieňoch. Pearl šedá, oranžová alebo ružová béžová, trik je vybrať farbu v synchronizácii s farbou vašich očí. Použite jemnú ceruzku alebo očné linky, aby ste dosiahli hĺbku očí a skončte aplikáciou dvoch vrstiev čiernej riasenky.

Čo trendy svadobnej make-up nám hovoria o výbere rúž?

make-up, svadobné úst diskrétne
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 12/13

Ako ste pochopili, pre najdôležitejší deň vášho života je lepšie zabudnúť na tonizujúce farby! Trend je prirodzený. Či už na vytvorenie očí alebo úst, prisahajte najmenšími odtieňmi béžovej zdobenými perlami perleťovo ružovej farby. Skicu a romantické ústa, obráťte sa na paletu apricotových odtieňov. Dôležité upozornenie: predchádzajúce použitie hydratačného balzamu zvýši držanie rúžu.

make-up-svadobné-červeno-pery
Svadobné Makeup: Užívateľská príručka, Trendy a Pro Tipy Nápady na svadbu 13/13

Chcete hrať kartu celkom na uváženie? Takže potrebujete polopriehľadný lesk alebo nahý lesk na pery. Pre všetkých, ktorí snívajú o femme fatale look, Odvážna farebná farba: okázalá červená, okázalá ružová, fuchsia ... zoznam nie je vyčerpávajúci.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 54 = 56

Back to top