Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty!

svadobné téma miesto-recepcia-dekor
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 1/18


Ak je nedotknutá biela farba vždy pre svadobné šaty, nápady na svadobná téma sa líšia oveľa viac v závislosti od požadovanej nálady a požadovanej dekorácie. Dnes chceme upozorniť na trend v plnom prúde: manželstvo v modrej a zlatej. šik a luxus synonymom, nadčasový blue-gold duo má za sebou dlhú cestu, aby nás prekvapí jeho schopnosť priniesť ušľachtilosť a eleganciu ku všetkému, čoho sa dotkne. zlaté trblietky na stolný bežca na námorníckej modrej obrusov, skrze kvetinovú výzdobu a svadobnú tortu, svadobné tému aristokratický duch nemá viac tajomstvo pre vás. Rýchly pohľad na nižšie uvedenú fotogalériu stačí vás presvedčiť.

Modré a zlaté svadobné tému, ako si vybrať oblečenie?

svadobné tému-šaty-zlato
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 2/18

Modrá a zlatá svadobná téma sľubuje vytvorenie dekoru namočeného v pokoji a pôvab. Úprimne povedané, existuje vhodnejšia asociácia ako táto, oslavovať vašu úniu a sľubovať vám vernosť? Pokojná kráľovská modrá spojená s brilantným odtieňom zlatožltého: tu je nápad, ktorý vám dá nápady na výber oblečenia.

wedding-suit-groom tému
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 3/18

svadobné šaty je rovnako elegantný ako očarujúci, rovnako ako oblek budúceho manžela. Nič nie je vhodnejšie ako šaty zdobené zlatými flitrami a tmavomodrý oblek, ktorý ho udržiava v spoločnosti. Ditto pre šaty družičky, ktoré sú určené na harmonizáciu svadobné šaty.

motív svadobné nápady držaný-lady-honneuir
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 4/18


Ak sa nevesta rozhodne pre šaty s krémom, šampanským alebo slonovinou, družičky by sa malo vyhnúť zlatým šatám, ktoré môžu ukradnúť show od nevesty. V tomto prípade je lepšie staviť na oblečenie, ktoré zvýši šaty nevesty.

Téma-svadobné šaty-svadobné nápady
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 5/18

1
Sponzorované odkazy

Šaty, ktoré vytvoria pekný kontrast a ktoré budú harmonizovať kostým svedkami? Keďže dnešná vec týkajúca sa svadby sa točí okolo modro-zlatého dua, odporúčame vám prejsť k najtmavším odtieňom modrej farby. Je na vás, aby ste si vybrali medzi kráľovskou modrou alebo tmavo modrou farbou.

Tematické svadobné kytice-kvety-žlto-ybleues
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 6/18


Pokiaľ ide o svadobné kytice, stačí sa inšpirovať týmto zložením žltých a modrých kvetov, bodkovaných svetlo béžovou farbou. Ak chcete kúsok vašej kytice trochu, môžete pridať akcenty červenej alebo striebornej šedej.

Modrá a zlatá svadobná téma: nápady na výzdobu recepcie

téma svadobné nápady, bufetový stôl
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 7/18


Zriadenie modrej a zlatej svadobnej témy predpokladá dokonalé zvládnutie farebnej palety. Pre všetkých, ktorí necítia odvahu pustiť sa do tvorby modrej a zlaté svadobnej témy, objavte naše návrhy na výzdobu miesto príjmu. Niekoľko zlatých poznámok tu, malá kráľovská modrá, veľa flitrov, flitrov a kamienkov ... čo je div, že sa môžeme ponoriť do luxusnej atmosféry!

Tematické svadobné stoličky zdobenie pásky
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 8/18

Modrá a zlatá svadobná téma sa vzťahuje na všetky prvky dekorácie na recepcii. Inšpirovaný kráľovskými palácmi stolová výzdoba v hodoch. Zlaté stužky, zodpovedajúce stôlce a kráľovský modrý obrus: to sú hlavné aktíva tejto tabuľky pripravené podľa pravidiel.

Modrá a zlatá svadobná téma a nápady na stolovú dekoráciu

Téma-manželstva-modro-zlatej-nápady-jedálenský príjem
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 9/18

Obrus ​​v modrej modrej má tú výhodu, že ľahko uvíta všetky druhy dekoratívnych predmetov a doplnkov v zlatých tónoch. Rovnako ako pozadie, ktoré umožňuje rozprávať o jej najkrajších motívoch, je tento obrus vo tmavo modrej farbe zvýraznený reťazou malých pozlátených rámov z dreva. Ak chcete zvýrazniť svoje stolových bežcov, Nestrácajte na dekorácie zlaté flitre a modré flitre. Cieľom? Získajte dekoráciu stolových inšpirovaných stolov.

Téma-manželstva-obrus-pokrytý zlatom
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 10/18

Nastavte dekoráciu koordinovanú s témou svadby. tvoj centrum tabuľka mohol napríklad obliecť roj zlatých vaní naplnených kyticami ružových kvetov. Ak chcete zlepšiť vzhľad bling-bling zlatých príborov, je najlepšie pokryť stôl s obrusom, ktorý mieša modré a biele vzory. Niektoré dotyky námorníctva budú vždy v poriadku. V tomto prípade námorná modrá prináša obrúsky.

Téma-svadobný stôl pokrytý uterák
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 11/18

Pre oveľa očarujúcejší efekt vyzdobte každý obrúsky zlatý šarm alebo iný predmet podľa vášho výberu. Ako inšpiráciu vám predstavujeme stolovú výzdobu, ktorá vyniká najmä pre uteráky a modré flitrové uteráky. Oceňujeme jeho aristokratický vzhľad, ale sme úplne zamilovaní do krásnych bielej orchidey, ktoré zmäkčujú cisársku atmosféru a prinášajú dojem celkom exotiky.

Téma-svadobný stôl-dekorácie-nápady
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 12/18

Jedlá vybrané v strieborných alebo zlatých tónoch sú obľúbené pri zvláštnych príležitostiach. Ak chcete ešte viac zapôsobiť na hostí, hrajte s rôznymi odtieňmi zlata, aby ste zdôraznili ladnú striedanie vašich tkanín tmavo modrého.

Téma svadobné nápady deco stoly
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 13/18

Milujeme túto stolovú výzdobu, ktorá sa vyznačuje zmesou kráľovskej modrej a zlatých flitrov. Pekný spôsob, ako zahriať dekor, zatiaľ čo sa zameriava na malé dekoratívne doplnky, ako sú sviečky a modré kvetinové kompozície. Tienidlá, ktoré obklopujú sviečky, odrážajú obrus, ktorý zase vytvára hru najpôsobivejších svetiel.

Modrá a zlatá svadba téma: vyberte si tortu!

Téma-svadobná torta-maraige
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 14/18

Realizácia a svadobná torta v kráľovskom tempe nie je ľahké. Či už je to viacvrstvový tortu alebo nie, namontovaný kus musí byť v dokonalom súlade s uloženou svadobnou témou.

Téma-svadobná torta, svadobné-modro-zlatej-nápady
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 15/18

Tento štvorpodlažný tortu je vytvorený s ohľadom na modré a zlaté svadobné motívy. Dve farby určujú charakter tohto namontovaného kusu: zlatý a námořníkový. Na dekoratívnej strane sú malé zlaté kvety lahodne kontrastované veľkou kvetinou, ktorá je oblečená v bielom. Výsledok? Gurmánsky koláč, ktorý zvádza viac ako jeden!

Téma-svadobná torta-style-egyptská
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 16/18

Ak chcete ísť ešte ďalej v príprave modrého a zlatého tematického svadobného dortu, pozývame vás, aby ste preskúmali tento namontovaný kus, ktorý je do značnej miery inšpirovaný orientálnym štýlom a najmä egyptskou kultúrou.

Téma-svadobné pozvanie karta-nápady
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 17/18

Už ste niekedy premýšľali o štýle vášho pozvánky? Ak tomu tak nie je, pozrite sa na túto pozvánku, ktorá elegantne kombinuje okrasné motívy, zlaté akcenty a priesvitné kamienky.

Téma Svadobné podväzok blue gold
Modré a zlaté svadobné témy, vytvorte obrad šľachty! | Nápady na svadbu 18/18

Ak ste sa rozhodli prijať modré a zlaté svadobné tému, nesmiete robiť veci na polceste. To znamená, že ste povinní postarať sa o všetky malé detaily organizácie obradu, vrátane svadobných hier. Hore, pôvodný spôsob, ako prispôsobiť slávnu hry podväzku modrej a zlaté svadobné tému.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 + = 31

Back to top