Vysoko kvalitná posteľná bielizeň na pokrytie postele štýlom

posteľná bielizeň-high-end-satén-bavlna-pásy high-end posteľná bielizeň
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 1/14


Nie je nič príjemnejšie ako ležať v posteli pokrytom jemným ľanom a kvalitou. Ľudia strávia tretinu svojho života ležiacimi, takže investovanie do správnych pokrýva určite stojí za to. Dnes máme veľa variácií, pokiaľ ide o dekoráciu našich postelí. Stávkovanie na základné prvky - dosky a prikrývky, alebo na luxusný kútik s vankúšmi a periny - výber závisí od osobných preferencií každého z nás. Prezrite si našu krásnu fotogalériu kvalitné postele a nájsť užitočné nápady pre svoju vlastnú spálňu.

Špičková posteľná bielizeň - štýl sa zapadá do spálne

posteľná bielizeň-špičková bavlnená bielizeň s posteľným stolom
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 2/14

Než začnete nakupovať, musíte sa uistiť, že poznáte skutočnú veľkosť postele, ktorú chcete zdobiť. Bolo by veľmi nepríjemné zakúpiť krásnu sadu a neskôr si uvedomiť, že je určená na postieľku za pol a pol, zatiaľ čo ju potrebujete na dvojlôžkovú posteľ. Najlepšou možnosťou je merať matrac tesne pred nákupom. Rozmery niektorých listov sa môžu líšiť podľa výrobcu. Keď sme presvedčení, že poznáme správnu veľkosť, ktorú hľadáme, sme pripravení vybrať si tri hlavné zložky postele: plechy, prikrývky a vankúše.

Upscale posteľná bielizeň - zaujímavé nápady pre súčasnú spálňu

lôžkoviny-high-end-bielo-oranžovo-pozemky
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 3/14

Nezáleží na tom, či budeme kupovať hotovú sadu alebo vyberiete každý komponent samostatne, budeme potrebovať list, obal a obliečky na vankúše. Najlepšie je mať dve alebo tri sady listov na každé posteli. Takže ak sa niečo náhodne preliala na list alebo roztrhlo, môže byť okamžite vymenené.

Dekoratívne vankúše a kryt s lesklými vzormi

posteľná bielizeň-high-end-satén-farba-piesok posteľnej high-end
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 4/14


Ak narazíte na postele, ktorých štýl alebo kvalita je pre nás správne, je potrebné investovať do ďalších množstiev. Počet vlákien na štvorcový palec listu poskytuje informácie o jeho kvalite. Čím vyššie číslo, tým lepšia je kvalita a jemnejší list. Buďte opatrní! Počet vlákien môže byť veľmi veľký, ale môže to jednoducho znamenať, že vlákna sú tenšie než norma. Na druhej strane toto chce špecifikovať, že hárok nebude dostatočne odolný a trvanlivý v čase. Výhodné je zamerať sa na číslo väčšie ako 175 a výhodne medzi 250 a 350.
Ďalším kritériom výberu postelí je to, že v závislosti od materiálu listov. Bavlna je pre väčšinu ľudí najpraktickejšou voľbou, ale môže to byť aj satén, flanel alebo hodváb. Flanel je obzvlášť praktický počas zimných mesiacov. Ďalšou voľbou, veľmi vhodnou pre chladné dni, sú hrubé bavlnené plechy. Ak chcete dosiahnuť luxusnejšiu posteľovú konštrukciu, spoľahnite sa na tkaniny, ako je hodváb alebo satén. Avšak pred tým, ako urobíte svoju voľbu, viete, že potrebujú starostlivejšiu starostlivosť.

Elegantná spálňa s jemnými lilami

1

lôžkoviny-high-end-satén-lila-vzory posteľnej high-end
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 5/14

Sponzorované odkazy

Ak si nie ste istý o konkrétnom predmete, môžete si jednoducho zakúpiť obliečky na vankúše predtým, než investujete do kompletnej súpravy postelí. Trh ponúka veľa variantov týkajúcich sa typu vrhu, ktorý používame. Na pokrytie nábytku v izbách sa rozhodujeme prevažne pre prikrývky, plachty, posteľné prikrývky a periny. Prikrývky a posteľné prikrývky sú pomerne tenké, zatiaľ čo iné majú väčšiu váhu. V súčasnej dobe je rozmanitosť posteľných prikrývok na trhu skutočne pôsobivá. Tradičný štýl kombinácie rôznych kúskov postelí je stále relevantný, avšak v poslednej dobe sú živšie a jedinečné štýly trendovejšie. Mnohí výrobcovia tiež ukladajú svoje vlastné trendy v tomto druhu pokrytia.

Fialová posteľná bielizeň a krištáľový luster v spálni

posteľná špička-high-fake-hodváb-purpurovej high-end lôžkoviny
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 6/14


Z praktického hľadiska však väčšina ľudí používa prikrývky ako postele. Môžeme ich kúpiť samostatne aj ako súčasť súpravy. Mnoho obchodov ponúka také množstvo, ktoré obsahujú kompletnú sadu listov, dekoratívnu časť pre vankúše a prikrývku. To je určite rýchly, jednoduchý a pekný spôsob, ako zakryť posteľ.
Môžete si kúpiť samostatnú deku. Rovnako ako pre listy, opäť počet vlákien je ten, ktorý určuje jemnosť na dotyk. Deky existujú v mnohých odrôd materiálov - od bavlny po hodváb. Naša voľba závisí od návrhu miestnosti a úsilia, ktoré sme pripravení nasadiť na ich upratovanie. Mnohé z nich majú dekoratívne ozdoby, záhyby a vlny.

Závesy a čelo v svetlej šedom v elegantnej spálni

lôžkoviny-high-range svetlo šedá bavlny luxus
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 7/14


Pokrývky sú v skutočnosti peľové. Tieto obsahujú hlavne husi alebo perie. Pre ľudí, ktorí sú alergickí, sú niektoré hypoalergénne. Čím lepšia bude kvalita plnenia, tým je teplejšia prikrývka. Pečivo môže byť tiež vyrobené s oddeľovacími švami na celom povrchu, čo zabráni tomu, aby sa plnenie presunulo príliš. Nie je potrebné žiť v prostredí, ktoré je príliš studené, aby malo prikrývku. Na trhu je iný typ teplej deky nazývanej svetlo. Z hygienických dôvodov je lepšie, aby obloženie bolo pokryté krytom. Tie sú dostupné na trhu v rôznych textíliách, farbách a štýloch. Môžu sa ľahko odstrániť a umyť.

Hnedá posteľná bielizeň s geometrickými vzormi

lôžkoviny-špičkové-hnedé-vzory-obdĺžnikové high-end lôžkoviny
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 8/14

Keď hovoríte o posteľnom obale, nezabudnite spomenúť vankúše. Bezpochyby budeme uprednostňovať tento typ a veľkosť, ktoré zodpovedajú našej posteli, pretože napríklad dva príliš veľké vankúše by prevýšili dvojlôžkovú posteľ. Podobne by sa dva obložené malé vankúše ztratili v obrovskej posteli. Pri výbere tohto príslušenstva je potrebné vziať do úvahy, ako spíme a typ plnenia, ktorý uprednostňujeme. V poslednej dobe sa ponúka vankúše, na ktorých je známy akej polohe sú vhodné (spanie na bruchu, zadnej alebo bočné), ktoré poskytujú dostatočnú podporu pre krk, za účelom dosiahnutia maximálneho pohodlia.

lôžkoviny-upscale-faux-hodvábu-šedá upscale lôžkoviny
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 9/14

Vankúšik je hlavne naplnený penou, perím alebo polyesterom. Existujú aj také, ktoré obsahujú kombináciu viacerých typov. Vankúš naplnený penou udržiava objem v noci, zatiaľ čo vankúš môže mať požadovaný tvar. Pacienti trpiaci alergiou musia byť obzvlášť pozorní, pokiaľ ide o typ náplne, ktorú si zvolia. Mnohí výrobcovia majú hypoalergénne odrody troch typov materiálov.
Výber postelí je prísne individuálny a závisí od výhradných preferencií každej osoby. Najdôležitejšie však je, že je to prirodzený doplnok k dizajnu miestnosti a rovnako ako zvolená posteľ nám pomáhajú dobre odpočívať.

lôžkoviny-high-range bavlnené biele vzory orgován
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 10/14

lôžkoviny-upscale-futain-biely-kvety lôžkoviny upscale
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 11/14

posteľná bielizeň-bavlna-béžová-stripe-vzory-baroková špičková posteľná bielizeň
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 12/14

posteľná bielizeň-high-end-white-patterns-ružová-tyrkysová špičková posteľná bielizeň
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 13/14

posteľná bielizeň - high-end-white-patterns-jemné high-end lôžkoviny
Upscale lôžkoviny na pokrytie postele v štýle Spálňa | 14/14

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 4

Back to top