Moderný dizajn v obývacej izbe – prispôsobený náter, nábytok a upínacie prvky

idea deco salónik-style-moderný zónové otvorená terasa
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 1/14


Hľadáte nový moderný obývacia izba deco nápad aktualizovať priestor a zostať vo vetre? No, narazili ste na studne originálnych myšlienok, ktoré nadobudli podobu tohto veľmi užitočného informatívneho článku. Poďme sa pozrieť na to, akú farbu na stenu, nábytok a príslušenstvo sú najvhodnejšie pre súčasné obývacie izby! Neváhajte si požičať vzory, ktoré vás najviac lákajú a ktoré zodpovedajú vašim špecifickým architektonickým podmienkam!

Moderný obývacia izba Deco nápad - ktorý pozadie si vybrať?

nápad obývacia izba moderné farby-šedá podlaha
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 2/14

Prvá vec, ktorú treba zvážiť, je pozadie, ktoré chcete dosiahnuť v miestnosti. To je, myslieť na podlahu, steny a strop, ktoré sú hlavné plochy, a tak tvoria pozadie. Ako si všimnete sami seba - takmer akýkoľvek návrh dekoratívneho obývacej izby navrhnutý v tomto článku sa rozhodne pre neutrály. Samozrejme, nie je to náhodný jav, ale vrátime sa k tomu v nasledujúcich odsekoch.

Myšlienka deco moderné-room-steny-bielo-šedý nábytok
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 3/14

V praxi je farebný strop skôr nesúrodý s myšlienkou súčasného bývania, zatiaľ čo podlaha je dosť drahá a zdĺhavá položka nahradiť: pravdepodobne sa raz alebo dvakrát mení v jeho živote a nie je nevyhnutne v kontexte toho istého obydlia. Takže musíme venovať pozornosť múrom, pretože nová nástenná maľba nie je tak náročná.

Deco idea-izbový moderný bielo-grafitová farba
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 4/14


Ale vráťme sa k našim ovciam! Dobrý nápad deco moderný obývacia izba je vsadený na úplne panenské steny. Nepoškvrnené steny sú schopné vyzdvihnúť váš dizajnový nábytok alebo exkluzívne dekorácie. Ak na druhej strane všadeprítomná bielizeň vytvára dojem, že ste v nemocnici, pridajte akcentovú stenu v grafitovej šedom, antracitovej, perleťovej alebo tupé a okamžite rozbijete sterilný rámček.

Moderná obývacia izba deco myšlienka - správne vybavenie

Idea obývacia izba moderný open-room-jedáleň-kuchyňa
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 5/14

Sponzorované odkazy

Logicky, keď hovoríme o nábytku, nie je možné v žiadnom priestore použiť moderný nápad na dekoráciu obývacej izby. Je zrejmé, že riquiqui a veľké otvorené priestory jednoducho nebudú môcť vychutnať ten istý nábytok. To, čo majú všetky spoločné pobyty, je však ich minimalistický prístup, pokiaľ ide o možnosti výberu. Ihneď to vysvetlíme ...

1

Deco idea-izbový moderný rozkladacia rohová knižnica
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 6/14


Jeden pozoruje, vždy častejšie, že malá obývacia izba a veľká obývacia izba sa otvorili v jedálni a kuchyňa je spokojná len s pohovkou a konferenčným stolíkom. To je všetko a ukáže to stačí! Samozrejme, rozmery a tvary príslušného nábytku sa líšia podľa kontextu existujúcich podmienok.

Deco idea-izbový moderný minimalistický-červeno-akcentmi
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 7/14


Televízia, ak existuje, je často inštalovaná priamo na stenu pred pohovkou. To vám šetrí nákup akéhokoľvek stojana a dáva možnosť investovať do väčšej rohovej pohovky alebo do jedinečného konferenčného stolíka od slávneho dizajnéra. Dobrým nápadom obývacej izby deco modern je preto odstránený všetok nadbytočný nábytok a privilegia jeden alebo dva unikátne moduly.

Moderný dizajn obývacej izby - krb a svietidlá

nápad obývacia izba moderný obývacia izba pohovky-dizajn-krb-centrálna
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 8/14

Ďalším prvkom návratu, ktorý je stále viac preferovaný súčasnými majiteľmi, je komín. Okrem toho, že je vykurovacím zariadením, je jeho funkcia aj umelecká. Či už ide o plyn, pelety alebo drevo, centrálne alebo klasické, krb sa stal skutočným miestom stretnutia pre funkčnosť a štýl, ktorý by nemal zaskočiť do modernej obývačky.

Deco idea-izbový moderný osvetľovacie-zariadenia-Art works
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 9/14

Moderný obývacia izba Deco nápad: orientovať všetok nábytok, aby si sadol do krbu tým, že ich usporiadal pomerne symetricky. Vytvoríte útulné jadro par excellence vo svojej izbe bez toho, aby ste robili iné dekoratívne úsilie. Pamätajte, že osvetlenie a ich usporiadanie sú rovnako dôležité ako nábytok a krb.

deco nápad obývacia izba moderné usporiadanie-nábytok-akcenty
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 10/14

Dokonca aj v prípade, že váš pobyt je len pár metrov štvorcových, vyberte si viac ako jedno zariadenie. V najlepšom prípade budete mať hlavný svetelný zdroj a jeden alebo dva doplnkové umiestnené na strategických miestach. Napríklad lustr v strede stropu a lampový stĺp v blízkosti vašej stoličky na čítanie pracujú perfektne.

Niektoré nápady ovplyvnené rôznymi štýlmi dekorácie

Deco idea-izbový moderný eklektický-industrial-classical
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 11/14

Moderná dekorová myšlienka v obývacej izbe neznamená, že musíte zabudnúť na akýkoľvek vplyv minulých časov. Odvážne premiešame štýly, dokonca aj éry, aby sme dosiahli viac umeleckého rámca, ďaleko od banalít. Klasické biele stĺpy, priemyselné betónové a vinobranie kreslo v rovnakej miestnosti? Prečo nie ?!

Dokonca aj barokový štýl je možné modernizovať, keď používate to najlepšie z vašej fantázie!

idea deco-moderné obývacia izba v štýle akcenty barokovej
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 12/14

Zo všetkých vystúpení sa môže aj barokový štýl aktualizovať, keď človek využíva to najlepšie z jeho fantázie a keď sa človek oprie o dekoratívny nábytok moderný a klasický súčasne! Konečný výsledok dominuje opulentné zlato a hlboké ušľachtilé nuansy je celkom obdivuhodný, však?

Odvážte manželstvo dreva a kovu v rôznych pomeroch pre vinobranie, priemyselné alebo rustikálne dekorácie

Deco idea-izbový moderný-style-rustikálnom dreva metal
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 13/14

Ďalším zdobením modernej obývačky ide o géniu je odvážne manželstvo surového dreva a zvětralého kovu v rôznych pomeroch, aby sa ľahko dať do praxe vinobranie, priemyselné alebo rustikálne výzdobu. Pridajte veľa bielej, ak chcete urobiť chalupu obývacia izba elegantná alebo zdobiť škandinávsky.

Moderna a exotický duch sa navzájom nevyrušujú, keď zostávame moderné a originálne

Deco idea-izbový-moderným exotické-keys
Moderný obývacia izba deco idea - vhodný nábytok, farba a osvetlenie | Salón | 14/14

A nakoniec, moderný dizajn v obývacej izbe môže byť interpretovaný aj exotickým spôsobom, ak je človek inšpirovaný týmito ozdobami. Pár marockých poufs, tyrkysová mozaika stenová výzdoba alebo makráma opona namiesto typického rozdelenia nebude pri zvolení s pocitom miernosti a dobrého vkusu mimo miesta.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 37

Back to top