Idea deco salon cocooning – základy a ako ich začleniť

idee deco-izba-koberec-rozmaznávanie skin-ovce-škandinávske-stoličky-stoličky-šedo-krb-centrálnej
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 1/20


Striktné nábytkové linky, lesklé kovové povrchy a čiernobiela paleta - to vám znejú? Ak je odpoveď áno, ste si vedomí hlavných trendov, ktoré zaujali dizajn interiéru na udržateľné obdobie. Často chladný, súčasný koncept je bez tepla, nevyhnutný pre relaxáciu a prekonanie každodenného stresu. Nie je nič prekvapujúce, že sa človek usiluje o a zdobenie kokonáž vďaka čomu skončíme s predstavením a usporiadaním útulného hniezda medzi štyrmi stenami rodinného domu.

idee deco-izba-koberec-rozmaznávanie skin-ovce-plagát-wall-les-stolička-škandinávsky
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 2/20

Áno, svet interiérového dizajnu sa neustále obnovuje a dáva priestor všetkým možnostiam. Ak ste fanúšikom trendov a nových vecí v živote a deko, jedna vec je istá - teplo a priateľnosť je nevyhnutnou potrebou. Preto otázka o dobrých gestách, ktoré majú byť prijaté na zahriatie interiéru a uspieť v nápade deco salon cocooning. Z inšpirácie vyzdobiť obývaciu izbu v kokonážnej atmosfére? Nestrácajte paniku! Nasledujúca galéria a šikovné tipy pod každým obrázkom budú váš sprievodca pri objavovaní inšpirácie.

Idee-deco obývacia Cocooning rohový rozkladací vankúše drevo surové pletené stolička drevo masívne
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 3/20

Zvyčajne sa v zime zvykne na teplo, ktoré prináša životnému prostrediu, nápad zdobenia salónika nie je vyhradený len pre chladné mesiace. Nikto nemôže odolávať kokonážnej atmosfére, aby zohrial šedý interiér, ktorý postráda život. A ukáže, že vytvorenie útulného hniezda nie je ťažké. Tí, ktorí hľadajú dekoratívny nápad, ktorý je ľahko realizovateľný a prispôsobiteľný súčasne, nájdu vynikajúci zdroj inšpirácie pri výbere nasledujúcich obrázkov.

Idea deco lounge zen atmosféru v 42 vznešených fotografiách!

30 krásnych obývacích izieb zdobia nápady na modernizáciu priestoru

Deco chic kampaň pre obývaciu izbu v 25 súčasných nápadov

Najdôležitejšie na prijatie, aby ste uspeli v kokoonovom salóne

idee-deco obývacia Cocooning-vankúše-príčiny-osmanskom stolička pletené Scandinavian
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 4/20


Najteplejší dekoratívny štýl, "kokonáž" je malý vesmír určený teplom, pocitom pohody, eleganciou a jemnosťou. Nápad deco salon cocooning obsahuje niektoré zlaté pravidlá, ktoré nás vedú pri výbere základných prvkov. Kokonážny štýl v interiérovom dizajne súvisí s vizuálnou a hmatovou jemnosťou a, ako už bolo uvedené, s pocitom pohody.

Idee deco-izbový-Cocooning-sviečky-pletené hody a ozdobné vankúše,
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 5/20

Sponzorované odkazy

Pokiaľ ide o podstatné prvky, ktoré majú byť prijaté na usporiadanie kokonážnej atmosféry v hlavnej obývacej izbe, môžu byť zoskupené do kategórií. Materiály, farby, kusy nábytku a dekoratívne prvky - je tu niečo pre každý vkus a pre každé umenie. Dobrou správou je, že sú ľahko dostupné, vhodné pre akýkoľvek štýl dizajnu a môžu byť prispôsobené vašim požiadavkám.

1

Existujú tri základné zlaté pravidlá, ktoré vám pomôžu dosiahnuť myšlienku deco salon cocooning. Absolútna potreba zohriať atmosféru a nabíjať, tvorí veľký princíp, na ktorom odpočívajú základy útulného štýlu par excellence.

idea deco-izbový-kokon-farebne neutrálny kockované-strapce, vankúše deco-podlahy drevo
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 6/20


Podobne ako v škandinávskom štýle sa kokonážny štýl pozýva do interiérovej dekorácie, aby zohrial dom a priniesol útulnejšiu a príjemnejšiu atmosféru. Synonymom na jemnosť a pokoj, zdobenie dekorácie zabraňuje úprimným farbám. Tieto dávajú cestu neutrálnym tónom. Nič nesmie zaútočiť, ale naopak utíšiť a utišiť. Paleta obsahuje béžovú, piesočnú, šedú a krémovú bielu.

idee-deco obývacia cocooning-deco-škandinávskom pastel-farebný koberec-škandinávskom podnožka-úplet
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 7/20


Aby sa zvýšila neutrálna paleta, môžete si odvážiť jednu alebo viac práškových farieb, ktoré tu a tam prinesú romantický a ženský nádych do výzdoby. Okrem osvieženia obývacej kokonážnej dekorácie v lete nám pastelky pomôžu hladko stráviť zimu. Mäkké odtiene zachovávajú dobrú náladu v obývacej izbe, kde prinášajú aj jemný dojem. Okrem neutrálnych tónov a pastelov, môžeme si odvážiť niekoľko odvážnych akcentov, ktoré dodajú celku jedinečný charakter. Olej modrá, vínová alebo lesná zeleň - tieto tóny sľubujú, že poskytnú konečný pohľad na rozloženie.

idee-deco obývacia cocooning-Dôvody umelé kožušiny-vankúše-pletené
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 8/20

Medzi základné prvky, ktoré je potrebné prijať, aby uspeli v obývačke kokonážnej výzdoby, materiály nám pomáhajú predstaviť si a vytvoriť skutočné útulné hniezdo v domácnosti. Kľúčovým slovom je opäť sladkosť. Preto hľadáme jemné a teplé materiály, kožušiny a tak ďalej. Nápad deco salon cocooning v podstate spočíva v uprednostňovaní textílií, ktoré nám umožňujú vytvoriť dokonalú atmosféru blahobytu.

idee-deco obývacia Cocooning-vankúšiky s potlačou-logy, prútený kôš,
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 9/20

Takže, návrhári interiérov poradia vynásobiť pletené vankúše a stohovať ich na pohodlnú pohovku. Vankúše okamžite prinášajú pocit pohodlia a pohody. Aby sme vytvorili ešte útulnejšiu kokonážnu atmosféru, môžeme sa staviť na plátky a koberčeky z ovčej kože. Nie je nič viac sladké a teplé na vytvorenie útulného kokonu. Sú preto dokonale prispôsobené pre akékoľvek zdobenie nápadov v kaviarni. Pletené koberčeky "knit" dávajú pečiatku útulnej dekorácii, zatiaľ čo jemnosť. Pokiaľ ide o preferované farby, šedá, béžová a biela sú lepšie pre kokonážny dekor.

Základné príslušenstvo na vytvorenie atmosféry, vďaka ktorej sa chcete zamotávať

idee-deco obývacia cocooning-kockované-útulné sviečka zelené rastliny
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 10/20

Dekóliová kokonážna myšlienka vás pokúša, ale neviete ako ju prijať doma? Kľúčom k útulnému výzdobu sú detaily. Okrem komfortnej pohovky a útulného obrovského kufra, záclon a kobercov sú tu aj ďalšie predmety, ktoré vám umožnia priniesť atmosféru kokonáži domov. Vonné sviečky tu a tam, hudba na pozadí a prírodné prvky vám pomôžu vytvoriť kokonážny salón snov!

idee-deco obývacia cocooning-rozkladacia rohová dreva kockované pletené vankúše, taburet pletené-prokurátor
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 11/20

Ak chcete prijať deco salón kokonáž nápad, sme inšpirovaní severského štýlu. Vysoko cenený pre svoju atmosféru ako elegantný a rafinovaný ako útulný a upokojujúci, nordický štýl môže slúžiť ako základ si predstaviť a prispôsobiť svoj dekor. Drevo pozýva na podlahu, na steny a nábytok a je to ten, ktorý ohrieva celý v rafinovanom a veľmi elegantnom spôsobe. Uprednostňujeme prirodzené drevo, aby uspelo v jasnej výzdobe, pozývajúcej na relaxáciu a pohodu.

Idee deco obytná Cocooning-vankúše-dekoračné-kockované faux fur-podlahy drevo útulné čitárňou
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 12/20

Skutočná kokonážna dekorácia sa nedá robiť bez prírodného šarmu a tepla, ktoré drevo prináša do priestoru. Bez ohľadu na svoju úlohu v miestnosti nám pomáha elegantne dokončiť nápad zdobenia salónika. Nápady na prijatie sú nekonečné a sú možné mnohé možnosti prispôsobenia.

idee-deco obývacia rozmaznávanie sviečka-lucerny-sivé vankúše
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 13/20

Pokiaľ ide o dekoráciu obývacej kokonáži, útulná atmosféra je de rigueur! To je dôvod, prečo sa chcete usilovať o vytvorenie skutočného útočiska pokoja v obývacej izbe, potrebujete mäkké svetlo prispôsobené. Násobenie sviečok a tealights osvetlí obývacia izba moderne. Dekoratéri odporúčajú, aby sa sústredili na drevené sviečky a dekorácie v pytlíku, aby si naplnili povahu prírody a upokojili celok. Okrem sviečok je možné zakúpiť elegantnú podlahovú lampu ako takú alebo s pleteným odtieňom.

idee-deco obývacia cocooning-taburet-obrie-ovčej kože Stolička-škandinávsky dreva masívne pletenie
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 14/20

Na strane nábytku by sa mala venovať osobitná pozornosť prírodným materiálom a mäkkým materiálom. Konferenčný stolík, surové masívne drevené stoličky, obrovské pletené beanbags, škandinávske pohovky - táto sada vás pokúša? Ak je odpoveď áno, potom ste pravým nasledovníkom škandinávskeho deco. A na to, aby sa trochu viac zohrieval interiér, vám pomôžu nejaké pletené vankúše a mäkký koberec.

idee-deco obývacia cocooning-krb-drevený stôl-extra-wood-masívne koberec-škandinávsky
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 15/20

Krb je jedným zo základných prvkov, ktoré treba prijať, aby ste uspeli v kokonážnej dekorácii obývacej izby. Staré alebo moderné, výber závisí hlavne od osobných túžob, rovnako ako od štýlu usporiadania. Ak nemáte šancu vlastniť skutočnú, môžete si kúpiť falošný krb a zamyslite sa nad zdobením sviečok.

Idee-deco obývacia cocooning stolička-škandinávsky Dekoračné vankúše
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 16/20

Zaujímavé a ľahko prijateľné, toto deco salón cocooning nápad má všetko! Celý dýcha triezvosť a geometrické vzory, ktoré energizujú rozloženie. Berberský koberec a vankúše zdobené geometrickými motívmi dávajú etnickému dychu dekor a atmosféru zahriajú. Škandinávska stolička, oblečená do ovčej kože, upúta pozornosť svojim chmúrnym a hravým pohľadom.

idee deco-izba-koberec-rozmaznávanie skin-ovce-sedačková all-Comfort-deco sviečky
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 17/20

Jedná sa o zdobenie zdobenie nápad, ktorý výrečne demonštruje veľký vizuálny vplyv, že ovčej kože kobky užívať. Tieto koberce sú k dispozícii v niekoľkých farbách a veľkostiach a patria k ikonickým predstaviteľom kokoonového štýlu. Zvyčajne sa spájajú s vankúšmi z ovčej kože alebo plátkami, načechrané koberce poskytujú všade v dome príjemnú a útulnú atmosféru.

idee-deco obývacia cocooning-kockované-ovčej kože parkety drevo deco-čierno-biela
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 18/20

Ako už bolo spomenuté, myšlienka deco salon cocooning je inšpirovaná severským štýlom, ale modifikuje imakulárny súbor. Ikonické prvky škandinávskej inšpirácie sú vždy prítomné. Pokiaľ ide o nich, severská dekorácia sa nedá robiť bez drevenej podlahy, škandinávskeho nábytku s exponovanou drevenou základňou, kobercov jemne zdobených geometrickými vzormi a niektorými zásahmi zelene. Na realizáciu nápadu deco salon cocooning, táto sada obsahuje veľké pletené vankúše, ovčie kožky a niekoľko sviečok a tealights.

Idee-deco obývacia Cocooning-vankúše-koberce-násobí kože šelma
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 19/20

Jasný a pozývajúci na relaxáciu a sny, salón uvedený vyššie, prijíma nordický duch a mieša ho s kokónovým štýlom. Takže demonštruje, ako úspešne začleniť myšlienku deco salónu do prostredia, bez ohľadu na jeho štýl a charakter. Môžete si všimnúť dekoratívne vankúše rozptýlené na bielej čalúnenej pohovke, ovčie kožušiny a drevených prvkov, ktoré umožňujú zohriať interiér a priniesť požadovanú kokonážnu atmosféru.

Idee-deco obývacia cocooning-nábytok-bielo-Deco-vankúše-kockované-faux fur-atmosféra-light
Idea deco lounge cocooning - aké sú najdôležitejšie a ako ich zapracovať do súboru Salón | 20/20

Zamerajte sa na elegantný dizajn a vyhnite sa neporiadaniu obývacieho priestoru s objemným nábytkom. To umožní prirodzenému svetlu voľne vstúpiť do miestnosti a vytvoriť príjemnú, relaxačnú atmosféru. Vyberte pohodlný biely alebo svetlošedý nábytok a pridajte niekoľko dekoratívnych vankúšov. Kocky v umelé kožušine alebo ovčej koži dokončia kockovaný dekor.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

91 − = 87

Back to top