Deco lounge modrý olej a modrá kačica – ako čo najviac využiť?

deco obývacie elegantné steny liatie modrý olej
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 1/19


Už niekoľkokrát sme skúmali nábytok, nástenné maľby a modré kačacie dekoratívne predmety. V súčasnom článku navrhujeme ďalšiu nuanciu toho istého chromatického poľa, inými slovami - krásny modrý olej. Poďme objaviť spolu svoju jedinečnú krásu v kontexte súčasnej obývacej izby vyrobenej v rôznych štýloch! Aké sú správne stratégie na prijatie a chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri použití tmavých intenzívnych tónov? Aké doplnkové odtiene nemožno podceňovať pri zdobení obývacej izby? Je na vás, aby ste našli odpovede na tieto otázky, okrem iného prekročením prahu salón s olejovou modrou farbou super!

deco salónik-modro-duck-vinobranie nábytok
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 2/19

V prvom rade je potrebné definovať farbu, ktorá bude hlavným predmetom odsekov a fotografií, ktoré budú nasledovať. Ako to naznačuje jeho názov, patrí k modrým odtieňom a môže byť opísané ako pomerne intenzívne a celkom tmavé. Veľmi často vytiahne zelenú, čo spôsobuje, že ľudia sú v rozpakoch, že ju nedokážu nazvať "modrou". V každom prípade je to jeho super estetický vzhľad, ktorý sa počíta, a nie názov konkrétnej farby.

Nápady umeleckej dekorácie ropného salónu

deco obývacia izba modrý olej white-objects-art
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 3/19

Olejovo-modrý salón na svojom boku sa hodí k mnohým tvorivým interpretáciám a zahŕňa všetky tieto plodné nuansy. Majte však na pamäti, že táto tmavá farba musí byť vyvážená množstvom bielej farby, aby nedošlo k udušeniu priestoru. V najlepšom prípade musí strop a podlaha zostať číra, dokonca aj biela, inak sa pravdepodobne skončí zle s obývacou izbou, ktorá spôsobuje klaustrofóbny cit.

deco salónik blue olej moderný krb-round
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 4/19


Aby sme povedali pravdu, rohovo-modrý salón je zriedka úplne ovládaný týmto tónom, obzvlášť keď hovoríme o maľbe. Najčastejšie sa používa ako prízvuk a pokrýva iba jednu stenu obývacej izby. Ostatné steny môžu zostať biele, obložené v obložení dreva, pokryté vzorovanými tapetami atď. Výber závisí v podstate od štýlu, ktorý ste si vybrali pre svoj priestor a vaše osobné preferencie.

deco salónik blue olej tapety-bielo-ružové vzor
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 5/19

Sponzorované odkazy

Napríklad sa rozhodnite pre šedo-modrú olejovú farbu, ktorá sa mení na antracit a osviežuje ju odvážnymi akcentmi. V tejto súvislosti sú tapety s veľkými vzormi v intenzívnych svetlých farbách alebo bočným stolom alebo iným malým nápadným nábytkom veľmi dobré nápady. Či je vaša obývacia izba zariadená a vyzdobená v modernom alebo klasickom štýle, bude to super originálne a absolútne umelecké.

1

deco obývacia miestnosť s modrými olejovými stenami
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 6/19


Potom, keď sa niektorý nábytok a steny v miestnosti oženili s rovnakou farbou, získaný efekt je zaujímavejší. Takto ozdobený modrý salón vyzerá rozlišne a rafinovane, zvlášť keď je škvrnitý s bielymi akcentmi. Vo vyššie uvedenom príklade máme krémovú pohovku a dve nastaviteľné nástenné svietidlá vylepšené tmavým pozadím, zatiaľ čo dvojicu skladieb, ktoré zodpovedajú farbe triezvy pozadia na pozadí.

Bohemian salón s olejovými modrými farbami v teplých exotických farbách

náter steny izby-blue olej Kilim-exotické
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 7/19


Ak je biela farba par excellence v sofistikovaných kúskoch, tie farebné farby majú vyššiu umeleckú hodnotu. V tomto duchu sú šafránové alebo horčicové záclony, viacfarebný kilim s exotickými dotyčkami a malými oranžovými predmetmi, ktoré sú bezchybným prírastkom v salónovom štýle, keď sa nasadíte do bohémského štýlu. Korunujte túto mimoriadnu zmes s pútavým lustrom alebo príveskom a váš dekor bude úplne bezchybný.

suterén-farba-deco salónový modrý olej
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 8/19

Keď ide o predmet svietidiel, musí sa za každú cenu spomenúť ich úloha v salónovom závode. Ich prítomnosť, dokonca aj ich hojnosť, je nevyhnutná pre úspech jej vývoja, ako je to aj v prípade všetkých miestností namaľovaných vo viac či menej tmavých farbách. Dôvodom je, že plodné zdroje svetla prispievajú k pocitu, že niektoré tmavé tóny môžu spôsobiť.

Deco objekty nevyhnutné-izbový-modrý olej
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 9/19

Klasické interiéry, ktorých steny sú vyžadované výlisky, podstavce, obloženie atď. môžu využiť tienidlá s bielymi tienidlami tradičného štýlu. Na druhej strane moderný modrý olejový salón si môže dovoliť viac extravagantné dizajnové svietidlá. Nadmerné oblúkové podlahové svietidlá, ručné stolové lampy a lustre vyrobené z prekvapivých materiálov sú len niektoré z dobrých možností.

Modrá ropa so salónikom, nábytok a svietidlá

deco izbu-modro-biely olej-lamp-designu-3 ramená
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 10/19

Svietidlá však nie sú jediné, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri navrhovaní atraktívneho salónku s olejom modrej. Najdôležitejšie kusy nábytku ovplyvňujú dekor v takom rozsahu, že dokážu úplne zmeniť dekoratívnu situáciu v miestnosti. Veľká biela pohovka a sklenený konferenčný stolík, ktorý odráža svetlý vzhľad, je veľmi jemný a zároveň vytvára pocit väčšieho priestoru aj v obývacej izbe riquiqui.

deco salónik blue olej obloženie steny komína
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 11/19

Navyše strategické usporiadanie vybavenia a príslušenstva nie je bezvýznamné. Symetrické usporiadanie môže napríklad prispieť k elegancii a šarmu, ktoré vychádzajú z oleja a bieleho salónu. Umiestnenie stola do stredu miestnosti a obklopenie nábytku na sedenie, ponechávajúc dostatok priestoru na voľný prejazd, je manéver vždy estetický, ale aj funkčný, najmä v klasickom štýle pobyty.

deco salónik-modro-olejomaľba-nábytok-vintage
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 12/19

Ďalej vinobranie v štýle olejomalba salón je rovnako veľkorysý v nábytku a dekorácie nápady. Obkladačky a drevený nábytok inšpirovaný 50. rokom minulého storočia sú hviezdy. Profesionálni dekoranti odporúčajú výber pohoviek, kresiel a kresiel v kontrastných farbách od nátery na steny, aby ľahko odhalili ich dekoratívny potenciál.

deco salónik-modro-vyrobené z ropy indigo-modro-navy
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 13/19

Ak chcete zhrnúť informácie doteraz: existujú zvyčajne dva dekoratívne pruhy oproti tomu, ktoré sa môžete rozhodnúť nasledovať. Po prvé, máme rafinovaný modrý a biely salón a opierame sa o absolútny klasicizmus. Druhá možnosť je viac odvážna v pestrých združeniach, ale rovnako úspešná a atraktívna. To je bohaté na kanársku žltú, karmínovú červenú, oranžovú alebo indigovú, bez obáv o následky a zrazu dostanete hravú a plnú jedinečného charakteru.

Chesterfield duchovná pohovka ozdobená benzínovým modrým zamatom

deco salónik pohovka zamatový modrý olej-chic
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 14/19

Keď hovoríme "salónik s benzínovým modrom", väčšina ľudí si predstavila steny namaľované v módnej farbe. Avšak pohovka, stoličky a pohovky čalúnené textíliou alebo kožou v tejto ušľachtilé a hlboké farby by nemali byť podceňované ani vo výzdobe interiéru. V skutočnosti je to hlavne domáca textilia, ktorá dodá vašim dekoratívnym dizajnom dušu vďaka svojej štruktúre.

deco salónik-modro-bielo-čierno-olej na drevo light
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 15/19

Vždy pozorujeme modro-bielu čiernu paletu, keď chceme dosiahnuť sofistikovanú a viac či menej konvenčnú výzdobu. Ale môžete tiež pridať niekoľko pastelových odtieňov, organické textúry ako prírodné drevo a dokonca aj kovové akcenty. Čo je tiež veľmi dôležité je, že nábytok s olejom modrej je riešením génia pre majiteľov, ktorí milujú farbu, ale neodvažujú sa ešte pokryť steny.

deco salónik-blue naftových rámy-fotky-table
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 16/19

Či už dávate prednosť olejomalbovej stenovej farbe alebo nábytku tejto farby, malé dekoračné akcenty sú nevyhnutné. Vo výzdobe stien si vyberte veľké zrkadlá, obrazy v podobných odtieňoch alebo čierne a biele fotorámčeky. Dekoratívny tip: tieto môžu byť zvýraznené na tmavom pozadí veľkou bielou podložkou. Okrem toho, vázy na kvetiny, svietniky a stolové lampy nesmú chýbať konzoly konzol.

Kachna modrá, tyrkysová a iné nuansy v benzínovej modrej

deco salónik-modro-duck-Clear-art-objekty
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 17/19

Ako sme sľúbili na začiatku, budeme sa pozrieť na iné podobné odtiene, ako je kačica modrá a tyrkysová. Jedná sa o odtiene veľmi podobné ropnej modrej, ale jasnejšie, takže dekoratívne "zlaté pravidlá" sú rovnaké. Dobrou správou je, že všetky blues-zelené zmesi sa harmonicky a s teplými výbuchmi a chladnými detailmi. Mimochodom, je to jedna z hlavných výhod pri zdobení farbou, ktorá nie je striktne obmedzená na chromatickú teplotu.

deco salónik-modro-vyrobené z ropy-on-zelenej-modrozelený
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 18/19

Opäť je možné ticho dokonalý dizajn pomocou organických textúr a vizuálne horúcich kovov. Meď, zlato, bronz a patinovaná mosadz zavádzajú dávku exotického mysticizmu bez zdanlivého zmyslu. Pracujú tiež v salóniku s olejom a modrou farbou, ako v tealovej, tyrkysovej a tak ďalej. Upozorňujeme, prosím, na koberčeky, z ktorých sa dokonale zhodujú ostatné: koža zo zebra a chrumkavá koža.

deco salónik-modro-duck-tyrkysová sofa indigo
Deco lounge modrý olej a modrá kačica - ako to najlepšie využiť? | Salón | 19/19

Napokon, svetlo modrozelená farba je plná akcentov, ktoré hovoria o pláži a mori. Logicky sú zeleňou vody, tyrkysovej a dokonca aj tmavo modrej, v kombinácii s množstvom bielej, hviezdy show. keď príde na pobrežie Deco .. Aká je vaša obľúbená dekorácia - rafinovaný salón s modrým bielym olejom, ten s eklektickým bohémskym dotykom alebo ten s len tealovou gaučou ako prízvuk?

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 1 =

Back to top