Orta boy kare kesim ve yıldızların favori moda versiyonları

üstün orta-uzun-kırışık-hacim-kim-kardashian
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/01


Kesinlikle biliyorsun orta uzunlukta kare kesim Dünyanın dört bir yanından kadınların kalbini kim kazandı! Stilin gerçek bir hikayesi olan bu modern kesim, kadınlık ve zarafet mükemmelliğini somutlaştırıyor! Bu yüzden yıldızlarda saç modeli eğiliminin olması şaşırtıcı değildir. Aslında, Bob çeneye ulaşan kısa, kare bir kesimi temsil ediyor ve bu 20'liyi belirleyen bir eğilim. Yıllar geçtikçe, bu saç modeli omuzlara ulaşan, değişen uzunluklarda evrimleşmiştir - uzun Bob - Lob olarak bilinir.

Orta boy kare kesim - yıldızların sevdiği stilin vaadi

cut-kare-orta uzun pürüzsüz saç sarışın-naomi-watt
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/02

Gerçek bir "olmalı" saç, orta uzunlukta kare kesim, yıldızların sevdiği temel klasiklerden biridir! Bob mi uzun tüm yüzler için uygundur ve özellikle kare ve yuvarlak yüzler. Orta kare kesim, bu tip yüzlerin özelliklerini gizleyerek yumuşatır. Lob - klasik bir meydandan daha uzun, Beverly Hills'teki 71. Altın Küre'de aktris Naomi Watts'ın omuzlarını sarar. İnce saçlar için ideal olan orta boy kare kesim, onlara malzeme üzerinde muhteşem bir etki bırakarak hacim kazandırır!

Orta boy kare kesim - sonsuzluğa gelen bir trend

cut-kare-orta uzun saç ince sarışın-Jennifer-aniston
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/03

Orta veya yandaki çizgi, pürüzsüz veya dalgalı, Lob, sonsuza kadar her tür yüze uyacak sonsuzluğa gelen bir trend. Zarif, ayık ve çok kadınsı, orta boy kare kesim film yıldızlarının kalbini eritir. Ve Jennifer Aniston'un göz alıcı görünümü bariz kanıt!

Gölgeli saçlar - tekniğin şifre çözme ve 17 ilham verici fikirde en üst versiyonları

Uzun gölgeli kare: 20 şeytani şık saç kesimi!

Trendy saç modeli kadın 2017, bu yıl karton olacak tüm keşfedin!

Kusursuz bir görünüm için uzun bob dalgalı ve çok kadınsı!

cut-kare-mi-uzun bob-asimetrik-dalgalı-beyonce
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/04


Kadınsı “dalgalı” efekt, romantik bir saç modeli benimsemeyi hayal eden tüm kadınların kalplerini eritir! Ve orta uzunlukta kare kesimi, kullanıcıya çekici, kadınsı ve çekici bir görünüm vermek için baştan çıkarıcı dalgalarla mükemmel bir uyum sağlar. Orta boy kare kesiminize göz alıcı bir dokunuş katmak istiyorsanız, hem retro hem modern olan "dalgalı" efektine bahis yapın!

Lob, omuzlara çok dokunaklı çok zarif pürüzsüz

1

Pürüzsüz-ciara cut-kare-orta-uzun sarı saçlı
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/05

Sponsorlu Bağlantılar

Orta boy kare kesim, tüm saç tiplerini ve tüm yüzleri vurgulamak için kolayca takılabilir. Kişisel tada bağlı olarak, uzun kare Ciara (yukarıda fotoğraf), oluklu, konik, bozulmuş vb gibi düzleştirilebilir. Lob'un en büyük varlığı, bir kez düzeldi, çok şık ve her zaman moda olan bir görünümü garanti ediyor!

Dalgalı Bob orta uzun kararlı kadınsı

kesme-kare-mi-uzun dalgalı bob-şerit orta
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/06


Orta boy kare, moda kesiminin yüz tipi için mümkün olduğunca iyi olmasını sağlayan versiyonlarda mevcuttur. İsminden de anlaşılacağı gibi, bu kare ne çok uzun ne de çok kısa ve tüm yüz şekillerini düzleştiriyor. Yarım dalma karesini benimsemeye karar verirseniz, yüzünüzün en güzel özelliklerini öne çıkaracak olan zarif ve şık bir kesim kullanacaksınız. Bu orta uzunlukta kare tipi, çeşitli versiyonların her kadının gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamasını sağlar. Bir kare yarım uzun kıvırcık, özellikleri yumuşatır ve açısal yüzü düzleştirir. Asimetrik versiyona gelince, kare bir yüzün çenesini yumuşatmayı vaat ediyor.

Aynı anda orta uzun hafif dalgalı, zarif ve romantik

cut-kare-mi-uzun dalgalı-bob saç sarışın-gölgeli
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/07


Orta daldırma meydanı mutlaka iyi yapılandırılmış değildir. Günlük yaşam için mükemmel ve kolay giden şık bir kesim görüntülemek için bozulmuş bir versiyonda benimsenmiştir. Degrade hemen bir daldırma karesine hacim dozunu verir ve daha çılgın ve daha ilginç hale getirir. Bir kare yarım uzun kesime erişebilmek için, onun seçimini kesebilir. Klasik klasikler, saçak tüm yüzlere şık bir görünüm verir ve tüm kesimleri sergiler. Saçak düz, konik, ekstra uzun olabilir ve bu seçim esas olarak kişisel tada ve yüzün şekline bağlıdır.

Düz sarı saçlar için orta uzunlukta kare kesim - klasikler arasında klasik

saç sarışın cut-kare-orta uzun Bob-slicked
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/08

Kesinlikle moda olan kare kesim sonsuzluğa dönüştürülebilen zamansız bir temeldir. Bu kesim, bükülmüş, daldırma, konik, bozulmuş vb. Patlama olsun ya da olmasın, o dünyanın her yerindeki şık kadınlar için favori seçimdir. Tüm saç tipleri kareye yenik düşebilir. Saçlarınız ister ince ister kalın olsun, ister kıvırcık ister pürüzsüz olsun, size uygun bir kesim bulacaksınız.

Hacimdeki bir darbe, uzun Bob'unu güçlendirmeyi mümkün kılar

cut-kare-orta-uzun kıvırcık saç saçının saçak-eldeki
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/09

Çene veya omuz altında, kadın doğru uzunluğu seçmekte özgürdür, böylece güzelliği tarzına ve günlük hayatına uyum sağlar. Ve orta-uzun meydanın günlük olarak yaşamanın çok kolay olduğu ortaya çıkıyor. Bu kesim çok az bakım gerektirir. Buna ek olarak, bir kadına kesin olarak zarif ve feminen bir görünüm vermek doğal veya daha sofistike olabilir. Kare yarı uzun kesim aynı zamanda "bozulmuş" veya "konik" gibi çeşitli dokular da benimseyebilir. Çok yönlü par mükemmellik, orta uzunlukta kare görünümü dişileştirir ve kolaylıkla vahşi bir taraf verir.

Saçlara hacim vermek için orta uzunlukta kare kesim "dalgalı" versiyonu

cut-kare-mi-uzun dalgalı-bob saç sarışın-Wosie-Huntington
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 10/22

Akşamları çok şık ve çok romantik, bu orta uzunlukta kare kesim "dalgalı" versiyonu sahibine çok kadınsı ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Hassas dalgalar saça hacim kazandırır ve göz alıcı aksesuarlarla veya örgülerle orijinal doğaçlamalara izin verir.

Karamelli yongaları ve hacimli zarif loblu kahverengi saçlı

cut-kare-mi-uzun bob saç kahverengi-large-Jessica-Alba
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 11/22

Oyuncu Jessica Alba, orta uzunlukta kare kesimde kahverengi saçlı karamelli yongaları giyerek çok şık ve zarif bir görünüm sunuyor. Benzer bir saç modeli, saç kurutma makinesi ve küçük bir şekillendirici köpük sayesinde kolayca stilize edilebilir.

Bob'un bobunu daha çok kadınsı görünmek için nasıl uyarlarım

cut-kare-mi-uzun lob parlamayan-karamel-Jennifer-Lopez
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 12/22

Jennifer Lopez'in yarım uzunlukta kare kesimi, kişisel tarzınıza uyarlanmış modern bir saç modeli yaratmak için takip edilecek bir örnek olarak hizmet vermektedir. Omuzlarını bağlayıp okşarken, hafifletilmiş uzunluklarla bu zarif kesim, J. Lo'ya göz alıcı bir görünüm kazandırıyor!

Rahat bir görünüm için Bob dağınık moda saç modeli

cut-kare-mi-uzun bob-cap-darmadağınık-cara-Delevingne
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 13/22

Size benzeyen şık bir saç kesimi mi istiyorsunuz? Uzun saç stilinde Bob'u tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederiz! Zarif, modern ve kolay bir tarza sahip olan bu moda kesim, her zaman kusursuz bir görünüm sağlar! Ve Cara Delevingne'nin yarım uzunlukta kare kesimi en iyi örnek!

Romantik bir görünüm için Dalgalı Bob

cut-kare-mi-uzun dalgalı-bob-saçları-siyah-Kendall Jenner
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 14/22

Kendall Jenner'in dalgalı Bob dünyadaki birçok kadın için ilham kaynağı! Bu orta uzunlukta kare kesim, sahibinin narin dalgaları benimseyerek saçlarına yeni bir dokunuş vermesini sağlar. Saçlarınızdaki güzel, ayrık dalgaları stilize etmek için biraz şekillendirici köpük gerekir. Bukleleri tercih ederseniz, bir saç maşası kullanmanızı öneririz.

Dalgalı Bob'u benimseyin - yıldızların ikonik saç modeli

cut-kare-mi-uzun dalgalı-bob-romantik-victoria-beckham
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 15/22

Bir zamanlar zarif ve feminen, dalgalı Bob tüm kalpleri eritir! Ve böyle bir orta uzunlukta kesim ile göz alıcı bir şekilde kalmak çok kolay. Belirsiz etkiyi uygulamak için, saçı biraz dalgalı kilitlerle kontrol altında tutmak yeterlidir. Ve Victoria Beckham'ın görünüşü çok şık bir ilham kaynağı olarak hizmet edebilir!

Her yaştan kadınlar için dağınık bir bob

orta uzunlukta kare kesim -bob-asimetrik-dalgalı-emilia-clarke
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 16/22

Emilia Clarke'ın asimetrik dağınık Bob'u hakkında büyüleyici bir şey var! Bu orta uzunlukta kare kesim, zarafet ve zarafet yayıyor! Benimsenmesi kolay, bu saç modeli her yaştan ve her türlü yüz için uygundur.

Uzun bob daldırma - göz alıcı bir saç modeli

üstün orta-uzun-bob daldırma yumuşak
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 17/22

Orta boy kare kesime bahse girerseniz, fark edilmeyeceğinize söz veriyoruz! Göz alıcı ve ilginç, bu asimetrik Bob Bob, cesur tarzıyla kesişiyor. Uzunluklar arasındaki büyük fark, bu saç modeline çarpıcı ve çarpıcı bir görünüm kazandırır. Bu orta uzunlukta kare kesim pürüzsüz veya dalgalı saçlarla mükemmel uyum sağlar. Bu asimetrik Lob, karakterini ve özel çekiciliğini korumak için düzenli olarak sürdürülmelidir. Resmi ortamlar için ideal olan bu saç modeli, göz kamaştırıcı görünümünüzü zariflikle tamamlayacak.

Dalgalı Gölgeli Bob - Miley Cyrus'un saç stilinden esinlenildi

kesme-kare-mi-uzun dalgalı bob-gölge miley-cyrus
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 18/22

Saçınızın rengiyle deney yapmayı seviyorsanız, aşağıdaki fikri ilginç bulacaksınız! En son trend saçların farkında olmak için farklı kesimler ve renkler karıştırın. Miley Cyrus'un gölgeli Dalgalı Bob'una bir göz atın, bu da bize daha fazla özel günler için olduğu gibi günlük kullanım için ideal olan, sarışın yansımaları olan orta uzunlukta bir kare kesimin mükemmel bir örneğini sunuyor.

Rita Ora'nın uzun pembe Bob'u

cut-kare-mi-uzun bob-pürüzsüz-saç pembe-pastel rita-ora
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 19/22

Bu sonbaharda pastel eğilime cesaretin var mı? Bu yüzden, pastel pembe saçlara bürünen İngiliz rapçi Rita Ora'nın orta uzunlukta kare kesiminden ilham alın. Bu renk kusursuz lobunu vurgular!

Uzun Bob kızıl saçlar için yumuşatıldı

orta uzunlukta kare kesim -bob-yumuşak-saç-kırmızı-Jessica-Chastain
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 20/22

Modern saç modeline gelince, yüzün morfolojisine göre her şeye izin verilir! Anahtar renkle denemek ve kesmek. Yani, orta uzunlukta kare kesimi ve mükemmel bir kırmızı rengi tercih eden Jessica Chastain'ın seçiminden ilham al!

Orta boy kare patlama ile kesilmiş - bir klasik olmalı

üstün orta-uzun-bob-saçak fırında jennifer-Lawrence
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 21/22

Saçaklı orta boy kare kesim, her kadının kalbini eriten ikonik klasiklerden biridir. Bu saç modeli, çeşitli stil ve renk çeşitliliğine izin verir. Uzunluk, istenen görünüme bağlı olarak değişebilir - romantik, rock, seksi vb. Lob şüphesiz bu düşüşe cesaret etmek için bir saç modeli trendi!

Saçaksız kare - bu düşüşe cesaret eden kesim trendi!

cut-kare-mi-uzun bob saç kahverengi-emily-küt pürüzsüz
Orta boy kare kesim ve yıldızların gözde moda versiyonları | Saç ve saç modelleri | 22/22

Eğer değiştirmek istiyorsanız, saçlarınızı kesmek kolay! Mevcut trendlerin farkında olmak için, orta uzunlukta kare kesimi öneriyoruz! Sonsuza dek gerilebilir, pürüzsüz veya bulanık, saçak vb. farklı stilleri düzinelerce yansıtmak için.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − 65 =

Back to top