Bu yaz, California’ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları!

sarışın Kaliforniya-eğilim efektli dönüşümsüz tatil-sarı saçları
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/01


Evlat edinmek için cazip iseniz Kaliforniyalı sarışın, Açıkçası, çekiciliğinin gücünün farkındasınız! Zamansız saç rengi, doğal sarışın, renklendirme ve "güneş" kilitlerinin birçok avantajı vardır. Son zamanlarda göz kamaştırıcı ve son moda olan Kaliforniyalı sarışın, cazibesini bilen özel bir aura sahip! Kaliforniya modasına geçmek, şık ve süper şık bir renklendirmenin kesin bir bahistir. En popüler sarışın tonlarından biri saçları anında parlatacak ve yüzünü yüceltecektir.

Kaliforniyalı sarışın - ton "güneş" şifre çözme

sarışın Kaliforniya-Sunkiss Kaliforniya-tarayarak
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/02

Kaliforniyalı sarışın bir tatil saç vermek için ideal ultra göz kamaştırıcı bir gölge. Bu parlak renk tonu, mane'ye ultra-güneşli bir görünüm kazandıran altın yansımalar ile karakterizedir. Saçlardaki "güneş ışığı" etkisi, Kaliforniya'ya yapılacak bir yolculuğa değecek güneşli yansımalar vermeyi sağlar. Birçok kadın tarafından takdir edilen Kaliforniyalı sarışın, koyu sarıyı açık kahverengi tabanlarla aydınlatmak için mükemmeldir. Yaratılan altın yansımalar cildi aydınlatır ve bir kadına güzel bir görünüm verir.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın-Sunkiss
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 3/19

Eğer bir kadın, toplam görünüşe geçmeye ve Kaliforniyalı sarışın renklendirmeyi benimsemeye isteksiz olursa, Kaliforniya süpürgesini cesaretlendirerek küçük adımlarla ilerleyebilir. Kaliforniya taramasına ithaf edilen makalede, Deavita size son derece ilham veren örneklerin yanı sıra ultra moda kısmi renklendirmenin bakımıyla ilgili yararlı ipuçlarını paylaştı.

Uzun gölgeli kare: 20 şeytani şık saç kesimi!

Partiniz için 53 ilham alanında balo saç modeli fikri!

Yeni yıla başlamak için 23 fotoğrafta Noel için saç modeli!

Kaliforniya sarı saçlı sarışın-altın parlamayan
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/04


Bir hatırlatma: Kaliforniya / güneş ışığı taraması saçı hafifletmek ve köklerine incelik kazandırmak için bir boyama tekniğidir. Güneş süpürme, gerçek renklendirmeyi gerçekleştirmeden saçtaki "tatilin geri dönüşünün" etkisini yeniden üretir. Ana fikir, yüz çevresindeki kilitleri hafifçe hafifletmektir.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın kesimli-kare-şık
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/05

Sponsorlu Bağlantılar

90'lı yıllarda çok popüler olan Kaliforniyalı sarışın, her kadının kendi zevkine ve güneşin tonuna olan tutkusuna sadık kalması için güçle geri dönüyor. Sıçramaya ve Kaliforniya sarışınına gitmeye hazır olan kadınlar, düzenli olarak yağlar açısından zengin besleyici bakım ve renkli saç ürünleri kullanmalıdır. Bunlar, renkli saçları daha yumuşak ve parlak hale getirmeye, rengi düzeltmeye ve parlaklığını korumaya yardımcı olur.

1

sarışın Kaliforniya yönlü tarama-sarı saç kesme kare kesme
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/06


Kaliforniyalı sarışın, hem soluk hem de bronzlaşmış ten rengine uygun bir renktir. Onlara daha doğal bir etki veren saçlara maksimum rahatlama ve ışık getirir. Bu renklendirme, mükemmel bir çok yönlülüğe sahiptir, bu da onu rock, romantik veya gündelik görünüşünü tamamlamak için mükemmel bir seçimdir. Muhtemelen bildiğiniz gibi, sarışın ve tüm tonları herhangi bir kesim ve saç stilini vurgulayabilir.

Kaliforniyalı sarışınlarını nasıl koruyabilirim?

sarışın Kaliforniya gölgeli-sarı-saç kahverengi ışık
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/07


Kaliforniyalı bir sarışının bakımıyla ilgili olarak, gölgenin saçın doğal renginden ne kadar uzaklaştığını bilmek, kökleri korumak için daha fazla gerekli olduğunu bilmek önemlidir. Evde, renklendirme ürününü her dört ila altı haftada bir yeniden doğuşta uygulayabilirsiniz. Renkli saçları UV ışınlarından korumak için, krem, süt veya yağ gibi güneş ürünlerini saça uygulamak mümkündür. Kaliforniyalı sarışınların sarıya dönmesini önlemek için, şampuan, maske ve durulama olmadan bakım gibi özel cilt bakım ürünleri kullanmak gerekir.

sarışın Kaliforniya-tarama-eğilim kare daldırma
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/08

Havuzda olduğunuzda sarışın renginiz yeşile dönerse şaşırmayın! Renkli saç ve klor arasında, bazen saç üzerinde yeşil yansımaların ortaya çıkmasına neden olan kimyasal bir reaksiyon meydana gelir. Panik yapmayın! Size küçük bir numara verilir: bir bardak suya bir aspirin torbası seyreltin. Doğrudan yeşil alanlara uygulayın. Aspirin yeşil yansımaları bozacak.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın-cut-kare-dalgalı
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/09

Yaz mevsiminin kokmasını sağlayan şık bir görünüme sahip California sarışın süpürme yolu

sarışın Kaliforniya-tarama Kaliforniya-sarı saçları
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 10/19

Saçınızı değiştirmek veya ilk beyaz saçlarınızı kamufle etmek istiyorsanız, Kaliforniyalı sarışın sizin durumunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Sarışının doğal olarak kahverengi saçlar için zorunlu olarak yasaklanmış olmadığını bilmelisiniz, ancak gözlerin rengine ve rengine bağlı olarak diğerlerinden daha iyi olan açık tonlar vardır. Senin için renk değişimini kademeli olarak yapmak daha iyi olurdu. Solmadan geçmelisin. Saçlarınızı ve Kaliforniyalı sarışınlarınızı beslemenize yardımcı olacak renklendirilmiş saçlar için ürünler ve bakımları ihmal etmeyin.

sarışın Kaliforniya-tarama-sonuç-dönüş-Tatil-sarı saçları
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 11/19

Kaliforniyalı sarışın birkaç mevsim için geri döndü. Şaşırtıcı bir şey yok çünkü bu kısmi renk, dünyayı kadınları, yazın hissettiren doğal karakteri ile hayal ediyor ve cezbediyor. California'nın harika sarı saçlarını benimsemek için ideal tarif birkaç hafta güneş ve tuzlu su.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın-özellik-blake canlı
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 12/19

Ancak, yaz tatillerini geçirme şansına sahip olmayanlar, hala güneşli güneşli yansımaları olan insanlarını süsleyebilirler. Inanılmaz saç trendi, Kaliforniyalı sarışın saçları süblimleştirir ve yarattığı mükemmel sunkiss etkisi sayesinde cildi iyileştirir.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın keskin
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 13/19

Kaliforniya'lı sarışınını kupasını yüceltmek ve dalgalı bir şekilde cüret etmeye cesaret edelim.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın efektli-Sunkiss
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 14/19

Kaliforniyalı sarışının ve onun muhteşem çeşitlerinin cazibesi, saçın güneşin ve saçın rengini değiştiren tuzlu suyun neden olduğu ilginç etkiden gelir. Saçın yapısına ve pigmentasyona bağlı olarak, saç basit ışık yansımalarıyla süslenebilir veya Kaliforniya sarışınına dönüşebilir. Ünlü “tatilden geri dönüş” etkisini benimsemek için, solmadan geçmek gerekir - kahverengi veya kahverengi saçları hafifletmeyi mümkün kılan bir süreç.

sarışın Kaliforniya-tarama-trend Ashley-benson
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 15/19

Daha sonra, güneşin büyüsünü iyi boyaya sayarak saçlarda yeniden üretebilirdik. Tabii ki, solma sadece koyu saçlar için gereklidir. Aksine, koyu sarı veya açık kahverengi saçsa, tam renk değişimi yapılmaz. Evde özel bir fitil seti, California sarışın kilitleri benimsemek ve hafifçe saçları hafifletmek için yeterli olacaktır.

sarışın Kaliforniya yönlü tarama kahverengi saç ışığı
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 16/19

Sörfçü sarışınlar olarak da bilinen Kaliforniyalı sarışınlar, genellikle tuz ve güneş tarafından doğal olarak aydınlatılan, biraz daha koyu kökler ve dalgalı uzunluklarla karakterizedir. Böylece, "sörfçü" etkisini benimsemek ve saç rengini aydınlatmak için, hile süpürüyor. Aydınlatıcı tedaviler, sarışınlar için harika bir alternatiftir ve çok fazla para harcamadan sörfçü gibi görünmelerini sağlar. Güneşli yansımaların etkisi çok belirgin değil, sadece doğru.

sarışın Kaliforniya efektli dönüşümsüz Tatil-sarı saçları
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 17/19

Kaliforniyalı sarışınlarıyla giymek için ideal bir saç kesimi olduğu gibi, sahil tüylerini taklit etmek için mükemmel olan uzunluklar ve dalgalar. Evet, güneşin ışınları tarafından dokunulan ve yaldızlanan dalgalı sörfçülerin saçı, bu bizi rüya yapıyor! Mantıken, uzun dalgalı bir kesim veya bozulmuş bir kesim seçmek daha iyidir. Kaliforniyalı sarışın süpürmenin pürüzsüzce çıkmasına izin verecek. Bununla birlikte, sarışın güneş, kararlı bir kadınsı çekicilik kazandığı kısa kesimler için mükemmeldir.

Kaliforniya sarı saçlı sarışın kahverengi parlamayan
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 18/19

Kaliforniya sarı saçlı sarışın-dalgalı
Bu yaz, California'ya taşındık! Saç trendini benimsemek için fikirler ve ipuçları! | Saç ve saç modelleri | 19/19

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − = 23

Back to top