Fashion man summer 2016- krásne nápady na dovolenku!

móda človek leto 2016 dovolenka-bermuda-tričko-tričko-biela
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 1/9


Dobré oblečenie, pohodlné a estetické, sú pre dámy dôležité, rovnako ako pre mužov. A ak sú chvíle, kedy sa človek nevyhnutne musí cítiť dobre, je to najmä počas sviatkov. To je dôvod, prečo sa dnešný článok venoval potrebám, aby sa zabalili, aby si užívali leto vo veľkom štýle. Objavte niektoré trendy v letný muž móda 2016, do fotogalérie, ktorá bude nasledovať.

Móda človek leto 2016 - nápady, ktoré majú byť elegantné počas prázdnin

móda človek leto 2016 bunda modré rukávy-srolované hore nohavice - prevrátené
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 2/9

Móda letného človeka nikdy nebola taká pohodlná a estetická! Bez ohľadu na váš štýl, ležérny a mestský alebo formálny a rafinovaný, pravdepodobne nájdete nápady prispôsobené vášmu vlastnému vzhľadu v nasledujúcich odsekoch. Módne leto, okrem toho, že je v súlade s vašim jedinečným štýlom, musí byť prispôsobené počasiu a samozrejme cieľu. Pri príprave batožiny preferujte univerzálne oblečenie, vhodné na prechádzky a mnoho rôznych aktivít naraz. Ich množstvo závisí od dĺžky vašej návštevy a veľkosti vrecka, čo znamená, že nemáte veľa oblečenia. Či už prechádzate pozdĺž pláže alebo cestujete po múzeách, nasledujúce sú ideálne pre všetky príležitosti.

Letné 2016 módne trendy- večné tričko

móda muž leto 2016 dovolenka-tričko-striped-golier-tlačidlá
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 3/9

Niektoré tričká sú absolútnou nutnosťou v každom dovolenkovom kufri. Sú veľmi všestranné a vo všeobecnosti zaberajú veľmi málo miesta. Uprednostňujú niektoré prírodné vlákna, ako je bavlna a ľan, pretože syntetické môžu spôsobiť nadmerné potenie. Biele tričko s alebo bez potlače je možné kombinovať s takmer ľubovoľnými nohavičkami bez ohľadu na štýl, farbu, dĺžku atď. Náš tip: Zmiešajte ho s nohavičkami Chino alebo Bermudy.

2016 Módne trendy letného muža - veľmi tričká tričko

móda človek leto 2016 dovolenka-tričko-vzor-plachetnice
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 4/9


Tričko je ďalším dôležitým prízvukom módy leto roku 2016 na prázdniny. Aby ste boli pohodlní, nemali by byť príliš tesné, ale zároveň by nemali byť príliš voľné, inak budete mať stredoveký vzduch. Vyberte si klasický golier, francúzsky alebo taliansky. Naša rada: biela, tmavo modrá a tmavo červená sú skutočné klasiky, ale počas prázdnin si môžete vychutnať hravý dizajn.

Krátke nohavice alebo šortky z Bermudy

1

móda človek leto 2016 bermuda-colors-trend-topánky-pohodlné
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 5/9

Sponzorované odkazy

Chinos a džínsy sú dobré pre večery, ale počas dňa, a najmä keď teploty prekračujú 30 stupňov Celzia, vaša koža musí dýchať, vrátane vašich nohy. Bermudské šortky a iné druhy krátkych nohavíc sú preto výborným riešením. Počas sviatkov sa odvážte vyskúšať chladné farby ako azúrová, žltá a zelená. Kombinujte ich s príležitostným trikom a pohodlnou topánkou.

Móda muž v lete 2016-chino v letných farbách

móda človek leto 2016 dovolenka-nohavice-čínsko-modré-pokoj-večery
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 6/9


Vzhľadom na to, že farby sú témou farieb, leto ako pokojné modré, teplé tropické nuansy a odvážne nasýtené tóny nie sú určené pre ženy. Módny muž v lete 2016 má tiež čo ponúknuť o farebnej palete. Napríklad neba modrá Chino je ideálna ako pre šikovnú večeru vo dvoch, alebo pre neformálny večer s priateľmi.

Bunda klasifikuje, že je elegantná aj na dovolenke

móda muž leto 2016 dovolenka-bunda-class-colors-chic
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 7/9


Večery môžu byť veľmi chladné, najmä v blízkosti mora alebo oceánu. Nenechajte si ujsť pridanie nejakého vrchného oblečenia do kufra. Bunda je ideálnym riešením, pretože môže vyzerať športovo alebo elegantne v závislosti od košele, nohavíc a topánok, ktoré sa rozhodnete kombinovať.

Móda človek leto 2016 - pravá topánka na dovolenke

fashion-man-leto-dovolenka-nohavice-šortky, tmavo modré topánky bunda
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 8/9

O topánkach nekompromisujte pohodlie, hlavne počas prázdnin, keď je nevyhnutná veľa chôdze. Tenisky a topánky na tenis pre športových mužov alebo lodné topánky a espadrille pre najnáročnejších mužov patrí k najlepším voľbám na dovolenku. Nenechajte si ujsť kožené sandále.

Príslušenstvo robia všetok rozdiel

fashion-man-letné-2016-dovolená-doplnky okuliare Slnečné
Móda človek leto 2016 - niektoré skvelé nápady na dovolenku Móda 9/9

Vo svete módy človeka v lete 2016 sú zodpovedajúce doplnky rovnako dôležité ako oblečenie pre ideálny vzhľad dovolenky. Vymeňte základné hodinky v meste za kožený popruh, aby ste mohli vyliečiť príležitostnú eleganciu. Slnečné okuliare a letný klobúk sú základným prvkom nielen pre pohodlie, ale aj pre zdravie počas letného horúčavu.

Uložiť

Uložiť

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Back to top