Rýchle a ľahké jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred

rýchle a jednoduché jedlo myšlienka varenie-dávkové varenie
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 1/8


Už ste niekedy premýšľali o tom, že sa po dlhom dni práce vrátite domov z práce a jednoducho si oddýchnete, alebo sa budete milovať pekne a nakoniec budete odmenení príjemným domácim jedlom pripraveným za pár minút? No, váš sen sa pravdepodobne splní. Zostavili sme článok venovanýrýchle a jednoduché jedlo nápad podľa dávkového spôsobu varenia. Tento anglicismus sa vzťahuje na varenie založené na predbežnej kulinárskej príprave prísad na večeru. Inými slovami, spracovávame výrobky vopred čo najviac, aby sme konečne "zhromaždili", kože, sezóny a získali chutné jedlo v žiadnom momente. Skvelé, nie?

rýchle a jednoduché jedlo nápad jednoduché-Batch-varenie
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 2/8

Postupom podľa tejto metódy by ste mohli napríklad pripraviť produkty v nedeľu, nechať ich chladiť a podľa potreby ich variť. Takže máme veľa času pre rodinu, priateľov a koníčky a bonus ako bonus! Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred a finalizovaný na poslednú chvíľu? Ale áno, pozorne počúvame!

Posledná lasagna - rýchly a jednoduchý nápad na jedlo

rýchle a jednoduché jedlo nápad lasagna-ravioli
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 3/8

Prvá rýchla a ľahká jedla je tak stará ako svet, ale super šikovný. Jedná sa o lasagne bez typických cestových listov a nudné varenie, ktoré ich sprevádza. Jednoducho ich nahradíme raviolmi, ktoré pripravíme vopred a ochladíme. Budete tiež potrebovať paradajkovú omáčku, maslo, parmezán a mozzarellu, rovnako ako 200-300 gramov špenátu (voliteľné). Ravioli plnka je zvyčajne dobre ochutený, ale pravdepodobne budete potrebovať nejaké čerstvé bazalkové listy.

idea nabité fast-simple-lasagne-lazy-ravioli
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 4/8


Predhrievajte rúru na 180-200 ° C. Maslo misku a zložte zložky vo vrstvách počínajúc 1/3 omáčky. Pridajte vrstvu ravioli, posypeme mletým špenátom a bazalkou, pridáme 1/3 paradajok a 1/2 obidvoch syrov. Opakujte ravioli, omáčku a syr, pokryte fóliou a pečte asi 25 minút. Odstráňte fóliu a vytvorte kožu ďalších 5-10 minút. Podávajte teplé.

idea nabité fast-simple-pasta-Alfredo
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 5/8

Sponzorované odkazy

Dobrou správou je, že tento nápad na rýchlu a ľahkú stravu možno upraviť mnohými rovnako chamtivými spôsobmi. Napríklad, použite fettuccine varené vopred a premeniť ho na jedinečnú kulinársku pochúťku tým, že obloha Alfredo, Carbonara alebo iná smotanová omáčka vyrobená na poslednú chvíľu. Nezastupiteľným kuchynským tipom je v tomto ohľade opláchnuť cestoviny v studenej vode po varení, dobre vypustiť a pridať niekoľko kvapiek olivového oleja, aby sa nelepili. Takže ich môžete uchovávať až 2 dni v chladničke v uzavretej nádobe.

1

Rýchle a jednoduché jedlo nápad - ako pripraviť gurmán koláč chalupu

idea nabité fast-simple-chata pie
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 6/8


Príprava chata koláč, tiež nazývaný Shepherd koláč, je ďalší rýchle a jednoduché jedlo nápad nesmiete chýbať. Budete potrebovať 600 gramov mletého hovädzieho mäsa, 1 cibuľu, 1 šálku paradajkovej omáčky a zmes mrkvy, hrachu atď., Korenie, soľ a iné korenie podľa vášho výberu. tiež na pamäti, že tento recept môžete použiť ľubovoľný zvyšky pečené mäso, ak máte dostatok, ktorý bol tiež prvotný idea koláče z krajiny v pochybnosť, a čo je ešte výhodnejšie. Pre kašu budete potrebovať približne 800 gramov zemiakov a 30 gramov masla. Ak chcete, môžete tiež pridať 60-70 gramov nejakého tvrdého syra, podľa vášho vkusu, drveného alebo jemne nakrájaného.

Myšlienka nabité fast-simple-pastiermi-pie
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 7/8


Pripravte si zemiakové zemiaky, ako obvykle, a začnite pripravovať vrstvu mäsa a zeleniny. Hnedé mleté ​​mäso a jemne nasekané cibule asi 10 minút. Potom pridajte macedóniu a varíme ďalších 10 minút. Pridajte paradajkovú omáčku a koreniny a nechajte vodu odparovať asi 15 minút. Ako ste pravdepodobne uhádli, tieto dve prípravy sa stanú, ak to bude vhodné, vaša nádherná chata. Stačí len predhriať rúru na teplotu 200˚C, naplniť misku so zmesou mäsa a zeleniny, vrchol so zemiakovou kašou a pečať asi 30 minút alebo až do zlatého. To je ono!

Zmiešaný šalát so šalátom s pečenými kuracie prsia, avokádom a cícerom

Šalát fast-simple-raketa advokát biele kuracie mäso
Rýchle a jednoduché jedlo nápad na večer, ktorý možno pripraviť vopred Recepty | 8/8

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 79

Back to top