Kuchyňka pro děti v lepenkových krabicích – jednoduchý průvodce

myšlenka vaření pro děti na make-boxy-karton-průvodce-praktické-fotky
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 1/9


Děti se rádi hrají tím, že napodobují denní aktivity svých vrstevníků. Téměř všechny dívky a někteří chlapci mají rád vaření stejně jako jejich matky a táty. Nicméně, děti potřebují dekor, který odpovídá jejich velikosti, takže hra je zábavná. dětská kuchyně prefabrikované nabízí příjemnou atmosféru, ale má málo originální osobnosti. Jeden, kdo se ukáže na druhé straně, je velmi originální a dovoluje dětem, aby se ponořili do svého fantastického světa a uvolnili svou představivost. Poté, co zjistila, že její holčička miluje strávit spoustu času v kuchyni, Rodessa Villanueva-Reyes udělala zajímavý projekt vaření dětí v krabicích. Podívejme se na jeho nápady a pokusíme se je napodobit!

Unikátní dětská kuchyně na světě - sen pro batolata

dětská kuchyně k výrobě-samy-kroky-pomocí-karton-boxy
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 2/9

Hlavní výhodou tohoto projektu je, že nebudete potřebovat speciální nástroje nebo drahé materiály, aby se tento kuchyň pro roztomilé dítě. Dokonce si můžete pozvat svou dívku nebo chlapce, aby se účastnit procesu, pokud on / ona má více než 3-4 ans.Comme můžete hádat, je hlavním stavebním materiálem se kartonových krabic. Je to také vynikající příležitost co nejlépe využít nahromaděné prázdné boxy. Kromě toho dělat velké potěšení pro vaše dítě tím, že ho nabízí dobrý způsob, jak trávit volný čas, je to dobrý způsob, jak ho naučit význam opakovaného použití zbytečné předměty každodenní potřeby a recyklaci obecně.

Budoucnost pro děti - uspořádání nábytku a spotřebičů

dětská kuchyně, která se vyrábí sama-krabice-karton-prázdný-recyklovaný
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 3/9

Celkový počet potřebných boxů je obtížné určit od začátku, protože závisí mimo jiné na vašem dostupném herním prostoru a složitosti vašeho projektu. Pokud máte jen pár krabiček, můžete vytvořit malý kuchyňský kout nebo oslovit a vyzdvihnout více vybavení pro větší dětskou kuchyní. Nedělejte si starosti, pokud jsou vaše krabice v nesouměrných velikostech a tvarech, je to perfektně vhodné pro náš projekt. Nejmenší skříňky můžete použít například pro malé skříně a mikrovlnnou troubu, zatímco chladničky a skříně budou vyžadovat velké krabice. Stejně jako v kuchyni pro dospělé, je velmi důležité vybrat správnou výšku kuchyňské pracovní desky, to znamená, že je přizpůsobena výšce vašeho dítěte. Obecně platí, že výška, která se rovná nebo je nepatrně větší než výška dítěte, je dobrou volbou.

Správná výška pracovní desky je pro úspěch vašeho DIY projektu zásadní

jednoduchá DIY kuchyň pro děti na výrobu-samy-krabice-karton
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 4/9


Použijte prosím hlavní kousek lepenky, abyste vytvořili kuchyňský backsplash a zařadili další spotřebiče a nábytek před věšákem. Zkontrolujte stopy značkou a použijte řezací stroj, který řeže dveře skříněk, trouby, lednice apod. Pečlivě ohneme lepenku, kde byste měli normálně panty, aby vaše dítě mohlo otevřít a zavřít dveře, aniž by přikládalo příliš mnoho úsilí. Chcete-li, aby trouba byla super realistická, nakrájejte obdélník ve svých dveřích a zakryjte ji čistou PVC deskou, která napodobí dveře skutečné elektrické trouby. Prozkoumejte krabice, jako např. Stavební cihly, které můžete stohovat jeden nad druhým, skladovat a komponovat mnohokrát, abyste získali uspokojivý design. Jakmile jste spokojeni s výsledkem, můžete se dostat do práce a lepit dohromady různé segmenty dětské kuchyně z kartonu, jak je znázorněno na prezentovaných fotografiích.

Vestavný dřez v kovové misce a kohoutek v kapalném mýdlovém čerpadle - originální DIY nápady na vaření v kuchyni

1

do-it-yourself kuchyňské-karton-umyvadlo-mísa-okna-ubrousky
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 5/9

Sponzorované odkazy

Skvělý nápad, který dělá krabičku dětského kuchyně velmi podobnou dospělému, je doplněk vestavěného umyvadla. Aby to bylo ještě realističtější, použijte prosím husí nebo velkou kovovou misku. To vytvoří dojem téměř praktického nerezového umyvadla! Změřte jeho průměr a pomocí kompasu nakreslete kruh o pol centimetru užší na kartonové pracovní desce. Vysekněte řezač a vložte misku. Kohoutek použijte ruční lisové čerpadlo dávkovače vody, které již nepoužíváte, nebo čerpací čerpadlo na tekuté mýdlo pro nejmenší kuchyně.

Jak dekorovat kuchyň pro děti - fotografie před a po výzdobě

dětská kuchyně k výrobě-krabice-karton-před-po-dekorace
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 6/9


Vzhledem k tomu, lepenkové krabice jsou nevzhledné vzduch, zdobení v kuchyni pro děti je velmi důležitý krok. Abyste byli přátelštější, budete potřebovat barevné malování. Můžete použít jeden nebo více obrazy bombu do světlejších odstínů pro základní barvy do kuchyně a použít akrylové barvy nebo spreje a šablony ozdobit veselé vzory.

Dekorace v tyrkysových a bílých skříních a kartonážních zařízeních

dětská kuchyňská linka byla pokryta krabičkami - kartonové malované-tyrkysově bílé
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 7/9


Trik, aby vaření dítě vizuálně přiblížit k tomuto máma je rozhodnout se pro paletu dvoubarevným, jako je tomu u většiny současných kuchyní. V uvedeném příkladě je matka tyrkysová za dvířky a spotřebičů a bílé na pracovním plánu, okraje dveří a jiných dekorativních akcenty. Můžete použít permanentní černý puntík k tomu tlačítka na spotřebiči, varná deska atd

Dětská kuchyně s důvěrou v pestrobarevné papírové ubrousky podobné cementovým dlaždicím

dětská kuchyňská linka v krabičkách-karton-trouba-lednice-trouba-mikrovlnná trouba-nádobí
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 8/9

Jedná se o velmi originální myšlenku - ozdobte kuchyňský backsplash tím, že přilepíte vícebarevné papírové ručníky napodobující cementové dlaždice! Také si všimněte dekoračních oken za dřezem. Další skvělý nápad je jejich zdobení papírovými krajky, které imitují romantické kuchyňské závěsy! Aniž by se zmínil o lambrekinu nad korunou kuchyně pro dítě a dělá to ještě roztomilější tím, že přidá retro elegantní vzhled.

Příslušenství a plastové hračky, které dokonalou jedinečnou konstrukci ve světě!

dětská kuchyňská linka v krabicích-lepenkové-ručníky-keramické dlaždice
Kuchyňský kout pro děti v krabicích - jednoduchý průvodce | Opětovné použití 9/9

Zdokonalit svůj design, přidat další nádobí a příbory v plastových hraček a některé doplňky lehké lepenky nebo PVC, jako je vaření pro dítě plně lepenky nemohl vydržet těžkou váhu. Vaše dítě stráví úžasné hodiny baví ve svém novém kuchyni pro zábavnou a jediné dítě na světě!

rekord

rekord

rekord

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 71 = 75

Back to top