Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa!

vnútorné posuvné deti-dospelí-modely-materiály
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 1/10


indoor slide je zábavný spôsob, ako ísť dole v zhone, ale tiež pridať unikátny prvok do biotopu. V súčasnosti s vami zdieľame 9 príkladov diapozitívov pre deti a dospelých, ktoré dávajú hravý a tvorivý dojem v súčasnom dome. Rovné alebo špirála, drevo alebo kov, zjednodušujúce alebo komplikované, tieto snímky majú niečo spoločné - umožňujú vám nájsť svoje vnútorné dieťa a uvoľniť ho!

schodisko-špirálové-drevo posuvné vnútorné deti-dospelí
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 2/10

Veľké drevené točité schodisko ponúka dokonalé podmienky na priloženie vnútorného sklíčka vedľa seba. Dom vyššie, a dômyselný systém, ktorý ide ruka v ruke, sú dielom architektonické štúdio a odolnej konštrukcie Archology, zatiaľ čo zásluhu na fotografiách je udeľovaná Jon Bader.

špirálovo-kovové vnútorné zasúvacie diely
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 3/10

Ďalšia snímka sa zdá byť súčasťou futuristickej vesmírnej lode, pretože nadobudla tvar lesklej kovovej špirály. Jeho lievik je pod odkvapom, jeho telo prechádza miestnosťou dieťaťa, zatiaľ čo jeho výstup pripomínajúci čiernu dieru vedľa obývacej izby! New York house navrhol David Hotson, obrázky sú Ericom Laignelom.

schodisko-knižnica-slide-interiér-deti-dospelé 3-in-1
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 4/10


Táto drevená vnútorná šmýkačka je vlastne celý systém úplne úžasný v jeho jednoduchosti - knižnica schodisko. Vykonáva 3 funkcie naraz - kroky, rampy a skladovanie pre knihy a iné drobné predmety. Rodinný dom v Južnej Kórei je vyrobený Moon Hoon, fotky sú Huh Juneul.

slide-interiér-deti-dospelé house-japonská
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 5/10

Sponzorované odkazy

LEVEL Architects je architektonickým domom za dizajnom a výstavbou tohto domu v japonskom Tokiu. Jeho vnútorné sklíčko spája svoje tri poschodia a je vybavené plochým stredným úsekom na vstup alebo výstup z druhého. Photo Credit - Shinichi Tanaka.

1

Hravá vnútorná snímka je praktická

slide-inside-right-drevo-prírodné-deti-dospelí
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 6/10


Tento moderný apartmán na Taiwane od hotela HAO Design ponúka mezanínový kútik priamo nad jedálňou. Preto sa jej architekti rozhodli vybaviť sklíčko, čo spôsobí, že sa dostanete na jedlo veľmi rýchlo a jednoducho ako vánok. Fotografie od Hey! Syr.

slide-interiér-deti-dospelé house-design
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 7/10


Kovová vnútorná šmýkačka v tomto modernom byte na Ukrajine je tvorbou KI Design Studio. Trať vás zavedie z horného poschodia priamo do obývačky, cez kuchyňu. Ak sa chcete dozvedieť viac o interiérovom dizajne a výzdobe tohto domu, prečítajte si aj článok, ktorý je venovaný týmto odkazom.

kĺzať-interiér-exteriér železobetónovej-voskované-deti-dospelé
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 8/10

Táto leštená betónová "bobová dráha" tiež obklopuje exteriér tohto moderného domu v Indonézii a pridáva jedinečný pohľad na jeho fasádu. Tunel, ktorý sa posunie z jedného poschodia do druhého, je navrhnutý architektmi Aboday Architects; fotografie sú Happy Lim.

slide-v-kov-duplex s vysokým rozsah
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 9/10

Tento kovový šmýkač bol navrhnutý tak, aby spojil dva moderné ateliérové ​​byty, ktoré boli spojené do jedného duplexu! Pre informáciu je luxusné apartmá s krytým kĺzačom The Turtt Collaborative v New Yorku.

kĺzať-vnútri-right-drevo-office-home-kúpeľňa
Vnútorná snímka pre deti a dospelých, aby našli samotného dieťa! | Návrh interiéru 10/10

Nakoniec, tento vnútorný drevený sklíčok obklopený bielymi stenami spája kanceláriu s domom a toaletou. Jeho dizajn je zjednodušený, ale je veľmi efektívny, pretože umožňuje optimalizovať rýchlosť zostupu. A povedzme to, nie je nič dôležitejšie ako rýchlosť, keď sa dostanete na toaletu! Veľkolepý pád patrí súkromnému domu v Tokiu v Japonsku, ktorý navrhli architekti LEVEL.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 62

Back to top