Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 atraktívnych nápadoch!

múry vymeniteľných Dekoračné pruh kovové kontajnery drevo
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 1/12


Hľadáte originálne nápady na rozdelenie svojej otvorenej vnútornej plochy do funkčných oblastí bez skutočného upchatia? Máte teda veľké šťastie, že sa stretnete s aktuálnym článkom venovaným odnímateľný oddiel a perforovaný separátor! Deavita.fr vám ponúka pätnásť praktických nápadov, ale aj plné vizuálnych príťažlivostí, ktoré vám budú pomôcť. Takže využite a vyberte najvhodnejší variant pre vašu špecifickú architektonickú situáciu a svoju jedinečnú chuť!

Oddeliteľná priečka pevná, posuvná alebo s nastaviteľnými laťmi?

odnímateľné oddeľovacie lamely - orientovateľné - oddeľovače - časti s otvorenými otvormi
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 2/12

Po prvé, je potrebné definovať náš predmet, aby sme ho mohli lepšie porozumieť a následne urobiť to najlepšie z toho. Pokiaľ ide o odnímateľnú priečku, ide v podstate o relatívne ľahkú stenu, ktorá oddeľuje interiér do rôznych oddelení, ktoré sa dajú odstrániť v danom čase bez toho, aby spôsobili štrukturálne zmeny pre zvyšok interiéru. Okrem toho môže byť okrem iného v niekoľkých materiáloch, plných alebo perforovaných, pevných, posuvných alebo zložených z orientovateľných prvkov.

otvorený oddeliteľný oddiel-detská izba
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 3/12

V niektorých prípadoch je odnímateľný oddiel čisto dekoratívny, zatiaľ čo v iných, vykonáva aj praktické funkcie. Je to najmä jeho dekoratívny alebo pragmatický účel, ktorý musí tiež diktovať jeho typ, jeho individuálne usporiadanie a charakteristický dizajn. Napríklad pevný pevný delič alebo jemné výrezy, bloky a pohľad, a veľa svetla, ale nebráni prúdenia vzduchu, najmä ak to nejde z podlahy na strop.

múru odnímateľná-input-panel-tvárou-podhľad
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 4/12


Tieto rozdeľovače sú ideálne pre zákutia, kde chcete získať maximálnu vizuálnu nezávislosť, napríklad spálňu. Vchod do domu v štúdiovom apartmáne, ktorý je zvyčajne súčasťou inej miestnosti, ako je obývacia izba alebo jedáleň, by tiež mohol ťažiť z pevnej vyberateľnej deliacej časti tohto druhu. Fazeta v geometrických segmentoch, ktorá je skutočne zavesená zo stropu (je obdivovaná vyššie), je super estetická voľba! Okrem toho dizajn "plávajúce" uľahčuje čistenie celého terénu, čo je pre vstup dôležité!

Odnímateľná perforovaná priečka s "plávajúcim" úložným priestorom super pohodlná

perforované odnímateľné deliace priečky-drevo-horizontálne
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 5/12

Sponzorované odkazy

Ak sa na druhej strane zameriavate na optickú autonómiu bez toho, aby ste prerušili názor, perforovaná odnímateľná deliaca plocha je najvhodnejšou voľbou. Umožňuje vizuálne oddeliť dve funkčné oblasti voľného priestoru, najčastejšie obývaciu izbu a jedáleň alebo kuchyňu bez toho, aby bránili ľahkému priechodu medzi oboma, alebo zabránili prenikaniu svetla oboma smermi. Vyššie uvedený model v horizontálnych drevených latitách dokonca má skladovaciu jednotku, ktorá ju užitočnejšie.

1

múry vymeniteľná skladovanie šik-rastlina-hrnca
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 6/12


V skutočnosti nie je naozaj potrebné pridať kus nábytku, pretože odnímateľný oddiel sám osebe môže poskytnúť praktický úložný priestor. Môže mať formu skrinky s niekoľkými štvorcovými alebo obdĺžnikovými priehradkami, ktoré môžu prijímať svoje rastliny v kvetináči, vašu zbierku kníh, vaše malé dekoratívne predmety a tak ďalej. Vyššie uvedený model, na mieru usporiadaný, je dobrým príkladom malého oddeľovača, ktorý je rovnako funkčný ako dekoračný.

múry vymeniteľných krycie sklíčko žalúzie drevo oblačno
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 7/12


Potom, kto chce regulovať množstvo svetla, ktoré preniká za odstrániteľnú oblasť, bude treba prijať alternatívnu stratégiu. Nastaviteľné vertikálne lamely sú pre tento účel veľmi užitočné, pretože vám umožňujú otvoriť alebo zatvoriť akýkoľvek daný priestor bez toho, aby ste museli dodávať dvere, steny a iné konštrukcie pevnejšie, trvalé alebo drahé. Sú ideálne pre salónik, kde sa pozeráte na televíziu a čítanie - činnosti, ktoré vyžadujú iný jas.

Posuvná oddeliteľná priečka v žalúziách zavesených na vysokej koľajnici

stenové vymeniteľných komponentov-benátskej posuvná lišta
Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 8/12

Posuvná odnímateľná priečka je ďalšou skvelou možnosťou, ktorá sa nachádza na polceste medzi dverami a rozdeľovačom miestnosti. Skladá sa zo 4 žalúzií žalúzií zavesených na koľajniciach vysoko a jemne oddeľuje dospelú spálňu a obývaciu časť v podkrovnom štýle priemyselnej kuchyne. V závislosti od vzdialenosti medzi jednotlivými nožmi a uhla sklonu ich rozdeľovač môže alebo nemusí zablokovať pohľad.


Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 9/12

Jednou z veľkých výhod tohto typu mobilnej steny sú mnohé tvary a štýly, ktoré môže ľahko prijať. Plné, poloplnené, absolútne priehľadné alebo matné sklo s kovovým rámom alebo z prírodného dreva v japonskom štýle alebo priemyselnom skle, je to skutočný chameleón, ktorý dokonale dopĺňa vaše existujúce rozloženie bez ohľadu na špecifický dekoratívny štýl ,

Niektoré umelecké alternatívy samotného oddeľovača izieb


Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 10/12

Náš zoznam originálnych nápadov na odstrániteľnom oddiele by však nebol podrobný a explicitný tým, že by chýbali niektoré alternatívne návrhy. Takže to sú naše varianty, ktoré sú veľmi podobné odnímateľnému oddielu, ale nie sú skutočné steny. Prvý prijal tvar kovového rastlinného držiaka pre niekoľko rastlín a kvetinových váz. Zdá sa, že nezablokuje pohľad, ale stále od seba oddeľuje 2 autonómne zóny.


Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 11/12

Tam sú nakoniec dve remeselné varianty, ktoré vyzerajú super šikovne a prírodné v rovnakom čase! Hore vidíme záves z makramé medzi dvoma tyčami z prírodného blond dreva a zavesený zo stropu pomocou kovových háčikov. Musíme priznať, že to nie je najfunkčnejšia položka na tejto Zemi, ale jej komplikované uzly sú absolútne obdivuhodné z ozdobného hľadiska!


Oddeliteľná priečka a perforovaný rozdeľovač miest v 15 super atraktívnych nápadoch! | Návrh interiéru 12/12

Posledným variantom je skôr drevená obrazovka s panelmi zavesenými na háku, ktoré majú bežnú odnímateľnú priečku. Je zrejmé, že nerozlomí pohľad ani svetlo, ktoré ho v podstate robia dekoráciou. Ale ten, ktorý dáva pozorovateľovi oči plné s ozdobným dizajnom, ktorý je úplne ručne! Aký je váš obľúbený odnímateľný oddiel - pevný a perforovaný oddiel, celý posuvný oddiel alebo ten s orientovateľnými vertikálnymi laťmi?

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

84 + = 92

Back to top