Nechte se ohromit našimi představami pod schody

uspořádání pod schody -canapé-skandinávský-konec-pohovka-dřevo-deco-obrázky-rámované-schody-dřevo-bílá
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 1/31


Optimalizace prostoru se netýká pouze malých bytů, ale také velkých rezidencí. Dnes je obytný prostor vedoucí k pohodlí synonymem funkčnosti a pořadí. Abyste co nejlépe využili každého rohu vašeho domova při zachování pořádku a stylu moderního interiéru, potřebujeme všichni velké řešení, které nám pomohou vybudovat domov, kde vládne pohodlí a teplo. Nápad, který nás dlouhou dobu inspiroval a na který architekti věnují zvláštní pozornost, je uspořádání pod schody. Již jsme vám představili řadu článků o tomto velmi aktuálním tématu, ale dnes bychom vám chtěli dát ještě zajímavější a zajímavější nápady.

Instalace schodiště - inteligentní nápad pro moderní interiér

uspořádání pod schody - skleněný stůl - nízkobílý-stolička-koberec-šedo-šedý
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 2/31

Prázdný prostor pod schody má mnoho výhod, které nám nabízíme! Funkčně může tento prostor umístit všechny druhy nábytku, aby svým majitelům nabídl moderní a funkční uspořádání, které bude dokonale odpovídat jejich životnímu stylu a stylu. A pokud jste fanouškem funkčního nábytku, možná se budete inspirovat myšlenkou mít útulnou rohovou pohovku, opřenou o stěnu pod schody. Nápad jednoduše praktický a velmi elegantní!

Schody pod schody ve skandinávském obývacím pokoji kombinující funkčnost a moderní design

pod schodištěm uspořádání -sacs-storage-style-nordic-skandinávský-salonek-moderní
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 3/31

Současné interiéry oplývají stále více moderními a okouzlujícími dekorativními doplňky. Pokud jste jedním z lidí, kteří skutečně oceňují dobře promyšlené detaily, pak obraz, který předkládáme výše, vás jistě okouzlí! Tento interiér inspirovaný ve Skandinávii je zdoben módními tapetami a střízlivými geometrickými vzory, které odpovídají skladovým pytlům severského stylu pod schody.

Závěsné schodiště se skleněnými schody - přízvuk v moderním interiéru

uspořádání pod schody -table-konzole-šedo-schodiště-závěsné sklo
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 4/31


Mnohem víc než jednoduchá architektonická konstrukce sloužící k zajištění oběhu mezi dvěma úrovněmi je moderní schodiště dekorativní součástí interiéru. Návrhy se liší podle vlastností domova z hlediska architektury a osobních preferencí majitelů. Moderní schodiště se stále častěji těší z pozdrženého designu nebo úspory místa, což umožňuje uspořádání a optimalizaci prostoru pod schody.

Uspět pod schody - který nábytek upřednostňuje

1

schodiště uspořádání -table konzole-retro-vstup
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 5/31

Sponzorované odkazy

Funkční uspořádání schodiště vyžaduje dobré plánování. Pokud jde o výběr nábytku, doporučujeme věnovat zvláštní pozornost každodennímu životu, které děláme v blízkosti schodů. Pokud je postavena vedle předních dveří, možná bude konzola stůl v rámci výklenku vítána. Na jeho tácku můžeme například dát klíčenku, což nám pomůže šetřit čas brzy ráno.

Trochu útočiště míru pod schody - vynikající idea pod schody

uspořádání pod schody-obří-noha-schodiště-bílá
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 6/31


Nebojte se schodiště - není nic jednoduššího! Zvažte možnost umístění pohodlné židle, která vás pozve k relaxaci pokaždé, když se podíváte do koutku pod schody schodů. Proč se neodvážíš obrovitý beanbag? Být super komfortní a moderní, tato židle je ideální pro výklenku pod schody. Ideální kout, kde si můžete odpočinout a vychutnat si dobrou knihu.

Schody pod schody si vychutnáte pohodlí svého interiéru

uspořádání pod schodištěm -fireuil-kůže-dřevo-parket-chevron-dlažba-stěna-rybí kosti
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 7/31


Pokud dáváte přednost kartě modernosti, zvažte prostor pod schody s super trendy koženou židlí, která bude odrážet váš styl a osobní vkus. Chcete-li zapůsobit na své hosty, jakmile projdou předními dveřmi, položte dřevěnou a koženou židli. Přizpůsobte ušlechtilý nábytek podlahám z masivního dřeva a dlaždicím ze stěn.

Uspořádání pod schody a skladování po schodech - elegantní a chytrý nápad

uspořádání pod schody - skříně-kuchyně-dřevo-bílé-nástěnné regály
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 8/31

To je ideální nápad pro velké otevřené prostory! Chcete-li co nejvíce využít prostor pod schody a po schodech, můžete si vybrat moderní zavěšené schodiště s elegantními světlovlasými dřevěnými schody. Zavěste jej přes kuchyňské skříně, abyste získali elegantní, funkční design.

Několik otevřených polic se vynořilo po zdi

pod schodištěm uspořádání - klenba - stěna - kuchyň - dřevo - bílá - krbová kamna
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 9/31

Chcete-li maximalizovat prostor, který má moderní schodiště nabídnout, můžete nainstalovat několik otevřených polic, které budou při lezení nebo stěně sledovat směr schodů. Tato velkolepá harmonie dává moderní a velmi elegantní pohled na váš otevřený interiér.

Idea uspořádání pod schody pro velké prostory

uspořádání pod schodištěm - klenuté-stolní-obdélníkové-dřevěné-osvětlení-moderní kamenné obložení
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 10/31

Uspořádání schodiště není omezeno na malé prostory. Pokud v otevřeném interiéru postrádáte jídelní prostor, můžete jej uspořádat do výklenku pod schody. Pokud váš interiér má dostatek volného prostoru, pak prostor pod schody vám umožní postavit pohodlnou jídelnu, která může ubytovat vaši rodinu i hosty. Sázet na současný nábytek a zvážit vytvoření krásného moderního krbu, zabudovaného do zdi.

Schody pod schody - zapadají do malého jídelního prostoru pro dvě osoby

uspořádání pod schody - kuchyňské jídlo - útulné-bufetové-bílé-schody-bílé-otáčení
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 11/31

V opačném případě, když je interiér skutečně omezen, není to důvod k zoufalství. Naopak! Dokonce i velmi malý interiér může sloužit jako funkční jídelní prostor pod schody. Pokud to prostor dovolí, můžete také umístit příborník na zeď.

Útulný čtecí kout, který se vloží do schránky

pod schodištem - čtení-moderní-schody-dřevo-kov
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 12/31

Malý poklad pro čtenáře, čtenářský roh se vyzývá k tomu, aby přinášel útulný dojem. A prostor pod schody je ideálním místem pro pořádání roztomilého koutu pro čtení. Pro přizpůsobení návrhu moderního schodiště může být vybavena dřevěnou lavicí a dekorativními polštářky. Velká okna jsou bonus, který umožní čtenáři vychutnat si nádherný výhled navenek.

Schody pod schody - vytvořte útulný čtecí prostor

uspořádání pod schody - platí pro čtení - útulné polštáře
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 13/31

Prázdný prostor pod schody je ideální pro útulnou čtečku, kde si můžete odpočinout. Může být dokonale přizpůsoben tak, aby splňoval osobní požadavky. Nastavte čtecí prostor měkkým poufem nebo matrací a některými policemi, pokud to prostor dovolí. Rovněž je nezbytné instalovat vhodné osvětlení.

Dotek tvořivosti zdobí moderní interiér

uspořádání pod schody -salon-deco-trámy-zřejmé-pohovka-pravá-lehká-šedá-podlahy-podlahy-masivní-dřevo
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 14/31

Pokud chcete hrát kartu kreativity, můžete si vyzdobit svůj dům ze schodiště nebo téměř. Jak můžete vidět výše, tento současný švédský obývací pokoj má spíše neobvyklý výzdobu. V zadní části místnosti je dekorativní schodiště, které působí jako velmi kreativní nástěnná police a podpora televizní obrazovky. Původní ozdobný objekt však může být uspořádán s vlastním paměťovým modulem, který dokonale splňuje naše téma.

Vestavěné kuchyňské skříně pod schody - elegantní a praktický prostor úsporný nápad

pod schodištěm design-kuchyně-bílé-skříně-integrované-stěny-ostrov-centrální
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 15/31

Úspěšné schodiště vyžaduje, jak bylo zmíněno, dobré plánování. Jakmile se rozhodnete, jakou roli bude tento prostor hrát, můžete začít s rozložením. V závislosti na umístění schodiště můžete umístit prázdné místo pod schody s kuchyňským koutem nebo s některými kuchyňskými skříněmi integrovanými do výklenku. Taková kuchyně, kromě toho, že je funkční, přináší do interiéru dotek modernosti.

Schody pod schody - super moderní a funkční kancelářské prostory

pod-schody uspořádání-coin-office-moderní-tapety-šedá
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 16/31

Lidé, kteří pracují doma, potřebují pohodlný kancelářský prostor, kde mohou pracovat v klidu. Pokud nechcete rezervovat pokoj na vašem pracovišti, je tu druhá alternativa místa, která nabízíme. Můžete se spolehnout na místo pod schody a nainstalovat funkční kancelářskou oblast, která dokonale splní vaše potřeby pro pohodlí a eleganci.

Kancelářský roh pod mezipatře - idea švédského schodiště

uspořádání pod schody - coin-office-chair-medailon-akryl-mezanin
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 17/31

Ve druhém malém bytě ve Švédsku se majitelé rozhodli nainstalovat funkční mezipatro. Je to skvělá alternativa k rozšíření prostoru a využít každého koutku a zákoutí interiéru. Dobrým nápadem užít mezipatře doma je vybudovat výklenek s rohovou kanceláří, jako je výše.

Mezzanine šetří prostor v malém bytě

uspořádání pod schody - mezzanine-corner-office-šatník
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 18/31

Trochu vlevo od schodiště úspora místa, můžete si všimnout, že mezipatře impozantní, kromě toho, aby byl uspořádán s rohovou kanceláří, je také k dispozici funkční šatní skříň. Dobrým příkladem, který ukazuje, že něco normálního jako vnitřní schodiště může být důležitým spojencem, pokud jde o optimalizaci prostoru.

Schody pod schody vedoucí do podkroví

uspořádání pod schody - moduly - skladování - obložení - dřevo-šedé schody - bílá
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 19/31

Schody, které vedou do podkroví, si zaslouží, aby byly uspořádány funkčně a dobře promyšleně. Nezáleží na tom, zda má nástěnný výklenek nebo prázdnou stěnu, prostor pod schody může obsahovat mnoho nábytku na míru. Jak vidíte na obrázku výše, prázdné místo pod moderním bílým schodištěm je vybaveno několika moduly z dubového dřeva rafinovaného a praktického designu.

Pomocí schodů rozdělte interiér do zón

schodiště uspořádání-coin-media-interiér-průmyslový
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 20/31

Pokud to dovolí architektonické prvky vašeho domu, můžete použít schodiště pro vymezení prostoru v různých oblastech. Dobrým nápadem je například izolovat mediální roh. Jak můžete vidět na fotografii výše, útulná pohovka je přímo zpět k bílému schodišti. Prostor je krajinářský s modrými a černými moduly a betonovou podlahou, která odpovídá hrubému betonovému stropu.

Instalace schodiště - tvůrčí nápad pro fanoušky hudby

uspořádání pod schody-aparát-hudba-pod schody-dřevo
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 21/31

Pokud jste nadšenec hudby, najdete zajímavou další představu schodiště. Pokud jste přemýšleli, kam umístit svůj audio systém, aniž byste museli zablokovat váš domov, zvážit prostor pod schody. Tento kout je prostě ideální pro hostování různých hudebních zařízení, stejně jako odpovídající příslušenství a některé židle.

V prostoru pod schodištěm stojí klavír - vynikající představu schodiště

uspořádání pod schody -piano-ocas-schody-dřevo-moderní-dlažba-kámen
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 22/31

Máte štěstí, že máte skvělý domov? Možná nechcete nechat prostor s nadměrným nábytkem nebo hudebními nástroji! Chcete-li udržet interiér uklizený a zbavený všechno, co je zbytečné, potřebujete inteligentní řešení pro úsporu místa. Abyste se nemuseli zbavit vašeho klavíru, který jste obdivovali, zvažte jeho instalaci pod schody.

Chytrá schodiště instalace - odvažte otevřít regály

uspořádání pod schodištěmi-otevřené-dřevo-obývací pokoj-deco-bord-mer
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 23/31

Přestože je to schodiště pod schody schůdky, můžete ji uspořádat se skupinou otevřených polic, jako jsou ty výše uvedené. Toto elegantní řešení pro ukládání dat se harmonicky integruje s obývacím pokojem vyzdobeným v mořském stylu. Na regálech můžete umístit mušle a zarámované fotografie, které odpovídají tematickému dekoraci.

Přizpůsobené moduly a police pro vyplnění výklenku pod schody

uspořádání pod schody - moduly - regály - otevřené schody - černobílé
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 24/31

Nápady pro uspořádání schodiště jsou nekonečné. Nahoře máme nabídku, která slibuje, že váš interiér bude lépe organizován. Sázkajte na vlastní úložné moduly, stejně jako na otevřené regály, které budou obsahovat různé předměty, knihy a další doplňky. Koordinujte barvu nábytku s barvou schodiště a vytvořte stylový a elegantní dekor.

Schody pod schody - útulná lavice

uspořádání pod schody - banka - kuchyňka - bílá - moderní - kancelář - dřevo
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 25/31

Při přípravě jídla, kdy máme čas a příležitost, můžeme sedět na útulné lavici pod schody v bezprostřední blízkosti kuchyně. Taková myšlenka je obzvláště vhodná pro současné interiéry v otevřeném prostoru.

Vintage dřevěné příborník pod schody ve dřevě a kovu

uspořádání pod schody -buffet-vintage-schody-dřevo-kov
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 26/31

Chcete-li úspěšně dokončit funkční schodiště, můžete experimentovat s jakýmkoli druhem nábytku, jako je ročník bufetu výše. Opírající se o bílou polovinu stěny, kus nábytku působí jako druh oddělení, vymezující bílou kuchyň zbytek interiéru.

Schody pod kuchyňským koutem a jídelním koutem

uspořádání pod schody-kuchyně-bílá-jídelna-útulné-schody-bílá
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 27/31

Prostor pod schody je ideální pro kuchyňský kout s jídelním prostorem, jako jsou výše uvedené. Sázejte na kuchyňské skříňky, které mohou být vestavěné do zdi, což vám umožní získat trochu více prostoru.

Schody pod kancelářskou oblastí v severském stylu

pod schodištěm-mince-kancelář-moderní-skandinávský-styl
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 28/31

Jedná se o další představu o uspořádání schodišť. na bílém schodišti se nacházejí kancelářské prostory severské, vybavené bílým stolem, malou skladovací jednotkou a několika police na stěnách.

Kancelářský roh pod schody - úspora místa

uspořádání pod schody-coin-office-pod-schodiště-kuchyně-bílá-moderní
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 29/31

Navrhněte kancelářské prostory ve výklenku pod schody - to je prostorově úsporný nápad, který se v současných interiérech stává stále častějším. Vezměte v úvahu, že takové uspořádání není vyhrazeno pouze pro malé interiéry. Schodiště s rohovým kancelářím najde své místo iv přírodě, protože oceňujeme všechny inteligentní nápady, ne?

Mini-ložnice - skvělý příklad chytrého uspořádání schodiště

uspořádání pod schody - ložnice - moderní lůžko
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 30/31

V malém domě je to každý čtvereční metr, co se počítá! A abychom co nejvíce využili každého prázdného rohu, hledáme inteligentní alternativy, jako je ten výše uvedený. Prostor pod schody je jedním z nejchytřejších nápadů, který nám dává příležitost, abychom nám nezbavili, jaké velké domy nabízíme.

Schody pod schody v obývacím pokoji pro optimalizaci prostoru

uspořádání pod schody - salon-sofa-modular-šedý-bufet-starý-dřevo-černý
Nechte se ohromit našimi 15 funkčními schodišti Návrh interiéru 31/31

Pokud jde o nábytek, který můžete umístit pod schody, rozhodněte se pro praktické části, které nezabírají příliš mnoho místa, aby nedošlo k neporušenému prostoru. Váš obývací pokoj tak bude mít v každé chvíli perfektní pohled.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 39 =

Back to top