Která krbová kamna pro nezvyklý interiér

mantel-krb-mozaika-plášť-tmavě-dřevěný mantel krb
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 1/13


Krb doma s plameny může být zdrojem světla, tepla a nádherných emocí se svými blízkými. Krása ohně je věčná. Teplo a pohodlí, které v domě vytváří krb, jsou jedinečné. Žádný jiný prvek v domě není schopen poskytnout takový pocit. To je důvod, proč, dekorace akrbový prostor hrají velmi důležitou roli v současném interiéru.

Jaký je nejvhodnější krb obklopující váš domov?

obývací pokoj s krbem a krbem z přírodního kamene
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 2/13

Přístup k zdobení krbu se může lišit v závislosti na účelu ornamentu byste proposer- zdůraznit a kreslit oko ke krbu, rozbití tradiční přístup ke krbu, přidat ještě další funkce vždy přibližně prostor s krbem ...
Tam jsou tradiční materiály, které jdou ruku v ruce s komínem a jsou považovány za získané - jsou to kámen, kov a sklo. V poslední době existují odvážnější kombinace. Žádné další pravidla ani tabu. Všechno, co vytváří naše představivost, je možné. Krb, stejně jako všechny ostatní tradiční prvky domu, prochází mnoha metamorfózami, které nás mohou překvapit a provokovat.

Originální a zajímavé nápady oblékání komínů

oblékání-krb-mozaikové kamenné stěny bílé
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 3/13

Krb je často uprostřed kamenné zdi. Chcete-li snížit objem kamene a vytvořit centrum zájmu, můžete umístit zrcadlo nad krb. Kamenný krb obklopuje, jehož odstíny procházejí šedou, hnědou a pískovou barvou, určuje základní barvy nábytku v takovém obývacím pokoji. Výsledkem je velmi příjemná celková nálada v teplých a jasných barvách, inspirovaná kamennou zdí.
Další řešení kombinuje moderní přístup a starou vizi - plynový krb s kovovým rámem krbu umístěný na kamenné stěně. Ale není jako obvykle na podlaze. Je uspořádán ve výšce, aby byl viditelný ze všech koutů místnosti. Ať jste kdekoli v místnosti, budete se těšit na krásu ohně. Tato možnost je dokonalou kombinací tradice a inovací.

Moderní krb se vzhledem lesklého vzhledu

krbová kamna s krbovou kamínkou a krbem
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 4/13


Můžete zbarvit stěnu za krb v barvě krbu - například v bílé barvě. Tímto způsobem bude zvýrazněna celá plocha s krbem včetně krbu. Chcete-li zdůraznit skutečnost, že krb patří do místnosti, můžete umístit stůl na krb, který ukazuje barvy nábytku. Celkový dojem bude opravdu překvapující. Plynové krby předurčují k netradičním a inovativním řešením, které jsou kompatibilní s moderním designem. Umístěný ve výšce, plynový krb se může snadno stát centrem v obývacím pokoji, pokud je stěna, na které je instalována, pokrytá mramorovou mozaikou.

Elegantní obývací pokoj zdobený svíčkami s cihlovým krbem

1

komínové cihly-rougelustre-salon-svíčky oblékání krbu
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 5/13

Sponzorované odkazy

Tradiční krb, oblečený v elegantním bílém mramoru, současně poskytuje místo, kde si můžete vychutnat oheň a místo, kde se můžete dívat na televizi. Plochá obrazovka televizoru je skrytá za obrazem na stěně, který se pohybuje dálkovým ovládáním a vidíme televizor. Tímto způsobem je tato funkce chytře skrytá za klasickou vizí, aniž by došlo k žádnému kompromisu.

Dalším způsobem, jak zvýraznit krb, je malovat stěnu, ke které patří, na rozdíl od ostatních stěn místnosti. Kromě toho může být komín umístěn ve výšce. Tímto způsobem jeho teplo raduje naše oči. Pro ještě větší dopad můžeme přidat zrcadla do výklenků, které obklopují krb. Komín bude tedy lépe využívat.

Elegantní jídelna s krbem z bílé stěny

obkladový komín-stěna-stěna-bílá-jídelna mantel komín
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 6/13


Pro moderní představu má plynový krb v moderním domě podlouhlý lineární tvar a může být umístěn vedle televizní plochy. Tímto způsobem vytváří rovnováhu a protiklad k velkému televizoru s plochou obrazovkou. Černé obdélníkové tvary jsou ve vzájemném souladu. Pro skutečně extravagantní efekt může být krb v černé barvě pokryta lesklým kovovým obkladem a nad ním umístěte krystalové zrcadlo v černém rámečku. Na obou stranách zrcadla jsou krystalové svícny. Konečný efekt je opravdu - "Wow! "
Ve skutečnosti, krb, a jakýkoli jiný nadčasový prvek v domě, viděl jeho oživení - tvary jsou klasické, ale nový výklad, místo je tradiční, ale s dalšími funkcemi, jsou známé materiály, ale vize je neuvěřitelné. Zbývá jen spustit palbu.

Elegantní obývací pokoj s krbem a bílou knihovnou

obklad-krb-stěna-bílá-kamenný obývací pokoj opláštění krb
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 7/13


Dlaždice jako moderní krbové mantel

obývací stěna-krbová-obklady-mozaika-obývací pokoj krb
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 8/13
Ozdobte a oblečte obroučkový krb

obložení-krbová kamna-plášť opláštění komínů
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 9/13

Pohovky a modré křesla v elegantním salonku s krbem

obývací pokoj s krbem, krbem a krbem
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 10/13

Deco a krbová mantel v krásné mozaice

krb-mantel-mozaika-obývací pokoj-moderní krb
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 11/13

Moderní obývací pokoj s akcenty ve světle modré barvě s bílým krbem a elegantní

obývací pokoj-krb-obývací pokoj-moderní krb
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 12/13

Béžové kožené křesla a elegantní krb v hnědé a béžové barvě v obývacím pokoji

dressing-krb-tile-coat-wood
Která krbová kamna zvolit neobvyklý interiér Návrh interiéru 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − 67 =

Back to top