Knihovna schodišť využívá každého koutku doma

schodiště knihovna malé police-dřevěné židle-kožené-zábradlí
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 1/20


Chcete-li využít prostor pod schodištěm, můžete nainstalovat vlastní knihovnu.schodiště knihovny je mnohem víc než budova - dnes se takový "nábytek" stal uměleckým dílem díky představivosti a vynalézavosti architektů. Pokud jste mezi lidmi, kteří rádi experimentují s mimořádným designovým nábytkem, odvažte knihovnu schodiště. V naší fotogalerii předvedeme asi dvacet fotografií, které inspirují umělce, který je ve vás!

Moderní schodiště knihovny využívat každého koutku

moderní knihovna schodiště-obývací pokoj-otevřený-plán
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 2/20

Nedostatek místa doma může být velkým problémem, a proto musíte udělat volby pro mnoho položek, které si chcete vzpomenout, ale nevíte, kde uložit. Čtenářští nadšenci například často mají hodně knih. Co by bylo lepší, než je uspořádat pod knihovním schodištěm! Kombinace dvou - schodiště a knihovny - je inteligentní úspora místa, což vám dá příležitost získat drahocenné metry čtverečních. Mohli byste vystavit vaše knihy, suvenýry atd.

Schodiště knihovna, která obsahuje všechny vaše vzácné knihy

schodiště poloviční-turn-dřevěné-police-bílá-dřevo
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 3/20

Chcete-li maximálně využít prostor pod schodištěm, musíte využít výklenky a výklenky. Všechny tyto "vady" mohou být přeměněny na aktiva. Pokud plánujete renovovat svůj dům, zvažte schodiště, které lze moudře upgradovat. Instalace knihovny pod schodiště je úsporné řešení, které přinese dotek moderního a kreativního. Instalovaný podél schodů zvýší stoupání. A pokud máte ve schodišti velkou šířku, je to vaše vzácná šance instalovat velkou knihovnu, kterou můžete neustále obohacovat. Odvažte knihovnu schodiště, které změní váš život!

Využijte co nejvíce schody - schodiště knihovny v dětském pokoji

schody schránka postel-vyvýšené schody-dřevěné-skladovací schody-dětský pokoj
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 4/20


Pokud tam opravdu není více prostoru, stačí použít schody po schodech. Stoupačky slouží jako extra chytrý úložný prostor, kde můžete ukládat knihy a jiné dekorativní předměty. Toto řešení je ideální, pokud máte jen malý prostor pro stoupání. Schody mezipatrově postele v dětském pokoji mohou být použity jako praktické a chytré úložiště. U stoupaček může vaše dítě odložit všechny své knihy, poznámkové bloky, vědecké časopisy apod. A tak, co lepší než schodiště 2 v 1 v dětském pokoji!

Knihovna schodiště v podkroví

1

schodiště bílá-moderní-obývací pokoj-sofa-šedá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 5/20

Sponzorované odkazy

Pokud žijete v podkroví, máte možnost přizpůsobit svůj vlastní interiér. Chcete-li to udělat, přineste si schodiště knihovny. Schodiště v podkroví hraje trojitou roli - odděluje prostor, zajišťuje vzestup na podlahu a může sloužit jako krásná knihovna. Knižní schodiště v podkroví se stává okouzlujícím, které přinese harmonii a eleganci. Abyste vytvořili harmonickou atmosféru, použijte pro výstavbu schodiště a knihovnu stejné dřevo. Tak získáte dekorativní efekt kontinuity, která vizuálně rozšiřuje průchod.

Schody zavěšené knihovny se skladováním v stoupačích

schodiště knihovna proti krokům-knihovna-nástěnné-klavír
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 6/20


Jakýkoli prvek schodiště lze použít jako praktický úložný prostor. Od dolní části po schody je důležitý každý centimetr. Kroky se stávají skladovacími truhly, stoupačky slouží jako knihovny. Schodiště knihovny je mnohostranné, protože lze přizpůsobit a přeměnit tak, jak chcete. Tento velkolepý kus nábytku je řešení pro úsporu místa, které obsahuje všechny objekty, které vyžadují další úložný prostor. Všechno je uklizené, objednávka je v pořádku.

Moderní knihovna na stěnách vedle minimalistického přímého schodiště

schodiště schodiště pod schodištěm-stěna-knihovna-bílá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 7/20


Chcete-li chránit své knihy před prachem, můžete instalovat skleněné úložiště zapuštěné na zeď vedle schodiště. Takže vaše schodiště knihovny bude nejen moderní, ale i dobrá ochrana všech vašich knih a dekorativních předmětů. Jsou poměrně tmavé, zvažte instalaci dobrého LED osvětlení do schodiště knihovny. Tímto způsobem zvýrazníte jeho design a přesně víte, kde najdete svou oblíbenou knihu.

Knihovna s prostorem pro čtení pod schody

dřevěné knihovny - rohové čtení - polštáře - kobercové schodiště
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 8/20

Máte-li přistávací schodiště, využijte příležitosti k tomu, abyste zatáčku pod plošinou otočili do příjemné čtecí plochy. Potřebujete pohodlnou lavičku, malou pohovku nebo židli na čtení. Po schodišti knihovny bude tento kout ještě příjemnější, protože všechny vaše knihy budou na dosah ruky. Některé polštáře a fotografie přinesou kouzlo a personalizují váš čtecí kout. Měkký koberec bude atmosféru ještě teplá a příjemnější.

Závěsné schodiště ve dřevě a kovu

schodiště knihovna zavěšené-moderní-dřevo-kov-obklad-stěna-podlahy-dřevo
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 9/20

Chcete-li vytvořit harmonický interiér, použijte stejný typ dřeva pro schodiště a stenové a podlahové krytiny. Poličky v knihovně jsou také vyrobeny z dřeva, který vytváří efekt kontinuity a rafinované chuti. Tento typ schodiště knihovny je velmi oblíbený díky své moderní a praktické estetice.

Knihovna a schodiště nábytku vedle sebe

schodiště knihovna moderní-obývací pokoj-koberec-šedá-křeslo-zelená
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 10/20

Aby byl moderní obývací pokoj více elegantní, funkční a uklizený, doporučujeme, abyste se pustili do knihovního schodiště. Tento praktický a moderní nábytek, šetřící prostor, je ideální pro malé a velké domy. Úložný prostor, z něhož je složen, nabízí potřebný prostor k vystavování různých uměleckých děl, knih a skladovacích krabic. Dřevěné a bílé schodiště je mezi všestrannými modely, které harmonicky zapadají do jakéhokoliv interiéru.

Zásobník pod schody - Elegantní knihovna na stěnu je vždy vítána

schodiště bílé zábradlí-bílé schodiště
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 11/20

Chcete-li modernizovat svůj domov, odvažte knihovnu schodiště. Tento praktický nábytek nabízí potřebný úložný prostor, který potřebujete doma. Regály a moduly domácí knihy, dekorativní předměty atd.

Nástěnná knihovna vedle přímého schodiště v obývacím pokoji

schody schodiště-schodiště-zákon-moderní-obývací pokoj
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 12/20

Tento nástěnný regál v obývacím pokoji vám poskytne příležitost ušetřit místo. Ať už v malém bytě nebo ve velkém domě, takový praktický a elegantní nábytek přinese harmonii a eleganci. Odsuzujte nástěnnou knihovnu na stěnu a nebudete litovat své volby.

Bílé přímé schodiště a černá stěna knihovna - klasické duo

schodiště knihovna white-right-furniture-knihovna-černá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 13/20

Toto bílé přímé schodiště je doprovázeno černou stěnou knihovnou. Poličky mají proměnlivé délky, což usnadňuje optimalizaci prostoru podél schodů. Klasické a nadčasové černobílé duo dělá z knihovny ještě schodiště ještě modernější a nejmodernější.

Moderní a zakázkové čtvrtletní schodiště

schodiště knihovna moderně-minimalistické-skladování proti krokům
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 14/20

Jedná se o moderní a personalizované schodiště modelu knihovny, který hraje s výšky interiéru. Nižší stoupačky jsou přeměněny na vhodné knihovny, které usnadňují přístup k vašim oblíbeným knihám. Nedaleké stěnové knihovny nabízejí i opulentní úložný prostor. Ideální volba pro současné dvory.

Schodiště v knihovně hnědého dřeva

schodiště dřevo-hnědé-lehátko-dlouhé-kůže-černá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 15/20

Ať už se jedná o kancelářskou oblast nebo čtecí koutek, tak vám pomůže řešení pro úsporu místa. Všechny vaše knihy a dokumenty budete mít na dosah ruky a v každém okamžiku.

Vestavěná knihovna ve schodišti

schodiště knihovny police-wall-mounted-wall-schody-bílá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 16/20

Tato myšlenka schodišťové knihovny je také velmi originální a zajímavá. Knihovna, která je zakotvena v boční stěně schodiště, je velmi dostupná. Jeho elegantní a moderní design přinese více originality do interiéru.

Knihovna a čtecí prostor pod schody

schody knižní roh-čtení-bílý-lavice-polštáře
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 17/20

Jedním z nejoriginálnějších a nejpraktičtějších nápadů je rohové trio na schodech knihovny. Toto řešení pro úsporu místa je ideální pro všechny malé domy, jejichž majitelé mají zájem o čtení. Pohodlně ležící na pohovce nebo na lavičce snadno a rychle najděte své oblíbené knihy umístěné nad hlavou. Knižní schodiště s čtečkou je praktickým nápadem a šetří místo!

Knižní a televizní skříň 2 v 1

schodiště dřevo-nábytek-tv-parkety
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 18/20

S tímto nápadem můžete maximalizovat omezený prostor ve vašem domě. Knihovní schodiště může také umístit televizní obrazovku jako audio systém. Jak je vidět na obrázku, spodní schody jsou přeměněny na praktické ukládání.

Malá knihovna instalovaná ve schodišti

schodiště osvětlení-nepřímé-schodiště-bílá
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 19/20

Jak jsme již zmínili, schodiště knihovny je roh, který je často tmavý. Chcete-li usnadnit přístup k oblíbeným knihám, doporučujeme nainstalovat dobré osvětlení. LED skvrny nebo LED pásky zvýší design vaší knihovny, dekorativních předmětů a knih.

Schody dřevěné knihovny

schodiště z masivního dřeva
Knihovna schodů, která využívá každého koutku doma Návrh interiéru 20/20

Toto dřevěné schodiště má čistý a klasický design. Má zábradlí a není nainstalován zábradlí. Stěny z masivního dřeva jsou přeměněny na praktické sklady, které obsahují velmi bohatou sbírku knih.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − 29 =

Back to top