Designový stojan na láhve a exkluzivní vinný sklípek – nápady pro enologové!

Rozsah láhev-design-skříňku-exclusive-sklep na víno chladič-picture nápady
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 1/22


Jste oenofil? Pokud jste stejně posedlí víny jako tito majitelé, absorbujete každý detail svých řešení pro skladování vína doma. Někteří designéři použili Rozsah láhev jako rozdělovač pokojů. Jiní šli dál a uložili lahve uprostřed kuchyně nebo na stěny vchodu. Existují designéři, kteří schovávají vinný sklípek pod schody schodiště nebo uvnitř mini sklepa zapuštěného do podlahy ... Exkluzivní konstrukce držáku láhví jsou nekonečné! Prozkoumejte možnosti v galerii 22 zázračných fotografií!

Vertikální stojan na dřevěné láhve vedle jídelny v kuchyni

Rozsah-bottle-wood-kuchyň, jídelna-dekor shodou nábytek
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 2/22

Tato myšlenka je zobrazena firmou Oleksii Karman a ilustruje vertikální stojan na láhve vedle jídelny v kuchyni. Je vyroben ze stejného dřeva jako kuchyňské skříně a zbytek nábytku pro harmonický a sofistikovaný dekor.

Designový stojan na láhve a 2 v 1 dělič kuchyně a obývacího pokoje

Rozsah láhev-design-moderní pokoje separátor pokoj-kuchyni regionu, otevřený koncept
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 3/22

Designové studio E3A nám nabízí další designový stojan na lahve, který vizuálně odděluje kuchyňskou plochu od obývacího prostoru v otevřeném prostoru. Bílá kompozitní konstrukce pokračovala i nad vysokými kuchyňskými skříněmi.

Myšlenky na kreativní nástěnné ukládání lahví s otvory z umělých sýrů

Držák láhve nápady Původně návrháři-081-Architects Teresa Sapey,
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 4/22


Výše uvedený obrázek nám nejen nabízí jednu, ale i dvě nápady na skladování lahví na víno doma. Integrovaný držák lahví na levé straně je dílem architektů 081, zatímco nadměrné kruhové výklenky vpravo tvoří návrhářka Teresa Sapeyová.

Jak využít negativní prostor pod schody a chodbou domu?

1

Rozsah láhev-design-gain-of-místo-pod-schody-schody
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 5/22

Sponzorované odkazy

Dolní část schodů vnitřního schodiště nemusí být obyčejná a nudná. Navržený Andriym Voskolovičem, toto světlé řešení pro ukládání vína transformuje schodiště na originální sochu současného umění.

Nástěnný stojan na lahve vyrobený z kovových podpěr a akcentního osvětlení

Rozsah-bottle-Media-kov dvě boky-Hall-Kevin Howard-Architects
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 6/22


To je další skvělý nápad využít negativní prostor pod schody a chodbu doma! Nabízí se nám Kevin Howard Architects a mimo jiné ukazuje, jak manželství cihel, skla a kovu může mít výrazný dekorativní dopad na náš interiér!

Stojan na lahve od podlahy ke stropu ve tvaru voštiny

Rozsah-láhev-design-originální-podlaha-strop-Plaste [R] LINA
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 7/22


Designovaný designéry PLASTE [R] LINA a vizualizovaný Janem Wadimem, tento dřevěný stojan na lahve jde z podlahy na strop a přijal původní tvar plástového pláště! Plně harmonizuje s obkladem z černé cihly a vytváří příjemný kontrast s krásnými abstraktními plakáty.

Víno sklep doma jako silné prohlášení o životním stylu

Rozsah-bottle-wood-sklep vinný input-house-Brandon Architects
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 8/22

Talentovaní profesionálové značky Brandon Architects nám nabízejí, abychom vánoční sklípek doma přeměnili na přední dveře. Jedná se o silné prohlášení o "životním stylu", protože to je první věc, kterou si všimnete, když překročíte práh! Návrh schodišťové bílé barvy pouze dodává dramatickému dekorativnímu efektu.

Vestavěný chladič pod vnitřní schodiště

Rozsah-bottle-refroidiseur-integrovaného níže schodiště-right-prodlevy
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 9/22

Studio Dwell nabízí vynikající řešení pro ty, kteří nemají několik metrů čtverečních pod schody. Tento integrovaný chladič je mimo dohled a po ruce současně díky skříňovým dveřím a zásuvkám se super decentním designem.

Nápady na lahvičce jsou jen stěží viditelné a působivé

Rozsah láhev-design transparentní akryl boční stolek jídelní
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 10/22

Zde je nápad na úžasný stojan na láhve od Felipe Waltera! Tento ultra moderní prostor je jednoduše vyroben pro skladování v lahvích v transparentním akrylu. Co je pozoruhodné, je, že díky průsvitnému materiálu zřejmě plynulé lahve vznikají ve vzduchu!

Průhledný držák akrylové lahve, který umožňuje volný průchod světla

Rozsah-bottle-vertikální separátor jednodílné plastové transparentní
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 11/22

Velmi podobný předchozímu nápadu, tato fotografie odhaluje další průhledný stojan na lahve od Sachina Mahajana. Úžasný úložný prostor odděluje jídelní prostor od obývacího pokoje, zatímco přirozené světlo může volně proudit z jednoho prostoru do druhého.

České dekorativní nápady na spodní straně vertikálního nástěnného stojanu na lahve

Rozsah-bottle-svislou drážkou wall-side jídelna-design
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 12/22

Jedná se o jednoduchý stojan na víno, ale super estetický, který vytvořil Konstantin Kildinov. Vertikální stojan na lahve je integrován do výklenku na zeď a představuje bohémské pozadí ideální pro zbytek super umělecké výzdoby všude kolem.

Původní myšlenka držáku lahví šetří místo pod barem

Rozsah-bottle-small-space-schránka pod barem kuchyň
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 13/22

Kdo vlastní studio riquiqui, zná ten problém s úložným prostorem, který nikdy nestačí. Naštěstí návrháři architektury INT2 Architecture nám nabízejí chytré řešení ve formě kompaktního stojanu na láhve, který je ukryt pod barem.

Malý vesmírný stojan na víno v lahvích

Rozsah-bottle-bit-objemný-kov-superponované-zkumavky
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 14/22

Na výše uvedené fotografii je znázorněna další myšlenka, že vítězství na poli vína nesmí chybět. Například Alex Turner nám nabízí, abychom si uvažovali mimo krabici a rozhodli se pro zásobník válců ve tvaru láhve. Kovové trubky a PVC trubky jsou ve skutečnosti materiály dokonale přizpůsobené takové konstrukci.

Idea nástěnné láhve stojí nad barem

Rozsah láhev vertikální design-kuchyň-shelf-storage-wall
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 15/22

Pokud máte kuchyň s nástěnnou tyčí, výše uvedený prostor je víc než dokonalý pro uložení do vertikálního stojanu na lahve. Stejně jako v tomto příkladu Huy Nguyen, váš výzdobu se okamžitě změní na exkluzivní designový bakalář.

Chladiče a sklepy z kvalitního designu

Rozsah láhev-design sklep vinný moderní dům postavený suterén
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 16/22

Skladovací a skříňové skříně se v domě nacházejí ve vinných sklepích. Nemůžete najít vinný sklípek na obrázku výše? Musíme se dívat podrobněji. To, že Anthony Kalambet je potopeno na podlaze, pokryté skleněnou podlahou a rafinované korunou krásné zeleně!

Mini podzemní sklep, který je přístupný spirálovým schodištěm

Rozsah láhev vinný sklípek-down podsklepený dům architekt
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 17/22

A pokud si myslíte, že jste to všechno viděli, budete pochybovat o této myšlence. Jedná se o malý kulatý podzemní vinný sklep, který je kompletně obklopen skladováním pro lahve a je přístupný spirálovým schodištěm uprostřed. To je jen jeden z mnoha nádherných návrhů spirálových sklepů.

Je to noc, kdy magie funguje!

Rozsah-bottle-light-jeskyně-vinný desetník-přízemí-transparentní
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 18/22

Interiéři Beckwith Interiors nám nabízejí další mimořádný vinný sklep. Rafinovaný salonek nahoře se skleněnou podlahou odhaluje moderní sklep v suterénu, který je plný jasně průhledného akrylátového stojanu na láhve. Ale je to asi noc, kdy má magie funguje!

Skleněná lahvička s integrovaným chladičem

Rozsah láhev-design-chladič-box integrovaný skleněný patře strop
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 19/22

Společnost KBC Developments se podívá na tuto moderní kuchyň s integrovaným chladičem skleněných lahví. Taková konstrukce vám umožní hrdě zobrazit váš sbírku při zachování optimálních teplot.

Nápady na desce namontované na stěně Design Bottle Rack

Rozsah láhev-design-originální-rack-montáž-zeď
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 20/22

Tento futuristický design s "zdvojeným" nástěnným polním krytem přes Nový Atlas je vlastně originální držák na lahve, pohodlný a kompaktní v daném okamžiku. Nejnovější náměty v tomto článku jsou zaměřeny zejména na kompaktní návrhy.

Originální skříň na stěny s 6 přihrádkami

Rozsah stěny lahve-design-originální-bílo-6-lahví
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 21/22

Tento držák na lahve na stěnu je navržen společností Iron Design Company. Jeho vlnité tvary jsou stylizované a super měkké a zdobí stěnu doma a zároveň slouží svým nesporným praktickým účelům díky 6 úložným prostorům.

Dřevěný kulatý stůl Don Vino s integrovaným držákem na lahve

Rozsah-válec-v-kulatý stůl dřeva-originální-myšlenka
Designový stojan na láhve, moderní skříň a exkluzivní vinný sklípek - nápady pro milovníky vína! | Návrh interiéru 22/22

Konečně, multifunkční nábytek, který kombinuje kulatý konferenční stolek z masivního dřeva a originální stojan na lahve. Design je vyroben společností Turbosquid a umožňuje otevřít láhev v daném okamžiku, aniž by se dostal z obývacího pokoje. Dokud držíte vývrtku v ruce, stejně jako víno!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

Back to top