Deco domácí kampaň – nápady pro stylový interiér

Deco-countryside-pohovka-kůže-hnědé-stůl-dřevo deko krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 1/15


Možná jste vždycky snili o rohu inspirovaném kouzlem deko přírodě Nebo jste unaveni sterilní a necitlivou výzdobou, která byla v posledních letech příliš populární? Pokud vás přitahuje rustikální vliv a chcete přinést takové tempo do vašeho domova, rozhodně nejste sami.

Elegantní dekorace kampaní v 15 inspirujících fotografiích

dekorace-zdi-cihly-lustr-železo-stůl-dřevo deko
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 2/15

Mnoho lidí se bojí přidávat elementy v podobném stylu jako jejich interiér, protože se obávají, že zbytečně nezasahují. Ale to může být provedeno jen s několika akcenty a vyhnout se nadbytku. Nabízíme vám několik nápadů, jak začít a užít si zcela nový interiér.

Dekorace krajiny zasahuje do interiéru - elegantní a originální nápady

deko-venkovské-obývací pokoj-nábytek-kůže-hnědé-krb deco krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 3/15

Koberec, zejména pokud je ručně vyrobený, je fantastickým přírůstkem dřevěné podlahy v kuchyni nebo v koupelně. Uvědomíte si, že je to nejlepší způsob, jak se cítit vítáni. Přejděte na bleší trh nebo do obchodů, pokud chcete najít teplý měkký koberec. Vyhněte se kobercům s geometrickými vzory nebo ostrými hranami. Místo toho se rozhodněte pro kulatý nebo oválný tvar, který posiluje jemné linie a dá váš domov neodolatelný styl. Na gauč nebo křesla položte přikrývku. Je to úžasný způsob, jak vytvořit pohodlné prostředí. Vyberte si "ručně vyrobené" imitace z přírodních materiálů - vlnu, mohér, ložní prádlo - což je skvělé řešení, pokud jste studenti četli nebo leželi na pohovce.
Háky jsou praktické a zjistíte, že přinesou do interiéru zvláštní kouzlo. Vyhněte se těm, které jsou kovové a rozhodněte spíše javor nebo dub. Dřevo bude ve vašem domě krásný přízvuk, zejména pokud není lakovaný.

Elegantní dřevěný nábytek v jídelně ve venkovském stylu

deko-venkov-jídelna-stůl-solid-dřevo-lustr deco krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 4/15


Když si myslíte na starožitnosti, představujete si nádherná umělecká díla, která jsou příliš drahá. Místo toho se podívejte na skoky, kde najdete čajové konvice nebo poháry, které se používají více než čtyřicet let, ale stále fungují dobře.
Když evokujete Provence a styl francouzského venkova, musíte si představit pole levandule a zářící slunce. Existuje mnoho prvků, které vytvářejí francouzský styl a dávají interiéru vřelý rustikální styl, typický pro starý svět. Tento styl je ideální pro venkovský dům nebo elegantní starý hrad. Styl francouzské krajiny a její dekor jsou obzvlášť teplé a příjemné. Mohou dokonale vyhovovat vašemu domově a vyzdobit je neporovnatelným způsobem.

Otevřený obývací pokoj v jídelně v rustikálním stylu

1

deco-countryside-trámy-stropní-lustr-železo deko krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 5/15

Sponzorované odkazy

Převládající barvy ve stylu francouzského venkova spočívají v spektru solárního žlutého až měkkého zlata, cihla, červená, světle zelená, kobaltová modř a měkké tóny oceánu - všechny tyto barvy jsou ideální pro tento dekorativní styl ,
Lesklý černý a matný šedý zvýrazňují jasné barvy a příslušenství. Kovový nábytek a Rusty svítidla mají teplou barvu a nádherné linie. Důležitým prvkem francouzské rustikální výzdoby jsou přírodní materiály. Surové, barevné malované stěny, těžké stropní a stěnové trámy, jemně zakřivené dřevěné prvky, háčkované nebo tkané židle dávají kompaktnosti a jednoduchost stylu. Podlahy z přírodního kamene jsou pokryté vlněnými nebo bavlněnými koberci.
Žádný skutečný francouzský venkovský styl bez kamenného krbu. Těžký bar v horní části slouží jako krbová kamna. Desky z kamene nebo keramiky tvoří krb. Krb je cihel nebo hlína. Sušené byliny, měděné kotle a další kovové nádobí jsou připevněny k bočním stěnám komína.

Krb a rustikální nábytek v obývacím pokoji

Deco-countryside-trámy-krb-obývací pokoj deco krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 6/15


Architektonické prvky, jako jsou kamenné zdi a podlahy, stropní trámy a hrubé omítnuté stěny tvoří rám francouzské dekorace venkovského stylu. Nově zrekonstruovaný nebo rustikální nábytek je charakteristický zakřivenými panely a prkny, dekorace se vyrábějí ručně z neupraveného dřeva. Žádný pokoj zdobený ve francouzském venkovském stylu, bez šatníku pro uložení šatů, povlečení, ručníků, misky, hrnců a talířů. Velký stůl v jídelně by měl být obdélníkový nebo kulatý s matným lakem nebo velmi jemným leskem. Zakřivené a vyřezávané detaily zdobí židle v jídelně a v obývacím pokoji. Židle mají kožené zádové nebo vertikální lamely, sedadla jsou někdy hrubá. Rustikální podlaha je kámen, hlína nebo cihla. Staré dřevěné sokly budou docela vhodné. Důraz je kladen na staré a okouzlující.

Původní lustr a dřevěný jídelní stůl v rustikální jídelně

deko-venkov-stůl-dřevo-lustr-horns deco venkov
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 7/15


Kontrast textur a barev je typický pro francouzský styl země. Stěny a stropy, malované v bledých barvách, jsou zdůrazněny tmavými dřevěnými trámy. Provensálské tisky na textech, které jsou v kontrastu s bledými přirozenými tóny polštářků. Hluboké parapety podporují vysoké, úzké okny. Světlíky jsou uzavřené, aby se chránily před horkým sluncem. Okna a dveře jsou obklopeny vinicemi.
Krásné barvy jsou tradiční pro provensálský francouzský dekorativní styl. Dobře se mísí s čtvercovými tvary, pruhovanými, pastevními dlaždicemi, které jsou charakteristické pro moderní domovy. Provensálské motivy kombinují odstíny základních barev s jasně zelenými, levandulovými a oranžovými barvami. Designy v motivech jsou olivy, slunečnice, hrozny, levandule, kohouty a cikády. Návrh ubrusů a záclon je charakterizován vzory v pravidelných intervalech podtrhnutých širokým okrajem.

Kované železné přívěsky v rustikální kuchyni

Deco-countryside-kuchyně-trámy-koberce-pozemek deco krajiny
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 8/15

deko-venkovské-kuchyňské-zdi-cihlový-nábytek-dřevo deco venkov
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 9/15

Deco-countryside-dresser-dřevo-rustikální krajina deko
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 10/15

Deco-kampaň-krb-salonek pohovka-black nosníky
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 11/15

Deco-kampaň-krbová-kámen-dřevo-židle
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 12/15

Deco-kampaň-chaminée strop dřevo-lůžkový pokoj
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 13/15

Deco-kampaň-pokoj-ložnice-wall-kámen-cihla-dřevo postel
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 14/15

deko-venkov-stůl-dřevo-lustr-železo deko
Deco domácí kampaň - nápady pro elegantní interiér Návrh interiéru 15/15

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 43 =

Back to top