Colonial Home Decor – zmes kultúr, ktoré nás ponorí do exotiky bezkonkurenčného

deco-house-koloniálnej duch-anglický
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 1/14


Ponúka atmosféru, ktorá je vynaliezavá a upokojujúca koloniálny dom má všetko na potešenie. Nie je potrebné ísť do zahraničia, aby ste sa ponorili do jedinečnej exotiky, ktorú tento štýl ponúka! Nič ako dych exotické a exotické, ktoré koloniálny dekor prináša vývoj. Sľub nonchalance a zmes kultúr nepochybne elegantné, koloniálny štýl pozýva na výzdobu interiérov, aby priniesol vietor elegancie a jedinečného šarmu! Ak plánujete remodelovať svoj domov, zvážte teplo a exotickosť, ktorú môže koloniálny domáci dekor ponúknuť.

Čo potrebujete vedieť o koloniálnom domácom výzdobe a vzhľade štýlu

deco-house-koloniálnej Deco-lúče viditeľné kreslo tkané koberce-black
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 2/14

Narodil sa z fúzie medzi štýlom, ktorý priniesli kolonizátori a autochtónnym štýlom okupovaných zón, koloniálnym štýlom je zmes vplyvu a chutí priniesla a miestne. Okrem toho, že ponecháva svoju stopu na architektúre, koloniálny štýl je tiež štýl nábytku a dekorácie. Použitie nábytku narodeného počas koloniálneho obdobia a zmes štýlov z mnohých krajín patrí k pozoruhodným črtám, ktoré umožňujú vyniknúť koloniálnym štýlom. Je to vďaka svojmu výraznému exotickému charakteru, že dekorácia koloniálneho domu odkazuje na éru tak idealizovanú literatúrou.

deco-house-koloniálnej duch-španielsky-revisited
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 3/14

Vďaka zmiešanému charakteru je z mnohých krajín koloniálny štýl vhodný najmä pre ľudí, ktorí chcú pestovať určitú nostalgiu v minulosti a prehodnocovať ju cez hranice súčasných dekoratívnych trendov. V dekore a nábytku je to americký a orientálny koloniálny štýl, ktorý sa ukáže byť najznámejším a najviac oceňovaným. Obaja vyjadrujú chuť a anglosaské línie, ale veľký rozdiel spočíva v miestnych vplyvoch.

deco-house-koloniálnej moderné kufor-wood-koberec-Kilim maľby biele
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 4/14


Koloniálna domáca výzdoba, ovplyvnená americkým vkusom, zjednocuje jednoduchosť a charakter klasického štýlu. Nábytok je masívny a pevný, bez akéhokoľvek zbytočného ornamentu. Pokiaľ ide o reprodukcie revidované podľa súčasných kódov, tieto vždy prijímajú rafinované a klasické čiary. A keďže je to drevo, ktoré je kľúčovým prvkom koloniálneho domáceho dekorácie, je potrebné spomenúť charakteristické druhy. Preto musíme uprednostňovať druhy, ktoré sú pôvodné v Severnej Amerike, ako je dub, mahagón, orech a breza.

deco-house-koloniálnej moderný trunk-end sofa
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 5/14

Sponzorované odkazy

Čo charakterizuje východný koloniálny štýl, je harmónia, ktorú dýcha. Takže nábytok, ktorý sa má obstarať, musí dýchať určitú harmóniu a využívať funkčnosť, ktorá je v skutočnosti ich základnou vlastnosťou. Aby zostali verní s drevom ako vlajkovým materiálom koloniálneho štýlu, tentoraz si druh, ktorý si vyberie, sú teak, bambus a palisandr.

1

deco-house-koloniálnej moderný paint-Mole-pohodlné-wood
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 6/14


Prvý koloniálny nábytok sa datuje do 17. storočia a vyznačuje sa kombináciou štýlov a exotického lesa. V súčasnom plánovaní sa stále viac uprednostňujú reprodukcie nábytku z obdobia kolonializmu. Prostredníctvom tohto nábytku a dekoratívnych predmetov sa nám podarí vytvoriť elegantnú a exotickú atmosféru, kde vládne drevo.

deco-house-koloniálnej moderné žalúzie, drevo maľovanie modrej pastel
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 7/14


Ideálne pre koreniace až klasický interiér alebo vylúhovať neobvyklý nádych celku, dekor koloniálnej dom bude vašim spoľahlivým spojencom vo vývoji exotického priestore, hodný obdivu. Vďaka koloniálnej výzdobe sa vám podarí vytvoriť príjemnú atmosféru na útek a dobrodružstvo. Navyše, rozmanitosť inde to bude dýchať na rozvoj budete vymýšľať exotické relaxačný kútik, ktorý sa zníži svoj dennej rutiny.

deco-house-koloniálnej podlahové drevené stoličky-kožené drevené vyrezávané prvky
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 8/14

Ako už bolo spomenuté, nábytok v koloniálnom duchu spája z dreva dýcha určité množstvo tepla, kreslá a pohovky, kožené lemované koberce a hromadenie predmetov z väčšej vzdialenosti. Kľúčové slová v interiéri koloniálneho domu sa zameriavajú na pohodlie, rozlišovaciu bohatosť a jedinečný eklekticizmus. Exotické a nezvyčajné, tento dekor je založený na túžbach inde a na zmenu scenérie.

deco-house-koloniálnej náter steny, drevo-gobelín s potlačou
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 9/14

Pokiaľ ide o výber farieb na steny, pohovka tkaniny, záclony a koberce by bolo najlepšie, aby sa zamerali na modrej oleja, údený tyrkys, purpurová tlačidlá, tehlovo červená alebo žltá. Spojená jemne čokoládové odtiene, ťava alebo sivé bielizeň, tieto hlboké farby prinášajú pocit exotiky a prepracovanosti do miestnosti.

deco-house-koloniálnej duch-anglicko-nábytok-čalúnený-classical
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 10/14

Koloniálny domový dekor je synonymom bohatstva a exotiky, ktoré sa odvolávajú na éru kolonializmu a prispôsobenie západného životného štýlu miestnym klimatickým podmienkam. Ak chcete nájsť koloniálny štýl vo svojom dome, máte niekoľko tipov, ako sa lepšie orientovať v koloniálnom svete.

deco-house-koloniálnej nábytok tkané koberce-palm-hrnca
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 11/14

Niektoré nábytok a evokujúce objektov štýlu, napríklad plagát postele, komody, komody, hojdacie stoličky CANEDA rekord, kufre pripútané kožené remienky a odklonené stolíky, skrinky s dvierkami okenice atď Reprezentatívne svietidlá zahŕňajú ventilátory a stolové lampy.

deco-house-koloniálnej obloženie-bielo-prútia-nábytok
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 12/14

Silný kontrast je veľmi reprezentatívny vo výzdobe koloniálneho domu. Biela alebo svetlo nástenná vitríny nábytkom z tmavého dreva, tmavé plochy a ostré akcenty sem a tam destilovanej. Dekor, s výnimkou drevených častí (nohy vyrezávané drevené sochy, drevené dosky a pod), koloniálne dekor tiež prijíma teakové zrkadlá, orámované fotografie exotických driev a zelené rastliny v kvetináčoch pôsobivé.

deco-house-koloniálnej pohodlné-wood-masívne-polstrované stoličky
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 13/14

Aby ste uspeli v koloniálnej domácej dekorácii, má byť uprednostňovaný akýkoľvek objekt, ktorý vyvoláva cestu. Exotický nábytok a tmavé tvrdé drevo, materiály prichádzajú ľan a terakoty, vyrezávané drevené sošky a exotické drevené zásteny dá exotické a autentický štýl vnútri.

deco-house-koloniálnej sisal koberec, paint-okrovo hnedé sofa
Dekoratívny koloniálny dom - zmes kultúr, ktoré nás zhoršujú v extrémizme Návrh interiéru 14/14

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

Back to top