Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo?

nafukovací matrac posteľ-booster-intex-2-ľudí-pohodlie-spai-opravári
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 1/11


Počas prázdnin alebo víkendov navštevujú mnohí z nás rodiny alebo priatelia a trávia niekoľko nocí. Iba otázky, ktoré sa často kladú, sú: "Ako budem robiť ubytovanie? Bude tam dostatok miestnosti a miesta na spanie, aby tam mohol spať? ". Tieto otázky samozrejme vznikajú rovnakým spôsobom, keď ste na druhej strane a vítate vašu rodinu. "Kam spať všetci? Nemám náhradnú miestnosť ... " Nenechajte sa panikať, existuje veľa riešení, ako je rozkladacia pohovka, futon, nafukovací matrac atď. Ale aký typ prístelky si vybrať?

Nafukovací matrac alebo iný spací roztok?

Skladacie lôžko-extra-1-place-kovovou konštrukciou-alternatívne nafukovací matrac
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 2/11

Dodatočné riešenia spánku sú početné: pohovka, rozkladacia pohovka, stolík BZ alebo futon, stolička na žalúzie, nafukovací matrac. Nie je vždy ľahké si vybrať. Preto sa opýtajte správnych otázok a zvoľte podľa určitých kritérií: dostupný povrch, frekvencia používania, podmienky používania, hľadaný komfort a vyčlenený rozpočet.

Pohovorná pohovka alebo výhody a nevýhody

rozkladacia pohovka-hnedé-ft-kov-alternatívne nafukovací matrac
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 3/11

Inštalovaný v obývacej izbe alebo v izbe pre hostí, rozkladacia pohovka alebo rozkladacia pohovka je vhodná, pretože stačí sklopiť sa na posteľ. Toto je kvalitatívne riešenie, ale stále musí mať dostatok priestoru na inštaláciu tohto typu pohovky doma. Navyše, z dôvodu určitých mechanizmov nie je vždy ľahké zložiť / rozložiť pohovku. Pokiaľ ide o pohodlie, nie je nič zlého na niektorých značkách pohovky a matraca, ale často ide o nákladné riešenie na prístelke od 250 do 1000 €.

BZ alebo pohovka, ktorá sa skladá v akordeóne

bz-rozkladacia pohovka akordeón-extra-striedavý nafukovací matrac
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 4/11


Pokiaľ ide o BZ, v skutočnosti zaberá málo miesta, keď je zložený, aj keď si stále musí vyhradiť miesto v miestnosti. Ale keď slúži ako posteľ, matrac nie je plochý a má hrbole na mieste záhybov. To nie je pohodlné a nie je vhodné pre ľudí s bolesťami chrbta. Kúpna cena je často okolo 250 € až 1000 €.

1

Futon ako alternatíva k nafukovaciemu matracu

futon pýtať suterén-spacie alternatívne menej pohodlné matrace, nafukovacie
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 5/11

Sponzorované odkazy

Futon, ktorý je pevný bavlnený matrac skladaný a umiestnený na podložke, má rozumnú cenu 100 až 500 €. Vyžaduje však, aby sa matrace položila priamo na podlahu, čo je zlé pre chrbát, najmä keď sedíte alebo stojíte. Matrac je tiež ťažší, a preto je ťažšie premiestniť na podložku. Matrac je často pevný a nemôže sa prispôsobiť všetkým.

Kozubová stolička alebo penový matrac

krb-Cabrio-alternatívne menej udržateľné, nafukovací matrac
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 6/11


Žalúziová stolička, ktorá je sama omotanou penovou matracou, je spiace riešenie skôr vhodné pre deti, pretože je často malé. Penový materiál rýchlo rozdrví a môže spôsobiť nepohodlie a možnú bolesť chrbta. Požiar je preto skôr systém rozpadu, lacný (okolo 50 €), ale nie veľmi odolný.

Nafukovacia posteľ alebo nafukovací matrac

nafukovací matrac extra-bed-intex-child-adult-1-person-2-people
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 7/11


A nakoniec, nafukovacie lôžko alebo nafukovací matrac je ďalším riešením pre jeho rodinu. Mali by ste vedieť, že nové generácie nafukovacích matracov sú rovnako pohodlné ako skutočná posteľ. Úsilie vyvíjali výrobcovia, ktorí teraz ponúkajú pohodlnejšie a silnejšie matrace. Nafukovacie matrace nie sú objemné ako ostatné riešenia uvedené vyššie. Väčšina z nich má v skutočnosti elektrický nafukovač na nafukovanie a vyfúknutie matracov za menej ako 4 minúty. Akonáhle ho nepoužívate, uložte ho do vrecka a uložte ho do skrinky.

Výhody nafukovacieho lôžka Intex

Intex nafukovací matrac-2-person-komfortný-esteticko-cenovo
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 8/11

Primárnym prínosom nafukovacieho, ako napríklad nafukovacieho lôžka Intex je neprítomnosť priestoru v miestnosti, keď ho už viac nepotrebujete. Na rozdiel od rozkladacieho lôžka alebo rozkladacieho lôžka, nafukovacie lôžko nebude zaberať miesto vo vrecku. To je ideálne, ak žijete v byte alebo ak nemáte voľnú miestnosť.

Nafukovací matrac je pohodlný, estetický a priestorovo úsporný

nafukovací matrac posteľ-booster-intex-2-ľudí-pohodlie-spai-opravári
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 9/11

Komfort nafukovacieho lôžka nie je rudimentárny. Naozaj, značka Intex napríklad vyvinula technológie na výrazné zlepšenie komfortu. Všetky nové matrace a nafukovacie lôžka sú vybavené technológiou Fiber Tech, čo znamená, že matrace sú vyrobené z tisícok vlákien, ktoré ich robia odolnejšími. Žiadne riziko kývania, ak sa vlákno zlomí, pretože tisíce ďalších zachovajú oblasti na správnom mieste.

Pokojný spánok vďaka novým technológiám

Intex nafukovací matrac, nafukovacie posteľ-elektrický 2-sedačková-technológie Fiber-Tech
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 10/11

Navyše vďaka tejto technológii vám Intex ponúka neporovnateľný komfort s inými matracmi, aby ste mohli pokojne a príjemne spať. Vďaka integrovanému elektrickému nafukovaciemu zariadeniu si každý vyberá pevnosť matraca, ktorý mu vyhovuje.

Nafukovací matrac je cenovo dostupné lôžko

Nafukovací matrac-elektrický-2-osoby Intex-supreme-bed-fiber-tech
Je nafukovací matrac najlepšou prístelkou a prečo? | Nábytok 11/11

Už viac úsilia sedieť alebo vstávať z matracu s hrúbkou 46 až 56 cm. Pri cenovo dostupnej cene od 60 € do 200 € je nafukovací matrac najlepším spánkovým riešením pre domácich milovaných!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 92 =

Back to top