Saklama dolabı: bu özel mobilya hakkında her şeyi biliyorum

dolap dolabı saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/01


Sahip olma fikri depolama dolabı evde pratik seni cezbeder mi? Bu projeyi tek başınıza idare edemiyorsanız, bir gardırop veya giyinme odası tasarlamak için bir uzmanın hizmetlerini kullanabilirsiniz. İyi kabin çözümleri size çok zaman kazandırabilir.

Etimoloji açısından, ingilizce kelime Orta Çağda görünür ve Fransızca kelime ile ilgilidir - , Bu, kıyafetleri saklamak için özel ve samimi bir yer anlamına gelir. Az da olsa, bayların evlerinde, soyluların kıyafetlerini tuttuğu belirli bir tipteki dolaplar planlanmaktadır. Aristokraside, soyluların kıyafetlerini barındırmayı amaçlayan özel mülkler.

Ayna etkisi kapı ile saklama dolabı

depolama dolabı-etkisi-ayna-beyaz-kapı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/02

17. ve 18. yüzyıllarda, iç mekanın gelişmesindeki Barok dönem, dolapları bugün bildiğimiz şeye dönüştürdü. Bu mobilya parçasının gelişimi, temel malzemelerin meşe ve ceviz olduğu farklı aşamalardan geçer. Dolapların işlevselliği ve kullanım kolaylığını vurgulayan minimalist mobilya yapıları haline gelmesi uzun zaman aldı.

Bugün, en yaygın dolaplar, iç kısımda elbise, raf ve çekmece asmak için raylara sahip iki, üç veya dört kapılı yapılardır. Bir gardırop veya giyinme odasının montajı için alanın tam boyutlarına sahipseniz ve bireysel bir proje istiyorsanız, kendi gardırobunuzu monte edebilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece sayı ve modül ve kapı tiplerini seçin - dönme veya kayma. Eğer bunu tek başınıza yapamazsanız, bir gardırop veya gömme dolap tasarlamanız için bir uzmana başvurun.

Gardırop unsurları

saklama dolabı saklama kutusu saklama kabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/03

Çok işlevli çekmeceler

çekmece dolabı-ayrı alanlar
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/04


Güzel ve pratik çekmeceleri varsa, gardırobunuz veya giysiniz özellikle temiz ve düzenli bir görünüme sahip olacaktır. Dolap modülleri sunan firmalar tipik olarak tasarım ve boyut açısından standart bir aralığa sahiptir. Ama çekmece kararlarına izin veren geniş bir yelpazeye sahip olan üreticiler de var; çeşitli tutamaklar, güzel aksesuarlar ve akıllı mekanizmalar. Tasarım ve işlevsellik karışımı olacak ve zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak benzersiz bir stil yaratabilirsiniz.

Ayakkabı ve elbise için raflar

uzay-ayakkabısı saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/05

Sponsorlu Bağlantılar

Bir bakışta ihtiyacınız olan ayakkabıları bulmaktan daha keyifli bir şey yoktur. Bu, ayakkabıların dolabın içinde rahat ve fonksiyonel bir şekilde saklanmasını sağlayan özel eğimli modüller ile mümkündür. Raflar, soyunma odasının zarafetini artıran şeffaf kapılar ile birleştirilebilir, ancak bu daha fazla takdire şayan sağlam kapılar ile yapılabilir. Ayakkabılarınız için özel depolama alanı, yerden tasarruf sağlar. İhtiyacınız olan ayakkabı çiftine erişim için sadece küçük bir yardım.

Takı ve aksesuarlar için

takı çekmecesi saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/06


Vitrinin bir parçası olan çekmecelerde sağlanan kadife mücevher sunum tepsileri - bu her kadının hayalidir. Mücevherlerinizi barındırmak için tasarlanan bu modüller, hazinelerinizi saklamak ve kolay erişim için güzel ve pratik bir yol sunar. Aksesuarlar için bu çekmecelerde, kemer, eşarp, eşarp ve eşinizin bağları ve kemerleri için yer olacaktır. Bu zarif elemanlar, soyunma odasında bulunan dolabın veya dolabın ana hacminin bir parçası olabilir.

-Sürgülü Pantolon
Artık sıkıcı klipler ve pantolon askısı yok! Dolaptaki kayar pantolonlar ütülenmiş ve askıya alınmış pantolonlara kolay depolama ve hızlı erişim sağlar. Bu mekanizmalar sorunsuzca kayıyor ve her parça çıkarılabilir.

Dolaba eşlik eden uygun göğüs

gardırop-dresser-renk-beyaz saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/07


Soyunma odasında güzel bir şifoniyer, bol miktarda depolama alanı sunmaktadır. Kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak farklı boyutlarda farklı çekmecelere sahip olabilir.
Çantalar için raflar
Özel bir modül, soyunma odasında çantalar için şık bir sığınak sunuyor. Modül, her iki tarafta görünürlük sağlayan bir kayan birimi temsil eder. Çantalarınızı birçok rafta saklayabilir ve kolay erişebilirsiniz.

Katlanabilir ütü masası

gardırop-ütü masası
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/08

Özel bir mekanizma, ütü masasını katlayıp saklamanıza izin verir. Böylece, gerektiğinde kabin içindeki çekmecelerin arkasında kaybolabilir. Ütü masası giyinme odasının zorunlu bir parçasıdır. Şu anda, bunlar, bu alanlar arasındaki iletişimi kolaylaştıran çamaşır odası ve kurutma alanının yanında inşa edilmiştir. Geri çekilebilir ütü masası, üç olası pozisyona sahip özel bir modülde monte edilir. Özel bir katlanabilir ütü masası sipariş etmek mümkündür.
-adacıkları
Lüks özel adalar, giyinme odanıza mükemmel bir son dokunuş getirebilir. Ancak yeterli alana sahip olmak gereklidir. Adalar ihtiyaçlarınıza ve kişisel zevkinize bağlı olarak çekmeceler, raflar, kutular veya sepetler olabilir.

Sepet ya da çamaşır torbası

sepet-keten saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/09

Yıkanacak çamaşırları estetik görüş sepetinde saklayabilirsiniz. Bu, çamaşırhaneye kolayca taşınabilen, soyunma odasında çıkarılabilir bir sepet olabilir. Bu şekilde, yıkanacak çamaşırlar çamaşır makinesine kolayca taşınır. Kuruduktan sonra ütüye geri getirilir ve bu amaç için sağlanan yere konur. İyi kabin çözümleri size çok zaman kazandırabilir ve fonksiyonel depolama, gününüze harika bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar.

Ayna kapılı dolap

depolama dolabı-sürgülü kapılar-ayna-etkisi
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 10/13

Tuvalet masası ile yatak odanız için süper şık bir fikir

çekme-sandalye-ofis depolama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 11/13

Kıyafetlerinizi rahat bir şekilde saklayın

çok fonksiyonlu saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 12/13

Kırmızı ve siyah seçenek: Bu çok şık bir fikir değil mi?

gardrop-dresser-ofis-siyah-beyaz saklama dolabı
Depolama dolabı: Bu özel mobilya parçası için her şeyi biliyorsunuz! | Mobilya | 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − = 18

Back to top