İskandinav kanepe-23 Nordic iç için trend fikirler

İskandinav kanepe -IKEA-siyah-yapı-icra-metal-yastıkları-capitons-gri-kapak
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/01


Bu İskandinav kanepe Salon nordic ruhumuzu başarılı bir şekilde geliştirmek için genellikle ilk önce yerleştirdiğimiz. Sesi belirleyen bir kanepe ve bu yüzden tasarımının ve renklerinin seçimi büyük bir önem taşıyor. İskandinav mobilyalarının ve dolayısıyla İskandinav atmosferinin hayranı iseniz, İskandinav tasarımında başarılı olmanıza yardımcı olacağız. Tercihlerinize ve iç mekana en uygun İskandinav kanepesini seçmenizi öneririz. İskandinav bir kanepe için tipik olan, yapılandırılmış tasarımı ve ahşap tabanıdır. Fotoğraf galerimizde, mükemmel İskandinav kanepesini bulmak için size ilham verecek 23 adet, İskandinav esinli fikir bulacaksınız.

İskandinav kanepe rahat ve modern oturma odası başarıyla geliştirmek için

İskandinav kanepe -gray-mat-ivme-ahşap-masa-küp-açık-ahşap-muuto
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/02

İskandinav mobilyalarının hayranı mısınız? Bu nedenle, oturma odanızı yukarıdaki fotoğrafta gösterilenin gibi bir İskandinav gri grafit kanepe ile donatmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Gray, zaten bildiğiniz gibi, İskandinav tarzı için tipik olan beyazla mükemmel bir uyum sağlar. İç mekanı daha hoş ve İskandinav yapacak ahşap mobilyalara veya mobilyalara eklemeyi unutmayın.

Oturma odasında sıcaklık sunan İskandinavya yeşil deri kanepe

İskandinav kanepe-yeşil-yeşil-yastıklı-halı-beyaz-yuvarlak-masa-ahşap
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/03

Bu İskandinav oturma odasında, İskandinav tarzı - beyaz duvar resmi, ahşap elemanlar, renk dokunuşları ve tabii ki, bu durumda yeşil deri döşemeli İskandinavya kanepe için tipik unsurlar bulacaksınız. ve görünen bir ahşap taban ile donatılmıştır. Yeşil ve pembe notalarla serinletilen hoş ve davetkar bir atmosfer.

Açık bir konsept loft Antrasit gri İskandinav kanepe

İskandinav kanepe -gray-grafit-ayak-ahşap-görünür-yastıkları-parke-chevron-süspansiyon-ampül
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/04


Yukarıdaki fotoğrafta gösterilen antrasit gri İskandinav kanepe, İskandinav tarzı için tipik, zarif, zarif ve konforlu bir tasarım - berrak ahşap bir çerçeveye sahiptir. Endüstriyel metal zemin lambası ve beyaz ışık ampulleri, orta derecede endüstriyel bir dokunuş katıyor ve açık konsept stüdyosu daha davetkar hale getiriyor.

Oturma odasında tazelik getiren açık yeşil İskandinav kanepe

1

İskandinav kanepe-açık yeşil-taban-ahşap-kahverengi-halı-desen-chevron-masa-bas-pirinç-cam
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/05

Sponsorlu Bağlantılar

Pastel notaları da Nordic dekor için tipiktir. Açık yeşil İskandinav kanepe, İskandinavya oturma odanıza tazelik ve doğal çekicilik getirmeniz için akıllıca bir yoldur. Yeşilin yumuşak tonu hafif ahşap zemin, açık bej halı ve sehpanın pirinç ayakları ile uyumludur. Altın ve siyah çerçevelerdeki resimler zarif bir duvar dekorasyonu sunuyor.

İskandinav taupe kanepe ve İskandinav tarzı cazibeli salonda İskandinav üçgen halı

İskandinav kanepe - ayaklar-ayak-görünür-ahşap-yastıklar-desen-tablo-düşük-ahşap
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/06


İskandinav dekoru için tipik olan nötr ve pastel renkler, çağdaş iç mekanlarda hoş ve sıcak bir atmosfer yaratmaktadır. Yukarıdaki fotoğrafta gösterilen bu İskandinav tarzı taupe kanepe, beyaz oturma odasına konfor ve İskandinav zerafeti getiriyor. İskandinav köşe kanepe yastıklı, renkli yastıklar, sarı sandalye ve ahşap sehpa ile vurgulanan beyaz oturma odasına uyumlu bir şekilde uyuyor.

İskandinav kanepe açık gri siyah, beyaz, gri ve kül pembe minderler ile dekore edilmiştir.

İskandinav kanepe -gray-angle-minderler-halı-gri-saçaklar
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/07


Tipik bir İskandinav kanepe - yastıklı ve çok rahat, bu gri kanepe ve siyah, beyaz, gri ve kül pembe yastıklar ile dekore edilmiş şık ve zarif tasarımını vurgulamaktadır. Kare beyaz sehpa, saçaklı gri halı gibi, bu beyaz ve davetkar oturma odasına İskandinav cazibesini getiriyor. Bir metal konsol masası ve siyah bir duvar aynası son rötuşları ekler.

Nordic Lounge Nasıl Yapılır - İskandinav Gri Kanepe, Kahverengi Deri Sandalyeler ve Geometrik Desen Halıları

İskandinav kanepe -siyah-ayaklar-görünür-metal-sandalyeler-deri-kahverengi-halı-geometrik-desen
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/08

İskandinav salonundaki konforu davet etmek için, İskandinav mobilyalarıyla düzenlenmesi tavsiye edilir. Bu tarz mobilyalar, şık tasarımı iç mekanlara uyumlu bir şekilde uyum sağlayan İskandinav tarzı kanepedir. Örneğin İskandinav gri kanepe, pastel veya neon renklerde geometrik desenler içeren bazı minderlerle kişiselleştirilebilir. Bu durumda, pirinç süspansiyonlar, floresan pembe masa lambası, mavi kobalt saksı ve gerekli renk dokunuşlarını sağlayan kahverengi deri sandalyeler.

İskandinav gri ve düz kanepe, çeşitli desenlerle beyaz yastıklar ile dekore edilmiştir.

İskandinav kanepe-yastık-minderler-desenler-panoları-notlar-pastel
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/09

Bu İskandinav tarzı salon, İskandinav gri bir kanepe ile döşenmiştir. Özgün resimler beyaz duvarları yenilerken, çeşitli desenlere sahip üç beyaz minder, gri tonunu yenilemektedir. Siyah ve beyaz elmas desen halısı Nordic dekor için tipik bir elementtir. Kırmızı ve beyaz renkteki iki masa lambası, oturma odasına hayat veren temiz havanın nefesidir.

Beyaz oturma odasında İskandinav gri kanepe

İskandinav kanepe -gri-yastıklı-rahat-koltuk-beyaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 10/23

Bu beyaz İskandinav oturma odası, gri bir İskandinav kanepe ile düzenlenmiştir - steril atmosferi kıran tek aksan. Yastıklı ve rahat, gri İskandinav kanepe diğer beyaz mobilya ve aksesuarlar ile güzel bir kontrast oluşturur. Bahçeye bakan pencere, ağaçların güzel "yeşil" manzarasını sunmaktadır.

Gri kanepe, siyah sehpa ve siyah-beyaz koltuk ile döşenmiş beyaz İskandinav oturma odası

İskandinav kanepe -gri-çizgili-masa-düşük-metal-siyah-shaggy-gri-kilim
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 11/23

Gri, siyah beyaz renkli İskandinav mobilyaları beyaz oturma odasındaki ruh halini tamamen değiştirmektedir. Açık gri İskandinav kanepe, daha zarif ve çağdaş bir görünüm veren açık bir metal tabana sahiptir. İskandinav tarzı, zarafet ve konfor el ele gider. Bu yüzden bu tarz modası geçmeyecek.

Ahşap çerçeve ve beyaz ile İskandinav gri kanepe düz ve şık tasarım

İskandinav kanepe-ayak-ayak-görünür-ahşap-minderler-halı-beyaz-turkuaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 12/23

Daha önce de belirttiğimiz gibi, İskandinav kanepe, genellikle hafif ahşaptan yapılmış şık ve zarif bir tasarım ve görünür bir taban ile karakterize edilir. Yukarıdaki resimde gösterilen İskandinav kanepe, gri ve sarı renkli iki yastıkla dekore edilmiştir. Mat siyah / açık ahşap ve siyah ile hafif ahşaptan yapılmış alçak paneldeki iki kahve masası, ayrıntılarda, renklerde ve temiz hatlarda gizlenmiş olan İskandinav tarzının zerafetini getiriyor. Turkuvaz ve beyaz halı, bu İskandinavya'nın çatı katında yer almaktadır.

Gri ve sarı minderlerle süslenmiş zarif İskandinav kanepe

İskandinav kanepe -gri yastıklı minderler-kapak-saç-uzun-yuvarlak-masa-beyaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 13/23

Bu salon İskandinav cazibesini, eksiksiz konforunu ve sıcaklığını sergiliyor. Bu etki, rahatlama için ayrılmış olan İskandinav gri kanepe nedeniyle. Nötr ve pastel renklerdeki yastıklar ve beyaz uzun saçlı kapak, dinlenmek için güçlü bir arzuya neden oluyor. Kanepenin yanında bulunan beyaz şömine, iç mekanı daha sıcak ve misafirperver hale getiriyor.

İskandinav kanepe açık gri ile döşenmiş İskandinav oturma odası

İskandinav kanepe -light-feet-ahşap-halı-kırmızı-dışkı-katı-ahşap-süspansiyon-turuncu
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 14/23

Kırmızı halı, İskandinavya oturma odasına bir renk katıyor. Açık gri ve iki masif ahşap dışkıda bir İskandinav kanepe ile döşenmiş, beyaz salon zarif ve davetkar Nordic cazibesi alır. Tipik İskandinavya üçlüsü, İskandinav mobilya ve duvar boyama ile ustalıkla entegredir. Turuncu kolye egzotikliği soluyan eşsiz aksiyondur.

Görünür ışık ahşap çerçeve ile açık gri düz İskandinav kanepe

İskandinav kanepe-ışık-açık-ayak-açık-ahşap-mobilya-tasarım-yapı-ahşap-beyaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 15/23

Yukarıdaki fotoğrafta tipik İskandinav oturma odasını görüyorsunuz. Tüm detaylar, mobilyalar ve renkler Nordic cazibesini anımsatıyor. İskandinav açık gri kanepe ve geometrik tasarım mobilyalar sadece modern ve zarif değil, aynı zamanda banliyö salonunu duyuların geri kalanına dönüştürüyor. Nötr renk paleti gözleri yatıştırır, yeşil ve sarı aksanlar ise temiz hava verir.

İskandinav kanepe açık gri minderler ile dekore edilmiştir.

İskandinav kanepe -grey yastıkları-beyaz-kırmızı-sarı-sandalye-deri-siyah
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 16/23

Bu açık konsept çatı katı, gri, siyah ve beyaz mobilyalarla döşenmiştir. İskandinavya üçlüsü, çağdaş mobilya ve aksesuar tasarımını koruyarak uyum ve çekicilik getiriyor. Taklit gri ahşap zemin ve açık gri kanepe uyumludur. Akılda kalıcı notları kırmızı ve sarı minderler ve yeşil houseplants.

Chevron desenli minderlerle süslenmiş İskandinav beyaz kanepe

İskandinav kanepe -beyaz tasarım saf-minderler-chevron
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 17/23

Çağdaş iç mekanlar bize renkli aksanlarla deney yapma özgürlüğünü veriyor. Yukarıdaki İskandinav salonda beyaz baskındır. Merak etme, çünkü İskandinav iç mekanında beyazın rengi beyazdır. Steril atmosferi yenilemek için küçük siyah ve gri tonları ekleyebilirsiniz. Sonuç anında - bir miktar renk sıçraması, oturma odasının soluk, kişiliksiz ve steril "karakterini" tamamen değiştirir.

Beyaz minderler ile süslenmiş İskandinav gri grafit kanepe

İskandinav kanepe -gris-yuvarlak-masa-açık-ahşap-stüdyo
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 18/23

Gri ve tüm nüansları genellikle İskandinav dekorunun bir parçasıdır. Bu yüzden herkesin evlerini gri bir İskandinav kanepe ile kurmak için sabırsızlanıyor olması hiç de şaşırtıcı değil. Bu renk bir şey ama sıkıcı. Grey, kanepenizi rengarenk yastıklar, uyumlu bir halı veya renkli camlı bir sehpa ile kişiselleştirme özgürlüğü sunar.

Gri İskandinav büyük boy kanepe

İskandinav kanepe -gri-yastıklı-büyük boy-halı-beyaz-siyah
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 19/23

Bu çağdaş iç mekan İskandinav çekiciliğinden yoksundur. Büyük boy gri kanepe ve beyaz ve siyah örgülü halı İskandinav tarzını yansıtmaktadır. Metal sehpa, ekstra beyaz bir dokunuş ekleyen beyaz bir tepsiye sahiptir. Gri perdeler ve dolaylı aydınlatma atmosferi daha romantik hale getirir.

İskandinav beyaz kanepe - beyaz oturma odasında saf zarafet mükemmelliği

İskandinav kanepe -beyaz-tasarım-zarif-kuzenler-çizgili-halı-çizgili-siyah-beyaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 20/23

Bu İskandinav oturma odası siyah-beyaz renkte dekore edilmiştir - herhangi bir dekora uyan zamansız klasik ikilisi. İskandinav siyah beyaz mobilyalar, kahverengi aksanların yanı sıra uyum ve denge yaratıyor. Beyaz koltuklar ve siyah beyaz iç içe geçmiş masalar, İskandinav tarzına özgü rahatlık ve estetiğe sahiptir.

İskandinav beyaz kanepe, beyaz konsol masası ve birçok houseplants ile döşenmiş İskandinav oturma odası

İskandinav kanepe -beyaz yastıklar-beyaz-mavi-kobalt-halı-tüylü-gri-yeşil-bitkiler
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 21/23

Bu beyaz İskandinav oturma odası Nordic cazibesi ile beyaz mobilyalarla döşenmiştir. Mavi ve beyaz ve bazı houseplant'lardaki bazı yastıklar, steril atmosferi bozan renkli aksanları getirir. Gri tüylü halı ve beyaz sehpanın gri tabanı, tipik İskandinav renklerinden birini getiriyor.

Siyah ve bej renklerde İskandinav beyaz mobilyalar ve aksanlar

İskandinav kanepe -beyaz-rahat yastıklar-battaniye-örgü-bakan-kat-ahşap-beyaz
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 22/23

Bu İskandinav salonu rahatça görülebilmektedir. Beyaz mobilyalar ve siyah aksanlar tam uyum içinde. Beyaz düz koltuk, beyaz koltuk ve ayak dayanağı, İskandinav tarzını karakterize eden pratik ve estetik konfor sağlar.

Yeşil desenli ve ahşaptan yapılmış İskandinav oturma odası

İskandinav kanepe -bas-beyaz-masa-ultra-düşük ışık-ahşap
İskandinav kanepe - İskandinav iç mekan mobilyası için 23 moda fikri | Mobilya | 23/23

Bu revize edilmiş İskandinav oturma odası, hafif ahşapta iki ultra düşük masayı çevreleyen iki alçak beyaz kanepe ile döşenmiştir. Muhteşem cumbalı pencere komşu binaların güzel manzarasını sunmaktadır. Estetiğin ve işlevselliğin el ele tutuştuğu İskandinav tarzı bir iç mekan.

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =

Back to top