2 kişilik çatı katı yatak – 9 fikir alandan tasarruf eden yetişkin yatak odası

2 kişilik çatı katı yatak yetişkin yatak odası - fikirler-kazan-alan-stüdyolar-küçük daireler
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 1/10


Stüdyo ve küçük apartman, zaten oldukça sınırlı olan alan optimizasyonu açısından büyük bir zorluk. Akıllı çözümler ve özel yapım mobilyalar olmaksızın rahat yaşamak ve her şeyi saklamak imkansız. Bu nedenle Deavita, riquiqui yetişkin odasının düzeni hakkında konuşurken mümkün olan en iyi çözümlerden birini sunmayı seçti, özellikle 2 kişilik loft yatak. Aşağıda, sahiplerine sadece yer açmak için değil, aynı zamanda eşyalarını iyi saklamak için izin veren bir yetişkin ranza ile donatılmış 9 tasarımcı stüdyo bulacaksınız. Kalıcı fedakarlara veda edin ve modern 2 kişilik çatı katı yatak ile çağdaş yaşam alanınızı toplayın!

Mezzanine yatak 8,6 metrekarelik bir minyatür çatı katında 2 yer!

loft yatak 2 kişilik yetişkin oda loft-chic-industrial-8.5-metrekare
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 2/10

Başlamak için, yetenekli tasarımcı Christi Azevedo (sayfanın alt kısmında yer alan link) tarafından hayal edilen ve hayata geçirilen bir mini loft sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Zemin katın yüzey alanı sadece 8,6 metrekare olan tavan altında çift yükseklikte tek kişilik bir odadan oluşan minyatür bir stüdyodur! Bununla birlikte, rahat bir şekilde yaşamak için gerekli olan her şey vardır - tam donanımlı bir mini mutfak, kompakt bir oturma alanı ve tabii ki yatak 2 kişilik mezzanine sahip yetişkin bir yatak odası. Çıplak tuğla duvar kaplaması ve metal merdiven sanayi ruhuna katkıda bulunurken, duvar ve beyaz mobilyalar şık atmosfere katkıda bulunur.

2-in-1 merdiven kitaplık ve 2-koltuklu loft yatak banyo üstüne tünemiş!

2 kişilik çatı katı yatak yetişkin odası, banyo-kütüphane-merdiven-2-in-1
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 3/10

Doğal olarak, 2 kişilik bir çatı katı yatağının yetişkinlerin uyuması için gerçekten rahat olması için yeterli bir tavan yüksekliği gereklidir. Eski binalar, depolar ve konutlara dönüştürülen fabrikalar (çatı katları) bu amaç için mükemmeldir. Craft Design ekibi bir ofis binasının en üst katını modern ve konforlu bir yaşam alanına dönüştürdü. İki kişilik çatı katı yatak, banyoyu barındıran ve mutfak ve yemek odasını oturma odasından ayıran merkezi bir binanın üstüne oturtulmuştur. Bir diğer etkileyici detay ise, 2 kişilik asma kat yatağına ulaşmak için rafların bir kısmı merdiven olarak kullanılan tavandan tavana kitaplıktır. Baskın beyaz sayesinde minik apartman davetkar, modern ve hatta ferah görünmektedir.

13 metrekarelik stüdyoda yetişkin çatı katı yatak

2 kişilik çatı katı yatak yetişkin yatak odası mutfak-çamaşır-merdiven-demiryolu
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 4/10


Bu, 13 metrekarelik bir alanın bile parmaklarınızın ucunda ihtiyacınız olan her şeye sahip olacak şekilde tasarlanabileceğini gösteren iyi bir örnektir. yararlıdır. Tasarımcı Szymon Hanczar, yerleşik bir mutfak, bir mini ev ofisi ve hatta bir çamaşır alanı içeren bir depolama kabinini tercih etti. Burada oldukça zekice olan şey, 2 kişilik çatı katındaki yatağa kolay erişim sağlayan demiryolu merdiveni.

Zeki fikir - tek bir yatakta ranza, katlanabilir yatak, depolama ve katlanır masa

1

asma kat yatak 2-it-kat-kat-masa-katlama-depolama
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 5/10

Sponsorlu Bağlantılar

Icosa'nın genç tasarımcıları, öğrenci veya genç çift konut için birlikte fonksiyonel bir mobilya ünitesi tasarladı. İki kişilik asma kat yatak dışında, ikinci katlanabilir yatak, her zaman çift kişilik ve fonksiyonel katlanır masa bulunmaktadır. Çok işlevli kabine ayrıca bol miktarda pratik depolama alanına sahiptir.

Sınırlı alana rağmen 2 kişilik çatı katı yatak, mahremiyete saygılı

2 kişilik loft yatak yetişkin odası gizlilik-gizlilik-panjur-ahşap
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 6/10


Küçük dairelerin düzeniyle ilgili büyük bir sorun mahremiyetin olmamasıdır. Bu nedenle, bu sorunu çözmek için bir asma kat yatak 2, yeterli ışığa izin verirken odaya görünümü engelleyen lamine bölümleri sayesinde. Ahşap kepenkler bir seferde süper pratik ve estetik bir katkı!

Çocuk odasında çift kişilik ranza

asma kat yatak 2 kişilik kontrplak-yatak odası-bebek-yatak odası-yetişkin
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 7/10


Bu 65 metrekarelik daire, L. McComber'in mimarları tarafından bebekle genç bir ailenin ihtiyaçlarına tam olarak uyum sağlamak için oluşturulmuştur. Bir seferde ebeveynler ve çocuklar için işlevsel olan, kavisli organik formda 2 kişilik kontrplak asma kat yatak eklenmesi sadece pratik değil, aynı zamanda süper estetiktir.

2 kişilik çatı katı yatağına erişmek için çekmeceli merdivenler

Yetişkin 2 kişilik çatı katı yatak alanı-depolama-merdiven-çekmece-merdiven
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 8/10

Ürdün Parnass Mimarlık tarafından yenilenen 50 metrekarelik bu tek odalı daire, bölümleme olmaksızın, başarılı bir alan bölünmesi referansıdır. Oldukça etkileyici olan 2 kişilik asma kat yatak özellikle akıllıdır, çift işlevli merdivenin merdivenleri çekmeceler olarak saklanabilir.

Saçakların altındaki alanın başarılı gelişimi

Asma yatak 2 mekan düzenleme-yatak-yetişkin-under-saçak
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 9/10

Bu örnekle, Insitu'nun tasarımcıları bize, yetişkin bir yatak odası olarak hizmet eden yükseltilmiş bir platform aracılığıyla saçakların altındaki boşluğun başarılı bir şekilde geliştirilmesi fikrini gösterir.

Altında giyinme alanı bulunan 2 kişilik çatı katı yatak

loft yatak 2 kişilik yetişkin oda alanı-giyinme-perde-aşağıda
2 kişilik loft yatak - 9 fikir yetişkin yatak odası için yer tasarrufu | Mobilya | 10/10

Bu harika bir fikir - altında bir giyinme alanı ile 2 kişilik çatı katı yatak! Dolapları gizlemeden gizleyen bir perde kullanarak, kişi kolay ve kolay erişim sağlarken, kaotik ve düzensiz bir izlenim bırakıyor.

Makalede belirtilen tasarımcılar:

Christi Azevedo

El Sanatları Tasarımı

Szymon Hanczar

Icosa

L. McComber

Jordan Parnass Mimarlık

Yerinde

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 78

Back to top