Valentínsky víkend – 3 romantické cestovné nápady!

víkendové miláčik-nápady-travel-romanticko-osláviť
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 1/11


Prejdite a Víkend valentínskeho dňa nezabudnuteľný je sen všetkých milovníkov! Chcete oslavovať túto mimoriadnu dovolenku neuveriteľným spôsobom? Takže nie je nič lepšie ako romantický útek v krásnom meste ponorenom do romantickej mágie! Londýne, Benátkach, Paríži alebo Viedni - je len na vás! Dajte svojmu manželovi najlepší romantický darček, čas nádherného víkendu, ktorý zostane navždy vyleptaný vo vašich spomienkach. Vyberte si skvelú destináciu idylického výletu, ktorý môžete kombinovať s frenetickými nákupmi v Harrods, napríklad Galeries Lafayette. Ak ste veľkým fanúšikom kultúrneho cestovného ruchu, môžete navštíviť múzeum romantického života v Paríži. Nezabudnite si dokončiť svoj romantický víkend s večerou pri sviečkach v upscale reštaurácii!

Valentínsky víkend 2016 v Paríži - mesto milovníkov!

valentínsky víkendový výlet - romantický-paris-tour-effeil
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 2/11

Čo sa týka ultra-romantického víkendu valentínskeho dňa, aby ste prekvapili svojho milovaného milovníka, a tak žili jedinečný moment pre dvoch? Snívate o krásnom úteku bohatom na spomienky a emócie? Deavita.fr vám ponúka možnosť vybrať si mesto milovníkov - Paríž! Odborná rada: navštívte reštauráciu v prvom poschodí Eiffelovej veže, ktorá vám ponúka úchvatné výhľady na francúzske hlavné mesto.

Tipy a triky stráviť víkendový Valentín!

valentínsky víkendový výlet-paríž-croissant-peitit-raňajky
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 3/11

Ak chcete čo najlepšie využiť váš Valentínsky víkend, musíte absolútne vychutnať francúzske raňajky! Sedieť pohodlne v parížskej kaviarni, okolo horúcej čokolády a pekným sortimentu masla croissanty, čokoládové rožky, zvraty, buchty a čokoládovou čipu atď ..

Valentínsky víkend v Paríži - múru, ktorú milujem

víkendové útek-miláčik-Paríž-bridge milenec wall-I-love
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 4/11


Ďalším tipom stráviť nádherný víkend Valentín: choďte na stenu Milujem ťa! Pre všetkých, ktorí nepoznajú tento monument venovaný láske, bude Deavita.fr stručne prezentovať svoj príbeh. Nastavte v romantickej záhrade na námestí Jehan Rictus Place des Abbesses v Montmartre v Paríži, to dielo vytvorené Frederic Baron a Claire Kito, sa stal miestom stretnutia pre milovníkov po celom svete. Za jazdu alebo výlet s priateľmi, neobvyklý krok vo svojom víkendu Valentína, objav musí vidieť turistické miesto, riekol: milujem ťa v rôznych jazykoch, na prechádzku v jednom z najromantickejších miest v Paríži , pozývame vás, aby ste objavili stenu z teba milujem!

Majú nádherný víkend v Benátkach!

1

víkendové miláčik príde-opera podívaná divadlo
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 5/11

Sponzorované odkazy

Zmeňme smer: Oslávte deň milovníkov vo Viedni! Strávte víkend valentínskeho dňa pod znamením krásnej hudby! Navrhujeme navštíviť Dom hudby, ktorý sa nachádza v srdci viedenského hlavného mesta. Svedčte o svojej bezpodmienečnej láske zakúpením dvoch vstupeniek na recitál Haydna, Mozarta alebo Beethovena.

Valentínsky víkend 2016 - Vídeňské ruské koleso

víkendové miláčik príde-Prater-teraz-parku atrakcie
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 6/11


Stráviť víkend Valentína dych, nezabudnite myslieť na všetky detaily: lacný pekný apartmán v luxusnom hoteli, neďaleko od pamiatok mesta. Priťahujúca atrakcia: Vídeňské Ferris Wheel! Nachádza sa pri vchode do zábavného parku Prater a je známe, že je jedným zo symbolov rakúskeho hlavného mesta.

Palác Belvedere

víkendové miláčik-romantický zámok Belvedere-záhradný
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 7/11


Netrávte svojim miláčikom dostatok času? Vybrali sme pre Vás tie najlepšie pobyty na očarujúce víkendy Valentína! Navštívte palác Belvedere, domova najkrajšej zbierky rakúskeho umenia, od stredoveku až po súčasnosť, v období baroka. V skutočnosti, môže návštevník obdivovať nielen diela Gustava Klimta, Egona Schieleho a Oskar Kokoschka, ale aj majstrovské diela francúzskeho impresionizmu a biedermeieru Viedni.

Valentínsky víkend v Benátkach - mesto na vode!

víkendový víkendový výlet-benátky-kanál-svätý-marco-chodník-gondola
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 8/11

Pretože ste nároční a máte pravdu, Deavita ponúka stráviť víkendový Valentín v jednej z najkrajších miest na svete: Benátky! Večné mesto romantiky, Benátky v priebehu rokov rozbili mnohých milencov. V súčasnosti aj naďalej zvádza láskyplné srdcia a robí ju obľúbenou destináciou na Valentína.

Dajte svojmu manželovi benátsku masku a strávte nezabudnuteľný víkend Valentína!

víkendový víkendový výlet-benátky-karneval-chôdze
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 9/11

Romantický Valentínsky víkend bude neúplný bez nevyhnutnej jazdy na gondole. Doprajte si prechádzku po benátskych kanáloch, len pre vás, najlepšie v skorých večerných hodinách. Je skutočne za súmraku, že prechádzka bude najromantickejšia, pod svetlom hviezdnej oblohy.

Valentínsky víkend v Benátkach - Rialto Bridge

víkendové miláčik-voage-Benátky-bridge milenec
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 10/11

Raňajky v romantickom duchu

víkendové miláčik-útek-pokojné romantické predstavy-tipy
Valentínsky víkend 2016 - 3 romantické úteky pre mimoriadnu dovolenku! | Valentínsky deň 11/11

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5

Back to top