Sıcak çikolata fincan içine dalmak için çikolata lolipop

çikolatalı lolipop -hexagonal-sticks-ahşap
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/01


Sıcak içecekler mevsiminde, zaman zaman bir fincan kokulu çay, kakao veya sıcak çikolata hazırlamayı severiz. Bütün bu içecekler o kadar lezzetli ki, asla buharda bir bardak yapmak için günaha direnemeyiz. Ve herkes bir fincan sıcak çikolatanın direncine kapılmak için güçsüz olduğu için, sizlere sıcak çikolatayı sunma konusundaki tatlı fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız. çikolatalı lolipop Ev yapımı. Aşağıda, fotoğraf galerisi, duyularınızı baştan çıkaracak küçük sütlü çikolata hazineleri, siyah ve beyaz yemek tarifleri ile doludur.

Küçük bir Noel gurme hediye olarak ev yapımı koyu çikolata lolipop

çikolata lolipop -hexagonal-çikolata-siyah-baton-şeker
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/02

Çikolatalı lolipopun bu tarifinin gerçekleştirilmesi çok kolay ve sonuç her zaman göz alıcıdır. Seçtiğiniz yaklaşık 200 gram çikolataya (sütlü çikolata, siyah, beyaz, pralin vb.), Buz küpü kalıbına ihtiyacınız var. ahşap çubuklar ve çok renkli tatlı inciler, şeker kamışı yongaları, vb. gibi serpme süslemeleri Pürüzsüz bir madde elde edene kadar çikolatayı bain-marie'de eriterek başlayın. İki dakika bekleyin ve eritilmiş çikolatayı kalıplara dökün. 5 dakika soğumaya bırakın ve çubukları itmek için midye çıkarın. Her şeyi dondurucuya 2-3 saat geri koyun. Çikolata şekilleri unmould ve hepsi bu - çikolatalı lolipoplar hazır! Onları saklamak için buzdolabında bırakın.

Sütlü çikolatalı lolipop, çocuklarını ve akrabalarını tatil için şaşırtmayı kendine

çikolata lolipop-şekilli-ev-şekil-yıldız-sopa-ahşap
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 3/19

Bu durumda erimiş kara çikolata ile doldurulmuş 10 küçük yıldızdan oluşan bir kalıptır. Dondurucudaki ilk 5 dakikadan sonra, çok renkli tatlı incilerin mini yıldızlarını serpmek ve buz çubuklarını itmek için kalıbı çıkarınız. Bu çikolatalı lolipop tarifi gerçekten çok kolay ve tercihlerinize göre kişiselleştirilebilir.

Lezzetli bir Noel hediyesi olarak ev yapımı çikolatalı lolipop

çikolata lolipop-şekilli-ev-şekil-yıldız-inciler-tatlı
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/04


Yıldızlar Noel'in sembollerinden biridir ve bu figürinler Noel için tematik çikolata lolipoplarının gerçekleştirilmesi için idealdir. Arkadaşlarınızın her biri için kişiselleştirilmiş bir çikolata lolipopu oluşturmak için siyah, beyaz veya süt gibi farklı çikolata türleri arasından seçim yapın. Noel selamlarını içeren etiketler ekleyin ve küçük açgözlü armağanlarınızı kocaman bir gülümseme ile sunun.

Beyaz noktalar ile beyaz knotops, beyaz noktalar ile kırmızı knot ile dekore edilmiş beyaz çikolata lolipop

1

çikolatalı lolipop -kalı-kırmızı-deniz mili
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/05

Sponsorlu Bağlantılar

Mükemmel yılbaşı hediyesi arıyorsanız, size ev yapımı çikolatalı lolipop hakkında özgün bir fikir sunuyoruz. Yapışkan çikolatalı lolipopları düğümlerle süsleyin ve kar taneleri desenli güzel bir kırmızı kupa ile birleştirin. Gerçekten güzel ve iyi düşünülmüş bir etki yaratmak için rengi kimin fincanla eşleştiği düğümleri seçin.

Beyaz çikolatalı lolipoplar çok renkli tatlı incilerle serpilir

çikolata lolipop -beyaz şekilli-köknar-inciler-şekerli-çubuk kraker-sticks
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/06


Sevdikleriniz için lezzetli ve özel bir gurme hediye edin ve yıl sonu kutlamaları için onları şaşırtın. Sopa kraker ile köknar şeklinde beyaz çikolata lolipop hazırlayın. Birkaç renkli tatlı incir tutamı her çikolatalı lolipopu daha da güzel ve orijinal hale getirecektir. Çikolata lolipop genç ve yaşlı için bir gurme hediye için iyi bir fikirdir.

Noel hediyesi olarak lezzetli çikolata kaşık

çikolatalı lolipop-patates-çikolata-siyah-cannes-şeker-noel
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/07


Sıcak çikolata için bu kaşıkların tarifi çok kolaydır. Bu tip çikolatalı lolipop, hem çocukları hem de yetişkinleri memnun edecek lezzetli ve orijinal son dakika hediyesidir. Bu kaşıkları yapmak için kaşık başına 10 gram çikolataya ve son dokunuşları ekleyecek her türlü şeker dekorasyonuna ihtiyacınız var. Çikolatayı bir bain-marie içinde eritin ve karisimi kaşıklara dağıtin. Her çikolatalı lolipopu ezilmiş şeker kamışı veya hatmi parçalarına serpin. Çikolatanın sertleşmesini sağlayın ve bir kez kaşıklar hazır olsun, küçük şeffaf torbalara koyun.

Ev yapımı çikolatalı lolipop ve diğer Noel gurme hediyeler

çikolatalı lolipop -batonnet-şeker-marshmallow
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/08

Bu yıl sevdiklerinize vermek istiyorsanız, yukarıda sunulan fikirlerimize bir göz atın. Kakao tozu, tatlı inciler ve mini marshmallowlarla dolu şeffaf bir Noel topunun eşlik ettiği çikolatalı lolipop, mükemmel Noel hediyesini oluşturuyor.

Ren geyiği çikolata lolipop, şeker kamışı kalpleri ve çikolata marshmallow

çikolatalı lolipop -rennes-burun-kırmızı-kalpler-hatmi
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/09

Gurme hediyeler, Noel hediyesi olarak sunabileceğiniz genç ve yaşlılar için hoş bir sürpriz. Ren geyiği şekilli çikolatalı lolipoplar hakkında ne düşünüyorsunuz? Kırmızı burunlu, şeffaf poşetlerde paketlenmiş, ren geyiği boynuzları gibi boru temizleyicilerle kapatılmış. Ayrıca bir çikolata şekeri kalp şekilli şeker kamışı ve ikinci bir çikolatalı hatmi yapın.

Ev yapımı Noel hediyesi olarak sütlü çikolata lolipop

çikolatalı lolipop -milk-marshmallow-kaşık-ahşap-knot
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 10/19

Ev yapımı çikolatalı lolipop, çocukların sevdiği yemek tariflerinden biridir, çünkü her çeşit şeker dekorasyonu ile kişiselleştirilebilir. Yukarıdaki fotoğrafta görüldüğü gibi, herhangi bir çikolatalı lolipop, marshmallow, rendelenmiş çikolata, kakao tozu vb. Ile serpilir. Çikolataya gömülü tahta kaşıklar pratik bir katkı maddesidir.

Sıcak çikolata fincan içine dalmak için çikolata kaşık

çikolata lolipop-kek-deco-çikolata-beyaz-hindistan cevizi-hindistan cevizi-şeker-şeker
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 11/19

Bu çikolata kaşıkları gözler için gerçek bir zevk. Hazırlanması çok kolay olan bu çikolatalı lolipoplar, çikolata çok lezzetli bir şekilde yayılana kadar sıcak çikolatanın içine daldırılmalıdır. Yukarıdaki kaşık beyaz çikolata, rendelenmiş hindistan cevizi, ezilmiş şeker kamışı ve şeker kutsal yaprakları ile süslenmiştir.

Siyah ve beyaz çikolata kaşık

çikolatalı lolipop-cips-çikolata-siyah-beyaz-inciler-tatlı-deco
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 12/19

Bu bir çikolatalı şekerleme lolipopu, bir Noel gurme hediyesi olarak ideal bir fikir ve sıcak çikolata veya kakao fincan ek olarak hizmet vermektedir. Koyu ve beyaz çikolatasına daha lezzetli bir görünüm vermek için çok renkli çiçekler ve şeker incileri ile kaşıkları süsleyin.

Gurme hediyeler olarak çikolata kaşık ve lolipop ve Noel topları

çikolatalı lolipop-patates-çikolata-beyaz-süt
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 13/19

Sevdikleriniz için gurme hediyeler hazırlayın ve sıcak çikolatanın içine dalmak için kaşık ve çikolatalı lolipoplarla şaşırtın. Kakao tozu, hatmi parçaları ve çok renkli şekerli şeffaf bir Noel topunun doldurulması, sıcak çikolatanın her yudumunu daha da lezzetli hale getirecek ideal bir eklentidir.

Çikolatalı lolipop ve marshmallow

çikolatalı lolipop -cubes-hatmi-kaşık-ahşap
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 14/19

Birçok insan, fazladan tatlı dokunuşlar ekleyerek sıcak çikolatalarını almayı tercih ediyor. Bu yüzden arkadaşlarına çikolatalı lolipoplar sunabilir, hatmi parçalarla doldurulmuş ve kakao tozu serpiştirebilirsiniz. Böyle bir çikolata lolipop, gerçek bir cennet parçasıdır.

Hatmi ve tatlı incili çikolata lolipop

çikolatalı lolipop-çikolata-beyaz-süt-inciler-şekerli dekor
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 15/19

Marshmallow ve sıcak çikolata en iyi arkadaşlar. Ve sevdikleriyle hatmi ve çikolatalı lolipopları sıcak çikolatanın içine dalmaktan daha iyi ne olabilir? Sadece birkaç parça şekerleme yapmak için sopalara ihtiyacınız var. Yumuşak bir eritilmiş çikolataya daldırın ve çok renkli tatlı incilerle serpin. İşte bu - aynı zamanda güzel ve lezzetli!

Çikolata ve nane lolipop

çikolatalı lolipop -siyah-beyaz-nane
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 16/19

Daha önce belirtildiği gibi, herhangi bir çikolata lolipop tercihlerinize göre özelleştirilebilir. Bu, örneğin, iki sütlü çikolata katmanı, bir süt tabakası ve birkaç damla nane şurubundan oluşur. Lezzetleri karıştırmak isteyenler için bir çikolata lolipop tarifi.

Gurme Noel hediyesi - hatmi ve çikolata lolipop

çikolatalı lolipop marshmallow-çikolata-siyah-sopa-beyaz
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 17/19

Bir çikolata ve şekerleme lolipopu yapmak için, tabii ki, hatmi, eritilmiş çikolata, sopa ve şeker dekorasyonu parçaları gerekir. Çubukları hatmi parçalarına doğru itin ve eritilmiş çikolata karışımına batırın. Şekerli yıldızlarla serpin ve çikolatanın sertleşmesine izin verin. Lolipopları, kırmızı bir kurdele ile kapatılmış şeffaf bir torbaya koyun.

Kırmızı çubuklu lezzetli çikolata lolipop

çikolatalı lolipop şekilli-konik-çikolata-siyah-beyaz
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 18/19

Bunlar gibi bir çikolatalı lolipop yapmak için küçük puding kalıplarını kullanabilirsiniz. Çikolata karışımı içine dökün, sertleşmesine izin verin ve her bir çikolatalı lolipopu şeffaf bir torbaya sarın.

Sıcak çikolata fincan içine dalmak için çikolata kaşık

çikolatalı lolipop-cips-ahşap-marshmallow-deco-çikolata
Sıcak çikolata fincan içine dalmak için ev yapımı çikolata lolipop | Tarifler | 19/19

Koyu, sütlü ve beyaz çikolatanın harmanlarını hazırlayın ve tahta kaşıklara dağıtın. Karışımların her bir çikolatalı lolipopu beyaz çikolata, karamel, hatmi parçaları ve rendelenmiş çikolatanın sıçramasıyla sertleştirip süsleyebilmesine izin verin.

* Kalıplı çikolatalı lolipop şekilli yıldız - bulabileceğiniz detaylı talimatlar: Evermine.com

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

75 + = 81

Back to top