Růžová a šedá místnost – jak zdobit to být ve větru?

růžovou a šedou místnost a jak ji zdobit
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 1/11


Úspěšné uspořádání místnosti pro obnovu síly je důležitou otázkou, kterou nelze přehlížet. Komfort postele, funkční skladování a přizpůsobené osvětlení jsou jeho hlavními pilíři, které musí být vždy vzaty v úvahu. Ale dekorace a přesněji použité barvy jsou stejně důležité jako úspěch designu jako nábytku. V současném článku se budeme zkoumat pod mikroskopem růžové a šedé místnosti estetické a praktické. Jaké jsou její dekorativní tajemství a jak je realizovat s námi, abyste zjistili níže!

Růžová a šedá místnost a barevná psychologie

růžová a šedá místnost mědi-nápady-dekorace
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 2/11

Především je třeba specifikovat, co růže a šedá symbolizují podle barevný jazyk. Růže je směs růžové a bílé, v různých poměrech, což vede k jemné a romantické barvě. Okouzlující, ženská, roztomilá a něžná, je často spojována s květinami, dívkami, láskou a sladkostmi. Nachází se někde mezi černou a bílou, šedá je považována za spíše chladnou, mužskou a neutrální. Proto je to par excellence tón pro obnovení rovnováhy v místnosti, která by mohla být příliš "dívčí". Je to také symbol střízlivosti, modernismu, funkčnosti a sofistikovanosti. Buďte opatrní: použití příliš šedé barvy se nedoporučuje, protože tato barva vyvolává monotónnost, smutek a depresi.

Nejdůležitější prvky růžové a šedé místnosti

pokoj růžové a šedé světle bílý-nábytek-dekorace
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 3/11

Stěny v dané místnosti patří mezi nejviditelnější prvky vzhledem k jejich velké velikosti. Proto začínáme design stěn v růžové a šedé místnosti. Růžová nástěnná malba je velmi zřejmá volba, ale nezapomeňte, že se může zdát trochu staromódní, pokud si nevyberáte ten správný odstín. Další riziko s touto volbou je špatně dokončeno s dekorací, která patrně patří k dětské děvčátko a nikoliv dospělému.

růžové a šedé místnosti dominovaly - bílé a nepoškozené
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 4/11


Doporučujeme proto namalovat stěny v perleťově šedé nebo špinavě bílé barvě a zanechat růži na doplnění. Pokud jste se již rozhodli malovat stěny v šedé barvě, ale máte obavy o monotónní efekt, a to i melancholie, buďte ujištěni, že je prokázáno, manévr, aby se zabránilo tento nepříjemný výsledek. Zvažte malování pouze jednoho přízvuk stěny v šedé barvě a zbývající část pozadí nechte prázdné. Z tohoto důvodu je mezi jinými také to, že růžová a šedá místnost je často doplněna hodně bílou barvou.

pokoj růžové-šedobílá-zdi omítka-růžice
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 5/11

Sponzorované odkazy

Chcete-li rekapitulovat, doporučujeme nechat bílé stěny (nebo světle šedé) a použít šedé a růžové nábytek a doplňky, které později přidáte do místnosti. Tento přístup je modernější a také jednodušší, když chcete provést změnu výzdoby. Nakonec, šedá tkanina nebo bledě růžové křeslo bude mít významný ornamentální dopad, že a dvoubarevná barva v upravených barvách se v poslední době poněkud banální.

1

Jaké nuance a textury si můžete vybrat v růžové a šedé místnosti?

dekorace-pokojový-růžovo-šedo-bílo-super-chic
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 6/11


Růžová a šedá místnost, v pořádku, ale jaké jsou dobré odstíny těchto odstínů pro prospěch zdobením interiéru? S šedou jsme již zjistili, že světlé odstíny jsou příznivější z hlediska psychologických efektů. Proto se vyvarujte antracitu, dřevěného uhlí a břidlice (přinejmenším jako hlavní dekorace) a upřednostněte perlou šedou, stříbrnou a ocelovou. S růží je situace velmi podobná: zdržíme se příliš nasycených, jako je fuchsie, růžové cukroví a purpurová. V nejlepším případě směřujeme prášek růžový, všechny pastely a odstíny omývané béžovou nebo šedou.

room-růžovo-šedo-dormitorio-rosado-millenial
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 7/11


Cílem je vytvořit útulnou atmosféru, intimní a napomáhající uvolnění, musíme nutně mluvit o texturách. Dobrou zprávou je, že v dospělé místnosti existuje široká škála možností, které jsou dokonale vhodné pro náš úkol. Například ložní prádlo, můstky a záclony v bledě růžové a perleťově šedé vzhledě jsou super příjemné a sofistikované současně, zvláště když jsou vyrobeny z přírodních vláken. Jak jste si asi všimli v předchozích fotografiích, velký pletený úplet rozhodně stojí za to v roce 2017.

pokoj růžové-šedomodrá-měděné suspenze
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 8/11

Ostatní textury, které by neměly být podceňovány zdobením růžové a šedé místnosti, jsou hyper-teplé falešné kožešiny. Využíváme hlavně jako koberce, ale také jako koberečky nebo malé přikrývky na postel. Nábytek a zvláště noční stolky vyrobené z přírodního blonďatého dřeva jsou druhým, co je třeba vidět. Nakonec osvětlení a další hotové doplňky mědi, mosazi nebo růžového zlata bude konečným vrcholem!

Nápady na dekorativní předměty a závěrečné dotazy, protože ďábel je v detailech

nápady-ložnice-růžová světle šedo-bílý sníh
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 9/11

Poslední odstavce našeho článku budou věnovány příslušenstvím, dekorativním předmětům a malým konečné dotazy. Jak říkají: "Ďábel je v detailech" - takže bychom neměli nechat nic náhodě. V této souvislosti se zdá, že noční lampa, váza, držák svíčky nebo skladovací koš v rohu místnosti se mohou zdát nevýznamné, ale to je jen na první pohled. Tyto doplňkové prvky mohou skutečně představovat jedinečný rozdíl mezi úspěšnou růžovou a šedou místností a selhání.

room-růžovo-šedo-základní příslušenství
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 10/11

Na fotografii nahoře můžete vidět nějaké nápady na dalších technických dodatků, které jsou schopny zdokonalit koncepci všech růžové a šedé místnosti, bez ohledu na jeho specifický styl nebo velikost. Dekorativní polštáře habaděj na postel, elegantní retro lampy a svíčky vyzařují měkké romantické světlo, zrcadlo rám měď, abstraktní malby nebo šedý mramor hodiny na stěně ... všechny tyto návrhy perfektně fungovat!

pokojový-pink-gray-nápady zdobení objektů
Růžová a šedá místnost - jak zdobit to být ve větru Ložnice 11/11

Nakonec se s vámi podělíme o dekorace trik elementární, ale super efektivní. Hledáte-li navíc nádech glamour plus, můžete nahradit skutečné růžové a šedé barvy ušlechtilými materiály, které mají tyto odstíny přirozeně. Keramické předměty nebo růžový křišťál, kytice z růžových květů na jedné straně a stříbrné drobnosti, šedé tónované sklo a mramor na druhé straně jsou pro tento účel neomylné!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =

Back to top