Čierna kúpeľňa a drevo v 20 trendových nápadoch

čierna kúpeľňa a drevená vaňa - oválna dlažba - mozaika - čierna
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 1/19


Prečo vyvíjať a čierna kúpeľňa a drevo ? Tretí, šikovný a ultra trendový, čierna a drevená kúpeľňa úspešne vyhovuje súčasným trendom. Zmiešavanie triezvy čiernej s teplom masívneho dreva zabezpečí útulnú a sofistikovanú atmosféru. Opustite neosobné farby, sterilné, studené. Umiestený v čiernej havraní a všetky jeho variácie, ktoré môžu vytvoriť kúpeľňový charakter. A premeniť túto miestnosť prechodu na miesto odpočinku a pokoja, kde sa človek radšej stará o seba, musí sa najprv dozvedieť o rôznych možnostiach spojenia čiernej farby a masívneho dreva. Magický kľúč je skrytý v galérii nižšie.

Čierna kúpeľňa a drevo: priblížte sa na 20 spôsobov, ako vytvoriť trend vody!

room-kúpele-black-wood-prízemný drevené masívne sprchový kút sklo
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 2/19

Čierna kúpeľňa a drevo vytvára priestor striedajúci a elegantný naraz: toto je cieľom našej publikácie! Dnes vám Deavita ukáže 20 originálnych spôsobov, ako zmeniť svoju vodnú funkciu na relaxačný priestor, v ktorom sa čierna farba a drevo kombinujú so štýlom.

Čierna kúpeľňa a drevo, prečo nie?

čierna kúpeľňa a drevené obklady-steny-čierne-kúpeľ-drevené-podlahy-steny-sconces
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 3/19

Čierna a drevená kúpeľňa je syntézou triezvy a elegancie. Ale bude kombinácia čiernej a dreva stačiť vytvoriť kokon pokoja, synonymom pre relaxáciu a odpočinok? 100 krát áno! Znepokojenie čiernej ako farby, ktorá nemá miesto v rybníku, je úplne neoprávnená. Je najvyšší čas zamietnuť tieto nepodložené obvinenia rehabilitáciou tejto farby, ktorá môže byť oveľa zaujímavejšia, ako si myslíme.

Prijať čierne bez brúsenia!

room-kúpeľňa-black-wood-tile-black-nábytok-wood-čiastkové povodia
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 4/19


Ak chcete vytvoriť čiernu kúpeľňu a drevo hodné mena, existuje niekoľko kritérií, ktoré je potrebné zvážiť: veľkosť miestnosti, jej vystavenie, ak je to dom, výška stropu. Riadiace riešenia sa líšia v závislosti od špecifík miestnosti. Prejdite na výber obkladov a nábytku po vizuálnom umiestnení miesta kúpania alebo sprchy. Pokračujte rovnakým spôsobom, ak plánujete nainštalovať vírivku, hammam alebo saunu do prístavu rybníka.

Čierna kúpeľňa a drevo vytvárajú jedinečnú atmosféru!

1

room-kúpeľňa-black-drevo márnosť-ask-suterén sprchovací kút-taliansky
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 5/19

Sponzorované odkazy

Tiež vedieť, že je možné miešať štýly, textílie a farby prispôsobiť modernú kúpeľňu. Takže nehromažďujte iné odtiene ako odtieň čiernej farby a teplé tóny, ktoré pripomínajú úhľadný vzhľad masívneho dreva.

Čierny celkový pohľad na kúpeľňu charakteru!

room-kúpeľňa-black-wood-plan-drevo márnosť-ask-tile
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 6/19


Môžete uviesť antracitové šedé akcenty na vyváženie kombinácie tmavých a svetlých odtieňov alebo pridať farebný prízvuk maľovaním pestrej farebnej steny: červená paradajka, fluo zelená, modrá, tyrkysová , okrovej a atď.

Elegance a triezvo pre tento svetelný kúsok vody

room-kúpeľňa-black-drevo-dyha strop drevo kúpeľ
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 7/19


V súčasnej kúpeľni si môžete dať svojmu fantazii voľný pocit miešaním populárnych materiálov, ako je voskovaný betón, oceľ, nehrdzavejúca oceľ alebo Corian! Môžete dokonca vytvoriť mozaikový vlys poklesnutý v čiernobielých odtieňoch prerušovaných striebristými akcentmi. Experimentujte a nebudete to ľutovať!

Zenový duch pre túto minimalisticky inšpirovanú vodnú funkciu

room-kúpeľňa-black-drevenú podlahy roštové dreva-nábytok-panva-black-berry zasklením
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 8/19

Čierna a drevená kúpeľňa sa môže dynamizovať pomocou dekoratívneho dizajnu, pôvodnej sochy alebo umeleckého zavesenia. Pre minimalistické kúpeľne odporúčame, aby ste ducha miestnosti vyčistili kombináciou mužského nábytku a obdĺžnikových zrkadiel. Mimoriadne extra, aby ste mali úhľadný pohľad na celok? Jasné zrkadlo viselo nad drezom alebo krištáľový prívesok, ktorý bude svietiť tisíc svetiel!

Pozvite masívne drevo v čiernej kúpeľni!

room-kúpeľňa-Black-drevo-dyha-stenové dlaždice-biela-bowl márnosť-ask
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 9/19

Chráňte malú čiernu kúpeľňu a drevo od všetkých druhov odvážnych zmesí šumivých farieb, ktoré môžu preťažiť priestor a zvýšiť atmosféru. Zaraďte svoje odvážne skladby do supermarketov, ktorí ochotne zdieľajú vaše najpôvabnejšie túžby!

Čierna a drevená kúpeľňa s bielou keramickou umyvadlom

room-kúpeľňa-black-drevo márnosť-ask-maľba biela
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 10/19

Celkový vzhľad alebo malá dávka na obliekanie kúpeľa alebo umývadla spôsobuje, že čierna farba sa odrazila v hre s prekvapujúcimi nuansami a mirobolantovými účinkami, aby sa otvorene vyjadrovala množstvom materiálov príjemných na dotyk.

Kľúče zlatožltej zvýrazňujú čierne steny

čierna kúpeľňa a drevené dlaždice-cementové-vinobranie-podlahové obloženie-drevo
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 11/19

Či už je to okolo vane, na stenách alebo na strope sprchového kúta, na podlahe alebo na malom dotyku na nábytok v čiernej a drevenej kúpeľni, táto střízlivá farba robí sen závislými na arty objektoch, ale aj dekoratérov a dizajnérov interiérov.

Dizajnová kúpeľňa s imitáciou parketových podláh

room-kúpeľňa-black-obložené drevom drevo márnosť-ask-kúpele
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 12/19

Takže ak sa nám podarilo presvedčiť, aby ste začali navrhovať čierne a drevené kúpeľne, začnite tým, že vyberiete typy dreva, ktoré chcete vidieť vo vašej vodnej funkcii. Potom premýšľajte o možných kombináciách odtieňov, ktoré môžu vyvážiť alebo posilniť farbu zvolenej esencie.

Masívna mahagónová parketová podlaha a márnosť v saténovej bielom

room-kúpeľňa-black-drevený drez dizajn poschodí imitácia dreva
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 13/19

Pravdepodobne ste sa nikdy nedivili, ale čierna farba sa neobmedzuje len na jeden odtieň. Naopak, táto farba, ktorá je často zanedbávaná, môže byť rovnako zaujímavá ako "hviezda" farby používané v interiérovom dizajne.

Čierna kúpeľňa a rustikálne inšpirované drevo

room-kúpeľňa-black-wood-beam-odhalenými drevo šedá farba
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 14/19

Takže čierna a drevená kúpeľňa môže byť oblečená v čisto čiernom alebo mierne odtienenom čiernom kreslení na antracitovej šedom, veľmi tmavo hnedej alebo tmavo modrej. Tu sú najbežnejšie odtiene čiernej: hrdlička krídla, čierne ríbezle, drevené uhlie, prúd, atrament, sladké drievko, čierne ríbezle, čierne ríbezle a vlašský orech.

Integrovaný nástenný úložný priestor a nástenná taška v čiernom prevedení

room-kúpeľňa-black-drevo sauna, drevo-storage integrovaný
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 15/19

Takže, odvážte čiernu kúpeľňu a drevo, len v reakcii na dezinfikované prostredie, ktoré často oživujú moderné vodné prvky! Pod vplyvom najväčších módnych návrhárov, ktorí ho vždy zaradili do svojich mimoriadnych zbierok, získala čierna farba moderné domy, najmä kúpeľne, po získaní "farebného" ocenenia. najviac zvedavý "podľa poradia nášho písania!

Čierna kúpeľňa a drevo s dotykom zelene

room-kúpeľňa-black-drevo-podlahy-white-paint-paint-black-Masif
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 16/19

Čierna farba má tú výhodu, že je ľahko prispôsobiteľná drevom, betónom, oceľou, keramikou a ... biela, samozrejme! Nesmieme zabudnúť na to, aby sme ocenili nadčasovú krásu tejto matnej farby. Ak chcete "osvetliť" atmosféru, ktorá je príliš ťažká kvôli drevu a dotykom čiernej, nič sa nezhoduje s krásnou bielou snehovou dlažbou!

Šesťhranné dlaždice na vytvorenie vintage inšpirovanej vody

room-kúpeľňa-black-drevo-nábytok-wood-márnosť-hexagonálne dlaždice strop vedené
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 17/19

Lakovaná, saténová, matná alebo ultrazvuková, čierna farba sa skvele kombinuje s masívnym drevom a vytvára harmonický tandem pre kúpeľňu v súlade s dekoratívnymi trendmi. Dôkaz s touto vinobranou inšpiroval kúpeľňou. Tu sa dizajnéri rozhodli staviť na jednoduchý nábytok z masívneho dreva a šesťuholníkové dlaždice pre retro efekt!

Priemyselná vodná miestnosť s obkladmi tehlovej steny

room-kúpeľňa-black-drevo-dyha tehly-black-márnosť top márnosť-ask
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 18/19

Premeniť čiernu a drevenú kúpeľňu na útulné hniezdo s rustikálnym duchom, nič ako márne vrchol v surovom dreve alebo skamenenom dreve! Pre vodné prvky, ktoré sa môžu pochváliť rozhodným priemyslovým vzhľadom, odporúčame vám zvážiť vytvorenie tehlovej steny prebalenej čiernou farbou.

Žiarivka zelená na napájanie atmosféry v čiernej a drevenej kúpeľni!

room-kúpeľňa-black-wood-povlak poschodí-čierno-zelenej farby
Čierna a drevená kúpeľňa v 20 trendových návrhových nápadoch Kúpeľňa | 19/19

Chcete ju vidieť doma v tejto peknej čiernej kúpeľni a dreve, ale bojíte sa tmavnúť miestnosť so stenou pokrývajúcou 100 percent čiernej? Takže trik je používať čierny odtieň v malých dávkach a kontrastovať ho s niektorými akcentmi bielej a nádychom farby!

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =

Back to top