Şarap mahzeni fikirler – şişe, varil ve dolap

kiler ve şarap varil ahşap-cam şişe
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/01


Bu yazıda size fikirlerimizi göstereceğiz. şarap mahzeni Bay Michael Markovski ile - Bulgar Somaliers Profesyonel Birliği Başkanı - BAPS ile bir röportaj sunarak
Bay Markovski, Bulgarların hangi şarap kültürüne sahip olduğunu ve örneğin Fransız ya da İtalyanlarla kendimizi karşılaştırmanın en önemli aracı hangisidir? Neden Trakya topraklarında yaşıyoruz, ama biz daha ziyade "brendi" insanlar mıyız?

Şarap mahzeni - gelişimi için 8 fikir

kiler-şarap-varil-depolama-masa-tabureler-bar şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/02

Orta Çağ'da, büyük Fransız şehirleri, İtalyan, İngiliz ve Alman sakinleri, içebilecekleri suyu şarapla karıştırmaya zorlandılar. Bizi bu şekilde tanımlama, ancak değişim dinamiklerini sürdürme. Geçtiğimiz 10 yıl içinde geçmişe oranla, ülkemizdeki şarap kültürü, şarapla ilgili herkesin çabaları sayesinde etkileyici bir gelişme yaşıyor. Şarap tüketiminin diğer içeceklere göre büyümesi dikkat çekicidir. Sürekli bir şarap tüketimine ulaşmak için kullandığımız yöntemler, yeme alışkanlıklarında bir değişiklik, yiyecek ve içeceklerin kalitesinin değerlendirilmesi için kriterlerin oluşturulması, çalıştaylar, sunumlar, üretim tesisleri ve diğer çeşitli bilgi araçları. İzlediğiniz filmleri not edin -% 90'ında bir kadeh şarap göreceksiniz. Bu küresel bir kavramdır ve aynı anda onunla birlikte gelişiyoruz. Ev okulu ve yurt içi alışkanlıklar en yavaş değişmekte, belki 10 yıl içinde değişiklikler olacaktır.

Şarap mahzeni - eviniz için modern fikirler

kiler-şarap-depolama-şişeler-ahşap-yemek-masa şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/03

Bulgarlar için "peyzaj mimarı" terimi "bahçıvan" ile eşanlamlı olacak ve "garson" terimi "garson" ile ne kadar uzayacak? Sen ne düşünüyorsun

Ahşap şarap rafı ile şarap rafı

kiler-şarap-varil-raf-şişeler-ahşap şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/04


Ve fark nerede? İlk iki çiçek ve otlar, diğer ikisi de gözlük ve şişeler taşır! Herkes bahçe yapabilir ve şarap servis edebilir!
Evet ve hayır!
Bahçemi geliştirmek için, bir uzmanla görüşmeye gittim, plan yapan, bitkileri nerede ve nasıl düzenleyeceğimi açıkladılar. Bu konuda tam bir bilim var! Bir türün veya başka bir bitkinin nerede ve ne kadar iyi üretileceği. Standartlara uymazsanız, onlar ölecek ve zamanınızı ve paranızı boşa harcayacaksınız. Seni kızdırır ve seni taciz ederse, doğru yeri bulamazsın. Suyun aynasını belirli yerlere yerleştirmek için nereye yerleştirmeniz gerektiği, ani geçişler olmayacak şekilde seviyelere nasıl konumlanacağı ve daha sonra çocuk ve yetişkinler için acı çekmemek. Her şey uyum içinde ve uyum içinde çalışmalıdır, böylece bakım köleliğe dönüşmez ve su gerektirmez. "Profesyonellik" tarafından "ölçtüğümüz" eski "aygır" ın yerini aldığımızda her şey değişecek. Profesyonellik, eğitim, deneyim ve başarı anlamına gelir. Çırak yardımcı olurken, ikincisi - usta, bahçıvan ve sunucu, diğer uygun koşullar ile birlikte, peyzaj mimarı ve sommelier olabilir. Bu tüm meslekler için geçerlidir ve ne kadar çabuk anlarsak, sıkıntı ve endişeden ne kadar erken kurtuluruz.

Şarap mahzeninde doğal taş duvarlar

1

kiler-şarap-dolap-şişeler-ahşap-duvarlar-taş şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/05

Sponsorlu Bağlantılar

Özel şarap koleksiyonlarını gördünüz mü ve bunlar istisna mı yoksa kitle fenomeni mi?
Hayır. Bunların hepsi duygulardan etkilenir ve istisnalardır.
Bir restorana veya özel bir müşteriye danışmanlık yapıyorsanız, bir koleksiyonu tamamlamasına veya yeni bir tane oluşturmasına yardımcı olmak için hangi şarapları önereceğinize dair tavsiyede bulunarak mı? İyi bir koleksiyon için gereken minimum şarap hangisidir?
Açık bir kavram tanımlayarak ve koleksiyonun oluşturulacağı kriterleri belirleyerek. Bahçede olduğu gibi her şeyin yeri ve rolü vardır.
Belli bir şarap çeşidinin tadı, daha ziyade öznel midir yoksa kültür meselesi midir?
Öznel tercih. Kültür, farklı tarzlara, vesilelerle ve türlere karşı açık bir tavır gerektirir.
Siz, kişisel olarak, bir uzman ve profesyonel olarak, hangi şarapları içiyorsunuz ve hanenizde bulabiliyorsunuz (markayı ve şarap türünü düşünmüyorum)?
Şahsen her gün şarap içerim. Yer, olay, ruh hali, yemek ve şirkete göre seçiyorum. Şarabı seçerken, bu faktörlerin her seferinde farklı bir etkisi vardır. Meşe kokusunun meyve aromalarına iyi adapte olduğu ve baskın olmadığı şarapları severim. Tat, şeker ve asitlikte, koku ve tat uyumlu, orta kalınlıkta ve uzun süreli bir tat ile dengelenmelidir.

Şarap mahzeninde iki duvar aplikleri ve ferforje süsler

kiler-şarap-varil-ahşap-depolama şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/06


Belirli şarap türlerine eşlik eden farklı yemekler için en yaygın kurallar nelerdir?
Uyum, birbirlerini tamamladıklarını varsayar. Yağlı gıda - ekşi ve keskin bir şarap, biraz kuru olan - bir sıvı ve sulu şarap, büzücü kuru şarap ile sulu yemek, tatlı şarap ile tatlı yiyecekler. Gördüğünüz gibi, şarap yemeğinize eşlik etme zevkine ulaşmak için küçük bir deneyime ihtiyacınız var. Tecrübe, teori ile birlikte pratik ve ölçütlerle kazanılır.
Bir "erkeksi" şarap ve "kadınsı" şarap var mı?
Cehalet var. İşte papağan olarak tekrarlanan ifadelerin açıklaması:
"Erkek" şarap ve "kadınsı" şarap - şarap hiç seks yok! Gentleness, çocuklar için çekici bir duygudur. Annelerin küçüklerin tercih ettiği şeyleri araması normaldir.
"Mavrud da ağır bir şaraptır, Melnik - de" - şarabın ağırlığı spor değil, bir teknoloji problemidir. De Mavrud beyaz, gül, açık kırmızı, orta kırmızı ve kalın kırmızı şarap üretebilir. Kanıtlar raflarda!

Şarap mahzeninde ahşap şarap rafları

kiler-şarap-bar-ahşap-mermer-şarap rafları-şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/07


"Beyaz şarap, beyaz şarap neden siz değilsiniz ..." - kırmızı şarap üretmek çok daha zor, beyaz şarabını kaçıran yapımcı tarafından söylenen bu şarkının metnine bakın!
"Bu baş ağrısına neden olur" - tüm aşırı miktarlarda baş ağrısı neden olur
“Kimya” - Şekeri alkole çevirme sürecini tanımlayan başka bir bilim var mı? Bir şarabı sevmiyorsanız - içmeyin, ama “tükürmeyin”. En iyi şarap nedir? "- Ne zaman? Kiminle? Nerede?
Benim Bulgar şarapları kişisel keşif Avusturya'da gerçekleşti. Neden yurt dışında Bulgar şaraplarını Bulgaristan'dan daha iyi anlıyoruz?
Ürünlerimizin bilgi eksikliğinden, ev eğitimi kriterlerinden ve muhafazakar gelenekselciliğin fazlalığı nedeniyle değer vermediğimizi düşünüyorum. Yeni yiyecekleri ve içecekleri tatma korkusu, aldatılma korkusu demektir. Güven testten geçer, başarılı test hayal kırıklığını ortadan kaldırır. Geçmişte oyalanmayın, test edin ve "eşyalarınızı" bulun!
Sommelier'in değerlendirmesinin geçtiği adımlar neler? Yürütülme sırası nedir?

Kırmızı şarap - ruhun iksiri

kiler-şarap-varil-ahşap-şişe şarap mahzeni
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/08

Öncelikle şarabı değerlendiririz. Şarap kadehi içeriği! O iyi, zarif, muhteşem ise; fiyat önemlidir, nereden gelir, kim yaptı, nereden geldi, nasıl yaptı, hangi varillerde, etiketleme, paketleme, bu ödemenin yapıldığı gelen üzüm bağları vardır üretilen miktar, ne olduğunu, satılan ekili üzüm bağları toprak, ne fiyat aldığı nasıl dönüm başına verim, budur. Ters sırayla ASLA!
Tatiller için hangi şarapları önerirsiniz? Noel arifesinde ve Yeni Yıl için sofra takımlarıyla vejetaryen yemekler ile St. Nicholas için balıkla ne içebiliriz?
Günümüzde tüm mağazalar şarap tadımı düzenlemektedir. Lütfen tadını çıkar! "Ben sürüyorum! Bu, bir şarabı tatmayı reddettiğim için duyduğum en yaygın mazeret. Bir veya iki yudum seni sarhoş etmez. Şarabınızı bulacağınızı test ederek. Şarap içmeyenler için üzülüyorum!

Modern cam şarap mahzeni şarap mahzeni ultra-modern-cam-şişeler-raf
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/09

Merdivenlerin altına kurulmuş küçük şarap mahzeni

kiler-altında-merdiven-ahşap
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 10/13

Varil ile otantik şarap mahzeni

şarap mahzeni-duvar-tuğla-raf-şişe-tuğla
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 11/13

Modern cam şarap mahzeni

şarap mahzeni -modern-raflar-şişeler-cam
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 12/13

Evde şarap mahzeninde varil ve doğal taş duvarlar

şarap mahzeni -ev duvarlar-taş-raflar-cam-dolap-ahşap
Şarap mahzeni fikirler - şişeler, varil ve dolaplar | İç Mekan Tasarımı | 13/13

1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 5 =

Back to top